2024. Szeptember 22. - 01:05:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 171662 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Június 02. - 11:37:28
Válasz #330
Nem elérhető

pobimobi123


Sziasztok!
Heti 2 susi megy +napi 40 mg stana. A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (kevesebbszer kéne szúrni) Vagy jobb a hetente kétszer szúrni az egyenletesebb szint miatt?

2010. Június 03. - 22:10:53
Válasz #331
Nem elérhető

supchh


Sziasztok!
Heti 2 susi megy +napi 40 mg stana. A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (kevesebbszer kéne szúrni) Vagy jobb a hetente kétszer szúrni az egyenletesebb szint miatt?

3 v. 4 naponta szúrd!

2010. Június 03. - 22:29:40
Válasz #332
Nem elérhető

Maszat


A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (

próbáld ki  ;D  finom  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 04. - 01:25:14
Válasz #333
Nem elérhető

dino


A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (

próbáld ki  ;D  finom  ;D
te perverz  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 04. - 01:32:23
Válasz #334
Nem elérhető

Maszat


A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (

próbáld ki  ;D  finom  ;D
te perverz  ;D

azt hiszem azt a 2 napot soha nem felejtem el!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 04. - 09:38:25
Válasz #335
Nem elérhető

dino


A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (

próbáld ki  ;D  finom  ;D
te perverz  ;D

azt hiszem azt a 2 napot soha nem felejtem el!
gondolom 1 méterrel az ágy felett aludtál  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 04. - 13:15:17
Válasz #336
Nem elérhető

pobimobi123


Kösz a választ. Csak azért kérdeztem, mert fél órás jegelés után az 1-t másnap meg sem érzem  ****)
Azt hiszem maradok a heti 2 szurinál

2010. Június 04. - 17:37:02
Válasz #337
Nem elérhető

Maszat


A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (

próbáld ki  ;D  finom  ;D
te perverz  ;D

azt hiszem azt a 2 napot soha nem felejtem el!
gondolom 1 méterrel az ágy felett aludtál  ;D

nem, nem aludtam. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 06. - 08:09:39
Válasz #338
Nem elérhető

pajaman


Sziasztok!
Heti 2 susi megy +napi 40 mg stana. A susit lehetne egyszerre beadni? Tehát 2 ml-t tolni egyszerre? (kevesebbszer kéne szúrni) Vagy jobb a hetente kétszer szúrni az egyenletesebb szint miatt?

ijjjjjjj...a kis mazohista  :-)(-:

2010. Június 11. - 17:55:00
Válasz #339
Nem elérhető

doktormobil


Nekem 3 ml ment egy héten egyszerre (2 omna és 1ml trenbolone enanthate).A 6. hét után már megszoktam és az alatt a három nap alatt nem guggoltam amíg qrvára fájt.De csak egy szúrás és nem három.

2010. Június 11. - 18:17:34
Válasz #340
Nem elérhető

Maszat


Nekem 3 ml ment egy héten egyszerre (2 omna és 1ml trenbolone enanthate).A 6. hét után már megszoktam és az alatt a három nap alatt nem guggoltam amíg qrvára fájt.De csak egy szúrás és nem három.

Nekem volt,h elfogyott az 5ös fecsim és napi 3 szurim is volt, úgy,h kibaszottul utálom a tűt.(1boldenon,1sustanon,1 wini).
Muszáj volt, mert a 2es fecsibe ha 2 mili van azt nem lehet úgy visszaszívni.

Nehogy már ez legyen a visszatartó erő.Bevállalod, csináld.

Ráadásul adjál be 1xre 2 sustanont csak úgy magukban. Soha többet nem fogsz olyat csinálni. Ott nem guggolni nem tudsz 3 napig, hanem 2 napig se aludni se menni nagyon. Ha leülsz 1 percre megpihen a segged, tuti,h görcsel állsz fel. Ezt napjában 15x, vagy ahányszor leülsz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 12. - 00:02:44
Válasz #341
Nem elérhető

Kris


Nekem 3 ml ment egy héten egyszerre (2 omna és 1ml trenbolone enanthate).A 6. hét után már megszoktam és az alatt a három nap alatt nem guggoltam amíg qrvára fájt.De csak egy szúrás és nem három.

Nekem volt,h elfogyott az 5ös fecsim és napi 3 szurim is volt, úgy,h kibaszottul utálom a tűt.(1boldenon,1sustanon,1 wini).
Muszáj volt, mert a 2es fecsibe ha 2 mili van azt nem lehet úgy visszaszívni.

Nehogy már ez legyen a visszatartó erő.Bevállalod, csináld.

Ráadásul adjál be 1xre 2 sustanont csak úgy magukban. Soha többet nem fogsz olyat csinálni. Ott nem guggolni nem tudsz 3 napig, hanem 2 napig se aludni se menni nagyon. Ha leülsz 1 percre megpihen a segged, tuti,h görcsel állsz fel. Ezt napjában 15x, vagy ahányszor leülsz.

Miert??

2010. Június 12. - 00:44:50
Válasz #342
Nem elérhető

Maszat


szerintem mondjuk 1enletesebb hormonkoncentréciót tudsz elérni, ha nem 1x adod be a héten a 2 omnát, hanem mondjuk 3naponta 1et. Azért.

Ha meg a fájdalomra gondolsz, nos sokaknak gyullad a sustanon. Nem kicsit. Ha kettőt adsz be ne duplázd a fájdalmat hanem  10xezd. De embere válogatja.

Meg amugy is hülyeségröl beszélünk. Mi az,h 1xre,h ne keljen annyit szurkálni? Propinál még esetleg 2naponta többet,h ne keljen naponta, de másnál nem érdemes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 12. - 03:12:04
Válasz #343
Nem elérhető

Kris


Én a gyulladásra gondoltam! Rendszeresen 3-at adok be az edzőpartneremnek heti 3x.

De szerintem ő egy más dimenzió az átlag kurához képest.

2010. Június 12. - 09:42:59
Válasz #344
Nem elérhető

brutusz


még jó, hogy nem egyszerre akarja valaki benyomni a teljes 8-10 hetet. Maszatnek igaza van, az a jó, ha mindig van egy viszonylag magas szint a vérben. itt lép be a felezési idő, na meg a LA (long acting) készítmények, amik vagy lassan szívódnak fel, vagy hosszú a felezési idejűk.