2024. Szeptember 20. - 16:49:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91078 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2008. Augusztus 06. - 10:56:24
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Hallgatunk Johnny!  8-} ;D
Mint elfogult barát egyértelműen ezt mondom...
Mint testépítő bíró pedig azt hogy nincs és nem jó az előzetes esélylatolgatás,hiszen a pillanatnyi színpadi forma dönt,nem az előtte és nem az utána lévő.Bárkinek állhat a zászló és bárkinek meg volt a lehetősége hogy csúcsformát hozzon,ha pedig nem és kiáll,senki sem fogja megkérdezni,hogy milyen lehetőségei voltak..Véleményem szerint Pisti ezt megtette,kihozta a maximumot a lehetőségeiből..sőt picivel többet is és most úgy gondolom csúcsformában fog a színpadra állni.Ezzel egyetemben most bízom a bírók forma alapján történő pontozásásról és hogy nem a szponzor ,ill. a név utáni pontozásos eredmény születik,hiszen véleményem szerint ezt a "kis" kategóriát éppen azért hozták létre hogy frissítsék a jelenlegi mezőnyt és könnyebben lehessen az eddigi ismeretleneknek megismertetni magukat...Remélem úgy lesz ahogy jósolom és ahogy gondolom d:) d:) d:)

Ebben abszolút igazad van. Jómagam is csak az eddigi vagy legutóbbi ismert forma alapján igyekeztem egy kis top 6-ot belőni. Természetesen ez mint írtam tök másképp is elsülhet...lehet hogy Jaro full kövér lesz.  ;D !+"%

Pisti forma és izomtömeg tekintetében bárkivel felveszi a versenyt.Az utolsó nap történései döntik el hogy lesz törénelemírás vagy sem. De lesz!  ;)

Milyen  :-/] hogy 1 napon múlhat az egész éves munkád gyümölcse  :angry: Ezért jobb több versenyre is nevezni nem? Talán valamelyikre összejön, mégha peches is vagy  ;D

2008. Augusztus 07. - 10:53:29
Válasz #76
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 07. - 10:54:46
Válasz #77
Nem elérhető

FirstLady


Gian Enrico Pica ma.
Ahogy elnézem, ma még szőrtelenítenie is kell  !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 07. - 10:54:52
Válasz #78
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Toney Freeman a napokban vendégpózolt

2008. Augusztus 07. - 11:36:33
Válasz #79
Nem elérhető

madinorbi


Toney Freeman a napokban vendégpózolt
És baszki tényleg nagyobb a karja nagyon ígérgette Tony, jól néz ki ,nálam Wolf és Freeman a 2 übercsászár !  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 07. - 21:57:55
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézegettem Jaro utolsó formáját,de valahogy az az érzésem hogy nem csak a felkészüléssel van gond.

2008. Augusztus 07. - 22:27:32
Válasz #81
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nézegettem Jaro utolsó formáját,de valahogy az az érzésem hogy nem csak a felkészüléssel van gond.
No..mesélj,mit tudsz ????... ;D.
Az utóbbi időben tényleg nem jött össze neki semmi(valami)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 07. - 22:32:29
Válasz #82
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézegettem Jaro utolsó formáját,de valahogy az az érzésem hogy nem csak a felkészüléssel van gond.
No..mesélj,mit tudsz ????... ;D.
Az utóbbi időben tényleg nem jött össze neki semmi(valami)

A comb és váll sem a régi már...azt súgta a fülembe hogy sérülésekkel is bajlódik.  ;D

"Az utóbbi időben tényleg nem jött össze neki semmi(valami)"

Senki nem mondhatja azt hogy semmi,anélkül hogy az a valaki valami lenne.  !+"%

2008. Augusztus 08. - 21:45:11
Válasz #83
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az MD fórumon már van pár fotó!!

2008. Augusztus 08. - 21:49:55
Válasz #84
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Augusztus 08. - 22:03:30
Válasz #85
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Augusztus 08. - 23:15:43
Válasz #86
Nem elérhető

Sly


Hajrá Pisti !
Jó híreket várunk tőletek !!!

2008. Augusztus 09. - 07:51:19
Válasz #87
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Regisztráció és mérlegelés.

Kicsit megnyugodtam a 202-es kategóriát látva,bár nem szabad képek alapján dönteni.  @:-) (:-)

2008. Augusztus 09. - 07:52:38
Válasz #88
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 09. - 07:54:05
Válasz #89
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member