2024. Október 02. - 12:33:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Grizzly79 edzésnaplója  (Megtekintve 261233 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2009. Május 29. - 15:40:16
Válasz #780
Nem elérhető

George


Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D

2009. Május 29. - 18:39:10
Válasz #781
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Grizzly!

Nem semmi, hogy mennyit fejlődtél az elmúlt időszakban minden téren  ****:))))))!
Ez egy nagyon jól összerakott étrend ami a te céljaidnak és a te "méreteidhez"  :D tökéletesen megfelel!

Csak gratulálni tudunk neked hozzá Steve-vel!  :-)!

Így tovább!   =/+' @:-)

2009. Május 29. - 22:18:45
Válasz #782

Grizzly79

Vendég
Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D
Bizony-bizony. 140kg-hoz ennyit azért illik enni.  ;D
Aztán majd egy-két hónap távlatában már okosabb leszek és tudok hol nyesni az adagokon.  O0

Biztos, hogy idővel a ch-t inkább a 1,5g/tskg irányába fogom elmozdítani.

2009. Május 29. - 22:19:30
Válasz #783

Grizzly79

Vendég
Szia Grizzly!

Nem semmi, hogy mennyit fejlődtél az elmúlt időszakban minden téren  ****:))))))!
Ez egy nagyon jól összerakott étrend ami a te céljaidnak és a te "méreteidhez"  :D tökéletesen megfelel!

Csak gratulálni tudunk neked hozzá Steve-vel!  :-)!

Így tovább!   =/+' @:-)

Köszönöm szépen a biztatást!  :-){

2009. Május 29. - 22:24:33
Válasz #784
Nem elérhető

George


Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D
Bizony-bizony. 140kg-hoz ennyit azért illik enni.  ;D
Aztán majd egy-két hónap távlatában már okosabb leszek és tudok hol nyesni az adagokon.  O0

Biztos, hogy idővel a ch-t inkább a 1,5g/tskg irányába fogom elmozdítani.
Hát igen, még mindig van köztünk egy huszas ;D De majd őszre 130-on ütközünk ;D ;-oo-;

2009. Május 29. - 22:32:13
Válasz #785

Grizzly79

Vendég
2009.05.29. - Péntek - Láb, Kardió, Szauna
Ez is eljött végre! Hosszú idő után ma végre integráltam a lábedzést is az edzéstervembe!
Szigorúan óvatos voltam a guggolásnál. Megpróbáltam 130-ba is guggolni, de bizonytalan volt a derekam, ezért inkább maradtam a magasabb ismétlésszámnál és kisebb súlynál.

17.40-18.40 Edzés (láb)
  Láb:
    - Guggolás:
        1x20 50kg
        4x10 90kg
    - Combfeszítő: 5x12 50kg
    - Combhajlító: 5x12 40kg
    - Lépcsőzés nyakban rúddal step-padra:
        1x12 50kg
        1x8 90kg
        1x12 90kg
        1x20 70kg

18.40-20.00: Kardió
  Emelkedős gyaloglás futópadon
        5 perc 0fok
        25 perc 5fok
        15 perc 7,5fok
        15 perc 10fok
        2 perc 12,5 fok
        2 perc levezetős séta
  Sebesség: 5,5 km/h
  Táv: 5,77km
  Időtartam: 64 perc
  Kalória: 1014kcal

40 perc szauna

2009. Május 29. - 22:32:54
Válasz #786

Grizzly79

Vendég
Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D
Bizony-bizony. 140kg-hoz ennyit azért illik enni.  ;D
Aztán majd egy-két hónap távlatában már okosabb leszek és tudok hol nyesni az adagokon.  O0

Biztos, hogy idővel a ch-t inkább a 1,5g/tskg irányába fogom elmozdítani.
Hát igen, még mindig van köztünk egy huszas ;D De majd őszre 130-on ütközünk ;D ;-oo-;
Azért nem haragudnék, ha ez kicsit korábban esne meg. Mondjuk július vége már egész jó lenne!

