2024. Szeptember 20. - 20:50:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Pro Bodybuilding Weekly Championships  (Megtekintve 91111 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Augusztus 10. - 19:58:41
Válasz #405
Nem elérhető

hummerdikk


Már beindult a Samsungsporton is a "fórumozás". ;D
Láttátok a legújabb "szakértői" hozzászólásokat?  ;D


http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37136
Kicsit megnevetetett, az a nisterooy gyerek, ennyi hülyeséget összehoradni 8-} :-/-(-:
Nekem kicsit bassz az agyam... Ki kellene deriteni h ki ez, mert nekem nagy buzlik... Meg Fastorra ilyet irni amit irt... hat megneznem h o hogy nez ki es mennyivel erosebb....

2008. Augusztus 10. - 20:48:00
Válasz #406
Nem elérhető

pókerarc


A Magyar sajtó beindult  @:-)
http://www.samsungsport.hu/hirek.php?id=20
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37136

fain hangvételű cikk  :-)! szeretem az ilyet


Flex mögött Q.T. meg Dugdale -írta egy Flex fan
erre a válasz
Flex mögött  Rich GAspari van, that's all....

Ez mintha ismerős lenne ::)Talán én írtam? :P ;D Bocs,de nem tudtam kihagyni. 8-)
Na de előtte meg te is írtál,úgy emlékszem... :-}
 ;-oo-;

2008. Augusztus 10. - 21:22:27
Válasz #407
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hír frissítés!

Nemrég  beszéltem Lindával.
Eléggé elfáradtak. Steve a nagy izgalmak után rendelt egy pizzát,aminek a felét sem ette meg. Nem csoda,hiszen eléggé lehangolták az események.
Egy kis pihi után Pisti, a mai napon Amerika egyik legnépszerűbb testépítő magazinjának ad interjút. Ez egyenlőre még maradjon meglepetés, később bővebben is írunk róla.

A napokban keresnek egy jó kis edzőtermet, nehogy kizökkenjenek a formából.
Szerdán pedig irány Dallas!
Addig is mindenki pihenje ki magát, hogy ismét virraszthassunk.   :D


2008. Augusztus 10. - 21:27:50
Válasz #408
Nem elérhető

FirstLady


Hír frissítés!

Nemrég  beszéltem Lindával.
Eléggé elfáradtak. Steve a nagy izgalmak után rendelt egy pizzát,aminek a felét sem ette meg. Nem csoda,hiszen eléggé lehangolták az események.
Egy kis pihi után Pisti, a mai napon Amerika egyik legnépszerűbb testépítő magazinjának ad interjút. Ez egyenlőre még maradjon meglepetés, később bővebben is írunk róla.

A napokban keresnek egy jó kis edzőtermet, nehogy kizökkenjenek a formából.
Szerdán pedig irány Dallas!
Addig is mindenki pihenje ki magát, hogy ismét virraszthassunk.   :D


Éljen, nincs olyan gond, amely ne hozna ajándékokat is a kezében ;) Megérdemli Steve, hogy felfigyeljenek rá egyre többen :)

Itt leszünk, virrasztunk, igaz, az elődöntő lesz, de sebaj, a döntőre legalább lesz időnk kipihenni magunkat, hogy újulterővel ordíthassuk át a kontinenseket ;) :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 10. - 22:26:29
Válasz #409
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem felesleges mindenkinek ugyanazt ismételgetni...Ilyen a sport,ettől csak erősebb lehet egy bajnok típus...
Nem kell visszanézni a tegnapra sem,ami volt-volt..elmúlt.
Mostmár arccal előre kell menetelni...és elérni a lehető legjobb eredményeket Łł=.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 10. - 22:30:47
Válasz #410

Zsuzsi

Vendég
Szerintem felesleges mindenkinek ugyanazt ismételgetni...Ilyen a sport,ettől csak erősebb lehet egy bajnok típus...
Nem kell visszanézni a tegnapra sem,ami volt-volt..elmúlt.
Mostmár arccal előre kell menetelni...és elérni a lehető legjobb eredményeket Łł=.


Okés,csak kicsit kidühöngtük magunkat.  ˝=/

Most már Dallasra koncentrálunk.  :-!

2008. Augusztus 10. - 22:31:55
Válasz #411
Nem elérhető

George


Nem kell visszanézni a tegnapra sem,ami volt-volt..elmúlt.
Johnny neked kellene szerepelni a következő Gillette reklámban :D

2008. Augusztus 10. - 22:32:44
Válasz #412
Nem elérhető

Raymond


Így van Dallas a következő állomás...javulhat Pisti még....éééés.ha minden igaz akkor erről már tényleg lesz közvetítés........
 @:-) @:-)

2008. Augusztus 10. - 22:47:53
Válasz #413
Nem elérhető

Cressler


ja Dallasban csupa jó dolog van Dallas Stars, Dallas Cowboys ... no meg lesz webcast hála a mt-nek és best wheels award is  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 10. - 23:22:29
Válasz #414
Nem elérhető

FirstLady


ja Dallasban csupa jó dolog van Dallas Stars, Dallas Cowboys ... no meg lesz webcast hála a mt-nek és best wheels award is  @:-)
Mármint annak, akinek a gépe bírja webcastot  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Szóval két lehetőség maradt számomra, egy: hogy nem nézem csak olvasom, kettő: hogy ellopom a nasa egyik computerét és rákötöm a szipi-szupi 8 megás netemre :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 10. - 23:34:07
Válasz #415
Nem elérhető

God Vazzeg


ja Dallasban csupa jó dolog van Dallas Stars, Dallas Cowboys ... no meg lesz webcast hála a mt-nek és best wheels award is  @:-)
Mármint annak, akinek a gépe bírja webcastot  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Szóval két lehetőség maradt számomra, egy: hogy nem nézem csak olvasom, kettő: hogy ellopom a nasa egyik computerét és rákötöm a szipi-szupi 8 megás netemre :D :D :D :D :D :D :D

Épp vannak szupi eladó gépeim, amik már bírják ezt az őrült megterhelést  Łł=  :-*  @:-)

2008. Augusztus 11. - 09:07:38
Válasz #416
Nem elérhető

jajgy


Így van Dallas a következő állomás...javulhat Pisti még....éééés.ha minden igaz akkor erről már tényleg lesz közvetítés........
 @:-) @:-)
Franko lesz, ha tényleg lesz webcast :-/--, asszem akkor lehet, hogy szombaton mégtöbben leszünk, legalábbis egyfövel biztos  8-)

2008. Augusztus 11. - 09:15:56
Válasz #417
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az MD-n fent vannak a dontos fotoim is: http://www.musculardevelopment.com/browse/index.php?mode=browse&id=9515&eventcode=1277

De mit kell csinalni, ha ezzel a formaval nem vagyok top15...?  ????... ????... ????...













GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 11. - 09:19:49
Válasz #418
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 11. - 09:22:41
Válasz #419
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
....mást nem tudsz tenni,mint a lehető legtöbbet kihozd magadból...meg még egy picit...Nem Te döntessz,de csak majd befolyásolhatod a döntésüket a hozzáálásoddal,a munkáddal =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu