2024. Szeptember 21. - 06:38:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91178 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Augusztus 09. - 23:26:30
Válasz #240
Nem elérhető

FirstLady


Nagyjából :

Pucolt és egyben van . Sajnos a derekával a méretjátékot játszotta habár még mindig csak 23 éves . Van még ideje javítani a középső részeket , csekély zavarótényező a rövid kulcscsont szerkezete . Nem engedheti meg ,hogy a legjobb testrészeiről vigye el a fókuszt . Az alsóháta (karácsonyfa) fantasztikus volt .
Mit jelent az hogy méretjátékot játszotta a derekával ????...

Sly, köszi, ezen már túlvagyunk ;) :)

Johnny, én ezt a mondatot úgy fordítanám inkább, hogy a méret játék a dereka kárára ment, de még csak alig múlt 23 éves.

MÓD: Cress, megelőzött :D :D :D :D igen, szerintem is úgy értették :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 23:28:03
Válasz #241
Nem elérhető

Cressler


nem offolok..
inkább ide is berakom Pistit
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 09. - 23:33:59
Válasz #242
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..érdekes...én is erre gondoltam,ezért is lepet meg,hiszen nem mondható derekasnak Pisti..Ezt most látni kellene élőben...(meg a rövid kulccsontot sem értem).Az tény hogy a jövőben "erősíthető" még a középső party...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 09. - 23:34:58
Válasz #243
Nem elérhető

FirstLady


Már csak 1 óra, és kezdődnek a döntők! @:-)
Maradjatok velünk, még mindig nem ér aludnimenni, ne hagyjátok, hogy csak magamat szórakoztassam...  @-o :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 23:37:21
Válasz #244
Nem elérhető

Sly


Kíváncsi vagyok az eredményekre....
Nem fekszem le addig...

2008. Augusztus 09. - 23:38:01
Válasz #245
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nagyjából :

Pucolt és egyben van . Sajnos a derekával a méretjátékot játszotta habár még mindig csak 23 éves . Van még ideje javítani a középső részeket , csekély zavarótényező a rövid kulcscsont szerkezete . Nem engedheti meg ,hogy a legjobb testrészeiről vigye el a fókuszt . Az alsóháta (karácsonyfa) fantasztikus volt .
Mit jelent az hogy méretjátékot játszotta a derekával ????...

Sly, köszi, ezen már túlvagyunk ;) :)

Johnny, én ezt a mondatot úgy fordítanám inkább, hogy a méret játék a dereka kárára ment, de még csak alig múlt 23 éves.

MÓD: Cress, megelőzött :D :D :D :D igen, szerintem is úgy értették :)

 ;)

Pontosan ezt akarta mondani, igen: A "méretjáték" a dereka rovására ment,...

de aki ezt mondta az nem tudta valószínüleg, hogy "Steve the Hun" nem játszott "méretjátékot", pont ellenkező játékot próbált játszani a tömegével és a képek alapján ez elég jól sikerült neki, ha az én szerény, laikus véleményem egyáltalán számít ebben.  O0  Nagyon jók a képek!

(a szemét 2 KB/sec-es internettel itt spanyolországban a hotelben nem lehet netezni emberi módon sajnos, de azért Hajrá Steve!!!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 09. - 23:44:49
Válasz #246
Nem elérhető

FirstLady


Nagyjából :

Pucolt és egyben van . Sajnos a derekával a méretjátékot játszotta habár még mindig csak 23 éves . Van még ideje javítani a középső részeket , csekély zavarótényező a rövid kulcscsont szerkezete . Nem engedheti meg ,hogy a legjobb testrészeiről vigye el a fókuszt . Az alsóháta (karácsonyfa) fantasztikus volt .
Mit jelent az hogy méretjátékot játszotta a derekával ????...

Sly, köszi, ezen már túlvagyunk ;) :)

Johnny, én ezt a mondatot úgy fordítanám inkább, hogy a méret játék a dereka kárára ment, de még csak alig múlt 23 éves.

MÓD: Cress, megelőzött :D :D :D :D igen, szerintem is úgy értették :)

 ;)

Pontosan ezt akarta mondani: A "méretjáték" a dereka rovására ment,...

de aki ezt mondta az nem tudta valószínüleg, hogy "Steve the Hun" nem játszott "méretjátékot", pont ellenkező játékot próbált játszani a tömegével és a képek alapján ez elég jól sikerült neki, ha az én szerény, laikus véleményem egyáltalán számít ebben.  O0  Nagyon jók a képek!

(a szemét 2 KB/sec-es internettel itt spanyolországban a hotelben nem lehet netezni emberi módon sajnos, de azért Hajrá Steve!!!  :D

Rovására, ezaz... basszus, késő van :(
A kulccsont-dolgot én sem értem igazán, lehet hogy ők valami nyak-váll (esetleg felsőmell?) részre gondolnak... nem tudom igazán, mert a kulccsonttal nem nagyon lehet mit kezdeni... szerintem, de én nem értek hozzá :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 23:50:37
Válasz #247
Nem elérhető

Cressler


így egyre több képet átnézve asszem, openben Dave Henry veri az X-ment meg Dennist is szerintem
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 09. - 23:55:06
Válasz #248
Nem elérhető

Cressler


így egyre több képet átnézve asszem, openben Dave Henry veri az X-ment meg Dennist is szerintem
Steve meg veri Henryt lábban...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 10. - 00:04:23
Válasz #249

B1ll4

Vendég
Jaja cressler ilyesmi lehet a dolog , az a baj Johnny utánanéztem a fordításokba is , még anyanyelvű srácot is kérdeztem :D . De ő se tudja szószerint mit jelentene , de valószínű azt amit Cresslerrel mondunk , bár ez érdekes .

MÓD : Bocsi srácok , nem olvastam tovább :D :D :D

2008. Augusztus 10. - 00:14:36
Válasz #250
Nem elérhető

FirstLady


Jaja cressler ilyesmi lehet a dolog , az a baj Johnny utánanéztem a fordításokba is , még anyanyelvű srácot is kérdeztem :D . De ő se tudja szószerint mit jelentene , de valószínű azt amit Cresslerrel mondunk , bár ez érdekes .

MÓD : Bocsi srácok , nem olvastam tovább :D :D :D
nem érdekes, a lányok nevében ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Viszont nagyjából 15 perc múlva kezdődnek a döntők!!! @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 10. - 00:28:47
Válasz #251
Nem elérhető

Gabeee


sziasztok!
nm igazán szoktam írni de már én sem birom szó nélkül! iszonyatosan szoritok Pistinek!
mindjárt elalszom de már csak pár perc és indul! :-/-- flexonline-on remélem gyorsan frissítenek!!! @-o
remélem top 5 lesz!!! Łł=
hajrá!!!

2008. Augusztus 10. - 00:30:38
Válasz #252
Nem elérhető

FirstLady


sziasztok!
nm igazán szoktam írni de már én sem birom szó nélkül! iszonyatosan szoritok Pistinek!
mindjárt elalszom de már csak pár perc és indul! :-/-- flexonline-on remélem gyorsan frissítenek!!! @-o
remélem top 5 lesz!!! Łł=
hajrá!!!
Igyekszem én is rakni ide azokat a történéseket, amiket épp találok ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 10. - 00:31:42
Válasz #253

B1ll4

Vendég
A top5 biztos , de hátha megcsípne valamit  ::)

2008. Augusztus 10. - 00:33:47
Válasz #254
Nem elérhető

Gabeee


mindenképpen! ;) aki nm tud angolul azoknak segítség! 0o0o0
na elvileg elkezdődött?!?!