2024. Szeptember 28. - 23:33:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Isosource  (Megtekintve 50165 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Július 10. - 11:10:49
Válasz #45
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A csoda fehérjeitalt kihagytad :-oD :D

2008. Július 10. - 11:11:51
Válasz #46
Nem elérhető

endre66


A csoda fehérjeitalt kihagytad :-oD :D

De arról nem szoktunk beszélni  8-)        0o0o0

2008. Július 10. - 11:18:25
Válasz #47
Nem elérhető

FirstLady


Pedig érdekes modon nem semmi amekkora bodysok iszák:)
Na igen biztos sok a viz benne meg minden ez egy szar :)) És egy rakás nem egyszerü bodys issza mert hülyék:))
Kik isszák ezt rendszeresen az edzésükhöz, csak ezt rendeskaja mellett, és semmi mást? példákat szeretnék képekkel...

Kiváncsi lennék itt hogy ki hogy nézki és mennyi pénzböl és mennyi cuccal?:) ja itt mindenki naturál is bocsi:)))
 /7% ))=/
Arra én is kiváncsi lennék, hogy 1. miért kéne bárkinek bizonyítani, neked?... 2. Te miért nem iszod, raksz be képet magadról before-after... az meg, hogy ki mennyit költ, meg mit használ még, az mindenkinek a magánügye, DE! ha kinéz valahogy, akkor a véleménye IGENIS reprezentatív... meg annak is, aki tápkiegekkel foglalkozik, valószínűleg jobban ért hozzá, mint mondjuk jelen esetben te...

Valóban viccesek ezek a fórumok... számodra főleg, amikor azt hiszed, hogy megtaláltad a szent grált, de csak egy rohadt rozsdás edény, ami semmire sem jó, a kitűzött célnak meg pláne nem...

Endre, gyorsvagy :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 10. - 11:40:31
Válasz #48
Nem elérhető

L


Geen! Az Olivérrel nem vagytok véletlen testvérek? ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 10. - 11:44:13
Válasz #49
Nem elérhető

George



Kiváncsi lennék itt hogy ki hogy nézki és mennyi pénzböl és mennyi cuccal?:) ja itt mindenki naturál is bocsi:)))

Menj be néhány teszt topikba, nézd meg, hogy ki, hogyan néz ki. Tudod mit? Keresd meg az enyémet, ott naturál képeket találsz, naturál edzéssel, naturál kajával, naturál kiegészítőkkel :-* Majd aztán várom, hogy te mennyivel jobb vagy/leszel a rokkant tápszertől !+"% Itt mindenki hülye rajtad kívül, mutasd meg nekünk a faszát, ja, hogy neked a haverjaidnak mind 50-es karja van, 200-al szériáznak fekve, és mind naturálok (:-)
Ez már csak egy ilyen vicces fórum. Szeretjük a vicces srácokat, mert mi is azok vagyunk :D

2008. Július 10. - 11:44:18
Válasz #50
Nem elérhető

Mr Green


Ismeritek pl Kathy Bélát? Debreceni segitek de mondjuk nem nagy szám mert persze debrecen be gyártják és a debreceniek közül biztos azért iszák sokan.

Na mindegy kis lány te meg ugy irsz mint valami fittneses hölgy de rolad az utcán senki megnem mondja csinos és átlagos ennyi:)

Persze nem csak ezt iszák án nem ezt irtam de ha ennyire csak a magatokét hajtjátok akkor hajrá:)
szentgrál olyan nincs vagy is dolgoznak rajta de az gén manipulácio:) a növi még mindig hatásos :)

Ja az is érdekes hogy nem birja a gyomrod Mester:) a haldoklo rákbetegeké birja a tied nem:))) jobb ha nem veszel tartos tejet:)) @:-)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 10. - 11:47:15
Válasz #51
Nem elérhető

Jordan


"viccesek ezek a fórumok"

Nem látok semmi vicceset ;D

Én egyet azért igen.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 10. - 11:48:53
Válasz #52
Nem elérhető

L


Már írtam neked egy másik topicban is, de ott nem reagáltál rá ezért most beírom ide is: soha ne várd, hogy komolyan vegyenek, amíg a helyesírással és a fogalmazással is komoly gondjaid vannak 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 10. - 11:54:07
Válasz #53
Nem elérhető

Jordan


Már írtam neked egy másik topicban is, de ott nem reagáltál rá ezért most beírom ide is: soha nem várd, hogy komolyan vegyenek, amíg a helyesírással és a fogalmazással is komoly gondjaid vannak 8-)

Még azt el lehet nézni L!
Inkább a "csakazértis bebizonyítom hogy én okos vagyok a többi meg hülye" stílussal van itt a gond.
Ő megkérdezte a véleményünket, elmondtuk, és mivel nem ezt akarta hallani, inkább támad.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 10. - 11:54:56
Válasz #54
Nem elérhető

FirstLady


Ismeritek pl Kathy Bélát? Debreceni segitek de mondjuk nem nagy szám mert persze debrecen be gyártják és a debreceniek közül biztos azért iszák sokan.

