2024. Október 02. - 18:23:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Grizzly79 edzésnaplója  (Megtekintve 261300 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. November 01. - 10:02:33
Válasz #1125
Nem elérhető

H. Laci


Ma megmértem magam, mert a súlyom ugyan még nem mérleg-kompatibilis, de a ruháimon érzem, hogy kisebb vagyok.



 ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

2010. November 02. - 20:11:34
Válasz #1126
Nem elérhető

Grizzly79


2010.11.02. - Kedd - Kardió

17.00- Kardió-Futás szabadban
   Idő: 55:35 (+10 perc levezetéssel, nyújtással)
   Távolság: 8,1km
   Átlagsebesség: 8,74 km/h
   Max. pulzus: n/a
   Átlagpulzus: n/a
   Kalória: n/a (~1000kcal)
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. November 02. - 20:25:18
Válasz #1127
Nem elérhető

dumbass


Hajrá Grizzly sikerülni fog ez. @:-) Amúgy lehetnél görög ideál is, mert a vádlid, felkarod, és a nyakad kerülete ugyan akkora ;-oo-;

2010. November 02. - 22:21:17
Válasz #1128
Nem elérhető

Kaess


Csak így tovább Grizzly  :-)!

2010. November 03. - 09:31:37
Válasz #1129
Nem elérhető

Woodslave


a derekat hol méred? Biztos én vagyok nagyon xar anatómiából de én köldöknél mérem mindig.

Egyébként meg nem akarok beleokoskodni meg tanácsokat osztogatni, mert te jobban tudod, de szerény véleményem szerint kizárt hogy akár 1000, pláne 2000 kalóriát elégess 1 ill 2 óra alatt, ha meg igen akkor különösen nem mindet zsírból.

2010. November 03. - 11:02:46
Válasz #1130
Nem elérhető

George


a derekat hol méred? Biztos én vagyok nagyon xar anatómiából de én köldöknél mérem mindig.

Egyébként meg nem akarok beleokoskodni meg tanácsokat osztogatni, mert te jobban tudod, de szerény véleményem szerint kizárt hogy akár 1000, pláne 2000 kalóriát elégess 1 ill 2 óra alatt, ha meg igen akkor különösen nem mindet zsírból.
Egy nagy testtömeg fenntartásához és mozgatásához eleve sokkal több energia kell mint egy kisebbhez, pl. Grizzly esetében ha lefut 8 km-t(ami nagyon nem kevés), simán elmegy közben ezer kalória, mivel a súlya még mindig 150 kg fölött mozog. Természetesen nincs olyan, hogy csak zsírból éget valaki, de miután a szervezete átlép az aerob közegbe, azaz a vére feldúsul oxigénnel, létrejöhet az ún. terminális oxidáció, ami a testben lévő szénhidrogének tökéletes égését jelenti. Zsírt csakis megfelelő mennyiségű oxigén jelenlétében lehet égetni, mert a zsírsavak elbontása nagyobb O mennyiséget igényel mint a cukrokhoz, tehát mint feljebb említettem egy bizonyos idő után hozzányúl a szervezet a zsírkészlethez is. Szóval szépen lassan, de épülget lefelé az a zsírréteg.

2010. November 03. - 11:14:23
Válasz #1131
Nem elérhető

Woodslave


szerintem akkor is csak áltatja magát ezekkel a számokkal. Pláne ha megnézed az adatokat, másfél hónap alatt 2 cm-rel csökkent a has, ami nem lenne rossz, ha nem 136-ról kezdődött volna.

De mondtam nem értek hozzá, inkább nem is írok többet mint hogy hajrá Grizzly  :-!!!

2010. November 03. - 11:49:44
Válasz #1132
Nem elérhető

Kaess


Arnold egyik videojában azt mondta hogy ö meg Franko 2000 kalóriát égetnek el egy nap az edzésen, ami csak sulyzós edzést jelent. Na most akkor Grizzly a maga 8 meg néha több km FUTÁSÁVAL szerintem lazán elégeti azt az 1000kalóriát. Csak igy tovább Grizzly  :-)!

2010. November 03. - 12:02:48
Válasz #1133
Nem elérhető

George


szerintem akkor is csak áltatja magát ezekkel a számokkal. Pláne ha megnézed az adatokat, másfél hónap alatt 2 cm-rel csökkent a has, ami nem lenne rossz, ha nem 136-ról kezdődött volna.

De mondtam nem értek hozzá, inkább nem is írok többet mint hogy hajrá Grizzly  :-!!!
Szerintem meg tök mindegy, hogy mit írok én vagy más, neked ez az elképzelésed és kész. Kár erre több szót pocsékolni :-!!!

2010. November 03. - 13:05:47
Válasz #1134
Nem elérhető

George


szerintem akkor is csak áltatja magát ezekkel a számokkal. Pláne ha megnézed az adatokat, másfél hónap alatt 2 cm-rel csökkent a has, ami nem lenne rossz, ha nem 136-ról kezdődött volna.

De mondtam nem értek hozzá, inkább nem is írok többet mint hogy hajrá Grizzly  :-!!!
Szerintem meg tök mindegy, hogy mit írok én vagy más, neked ez az elképzelésed és kész. Kár erre több szót pocsékolni :-!!!
Hogy mégse legyen ilyen hülye befejezés, most számoltam egy kalkulátorral, hogy 110-120 kg testsúllyal, egy óra 10 km/h-s kocogással 1117 kcal ég el. Kalkulátorok a  ?:-) -n.

2010. November 03. - 13:36:44
Válasz #1135
Nem elérhető

Woodslave


rendben meggyőztél (már ha ez számít)  ;-oo-;

2010. November 03. - 14:24:23
Válasz #1136
Nem elérhető

George


rendben meggyőztél (már ha ez számít)  ;-oo-;
Nem meggyőzni akartalak, csak ez így sokkal tisztább képet ad.  ;)

2010. November 03. - 15:00:30
Válasz #1137
Nem elérhető

Grizzly79


a derekat hol méred? Biztos én vagyok nagyon xar anatómiából de én köldöknél mérem mindig.

Egyébként meg nem akarok beleokoskodni meg tanácsokat osztogatni, mert te jobban tudod, de szerény véleményem szerint kizárt hogy akár 1000, pláne 2000 kalóriát elégess 1 ill 2 óra alatt, ha meg igen akkor különösen nem mindet zsírból.
Én egy kicsit feljebb mértem a derekamat a köldökömnél.
A köldökömnél a hasamat mértem.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. November 03. - 15:06:26
Válasz #1138
Nem elérhető

Grizzly79


a derekat hol méred? Biztos én vagyok nagyon xar anatómiából de én köldöknél mérem mindig.

Egyébként meg nem akarok beleokoskodni meg tanácsokat osztogatni, mert te jobban tudod, de szerény véleményem szerint kizárt hogy akár 1000, pláne 2000 kalóriát elégess 1 ill 2 óra alatt, ha meg igen akkor különösen nem mindet zsírból.
Ami adatot feltüntetek, azt Polár övvel és pulzusmérővel mértem.
Ahol a "~" jel szerepel ott tippeltem, mert éppen nem volt nálam pulzusmérő és öv. De a tipp minden esetben az aktuális mérési eredmények függvényében került meghatározásra, illetőleg igyekszem még a tippet is inkább alálőni az arányosság alapján számított értéknek.

Lehet, hogy nem égetek egy illetve két óra alatt 1000, meg 2000 kalóriát, de akkor nem tudom mi a lófaszért van kalóriamérő funkció az órán. Szerintem nem lehet véletlen...

Illetőleg ma reggel ugyan nem használtam órát, de a futógépen beállítottam az adataimat és láss csodát 50 perc után 989kcal írt ki a masina.

Akárhogy is van, hidd el nekem: 150kg nem játék.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. November 03. - 15:08:41
Válasz #1139
Nem elérhető

Grizzly79


szerintem akkor is csak áltatja magát ezekkel a számokkal. Pláne ha megnézed az adatokat, másfél hónap alatt 2 cm-rel csökkent a has, ami nem lenne rossz, ha nem 136-ról kezdődött volna.

De mondtam nem értek hozzá, inkább nem is írok többet mint hogy hajrá Grizzly  :-!!!
Ha figyelmesen olvastál, akkor azt is írtam, hogy piáltam az elmúlt két hónapban rendesen. Illetőleg a kaja sem volt nemhogy 100%-os, de még 40%-os sem.
Persze mindez elég nagy szégyen, de attól még tény.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!