2024. Október 02. - 04:44:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Grizzly79 edzésnaplója  (Megtekintve 261145 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Július 02. - 00:51:28
Válasz #885

Grizzly79

Vendég
mikor futunk? :-/-(-:
Kécskén megbeszéljük! Jössz ugye!????
igen @:-)
de még Dani csak holnap délben tudja meg ****:)))
Akkor ütközünk!!!!  :-)!

2009. Július 02. - 00:51:44
Válasz #886
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 02. - 00:53:13
Válasz #887

Grizzly79

Vendég
mikor futunk? :-/-(-:
Kécskén megbeszéljük! Jössz ugye!????
igen @:-)
de még Dani csak holnap délben tudja meg ****:)))
Akkor ütközünk!!!!  :-)!
futhatunk ottis ****:)))
Az perverz lenne nagyon! Most elég nagy a belem még... --)

2009. Július 02. - 01:20:31
Válasz #888

Grizzly79

Vendég
Volt egy kis főzőcske is ma.  <:-)
Nem is olyan régen végeztem.

Megfőztem előre 4 napra:
/bocsi a képekért, csak a mobilommal tudtam képeket csinálni/

1. Tejszínes csirkemell
1kg csirkemellet picit megpirítottam hagymán sóztam borsoztam,
tejszínt összekevertem fokhagymás-tejfölös fűszerkeverékkel, meg pár egyébbel ami a kezem ügyébe akadt.
A tejszínt ráöntöttem a húsra és pár percig főztem őket együtt.

2. Főtt csirke, zöldségpürével és rizzsel.
Csináltam egy zöldséglevest, amibe beledobtam 1 kiló csirkemellet. /akkor lehet, hogy ezt már csirkemell levesnek kell hívni???/
Volt benne minden jó, zöldségek, krumpli, hagyma, karalábé.
De azért tettem bele egy Maggi leveskockát, mert a tévében mondták, hogy az jó. Meg tettem bele ételízesítőt, mert azt meg én tudom, hogy jó.
Szóval a levesben megfőztem a húst, majd mikor szépen megfőtt kiszedtem egy edénybe.
A megmaradt zöldséget, meg leves-lét hirtelen felindulásból összeturmixoltam.

A képen már a holnapi vödör kajám van. 2 tasak rizs, fél kiló csirkével és meglocsolva a turmixolt zöldségpürével (így jobban fog csúszni).

3. Így néz ki a zöldségpüré. HA még a héten főzök húsit, akkor már nem kell egy komplett levest csinálnom, hanem elég lesz megfőzni a csirkemellet és majd adagolok hozzá a püréből okosan!

2009. Július 02. - 06:24:24
Válasz #889

Torony

Vendég
mikor futunk? :-/-(-:
Kécskén megbeszéljük! Jössz ugye!????
igen @:-)
de még Dani csak holnap délben tudja meg ****:)))
Akkor ütközünk!!!!  :-)!

ez fastorra nézve kellemetlen következményekkel járna ;D

2009. Július 02. - 18:57:30
Válasz #890

Zsuzsi

Vendég
Mindig magadnak főzöl?  ****:))))))

2009. Július 02. - 21:42:45
Válasz #891
Nem elérhető

Tira


Szia Grizz!


Nagyon guszti a tejfölös csirkéd!!!A másik két kép annyira "nem fogott meg":)Lehet az én ízlésficamom és biztos finom az a menüd is..bár a diétakor nem az íz a lényeg, mind tudjuk. /7%

Leírom én mit csináltam ma magamnak, hátha megtetszik valamelyik...(bár előre szólok, nem nagy "wasistdas" egyik sem.

Először is, csináltam 3 dl joghurtból és kaporból egy öntetet (bele mehet még fokhagyma, bors, só).
Elővettem egy zacskónyi wellness salátakeveréket és összekvertem ezzel az öntettel. Kicsi felturbóztam a salátát paprikával, paradicsommal és egy kis répával. Ezután reszeltem bele light sajtot. A végső lépés pedig a csirkemellsonka beledarabolása volt. Ezt mind összekutyultam, kicsit be a hűtőbe, hogy lehülljön. Szerintem nagyon finom lett! Imádom a kaprot, de lehet ezernyi más öntet is, nekem ez vált be legjobban!

A második kajám tejberizs volt: félig főztem vízzel, majd 1 dl sovány tejjel puhára főztem, plusz édesítő, esetleg vanília.
Összevagdostam 2 kopaszbarackot, erre ráöntöttem a forró tejberizst..és hoppá kész a ghyümölcsrizs..isteni volt! <:-) Ízesítésként fahéj, fehérje, vagy diétás lekvár, ami a kezetek ügyébe akad!:)
Keep smilin'!

