2024. Szeptember 20. - 16:37:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91071 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Augusztus 09. - 16:47:20
Válasz #120
Nem elérhető

Cressler


mit megadnék pár képért a kihívásokról...

Folyamatosan keresgélek...de szerintem nem csak én vagyok így!! Rögtön dobja fel aki talál valamit!!!
hát ja
én is 4 oldalt frissítgetek + a goggle
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 09. - 16:47:41
Válasz #121
Nem elérhető

Cressler


Élőszőr a nagy szponzori háttérrel rendelkező versenyzőket hívták ki és utána a többi versenyzőt
így igaz
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 09. - 16:48:51
Válasz #122
Nem elérhető

endre66


1ST CALLOUT
Henry, Tricky Jackson, Flex, Roc Shabazz
...
Bob - I'm surprised Steve Namat isn't up there



Bob Pisti szurkoló lett, ami nem rossz pont, mivel meglepte, hogy nem hívták ki első körben :-Đ

2008. Augusztus 09. - 16:51:46
Válasz #123
Nem elérhető

Woodslave


mikor lehet tudni valami biztosat?  ?:-/

2008. Augusztus 09. - 16:52:28
Válasz #124
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 09. - 16:53:29
Válasz #125

B1ll4

Vendég
Ezért mondtuk páran a Flex-ről , hogy nem kell őt leírni .... Gaspari apánk nem bízta a véletlenre !

Még ha nem is sikerülne top3-ba jutni , de legalább egyre többen hallanak Steveről , hátha egy sponsort találna kint !

2008. Augusztus 09. - 16:53:42
Válasz #126
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
6th Call Out:
Box Long
Darron Lytle
Jorge Alves

2008. Augusztus 09. - 16:54:06
Válasz #127
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
7th Call out:
Cliff Torres
Roland Huff
Vincent Liu

End of 202 Lbs & Under

2008. Augusztus 09. - 16:54:23
Válasz #128
Nem elérhető

endre66


AD -  .. Steve Namat in this group .. we got to see him next to Tricky

Bob- At least he got his trunks out of his ###..he can hold his own against Tricky .. Namats got the nice .. it's almost like old school the way he hits shots.   

Bob: Majdnem úgy lövi be a pózokat, mint a régi idők badisai!


Úgy tűnik becsúszott a k*b*szott gatya Pistinek, úgy járt, mint Kathi Béci. !+"%     

2008. Augusztus 09. - 16:56:13
Válasz #129
Nem elérhető

FirstLady


AD -  .. Steve Namat in this group .. we got to see him next to Tricky

Bob- At least he got his trunks out of his ###..he can hold his own against Tricky .. Namats got the nice .. it's almost like old school the way he hits shots.   

Bob: Majdnem úgy lövi be a pózokat, mint a régi idők badisai!


Úgy tűnik becsúszott a k*b*szott gatya Pistinek, úgy járt, mint Kathi Béci. !+"%     
Igen, ezért szokták ajánlani a bikiniragasztót, amit itthon perspec nekem még nem sikerült vennem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 17:33:30
Válasz #130
Nem elérhető

izomboy


Ezért mondtuk páran a Flex-ről , hogy nem kell őt leírni .... Gaspari apánk nem bízta a véletlenre !

Még ha nem is sikerülne top3-ba jutni , de legalább egyre többen hallanak Steveről , hátha egy sponsort találna kint !
Nekem nagyon fontos hogy Steve ,Lewis elött végezzen, mert Lewis-nak köze sincs Pisti szintjéhez :--:
Ezt már jópár kép bizonyítja!
Remélem így is lessz.


És kössz mindenkinek a fordításért. :-OO

2008. Augusztus 09. - 17:34:58
Válasz #131
Nem elérhető

FirstLady


Final thoughts top five:

Bob - top five is easy .. in order - David Henry, Flex Lewis or Roc Shabazz, you honestly can flip a coin .. may come down to tonight ...and Horvath in fourth and then Namat..And i think Mike Valentino is in that all improtant sixth place

AD - I agree with you .. I go Henry and then give Roc the SLIGHT edge over Flex for 2nd right now but it is close close ...

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 09. - 17:36:40
Válasz #132

B1ll4

Vendég
Ezért mondtuk páran a Flex-ről , hogy nem kell őt leírni .... Gaspari apánk nem bízta a véletlenre !

Még ha nem is sikerülne top3-ba jutni , de legalább egyre többen hallanak Steveről , hátha egy sponsort találna kint !
Nekem nagyon fontos hogy Steve ,Lewis elött végezzen, mert Lewis-nak köze sincs Pisti szintjéhez :--:
Ezt már jópár kép bizonyítja!
Remélem így is lessz.


És kössz mindenkinek a fordításért. :-OO

Ez vagy akkor fog bekövetkezni , ha eltelik 1-2 év és végre rájönnek hogy Steve jobb , de ez kizárt .

Akkor fog inkább ez eljönni , mikor Steve mögött is valami nagynevű cég áll . Reméljük így lesz.

2008. Augusztus 09. - 17:37:11
Válasz #133
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Final thoughts top five:

Bob - top five is easy .. in order - David Henry, Flex Lewis or Roc Shabazz, you honestly can flip a coin .. may come down to tonight ...and Horvath in fourth and then Namat..And i think Mike Valentino is in that all improtant sixth place

AD - I agree with you .. I go Henry and then give Roc the SLIGHT edge over Flex for 2nd right now but it is close close ...



Épp ennek a másolásával tököltem, csak közben jöttek is!  ;D Köszi!!  ;)

2008. Augusztus 09. - 17:38:43
Válasz #134
Nem elérhető

FirstLady


Final thoughts top five:

Bob - top five is easy .. in order - David Henry, Flex Lewis or Roc Shabazz, you honestly can flip a coin .. may come down to tonight ...and Horvath in fourth and then Namat..And i think Mike Valentino is in that all improtant sixth place

AD - I agree with you .. I go Henry and then give Roc the SLIGHT edge over Flex for 2nd right now but it is close close ...



Épp ennek a másolásával tököltem, csak közben jöttek is!  ;D Köszi!!  ;)
A jó úttörő ott segít, ahol tud ;) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady