2024. Szeptember 20. - 22:30:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 64141 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Október 22. - 20:37:02
Válasz #180
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 22. - 20:37:28
Válasz #181
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 22. - 20:48:35
Válasz #182
Nem elérhető

hummerdikk


Ki nem szerintetek?

Mondjuk en arra is kivancsi lennek, hogy ehez Johnny mit szol illetve mit fog most csinalni, hiszen ez neki a legrosszabb illetve a tobbi versenyzonek aki indult volna. Meg persze Jay-t is le kellett mondani, ami megint nem vmi jo dolog...

2008. Október 22. - 20:53:39
Válasz #183
Nem elérhető

NaturalBoy


Ki nem szerintetek?

Mondjuk en arra is kivancsi lennek, hogy ehez Johnny mit szol illetve mit fog most csinalni, hiszen ez neki a legrosszabb illetve a tobbi versenyzonek aki indult volna. Meg persze Jay-t is le kellett mondani, ami megint nem vmi jo dolog...

Az is lehet h Jay mondta le.Bár én nem tudom.De akár az is lehet hogy nem vettek annyian jegyet mint amennyire a szervezők számítottak és nem fedezte a dolgokat.Bár ez csak találgatás,majdcsak kiderül h mi miatt nem jött ösze a dolog és akkor okosabbak leszünk.

A szervezőknek üzenem hogy Jayt nem kell lemondani.Nálunk van pótágy meg minden.Szóval ha jayt nem zavarja h nem Pestre jön hanem Fehérvárra... ;D

2008. Október 22. - 21:06:11
Válasz #184
Nem elérhető

FirstLady


NaturalBoy, rövid leszek és tömör, NEM a magyar bajnokság miatt vett jegyet senki (kivéve te ;) ) :)
Én nem vagyok a ticket express, de ez így szokott lenni, ha nincs rendezvény, a jegyértékesítő visszafizeti az árát...

Páblikban elmondta Efit, hogy mi történt, Klink Zoli csődbe ment, és nem teljesítette a feltételeket...

Proddal teljesen egyetértek!

Johnny mit szólhatna... azt, amit mindannyian, hogy először szóhoz sem jut, senki nem számított erre pár nappal ezelőtt...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 21:14:10
Válasz #185
Nem elérhető

hummerdikk


NaturalBoy, rövid leszek és tömör, NEM a magyar bajnokság miatt vett jegyet senki (kivéve te ;) ) :)
Én nem vagyok a ticket express, de ez így szokott lenni, ha nincs rendezvény, a jegyértékesítő visszafizeti az árát...

Páblikban elmondta Efit, hogy mi történt, Klink Zoli csődbe ment, és nem teljesítette a feltételeket... napok óta próbáljuk mindannyian a lehető legjobb megoldást találni, és ez volt az...

Proddal teljesen egyetértek!

Johnny mit szólhatna... azt, amit mindannyian, hogy először szóhoz sem jut, senki nem számított erre pár nappal ezelőtt...

De nem ertem h Klink Zoli, hogy lehetett ennyire nem is tudom hirtelen, hogy mi, hogy egyedul az egesz penzugyet a nyakaba vette? :-[ :'(

2008. Október 22. - 21:15:59
Válasz #186
Nem elérhető

FirstLady


NaturalBoy, rövid leszek és tömör, NEM a magyar bajnokság miatt vett jegyet senki (kivéve te ;) ) :)
Én nem vagyok a ticket express, de ez így szokott lenni, ha nincs rendezvény, a jegyértékesítő visszafizeti az árát...

Páblikban elmondta Efit, hogy mi történt, Klink Zoli csődbe ment, és nem teljesítette a feltételeket... napok óta próbáljuk mindannyian a lehető legjobb megoldást találni, és ez volt az...

Proddal teljesen egyetértek!

Johnny mit szólhatna... azt, amit mindannyian, hogy először szóhoz sem jut, senki nem számított erre pár nappal ezelőtt...

De nem ertem h Klink Zoli, hogy lehetett ennyire nem is tudom hirtelen, hogy mi, hogy egyedul az egesz penzugyet a nyakaba vette? :-[ :'(
azt csak ő tudhatja és értheti... talán... bár lehet, hogy ő se :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 21:19:21
Válasz #187
Nem elérhető

NaturalBoy


NaturalBoy, rövid leszek és tömör, NEM a magyar bajnokság miatt vett jegyet senki (kivéve te ;) ) :)
Én nem vagyok a ticket express, de ez így szokott lenni, ha nincs rendezvény, a jegyértékesítő visszafizeti az árát...

Páblikban elmondta Efit, hogy mi történt, Klink Zoli csődbe ment, és nem teljesítette a feltételeket... napok óta próbáljuk mindannyian a lehető legjobb megoldást találni, és ez volt az...

Proddal teljesen egyetértek!

Johnny mit szólhatna... azt, amit mindannyian, hogy először szóhoz sem jut, senki nem számított erre pár nappal ezelőtt...

Ok.
Azt hogy Klink Zoli csődbe ment én is el tudtam olvasni.CSajk azt hittem hogy erről több részletet tudunk meg hogy mégis konkrétabban mi történt amikor midnen látszólag símán ment mindenki lelkes volt stb.
Mert Efit úgy fejezte be a hozzászólást hogy további infó itt a fórumon.És néhányan ezt a további infót várjuk.

Egyébként nem akartam oylan hangvételbe írni hogy esetleg magadra vehesd lady,nem neked szól,mert mindenki tisztában van azzal h nem miattad nem elsz Move Day scak a te írásodra reagáltam.

