2024. Szeptember 20. - 20:41:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91101 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Augusztus 12. - 13:06:54
Válasz #450
Nem elérhető

endre66


Nincs mit, de ezt sajnálhatod, mindenkinek meg kell néznie! Pityu a szokásos eleganciával nyomja a szabadpózt! Nem vagyok buzi-e vagy  :angry:, de gyönyörű!

2008. Augusztus 12. - 13:17:24
Válasz #451
Nem elérhető

fastor


Nincs mit, de ezt sajnálhatod, mindenkinek meg kell néznie! Pityu a szokásos eleganciával nyomja a szabadpózt! Nem vagyok buzi-e vagy  :angry:, de gyönyörű!
ténlyeg szép volt, de alig értettem valami Shawn kommentjéböl úgy hadart :D !+"%
am annyit kivetttem hogy jónak tartja, és jaroslav elé rakta volna ;D :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 12. - 13:41:49
Válasz #452
Nem elérhető

God Vazzeg


Nincs mit, de ezt sajnálhatod, mindenkinek meg kell néznie! Pityu a szokásos eleganciával nyomja a szabadpózt! Nem vagyok buzi-e vagy  :angry:, de gyönyörű!

Egyetértek. Biztos elfogult vagyok, de ritkán látni ennyire egyben levő versenyzőt, minden a helyén, szimmetria is ok, Pisti a "jó ránézni" fajta  :-! Ja és nem utolsósorban ez a pózolás se semmi, ha megfigyelitek, a féloldalas pózokkal szépen elvonja a figyelmet arról, hogy nem áll sose egyenesen  :-)!

2008. Augusztus 12. - 13:48:51
Válasz #453
Nem elérhető

pókerarc


Megnéztem én is.Ok-ok ne lovagoljunk lúizkán...Reménykedtem benne,hogy videón majd kiderül,hogy tényleg milyen faszán néz ki.Hát sajna nem.A képeken jobban nézett ki. ˝=/ Arról nem is beszélve,hogy egyhelyben pózolt és szinte ugyanazt csinálta végig.Na mind1.
Pisti ugyanezt kérjük szombatra is és bent leszel! @:-) ;-oo-;

2008. Augusztus 12. - 14:51:49
Válasz #454
Nem elérhető

máté


Hali!
Megnéztem pisti szabadpózát,illetve a legutóbb felrakott képeket,és szerintem fantasztikus!!  :-)!
A flexonline képeit láttam először azok nem sikerültek túl jól(azok általában amugyis szarok)!
Tényleg nagyon egyben van most,nagyon szépen felkészült,és valóban előrébb kellett volna végezni,szerintem is 2. v. 3.,de linda írására reagálva szerintem Flex nem genetikai hulladék annyira azért.Jó volt a josh groban csak szarul pózolt rá! 8-)
De a legfálháborítóbb akkor is az,hogy Jaro előtte végzett,ezek a bírok vagy csúnyán nagy balfaszok,vagy nem is néztek fel a szimpadra,és körömvágás közben pontoztak az alapján,hogy kinek tetszik jobban a neve!SZÁNALMAS!  o--O

Szóval én gratulálok pistinek a nagyszerű formához,és rengeteg kitartást a hátralévő versenyhez,eljön a te időd,a nyomorék bírók meg bekaphatják az összes fa**omat!  &5*


2008. Augusztus 12. - 17:37:41
Válasz #455
Nem elérhető

endre66


Akárhányszor nézem, a Lewis pózolása messze elmarad Pistiétől.
Aki nem tudja megnézni, vagy nem angolos, annak leírom (teljesség igénye nélkül) mit mondtott még Shawn meg Palumbo:

-3. hely, Jaroslav Horvath: a semmiből bukkant elő, mintha 2 különböző embert láttunk volna, hátulról puha és lapos, viszont a hasa mély volt, a válla széles, és volt már olimpián is, meg az ausztrál gp-n is, azt hiszem a neve miatt kapta a helyezését (name-game going on)
-Steve Namat nálam verte őt...
-Hát igen, de Jaroslavnak a klasszikus testépítői vonalai vannak..bár tényleg úgy nézett ki, mint akinek még 2 hétre szüksége van. Néha a potenciádat is jutalmazzák, hogy mi rejlik benned.  ˝=/(Sometimes you get rewarded for potential)  !+"%

