2024. Szeptember 20. - 22:26:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST  (Megtekintve 64138 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 26. - 16:38:51
Válasz #135
Nem elérhető

Gabe


Mi ott leszünk, nem kis csapattal  @:-)
sztedikem beizzít és minden versenyzőnek  :-/-(-: figyelj csak ide!

Johnnyt még nem is láttuk a nevezési listán:)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 26. - 16:43:56
Válasz #136
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi ott leszünk, nem kis csapattal  @:-)
sztedikem beizzít és minden versenyzőnek  :-/-(-: figyelj csak ide!

Johnnyt még nem is láttuk a nevezési listán:)

sztedikem és még ...  ;D

2008. Szeptember 26. - 16:53:12
Válasz #137

Zsuzsi

Vendég
Mi ott leszünk, nem kis csapattal  @:-)
sztedikem beizzít és minden versenyzőnek  :-/-(-: figyelj csak ide!

Johnnyt még nem is láttuk a nevezési listán:)

sztedikem és még ...  ;D


Na,csak nem az a csávó? Hogy is  hívják? Fülig Jimmy?

2008. Szeptember 30. - 20:48:26
Válasz #138

Klink Zoltán

Vendég
Köszönjük Lantos Johnny regisztrációját a Hungarian Elitre!!! :-!
most éppen a nyolcadik sort töröltem ki,de ezt meghagyom:
Tudjátok,hány létra kell,hogy az égig érjen? 1,de az jó hosszú legyen. Nekünk alapból van 4 hosszú létránk a VB és EB érmesekből. A többi csak ráadás.
Johnny! Méltó lesz a rendezvény a visszatérésedhez, ezt garantálom!!! 

2008. Október 01. - 08:04:42
Válasz #139

Klink Zoltán

Vendég
Részletes díjazás a Magyar Bajnokságra:

Testépítő kategóriák:

1.helyezett: Kupa+érem+oklevél +1 komplett méretre készített öltöny a RUTZ DIVATHÁZ jóvoltából+30.000.-Ft értékben bérlet a MEGA Fitnessbe
2.helyezett:Serleg+érem+oklevél+20.000.- értékű fitness óra a BEURER-től
3.helyezett:Serleg+érem+oklevél+10.000.- értékű fitness óra a BEURER-től

Bodyfitness+Fitness Modell:
1.helyezett:Serleg+érem+oklevél+30.000.-ft értékben vásárlási utalvány a NADINE SPORT jóvoltából
2.helyezett:Kupa+érem+oklevél+20.000.-ft értékben vásárlási utalvány a NADINE SPORT jóvoltából
3.helyezett:Kupa+érem+oklevél+10.000.-ft értékben vásárlási utalvány a NADINE SPORT jóvoltából


2008. Október 05. - 18:57:09
Válasz #140
Nem elérhető

csakisti


1.Mario Hemmer
2.Robert Piotrkowicz
3.Andrzej Maszewski

Nem kispályások!
De Lantos úr jobb náluk!
Hajrá!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 06. - 16:09:33
Válasz #141
Nem elérhető

csakisti


-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 09. - 10:11:25
Válasz #142