Illetve csak kíváncsi voltam erre a jegykérdésre,mert azért szerintem már volt olyan az elmúlt 2000 évben elvétve mikor iylen-oylan jegyek árából senki semmit nem kapott vissza egy elmaradt rendezvény után.......Sajnos ebebn az országban nem ennyire természetes hogy hát akkor midenn további nélkül visszafizetik.

2008. Október 22. - 21:26:51
Válasz #188
Nem elérhető

FirstLady


NaturalBoy, rövid leszek és tömör, NEM a magyar bajnokság miatt vett jegyet senki (kivéve te ;) ) :)
Én nem vagyok a ticket express, de ez így szokott lenni, ha nincs rendezvény, a jegyértékesítő visszafizeti az árát...

Páblikban elmondta Efit, hogy mi történt, Klink Zoli csődbe ment, és nem teljesítette a feltételeket... napok óta próbáljuk mindannyian a lehető legjobb megoldást találni, és ez volt az...

Proddal teljesen egyetértek!

Johnny mit szólhatna... azt, amit mindannyian, hogy először szóhoz sem jut, senki nem számított erre pár nappal ezelőtt...

Ok.
Azt hogy Klink Zoli csődbe ment én is el tudtam olvasni.CSajk azt hittem hogy erről több részletet tudunk meg hogy mégis konkrétabban mi történt amikor midnen látszólag símán ment mindenki lelkes volt stb.
Mert Efit úgy fejezte be a hozzászólást hogy további infó itt a fórumon.És néhányan ezt a további infót várjuk.

Egyébként nem akartam oylan hangvételbe írni hogy esetleg magadra vehesd lady,nem neked szól,mert mindenki tisztában van azzal h nem miattad nem elsz Move Day scak a te írásodra reagáltam.

Illetve csak kíváncsi voltam erre a jegykérdésre,mert azért szerintem már volt olyan az elmúlt 2000 évben elvétve mikor iylen-oylan jegyek árából senki semmit nem kapott vissza egy elmaradt rendezvény után.......Sajnos ebebn az országban nem ennyire természetes hogy hát akkor midenn további nélkül visszafizetik.
Bocs, ha úgy tünt, hogy "leugatnálak" vagy valami, nem annak szántam!

Persze, lesz majd további infó, csak nehéz a dolgokat összefoglalni, netán pontról-pontra elmesélni mindezt mindenféle érzelem nélkül, hogy ne essen át senki se a sárdobálás-, se a másik oldalra...

A jegykérdést nem a ticket expressztől tudom, hanem csak ez így szokott lenni, ha értékesítenek valami rendezvényre, akkor ha az nem jön létre, visszafizetik az árát... de persze ez egy telefont azért megérne szerintem, hogy legalább ne kelljen utazgatnod feleslegesen :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 21:45:52
Válasz #189
Nem elérhető

powerbeco


Johnynak üzenem mint sporttárs! nem feladni, keresni új versenyt gyorsba..pozitívan felfogni..nagyot nyelni és menni tovább!!! a világ nem áll meg!! csináld végig, más verseny...új kihívás..feladat..megoldás, győzelem!!!! bajnok vagy!!!! a legjobb!!! előre!!!!

2008. Október 22. - 21:47:58
Válasz #190
Nem elérhető

FirstLady


Azért azt ne felejtsük el, hogy November 29-30-án Gran Prix Due Torrin, indul Johnny 8-)
(tudom, messze van, csak azért mondom, hogy ne temessük :) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 21:50:39
Válasz #191
Nem elérhető

hummerdikk


Azért azt ne felejtsük el, hogy November 29-30-án Gran Prix Due Torrin, indul Johnny 8-)
Persze, de az megse a kishazank es nem is a honos kozonseg... :'(

2008. Október 22. - 22:16:09
Válasz #192
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért azt ne felejtsük el, hogy November 29-30-án Gran Prix Due Torrin, indul Johnny 8-)
Persze, de az megse a kishazank es nem is a honos kozonseg... :'(

Hétvégén is lesz egy verseny véletlenül kishazánkban, jobb lenne mint a semmi, de én nem értek hozzá, csak szólok, biztos nem tudtatok róla :D

2008. Október 22. - 22:23:49
Válasz #193
Nem elérhető

FirstLady


Azért azt ne felejtsük el, hogy November 29-30-án Gran Prix Due Torrin, indul Johnny 8-)
Persze, de az megse a kishazank es nem is a honos kozonseg... :'(

Hétvégén is lesz egy verseny véletlenül kishazánkban, jobb lenne mint a semmi, de én nem értek hozzá, csak szólok, biztos nem tudtatok róla :D
én -személy szerint- "ha ló nincs, jó a szamár is" alapon nem mennék sehová...  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 22:49:45
Válasz #194
Nem elérhető

hopika


A csőd témához:
Én spec. társrendezője vagyok egy fesztiválnak.Az idei rendezvény második napján már látszott,hogy elég nagy lesz a minusz(közel másfél millió),de egymásra néztünk 3-an és azt mondtuk,hogy igenis lesz annyi tartásunk,hogy végigcsináljuk a 3. napot,játszani fog az összes banda és az emberek szórakozni fognak.Aztán alszunk rá egyet és másnap elmegyünk szépen emelt fővel a bankba és felveszünk egy hitelt...így is lehet csinálni.Valószínűleg nem másfél milla volt a Zoli minusza-nem tudom-de mindig van alternatíva!
Szerintem!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!