Aztán Pistiről:
-Nem kell semmin változtatnia, csak el kell fogadtatnia magát a bírokkal, és meg kell mutatnia, hogy ő is itt van (stage presence)

2008. Augusztus 12. - 17:48:55
Válasz #456
Nem elérhető

God Vazzeg


Akárhányszor nézem, a Lewis pózolása messze elmarad Pistiétől.
Aki nem tudja megnézni, vagy nem angolos, annak leírom (teljesség igénye nélkül) mit mondtott még Shawn meg Palumbo:

-3. hely, Jaroslav Horvath: a semmiből bukkant elő, mintha 2 különböző embert láttunk volna, hátulról puha és lapos, viszont a hasa mély volt, a válla széles, és volt már olimpián is, meg az ausztrál gp-n is, azt hiszem a neve miatt kapta a helyezését (name-game going on)
-Steve Namat nálam verte őt...
-Hát igen, de Jaroslavnak a klasszikus testépítői vonalai vannak..bár tényleg úgy nézett ki, mint akinek még 2 hétre szüksége van. Néha a potenciádat is jutalmazzák, hogy mi rejlik benned.  ˝=/(Sometimes you get rewarded for potential)  !+"%

Aztán Pistiről:
-Nem kell semmin változtatnia, csak el kell fogadtatnia magát a bírokkal, és meg kell mutatnia, hogy ő is itt van (stage presence)


Köszi  /:-)

2008. Augusztus 12. - 18:08:49
Válasz #457
Nem elérhető

madinorbi


Stage presence baszki ez mekkora poén, mintha egy európai megtehetné, hogy mindenhol ott van mindenkit ismer stb stb
Nem gyenge bankszámla kellene ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 12. - 18:16:19
Válasz #458
Nem elérhető

Gabe


Pisti videón sokkal jobb, mint a képeken!
Nem hiszem, hogy bármi hiányosság miatt rangsorolták hátrébb.
Ez a lévisz nagyon gyengén pózol, ugyanazt az oldalbicepszből tricepsz pózt nyomja folyamatosan, keveset mozog.
Jaroslav meg egész egyszerűen felháborító.
Hátulról nagyon fedett volt, ilyen seggem még nekem is van, már bocs. ha valakit ezzel megbántok.
De ez nem ér 3.helyet
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 12. - 19:49:52
Válasz #459
Nem elérhető

hummerdikk


Megneztem a videot! Pistinek jol allt az a naci ;D Felreteve a hulyeseget meg mielott buzinak neztek, nallam mar ott verte a biztositekot a dolog h Gaspari nyitott... de h utana mikor elkezdtek leszolni az embereket... Szerintem ettol a videotol tobb nem is kell a Pistinek! Mondjuk beszelhettek volna kicsit lassabban, mert neha azt se tudtam h hova kapjam a fejem, de ez meg az en tudatlansagom miatt van, de egy szo mint szaz: "complete bodybuilder".

2008. Augusztus 16. - 18:21:20
Válasz #460
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs mindenkitől..de egy hétre kivontam magam a forgalomból.

Hivatalos kommentárom  ;D: Pisti 3. lett.

Jaro egyenlőre még meg tudta lovagolni a nevéből eredő előnyt.

Johnny szavaival élve:Aki nem látta top 5-ösnek Pistit az "fújja meg az egylukú pásztorsípomat".  @:-)

Gratulálok Pisti!  :-){

2008. Augusztus 16. - 18:24:03
Válasz #461

B1ll4

Vendég

2008. Augusztus 17. - 09:04:14
Válasz #462
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 18. - 00:30:55
Válasz #463
Nem elérhető

Raymond



2008. Augusztus 18. - 12:48:06
Válasz #464
Nem elérhető

jajgy