Na mindegy kis lány te meg ugy irsz mint valami fittneses hölgy de rolad az utcán senki megnem mondja csinos és átlagos ennyi:)

Persze nem csak ezt iszák án nem ezt irtam de ha ennyire csak a magatokét hajtjátok akkor hajrá:)
szentgrál olyan nincs vagy is dolgoznak rajta de az gén manipulácio:) a növi még mindig hatásos :)

Ja az is érdekes hogy nem birja a gyomrod Mester:) a haldoklo rákbetegeké birja a tied nem:))) jobb ha nem veszel tartos tejet:)) @:-)

Na, Grín, én többet értek szerintem ehhez nálad, bár a formám valóban nem reprezentatív, majd egyszer talán az lesz, de nem beteg emberek elől fogom elzabálni azt, amit képesek megemészteni... (hozzátenném, hogy anyukám rákbetegeket gyógyított éveken át, nagyon is jól ismerem ezeket, szinte az összes fajtáját, és nem innék ilyet, csak ha RÁSZORULNÉK)

Ha én olyan átlagos vagyok szerinted, akkor remélem több privit nem kapok tőleg, hogy húdemegismerkednél velem... Meg nem lesz nyígás a priviben, hogy nem ismersz senkit, mert a stílusod alapján valószínűleg jobb is ez mindenkinek...

Kathi Béci (kiaznemismerjük, mert hülyék vagyunk ˝=/ ) nem ettől lett olyan szép izmos, meg szálkás fenekű a versenyen, ugye ebben megegyezünk? És remélem abban is, hogy a táplálékkiegészítők közül bőven másokat is fogyasztott... bár én nem tudok arról, hogy ő ilyet ivott volna, tegyük hozzá, hogy nem ismerem személyesen, nem beszélgettünk erről...

Ténylegkurvaérdekes -mábocsánat-, hogy nem bírja a gyomra, de nekem is van sok minden, amit mások esznek, én meg rosszul vagyok tőle...

Te Green, a frusztrációdat nem itt kéne kiélned szerintem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 10. - 11:58:34
Válasz #55
Nem elérhető

Mr Green


Köszönöm szépen!!

Mostantól nagyon figyelek rá:))

Tényleg sokat fog számítani egy ilyen fórumon:))

George igen szívesen megnézném bár az ami ott kis kép van elég sejtelmes hogy nem vagy kicsi!!

Tudom amúgy mindenki naturál!!! @-o
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 10. - 12:01:31
Válasz #56
Nem elérhető

FirstLady


Tudom amúgy mindenki naturál!!! @-o
Én kokszolok a legtöbbet, csak nem látszik :'( :'( :'( :'( ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 10. - 12:02:25
Válasz #57
Nem elérhető

Jordan


... bár én nem tudok arról, hogy ő ilyet ivott volna.....

Ivott, az igaz. Mellette a mákostészta, meg a háztartási keksz volt a finomság.
Ekkor amúgy 160kg volt (nem szállkásan  ;D ), és nem éppen testépítő vesenyre készűlt akkoriban  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 10. - 12:04:58
Válasz #58
Nem elérhető

FirstLady


... bár én nem tudok arról, hogy ő ilyet ivott volna.....

Ivott, az igaz. Mellette a mákostészta, meg a háztartási keksz volt a finomság.
Ekkor amúgy 160kg volt (nem szállkásan  ;D ), és nem éppen testépítő vesenyre készűlt akkoriban  ::)
És ha én is iszom, akkor lehetek 160 kilós? ::) :P @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ejjdejó, és szerzek még Nutellát, mert Don Sztereó meg attól lett nagy 8-) @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 10. - 12:05:37
Válasz #59
Nem elérhető

Mr Green


Miért te is edzősködsz?

Na mindegy!!!  Persze hogy nem csak ettől én csak annyit írtam hogy tömegeléskor sokan használják pluszba a kokszok mellé!!
MERT UGYE ABBAN KIEGYEZÜNK HOGY KATHY BÉCI SEM N ))=/NATURÁL:))) NEM AZÉRT IRTAM NEKED PRIVÁTBA MERT ÉRDEKELT HOGY NÉZEL KI BOCSI:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)