Klink Zoltán

Vendég
Egy sajtóhelyreigazítás helyreigazítása

”Tegnap voltam többedmagammal egy fotózáson,és volt szerencsénk beszélni Bengyel Zsolttal és Kovácsi Imivel az Elite versenyröl,miután teljesen világossá vált számunkra(pár híresztelés és pletyka ellenére)hogy semmi akadályt nem gördítenek annak útjába,hogy mi Team ...... tagok is részt vehessünk a versenyen.”
„Ez a "VS."-ről a véleményem egyrészt,másrészt meg elvileg megoldható az átérés a Symába(persze nem túl kellemes dolog,két verseny egy napon),hisz kb. fél óra van a két rendezvény eleje és kezdete között,de ha minden a terv szerint halad,itt,és most szeretném jelezni indulási szándékomat.
Amiért megcsinálnám ezt a nevezzük így,"kalandot",az az,hogy 2004 óta az az álmom hogy Johnnyval felálljak egy színpadra,akit mindig és mindenkor a példaképemnek tekintettem és nemcsak mint testépítöt,hanem mint embert és barátot.Megtiszteltetés lenne egy színpadon vele állni.
Tehát ezzel a post-tal csak indulási szándékomat szerettem volna jelezni,de ezt még meg kell beszélnem edzőmmel,Pintér Ferenccel és ha ő sem lát egyéb akadályt,szeretnék október 25.-én este versenyezni.
Remélem én is tudni fogom a rendezvény színvonalát emelni jelenlétemmel.
Köszönöm!

Bognár Gergő”

2008.otóber 25.-én két testépítő verseny kerül megrendezésre. Az online médiában megjelent hírekkel ellentétben mégis lehetőség nyílik arra, hogy szponzortól függetlenül, mindkét rendezvényen  elinduljanak a magyar versenyzők.
Ennek érdekében,én mint a Hungarian Elit Open Chamionship szervezője, az általam megjelentetett lebonyolítási rend időpontjait, a kétszeres Mr.Olimpia, Jay Cutler fellépésének idejét a versenyzők érdekében hajlandó vagyok módosítani, abban az esetben,ha a Superbody lebonyolítási rendjét és idejét a verseny szervezője nyilvánosságra hozza.
Döntésemet a versenyzők, és annak érdekében hoztam, hogy a magyar mezőny többi, idáig máshová elkötelezett tagjai is saját maguk határozhassanak a részvételről. 
Klink Zoltán

2008. Október 09. - 10:41:52
Válasz #143
Nem elérhető

Woodslave


azért a Magya Bajnokság díjazása erősen röhej kategória

2008. Október 09. - 10:54:45
Válasz #144

Klink Zoltán

Vendég
Érdeklődnék,hogy miért gondolod ezt?
Szeretném megemlíteni,hogy egy mérettre csináltatott öltöny 70-90ezer forint minimum. A másik pedig,hogy ez a verseny pillanatnyilag gyermekkorát éli,így elég nehéz ennél többet felajánlani. vagy neked mi a véleményed?

2008. Október 09. - 11:07:46
Válasz #145
Nem elérhető

sasa


Érdeklődnék,hogy miért gondolod ezt?
Szeretném megemlíteni,hogy egy mérettre csináltatott öltöny 70-90ezer forint minimum. A másik pedig,hogy ez a verseny pillanatnyilag gyermekkorát éli,így elég nehéz ennél többet felajánlani. vagy neked mi a véleményed?
Egyenlőre örüljünk annak is, hogy ilyen lesz nálunk. ****:))))))
A Magyar Amatör Bajnokság díjazása /ha arra gondoltál / az utobbi években sajnos ilyen silány volt. Régebben komoly elismerések voltak, de sajnos az állami és más támogatások megcsappantak. Meglehet próbálni más szervezeteknél is, de ott sem jobb. Nekünk is az lett a vége, hogy visszakanyarodtunk az IFBB-hez. De ha figyelembe veszed az utóbbi fél évet, akkor javulás látható, ami remélhetőleg még fokozódik.

2008. Október 09. - 11:14:22
Válasz #146
Nem elérhető

FirstLady


Egy sajtóhelyreigazítás helyreigazítása

”Tegnap voltam többedmagammal egy fotózáson,és volt szerencsénk beszélni Bengyel Zsolttal és Kovácsi Imivel az Elite versenyröl,miután teljesen világossá vált számunkra(pár híresztelés és pletyka ellenére)hogy semmi akadályt nem gördítenek annak útjába,hogy mi Team ...... tagok is részt vehessünk a versenyen.”
„Ez a "VS."-ről a véleményem egyrészt,másrészt meg elvileg megoldható az átérés a Symába(persze nem túl kellemes dolog,két verseny egy napon),hisz kb. fél óra van a két rendezvény eleje és kezdete között,de ha minden a terv szerint halad,itt,és most szeretném jelezni indulási szándékomat.
Amiért megcsinálnám ezt a nevezzük így,"kalandot",az az,hogy 2004 óta az az álmom hogy Johnnyval felálljak egy színpadra,akit mindig és mindenkor a példaképemnek tekintettem és nemcsak mint testépítöt,hanem mint embert és barátot.Megtiszteltetés lenne egy színpadon vele állni.
Tehát ezzel a post-tal csak indulási szándékomat szerettem volna jelezni,de ezt még meg kell beszélnem edzőmmel,Pintér Ferenccel és ha ő sem lát egyéb akadályt,szeretnék október 25.-én este versenyezni.
Remélem én is tudni fogom a rendezvény színvonalát emelni jelenlétemmel.
Köszönöm!

Bognár Gergő”

2008.otóber 25.-én két testépítő verseny kerül megrendezésre. Az online médiában megjelent hírekkel ellentétben mégis lehetőség nyílik arra, hogy szponzortól függetlenül, mindkét rendezvényen  elinduljanak a magyar versenyzők.
Ennek érdekében,én mint a Hungarian Elit Open Chamionship szervezője, az általam megjelentetett lebonyolítási rend időpontjait, a kétszeres Mr.Olimpia, Jay Cutler fellépésének idejét a versenyzők érdekében hajlandó vagyok módosítani, abban az esetben,ha a Superbody lebonyolítási rendjét és idejét a verseny szervezője nyilvánosságra hozza.
Döntésemet a versenyzők, és annak érdekében hoztam, hogy a magyar mezőny többi, idáig máshová elkötelezett tagjai is saját maguk határozhassanak a részvételről. 
Klink Zoltán
:-)!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 21. - 08:40:37
Válasz #147
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 22. - 09:07:22
Válasz #148
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 22. - 17:05:58
Válasz #149
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mint ahogy pár hónapja, nekem jutott az a szuper feladat, hogy bejelentsem a kétszeres Mr. Olympia Magyarországra érkezését és a hozzá kapcsolódó nagyszerűnek ígérkező rendezvényt, a Move Day-t. Most nekem jut az a még sokkal hálásabb feladat, hogy bejelentsek egy ennél sokkal sokkolóbb hírt, amit eddig talán csak az igazán bennfentesek tudtak pár órája.

Kb. úgy érzem magam, mint az a rádióbemondó, aki annak idején Elvis halálát jelentette be Amerikában. Az igaz, hogy most nem egy halálesetetről fogok itt írni, de itt benn az extremefit-nél és a bodybuilding.hu-nál most kb. így érezzük magunkat.

Nem leszek hosszú egyelőre. Röviden annyi, hogy a Move Day szervezője, Klink Zoltán, ma reggel teljes és végleges csődöt jelentett és bejelentette azt is, hogy elmarad az egész Move Day az összes rendezvényével együtt. Az egész dologról, nagyon későn, csak hétfőn délután kaptunk egy telefonbejelentést magától a szervezőtől, hogy veszélyben az egész rendezvény. Azóta többen is azt próbáltuk kitalálni itt a bodybuilding.hu-nál, szinte 24 órán át, hogy hogyan tudnánk mégis megmenteni ezt a hétvégét, Jay Cutler látogatását és az Elite versenyt, ahol Johnny, a bodybuilding.hu egyik legfontosabb alakjának és versenyzőjének visszatérése lett volna. Nem találtunk semmilyen olyan megoldást, ami úgy tudta volna helyettesíteni ezt a rendezvényt, hogy ne jelentsen túl nagy változást az eredetihez képest. Ezért a bodybuilding.hu, mint az esemény legfőbb támogatója nagyon mély sajnálattal jelenti be, hogy a rendezvény törölve.

További információk hamarosan itt a fórumon.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"