2009. Július 02. - 22:58:09
Válasz #892

Grizzly79

Vendég
2009.07.02. - Kedd - Bicepsz-Tricepsz

19.30-20.40 Edzés (bicepsz-tricepsz)
  Bicepsz:
    - Bicepsz állva francia rúddal:
        1x15 30kg
        1x12 40kg
        3x8 50kg
        1x12 40kg
    - Scott pad: 4x10 30kg
    - Karhajlítás állva egykezesekkel: 4x8 20kg

Tricepsz:
    - Csigás letolás tricepsz kötéllel: 4x8 40kg
    - Tricepsznyújtás fel fölött, állva, francia rúddal: 4x10 40kg
    - Csigás letolás kötéllel váltott karral: 4x10 30kg (kétcsigás gép)

2009. Július 02. - 23:21:14
Válasz #893

Grizzly79

Vendég
Mindig magadnak főzöl?  ****:))))))
A rövid válasz: Igen.

A hosszú: Régen a párom főzött nekem finomakat. Hú de milyen finomakat is!!! Na mindegy. Aztán miután egyedül maradtam kényelmi okokból elmaradt az itthoni főzőcske.
Végül is a cégben minden nap volt csirke is rizs is. Szóval adta magát, hogy ott egyek. Nem is volt gond ez, amíg csak napi egyszeri étkezést kellett így megoldanom. Este már nem nagyon ettem, vagy ha ettem, akkor az halkonzerv volt, vagy hideg kaja.

A közelmúltban viszont elkezdtem újra a normálisabb táplálékbevitelre visszaállni (200-250g fehérje és ugyanennyi ch).
Rá kellett jönnöm, hogy anyagilag nem megoldható, vagy legalábbis nagyon nem célszerű a cégben reggeliznem, és 3 főétkezést ott megejtenem.
Ma pl. voltam olyan okos, hogy itthon felejtettem a tegnap elkészített kajámat, ezért az első ebédemet kénytelen voltam bent megejteni.
Ettem egy csirkemellet meg rizst, pici céklát hozzá és ezért fizettem egy ezrest!!!! Ennyi pénzből megcsinálom az egész napi kajámat és még táplálóbb is lesz. ÉS tudom, hogy mit tettem bele.  ****:))))))

2009. Július 02. - 23:23:30
Válasz #894

Grizzly79

Vendég
Szia Grizz!


Nagyon guszti a tejfölös csirkéd!!!A másik két kép annyira "nem fogott meg":)Lehet az én ízlésficamom és biztos finom az a menüd is..bár a diétakor nem az íz a lényeg, mind tudjuk. /7%

Leírom én mit csináltam ma magamnak, hátha megtetszik valamelyik...(bár előre szólok, nem nagy "wasistdas" egyik sem.

Először is, csináltam 3 dl joghurtból és kaporból egy öntetet (bele mehet még fokhagyma, bors, só).
Elővettem egy zacskónyi wellness salátakeveréket és összekvertem ezzel az öntettel. Kicsi felturbóztam a salátát paprikával, paradicsommal és egy kis répával. Ezután reszeltem bele light sajtot. A végső lépés pedig a csirkemellsonka beledarabolása volt. Ezt mind összekutyultam, kicsit be a hűtőbe, hogy lehülljön. Szerintem nagyon finom lett! Imádom a kaprot, de lehet ezernyi más öntet is, nekem ez vált be legjobban!

A második kajám tejberizs volt: félig főztem vízzel, majd 1 dl sovány tejjel puhára főztem, plusz édesítő, esetleg vanília.
Összevagdostam 2 kopaszbarackot, erre ráöntöttem a forró tejberizst..és hoppá kész a ghyümölcsrizs..isteni volt! <:-) Ízesítésként fahéj, fehérje, vagy diétás lekvár, ami a kezetek ügyébe akad!:)
Ahoy Tira!

Mikor prezentálod?  /7%
Nyami-nyami...

A sali elsőre elnyerte a tetszésemet és azt kell mondjam, hogy a tejberizs is, pedig nem vagyok egy nagy tejberizs fan.  Łł=

A tejszínes valóban jobban néz ki és megsúgom, hogy finomabb is. A másik az olyan lett, amilyen. Azért annyira nem vészes, úgyhogy az is el fog fogyni.  ****:))))))

2009. Július 02. - 23:35:38
Válasz #895

Grizzly79

Vendég
Ma elég rossz közérzetem volt egész nap. Már egész éjjel rosszul aludtam.
Aztán reggel a reggeli elfogyasztása után rohanás a WC-re. Nem tudom mi történt. Sohasem szokott menni a hasam.
A rossz közérzet egész napra megmaradt.

Délután szuszókáltam vagy 4 órát, de mikor felébredtem még akkor sem voltam százas. Elmentem edzeni, amit szerencsére végig tudtam csinálni és nem is ment rosszul.

Tegnap megettem 2 doboz túrót egy kis kefírrel. Elképzelhetőnek tartom, hogy a hasmenés ettől lehetett, legalábbis remélem, hogy csak ez volt az oka.

Tegnap egyik fórumtárstól átvettem az Anabolic Xtreme Stack-jét, ami a következő összetevőkből áll.
MassFX + HyperdrolX2 + Trisorbagen
Este edzés után be is vettem az első adagot.
Vele egyidővel vettem be az aktuális Creakic adagot, illetve C-Vitamint, Magnéziumot és Kalciumot.

Szóval remélem, hogy a hasmenés nem az AnabolicX termékekre adott reakciója a szervezetemnek.

Ma mindenesetre óvatosabb voltam és szigorúan étkezésekhez kötöttem az AnabolicX cuccok szedését, illetőleg mindennemű tejterméket kihagytam.

Majd meglátjuk, hogy reggel hogy ébredek...

2009. Július 03. - 00:23:23
Válasz #896
Nem elérhető

csaba.r


csao GG Jól néznek ki a kaják még szakmai szemmel is <:-) a rosszúllétednek sztem meg kefires túró az oka engem régen csomószor levert a lábamról akkor jöttem rá hogy legyen bármi bajom törjön kezem lábam hasfogó mindig legyen nállam :-/]
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 03. - 05:33:29
Válasz #897
Nem elérhető

FirstLady


A kefirben nincs tejcukor -elvileg-, a túróban minimális... viszont a tejcukor érzékenyek, könnyebben emésztik a nap korai szakaszában az ilyen tejtermékeket is, és lehetőleg este ne nagyon egyél.

Egy kis érdekesség: képzeld el, valamelyik nap olvastam -csak sajnos nem találom a cikket :( -, lényege az volt, hogy nem a laktóz intoleránsok a "nem normális" réteg, hanem, akiknek marad laktáz enzim a szervezetükben. Plusz kifejtették azt is, hogy a "tejlobby" tartja életben ezt a hülyeséget, hogy joghurtot meg tejet kell enni, mert jót tesznek a vitaminok benne, meg kalcium miatt milyen egészséges. A legújabb kutatások szerint minimális vitamin van bennük, plusz a Kalciumot nem hogy pótolnák, de elvonják a tejtermékek a testből, tehát teljesen egészségtelenek a tejtermékek. Érdekes volt... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 03. - 06:48:19
Válasz #898

Gerr

Vendég
A kefirben nincs tejcukor -elvileg-, a túróban minimális... viszont a tejcukor érzékenyek, könnyebben emésztik a nap korai szakaszában az ilyen tejtermékeket is, és lehetőleg este ne nagyon egyél.

Egy kis érdekesség: képzeld el, valamelyik nap olvastam -csak sajnos nem találom a cikket :( -, lényege az volt, hogy nem a laktóz intoleránsok a "nem normális" réteg, hanem, akiknek marad laktáz enzim a szervezetükben. Plusz kifejtették azt is, hogy a "tejlobby" tartja életben ezt a hülyeséget, hogy joghurtot meg tejet kell enni, mert jót tesznek a vitaminok benne, meg kalcium miatt milyen egészséges. A legújabb kutatások szerint minimális vitamin van bennük, plusz a Kalciumot nem hogy pótolnák, de elvonják a tejtermékek a testből, tehát teljesen egészségtelenek a tejtermékek. Érdekes volt... :)

OFF: az a baj ezzel, hogy évente vagy még sűrűbben jönnek ki ehhez hasonló felfedezések (amit aztán egy másik banda meg is cáfol), az emberfia meg annak hisz aki a véleményével "megerősíti" az ő elképzelését... (bocs az offért Lady & Grizzly)

2009. Július 03. - 07:50:17
Válasz #899
Nem elérhető

George


A kefirben nincs tejcukor -elvileg-, a túróban minimális... viszont a tejcukor érzékenyek, könnyebben emésztik a nap korai szakaszában az ilyen tejtermékeket is, és lehetőleg este ne nagyon egyél.

Egy kis érdekesség: képzeld el, valamelyik nap olvastam -csak sajnos nem találom a cikket :( -, lényege az volt, hogy nem a laktóz intoleránsok a "nem normális" réteg, hanem, akiknek marad laktáz enzim a szervezetükben. Plusz kifejtették azt is, hogy a "tejlobby" tartja életben ezt a hülyeséget, hogy joghurtot meg tejet kell enni, mert jót tesznek a vitaminok benne, meg kalcium miatt milyen egészséges. A legújabb kutatások szerint minimális vitamin van bennük, plusz a Kalciumot nem hogy pótolnák, de elvonják a tejtermékek a testből, tehát teljesen egészségtelenek a tejtermékek. Érdekes volt... :)
Én szerencsére a "nem normális" réteghez tartozom, meg az egész család is, mindenki tud tejet inni, meg tejtermékeket fogyasztani. Én ki nem hagynám most pl a rántottám mellől a kakaót :-oD vagy egy jó kis tejes turmixot ha arra szomjazom :D De tisztában vagyok vele, hogy kb 0 az a mennyiségű Ca ami benne van, így azt külön forrásból viszem be 8-}