2009. Május 29. - 22:35:39
Válasz #787
Nem elérhető

George


Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D
Bizony-bizony. 140kg-hoz ennyit azért illik enni.  ;D
Aztán majd egy-két hónap távlatában már okosabb leszek és tudok hol nyesni az adagokon.  O0

Biztos, hogy idővel a ch-t inkább a 1,5g/tskg irányába fogom elmozdítani.
Hát igen, még mindig van köztünk egy huszas ;D De majd őszre 130-on ütközünk ;D ;-oo-;
Azért nem haragudnék, ha ez kicsit korábban esne meg. Mondjuk július vége már egész jó lenne!
Akkor mi lesz belőled őszre? @-o Én októberben biztos járok feléd, lehetne valami közös edzés 8-) Mondjuk az még jó messze van --)

2009. Május 29. - 22:57:06
Válasz #788

Grizzly79

Vendég
Nem rossz, de én pl. ennyi ch-val már bőven tömegelek :D
Bizony-bizony. 140kg-hoz ennyit azért illik enni.  ;D
Aztán majd egy-két hónap távlatában már okosabb leszek és tudok hol nyesni az adagokon.  O0

Biztos, hogy idővel a ch-t inkább a 1,5g/tskg irányába fogom elmozdítani.
Hát igen, még mindig van köztünk egy huszas ;D De majd őszre 130-on ütközünk ;D ;-oo-;
Azért nem haragudnék, ha ez kicsit korábban esne meg. Mondjuk július vége már egész jó lenne!
Akkor mi lesz belőled őszre? @-o Én októberben biztos járok feléd, lehetne valami közös edzés 8-) Mondjuk az még jó messze van --)
Remélem őszre már egy szárazabb tömeget tudhatok magaménak. Ha ez 130kg lesz, akkor nem fogok a falnak rohanni.

A közös edzést nem lehet időben nekiállni tervezni!  =/+'
Szóval benne vagyok!!!!  :-)!

2009. Május 29. - 22:58:32
Válasz #789
Nem elérhető

George


Sajnálom azt a múltkorit, fogalmam sem volt, hogy akkor és ott fogok edzeni a te termedben :angry: De így azért csak nem nyúlunk majd mellé 8-}

2009. Május 31. - 11:00:27
Válasz #790
Nem elérhető

csaba.r


Szeva grizzly én most vagyok olyan 165 kg le akarok menni 110 re eddig amolyan himi-humi módon álltamehez a gyúrás dologhoz de mióta george ajánlotta az edzésnaplódat iszom a szavaid szerinted mien táp kiegészítővel kezdjem én olyan havi 50000 tudnék rászánni vlami kevés szénhidrátos sok fehérjésre gondoltam.Remélem nem haragszol meg hogy ide teszem fel ezt a kérdést csa a mestertől szeretném tudni meg a kettőnk szituációlya nagyon hasonló.
Segítségedet előre is köszönöm
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Május 31. - 12:18:14
Válasz #791

Grizzly79

Vendég
2009.05.29. - Péntek - Láb, Kardió, Szauna
Ez is eljött végre! Hosszú idő után ma végre integráltam a lábedzést is az edzéstervembe!
Szigorúan óvatos voltam a guggolásnál. Megpróbáltam 130-ba is guggolni, de bizonytalan volt a derekam, ezért inkább maradtam a magasabb ismétlésszámnál és kisebb súlynál.

17.40-18.40 Edzés (láb)
  Láb:
    - Guggolás:
        1x20 50kg
        4x10 90kg
[...]
Kis súly ide, kis súly oda, két napja alig tudok menni olyan izomlázam van!  ***))
Eddig úgy tűnik, hogy a forró-hideg zuhany váltogatása jön be legjobban.  ****)

2009. Május 31. - 12:58:37
Válasz #792

Grizzly79

Vendég
Szeva grizzly én most vagyok olyan 165 kg le akarok menni 110 re eddig amolyan himi-humi módon álltamehez a gyúrás dologhoz de mióta george ajánlotta az edzésnaplódat iszom a szavaid szerinted mien táp kiegészítővel kezdjem én olyan havi 50000 tudnék rászánni vlami kevés szénhidrátos sok fehérjésre gondoltam.Remélem nem haragszol meg hogy ide teszem fel ezt a kérdést csa a mestertől szeretném tudni meg a kettőnk szituációlya nagyon hasonló.
Segítségedet előre is köszönöm
Szia Csaba!

50.000 Ft az nagyon sok pénz. Abból elég komoly tápkiegturmixot lehet összeállítani.

Szívesen adok tanácsot neked!
Kellene pár alapinfó:
  testsúly: 165kg
  életkor: 21
  magasság:
  edzésmúlt (mióta edzel, heti hány alkalommal, kardió van-e):
  tápkieget szedtél már valamit?:
  kajálásaid (van-e konkrét kajaterved, vagy csak eszel, ami éppen eléd kerül):

Üdv.
Szabi

2009. Május 31. - 13:39:53
Válasz #793
Nem elérhető

fastor


GRyzly te leszel a jövö NORBIJA @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 31. - 21:37:42
Válasz #794
Nem elérhető

Gabe


Valamikor írtam itt Grizzly topic-jában, hogy ide fognak az emberek tanácsokért jönni!  8-}
"Yeah buddy, light weight baby!"