2024. Szeptember 21. - 06:38:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 64174 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 05. - 21:48:08
Válasz #90

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 05. - 22:12:18
Válasz #91
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"B: A Gyurma Fitness és Testépítő Magazin az egész eseményről felvételt készít, amit aztán ingyen megnézhatsz itt a bodybuilding.hu –n és a Sport1-en."

Nekünk nem kell bizonygatni a nézettségünket.
TV bocsánat Országos Sport csatorna, NET mindent elárul mennyien, nézik Magyarország vezető testépítő magazinját.
Nagyon kemény műsor lesz.

Bagaméri csak irigykedjen tovább, meg próbáljon eltaposni minket a kis szánalom.
Egy nagyon „bölcs” ember mondását idézve „a férgek mindig megtalálják egymást!”



Üdv, A Nagy Producer  :-}

2008. Szeptember 05. - 22:20:58
Válasz #92
Nem elérhető

FirstLady


Prod, ahogy mondani szokták, mindig annak a legnagyobb a hangja, aki mögött nincs semmi... 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 05. - 22:38:44
Válasz #93
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod, ahogy mondani szokták, mindig annak a legnagyobb a hangja, aki mögött nincs semmi... 8-) ;D

Akkor lesz nagy csodálkozás amikor bemutatom a nagy illúzió számomat a cirkuszba  :violinplay3:
"Szerkesztő" szétröhögöm magam  :D

2008. Szeptember 05. - 22:41:23
Válasz #94
Nem elérhető

FirstLady


Prod, ahogy mondani szokták, mindig annak a legnagyobb a hangja, aki mögött nincs semmi... 8-) ;D

Akkor lesz nagy csodálkozás amikor bemutatom a nagy illúzió számomat a cirkuszba  :violinplay3:
"Szerkesztő" szétröhögöm magam  :D
Hát még ha én bemutatom a pörgős számomat ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 05. - 23:01:37
Válasz #95
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 23:03:08
Válasz #96
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem teljesen idevág de talán ehhez a kis faq-hoz egy kis kiegészítés:Olvastam valahol hogy az IFBB Profi Grand Prix is megszünt Magyarországon.

Tájékoztatásul közlöm hogy 2009-ben lösz Hungarian Pro Grand Prix. Voltak tárgyalások már Mr Weiderrel.  ;)
Mondj egy hónapot 1 és 12 között Zsolti!


 ::) ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 23:10:28
Válasz #97
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Efit!
A Rendezőasszisztens Úr írása után megkérdem,hogy na tényleg,akkor mikor jelentjük be hogy nem indulok a versenyen?Úgy ahogy megbeszéltük?
Tényleg csak a verseny előtt néhány nappal?Szerintem ne hitegessünk senkit,mondjuk meg most,nyiltan ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 05. - 23:19:24
Válasz #98
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 05. - 23:24:42
Válasz #99
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
A Rendezőasszisztens Úr írása után megkérdem,hogy na tényleg,akkor mikor jelentjük be hogy nem indulok a versenyen?Úgy ahogy megbeszéltük?
Tényleg csak a verseny előtt néhány nappal?Szerintem ne hitegessünk senkit,mondjuk meg most,nyiltan ****:)))

Azon gondolkozom, hogy Te mond el Klink Úrnak vagy én. Mindketten túl félősek vagyunk ahoz, hogy eláruljuk neki, hogy csak vicceltünk vele  és Te a hátad közepére sem kívánod, hogy Magyarországon színpadra lépjél. De főleg egész Európa ellen nem. Mit képzel ez a Klink egyáltalán?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 05. - 23:41:58
Válasz #100

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 05. - 23:42:42
Válasz #101
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
A Rendezőasszisztens Úr írása után megkérdem,hogy na tényleg,akkor mikor jelentjük be hogy nem indulok a versenyen?Úgy ahogy megbeszéltük?
Tényleg csak a verseny előtt néhány nappal?Szerintem ne hitegessünk senkit,mondjuk meg most,nyiltan ****:)))

egyébként is megbeszéltük, hogy az utolsó pillanatig titkolni fogjuk az igazságot és hogy mi szavahihetőek vagyunk. Úgyhogy most ne gyere elő ezzel, mert Klink emberei meglátogatják a mekkát és akko mi lesz!  :-/- Steve hol fog felkészülni 2009-re? Hogy fog bejutni a Mr. Olympiára így? Azér gondolj bele egy kicsit, mielőtt reagálnál...Létezik olyan, hogy "Master" felelősség! :D Szóval, teljes terror alatt vagyunk, ennyi biztos.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 05. - 23:48:01
Válasz #102

Klink Zoltán

Vendég

2008. Szeptember 06. - 08:10:50
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem teljesen idevág de talán ehhez a kis faq-hoz egy kis kiegészítés:Olvastam valahol hogy az IFBB Profi Grand Prix is megszünt Magyarországon.

Tájékoztatásul közlöm hogy 2009-ben lösz Hungarian Pro Grand Prix. Voltak tárgyalások már Mr Weiderrel.  ;)
Mondj egy hónapot 1 és 12 között Zsolti!


 ::) ????...

Az eddigi utolsó verzió szerint ősz. Leszel Te még magyar közönség előtt  (:-) ! Nem véletlenül kérdezte Ildikó még anno az "indulnál-e" kezdetű érdeklődési manővert.

2008. Szeptember 06. - 08:25:04
Válasz #104

Zsuzsi

Vendég
A Producer és a rendezőasszisztens nem két külön szakma? Nem értek hozzá... ****)

Mindegy, ott leszünk Jay mellett!!!  :D :D :D :D :D :D :D :D