2024. Szeptember 20. - 20:44:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 64129 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Október 23. - 10:08:21
Válasz #210
Nem elérhető

hopika


Efit!

Hülye kérdés:Tegnap délután beszéltem utoljára Atival(Nyíregyháza),mikor kiraktad a "zseniális" hírt.
Akkor nekem azt monda,hogy Jani így nem valószínű,hogy elindul.
Ha tényleg lesz ez a MOM-os dolog,akkor ott tuti hogy el fog indulni,mert (engem speciel) leginkább a visszatérése és a színpadi forma érdekel...
Válaszod előre is köszönöm.
Azért a fő illetékesre is rákérdezek!

Mod:ez egy kérdés volt,csak nem elég egyértelmű...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 23. - 10:25:13
Válasz #211
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Hülye kérdés:Tegnap délután beszéltem utoljára Atival(Nyíregyháza),mikor kiraktad a "zseniális" hírt.
Akkor nekem azt monda,hogy Jani így nem valószínű,hogy elindul.
Ha tényleg lesz ez a MOM-os dolog,akkor ott tuti hogy el fog indulni,mert (engem speciel) leginkább a visszatérése és a színpadi forma érdekel...
Válaszod előre is köszönöm.
Azért a fő illetékesre is rákérdezek!

Mod:ez egy kérdés volt,csak nem elég egyértelmű...

Johnny elindul szombat este a MOM-ban és "készen áll leverni mindenkit, mint vak a poharat, aki csak feláll vele egy színpadra"  ;) ! Tegnap ő is ledöbbent és egy kicsit kizökkent a ritmusból, de úgy néz ki, hogy ez nem fog nagyon a felkészülése rovására menni. A Gyurma kamerája reggeltől fogja őt követni egészen a színpadig...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 23. - 10:35:00
Válasz #212
Nem elérhető

hopika


Johnny elindul szombat este a MOM-ban és "készen áll leverni mindenkit, mint vak a poharat, aki csak feláll vele egy színpadra"  ;) ! Tegnap ő is ledöbbent és egy kicsit kizökkent a ritmusból, de úgy néz ki, hogy ez nem fog nagyon a felkészülése rovására menni. A Gyurma kamerája reggeltől fogja őt követni egészen a színpadig...

Köszönöm,akkor ott a helyünk!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 23. - 10:35:50
Válasz #213
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
És mi ott leszünk és támogatjuk , mindennel amivel lehet őt támogatni! Ha mással nem is akkor az üvöltésekkel és a hangunkkal! :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Október 23. - 10:37:01
Válasz #214
Nem elérhető

George



Egyébként amerikában hetek óta elég nagy a pánik hangulat, az eddigi legnagyobb gazdasági válság miatt. Sokkal erősebb, mint bárhol máshol a világon, még az "utcaemberei" között is.
Érdekes, hogy ezt említed, véletlenül tudom :D, hogy a NABBA Universe versenye is éppen emiatt marad el, mert a főszponzor kiszállt a buliból a válság miatt, így nem sokkal a verseny előtt visszamondtak mindent. Gondolom ott is örültek ennek a kis fordulatnak.

2008. Október 23. - 10:39:57
Válasz #215
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja. de ott nagyobb a válság, mert ott nincsen bodybuilding.hu ! ****) :-< :-<

2008. Október 23. - 10:42:05
Válasz #216
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kb. egy perce beszéltem telefonon Johnny-val. Készen áll arra hogy szombaton színpadra álljon, de mivel a mezőny egyértelmüen nagyon kérdéses ezért az az opció is benne van, hogy bemutató lesz inkább, mint verseny. A lényeg, hogy a színpadon lesz Johnny.

Ahogy vannak újabb infók beszámolok róla folyamatosan itt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 23. - 10:42:57
Válasz #217
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 23. - 10:51:08
Válasz #218
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mivel nagyon valószínű, hogy Johnny mellett egy világbajnok(Piotrkowicz) is ott lesz, és ha mégis csak ketten lesznek, mert ennyi idő alatt mezőnyt felépíteni elég nehéz, akkor maximum lesz egy jóöreg "Challenge Round", "Elite Kihívás Forduló".  ;D A jó ég tudja...Mint a pókerben: Heads Up.  :D All In. Ez Vegas.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 23. - 10:59:09
Válasz #219
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!
Követtem a fejleményeket,de hozzászólni nagyon nem tudtam a témához, csupán talán annyit hogy sajnálom... Főleg hogy nem jön Jay  :(
Ha tudjátok a pontos menetet majd írjátok ki, bár gondolom ezt kérnem sem kell :), talán odaérek, bár egy másik rendezvényre vagyunk hivatalosak, de ha átfedhető akkor mindenképpen kinézek. Gondolom többen vagyunk ezzel így, szóval nagyon nagyon várom(juk)  a fejleményeket!!!

 :-*

2008. Október 23. - 11:00:52
Válasz #220
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 23. - 12:11:09
Válasz #221
Nem elérhető

doncicco



A szomorúságot nem Jay hiánya okozza számomra elsősorban. Majd eljön máskor, ha meghívják, pár évig még ebből fog élni. Dex is eljön, ha rendesen előkészítik.

De Johnny a mi Johnnynk és az ő méltó visszatérése úgy érzem sokkal fontosabb.

2008. Október 23. - 12:26:21
Válasz #222
Nem elérhető

hummerdikk


hmm:
Efit: Felaron vagy nem, nekem mind1, kiszoritom a zsebpenzembol igyis-ugyis a ket ujsagra a penzt, mert erre varok mar miota plussz ebbol az ujsagbol tanultam zoldfulu(most is az vagyok, de nem lenyeg XD) koromban a legtobbet. Termekmintakat meg szivesen varjuk sztem.
Tobbi kulfoldi versenyzo is ott lesz a MOMban?

Dani: Szombaton ha beferek hozzatok akkor el tudsz vinni? ::)

Johnny(ha olvassa a topikot): Veled vagyunk es ott leszunk!

2008. Október 23. - 12:40:53
Válasz #223
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Humi: 2 személyes az autóm! Alpi+én az sztem 2! De nem úgy emlékszem, hogy nem láttad volna a peugeot partneremet! :) ;D

Az igazi csajozós verda! Peugeot Partner!

2008. Október 23. - 12:56:30
Válasz #224
Nem elérhető

hummerdikk


Humi: 2 személyes az autóm! Alpi+én az sztem 2! De nem úgy emlékszem, hogy nem láttad volna a peugeot partneremet! :) ;D

Az igazi csajozós verda! Peugeot Partner!
Messzirol lattam csak a partnert. Akkor anyatol el kell kerni a Hondat @:-) Csajozos verda az a trabant vagy a kispola, ezt azert tudhatnad! ***)))) ****) ))=/

ui: Alpi meg Te az baratok kozott is akcios kedvezmennyel igy verseny utan-elott legalabb 3.8-4 ember ;D