2024. Szeptember 20. - 22:26:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 64139 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Október 22. - 19:15:33
Válasz #165
Nem elérhető

Raymond


Ilyet nem b@sz...t a k..rva úristen......ilyen nincs a világon....... :-O :-O :-O :-O :-O ˝=/ ˝=/ ˝=/ ***)))) ***)))) :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- &5*

2008. Október 22. - 19:17:53
Válasz #166
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 19:18:55
Válasz #167
Nem elérhető

Gabe


Információim szerint az sem kizárt, hogy lesz egy "kis"Elit a MoM-ban szombaton, az IFBB-n belül.
Több infó később...
ez meg mégnagyobb vicc!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 19:20:54
Válasz #168
Nem elérhető

Raymond


Életemben egyszer nyertem végre valamit.....aztán szertefoszlott minden.........
Csak arra leszek kíváncsi ennek milyen következménye lesz.........ezt nem akarom elhinni...... :-Đ :-Đ :-/-(-: :-/-(-: :-<

2008. Október 22. - 19:21:06
Válasz #169
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Október 22. - 19:22:23
Válasz #170
Nem elérhető

Gabe


klink zoli nem írna egy pár sort, ha már megígérte Johnnynak, hogy méltó visszatérést szervez neki?  :-/-(-:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 22. - 19:22:28
Válasz #171
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Életemben egyszer nyertem végre valamit.....aztán szertefoszlott minden.........
Csak arra leszek kíváncsi ennek milyen következménye lesz.........ezt nem akarom elhinni...... :-Đ :-Đ :-/-(-: :-/-(-: :-<

Lesz következménye ezt én garantálom. 8-)
És ne felejtsük el Magyar ifbb elnökségi tag ezáltal nyakig benne vannak

2008. Október 22. - 19:24:21
Válasz #172

Torony

Vendég

2008. Október 22. - 19:26:59
Válasz #173
Nem elérhető

Joel


Erről szol az ország 2008ban mindenki átbassza,lehuzza a másikat.Nincs min csodálkozni,televan az ország férgekkel! ***))))
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Október 22. - 19:40:32
Válasz #174
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A rosszakaróknak meg csak annyit nyugodtan lehet csámcsogni meg jókat nevetni az egészen, de nem változik semmi.
Gyurcsány nem mond le Orbán nem lesz Miniszter az Ország romokban, provokátorok dilettáns emberek és fizetett szóvivők mindig lesznek.
Most én jövők  8-)

2008. Október 22. - 19:43:47
Válasz #175
Nem elérhető

Joel


Ez igy van Prod!Lehet csámcsogni mert kárörvendőkből is van ám,nem is kevés.És nem változik semmi!
Hacsak: :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-De ehez meg gyávák vagyunk!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Október 22. - 19:44:25
Válasz #176

Torony

Vendég
A rosszakaróknak meg csak annyit nyugodtan lehet csámcsogni meg jókat nevetni az egészen, de nem változik semmi.
Gyurcsány nem mond le Orbán nem lesz Miniszter az ország romokban, provokátorok dilettáns emberek és fizetett szóvivők mindig lesznek.
Most én jövők  8-)

így van. A többi nagy projekt fut mint az álom, lesz ott még bazmeg...  ****:))))))

2008. Október 22. - 19:52:40
Válasz #177
Nem elérhető

NaturalBoy


Persze, óriási tömeg volt a ticket expressznél, és mindenki követelt jegyet a magyar bajnokságra az előző hetekben...
Miről beszélünk? kb. egy jegyet adhattak el elővételben a magyar bajnokságra...  ***

a ticketexpressztől kérhetik vissza a jegyárat, és a Ticketexpress fogja majd lebokszolni a klinkkel... :-/--



Hát elég érthetetlen ez az egész.Annak ellenére,hogy biztos vagyok benne hogy a szervezők egyike se Klink Zoli se így akarta attól még én is csalódott vagyok.
Ha már így alakult ez az egész akkor legalább jó lenne tudni az okát,hogy mi miatt hiusult meg a rendezvény.

Viszont ezt nem értem amit írtál Lady.
Ha jól értem (javíts ki ha tévednék) akkor azt írod,hogy sokan vettek jegyet a ticket expressnél amit valójában úgy értesz h igazából szinte senki nem vett előre jegyet.Illetve ahogy írod egy jegyet adhattak el.

Akkor ezt az egy jegyet nevesítsük,ugyanis én elővételben vettem a ticket expressnél.
Nem neten rendeltem nehogy elkeveredjen  a postán ami anyit tesz h b.......tam a rezet a sok balf...sz között pesten aki a metrón hőbörög h neki elnyelte a 100-asát az autómata és követeli vissza a pénzt de százszor elmondják neki h sajnos ennél az ablaknál nem tudjuk visszaadni és feltartja a sort 1 óráig,midnenki meg van bolondulva.A tömegközlekedés pár ezer forint elmenni arra a tetves helyre ahová egyszer szeretnék ebből viszont telik fizetni mi9dnen mozgólépcsőhöz 8 b...it.Elintézem a dolgomat a ticket expressnél aztán jöhetek haza vonattal ha szerencsém van akkor találok egy olyan helyet ahol nem is ülnek és nincs lehányva,odafosva vagy rárejszolva.

De ez midnegy.A kérdésem scak annyi h ha újra rászánom az időm elmászok a ticket expressig akkor tényleg visszakapom a jegyárat?Vagy ezt is csak úgy írtad mint azt h biztos óriási tömeg volt a ticket expressnél............

Ennyi pénzt bőven megért volna ez a rendezvény.csak azért iylen élelmiszer árak melett 10.000Ft az 10.000Ft

Mondjuk a történet igazi vesztese Johny.Mert képzelem ,hogy miylen lehet neki belőni mindent vért izazdva a lehető legjobb formáját nyújtania a nagy visszatérésre és akkor ez a vége ráadásul pár nappal a rendezvény előtt.
Szerintem mindenki nevében mondhatom h átérezzük a helyzeted Johny és mi is sajnáljuk h nem láthatunk a színpadon.

2008. Október 22. - 20:23:51
Válasz #178
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 22. - 20:26:12
Válasz #179
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó