2024. Szeptember 20. - 20:46:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91106 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Augusztus 11. - 09:29:07
Válasz #420
Nem elérhető

FirstLady


Az MD-n fent vannak a dontos fotoim is: http://www.musculardevelopment.com/browse/index.php?mode=browse&id=9515&eventcode=1277

De mit kell csinalni, ha ezzel a formaval nem vagyok top15...?  ????... ????... ????...
Steve, én nem vagyok szakértő ugyan, de azért azt ne hidd el, hogy nem vagy top 15... nem feltétlenül a formád alapján ítéltek...
Dallasban reméljük minden sokkal jobban megy  @:-) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 11. - 09:34:16
Válasz #421
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hmm...tehat pl. kemenyitsek a farizmokon...ugyis manapsag seggekrol szol a bodybuilding...

Olyan segg jo lesz mint a 8. helyezett Jaro-nak?





Vagy eleg lesz olyan is mint a 10. helyezett Quincy-nek?





De lehet, hogy inkabb a "total package"-re kellene koncentralnom, mint a 15. helyezett Bob Weatherall.





Roppant mulatsagos ez a kepgaleria.  :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 11. - 09:37:49
Válasz #422
Nem elérhető

tas


total package  ;D  !+"%

grat a formához és kitartást Dallasig..

2008. Augusztus 11. - 09:38:36
Válasz #423
Nem elérhető

hopika


Vagy a legközelebbi versenyre utánadküldök jónéhány ukrán nehézfiút "szurkolni"...akkor biztos a dobogó @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 11. - 09:40:49
Válasz #424
Nem elérhető

FirstLady


Vagy rajzold a homlokodra az egyik nagy céget, a forma úgyse számít ::) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 11. - 09:43:58
Válasz #425
Nem elérhető

madinorbi


Ijj gyerekek ez a zsírosseggű Mcdonalds néger hogy a pébe lett 10., taylor mocskos patkány formával is előrébb van, jaroslav is sehol nincs Pistihez képest.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 11. - 10:07:18
Válasz #426
Nem elérhető

mushroom



De mit kell csinalni, ha ezzel a formaval nem vagyok top15...?  ????... ????... ????...




Újra és újra mutasd meg a legjobb formádat, míg végre közfelháborodást nem kelt, hogy átnéznek rajtad! :-/--

2008. Augusztus 11. - 10:24:18
Válasz #427
Nem elérhető

AtisFace



De mit kell csinalni, ha ezzel a formaval nem vagyok top15...?  ????... ????... ????...




Újra és újra mutasd meg a legjobb formádat, míg végre közfelháborodást nem kelt, hogy átnéznek rajtad! :-/--

Egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen formát nem vesznek észre, amikor írták a fórumban Steve helyezését, azt hittem április 1-eje van, mert akkora vicc. Fotók alapján én szerintem egy 2.hely 202-ben lett volna a jogos.

Lady nekem gépem van ami viszi a webcastot(noti), viszont netem az csiga lassú :D, lehet össze kellene fognunk ;).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 11. - 11:11:19
Válasz #428
Nem elérhető

Cressler


egyébként így Tampa után csak jobban tisztelem a Lee Haneyt a múltbeli teljesítménye miatt  >:D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 11. - 13:41:37
Válasz #429
Nem elérhető

szidol


MD-s faszik végeztek jobbára az élen...... 8-}
 :-p &5*
kíváncsi vok Isti mit is nyilatkozhatott nekik... /:-)
biztos vagyok benne , hogy a helyezései ellenére is sportszerűen nyilatkozott /:-)
let's go! Isti! add el magad te is (kizárt, hogy ne sikerüljön) ha a Flekszlúíz ezzel a testtel eladhatja magát ilyen szinten és mértékben akkor abban nem a kibaszást kell nézni hanem a lehetőséget kell meglátni benne.tudom, hogy a Pisti nem hülye! tudja Ő ezt.. A felépítése sokkal jobb a Mr. Namatnak! nem is értem miért a flexhez hasonlítom....... :-}

az már lejött, hogy a testépítés versenyrésze tetű egy dolog &5*
Azért a Dallas-i versenyen még inkább szorítok a jobb helyezéséért. :-):-):: (:-)
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2008. Augusztus 11. - 15:03:34
Válasz #430
Nem elérhető

George


Nem Te döntessz,de csak majd befolyásolhatod a döntésüket a hozzáálásoddal
Ott a lényeg, ne az látszódjon, hogy mások hibáival foglalkozol, vagy, hogy sértődött meg csalódott vagy, ezt a békát le kell nyelni, változtatni nem lehet már rajta.
Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming - ugye? Semmiről nem vagy lemaradva, de egy negatív hozzáállással, szerepléssel könnyen elkaparhatja magát az ember. Még csak a második profi szereplésed volt, nem ismernek. Ha elfogadsz egy tanácsot: a következő versenyre úgy érkezz, hogy ne az előző "kudarc" látszódjon rajtad, bárkivel is állsz majd egy színpadon.

2008. Augusztus 11. - 15:46:00
Válasz #431
Nem elérhető

izomboy






[/quote]

Újra és újra mutasd meg a legjobb formádat, míg végre közfelháborodást nem kelt, hogy átnéznek rajtad! :-/--
[/quote]

Azért figyelembe kell venni hogy egy "újra és újra"  pénzügyi és energiafelhasználása 1 napig fedezné Dallas közvilágítását.
Ettől független eggyet értek.

2008. Augusztus 11. - 15:48:05
Válasz #432

B1ll4

Vendég
Nem Te döntessz,de csak majd befolyásolhatod a döntésüket a hozzáálásoddal
Ott a lényeg, ne az látszódjon, hogy mások hibáival foglalkozol, vagy, hogy sértődött meg csalódott vagy, ezt a békát le kell nyelni, változtatni nem lehet már rajta.
Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming - ugye? Semmiről nem vagy lemaradva, de egy negatív hozzáállással, szerepléssel könnyen elkaparhatja magát az ember. Még csak a második profi szereplésed volt, nem ismernek. Ha elfogadsz egy tanácsot: a következő versenyre úgy érkezz, hogy ne az előző "kudarc" látszódjon rajtad, bárkivel is állsz majd egy színpadon.

Ez szép volt George , ez az egyetlen követhető út nyílván .

2008. Augusztus 11. - 18:14:54
Válasz #433
Nem elérhető

pókerarc


Most akartam csatolni a pontozólapot,de nem engedi. ˝=/

2008. Augusztus 11. - 19:39:28
Válasz #434
Nem elérhető

tomasz


Én csak gratulálni tudok Steve-nek!Szerintem is George véleménye a jó út.Könnyű innét okosnak lenni,de úgy kellene felmenned Dallasban a színpadra,mint ha nem is lett volna Tampa-i verseny.Szerintem ez szimpatikus lenne a bíráknak is,meg a közvéleménynek is.Pár versenyen ilyen külsővel jelensz meg és tuti,hogy fel figyel rád valamelyik menő újság és akkor sínen vagy.Végtelenségig nem nézhetnek át rajtad.Menj előre és ne nézz vissza!Csak így tovább! :-)! (:-)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....