2024. Szeptember 23. - 15:32:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367969 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Február 19. - 08:13:08
Válasz #195
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx

Badboy,

A hCG rendben van, de amellett vagy clomid vagy nolva. Ne használd a kettőt együtt, mert elég felesleges. Majdnem mintha zsemlét ennél zsömlével.  :D  Restore-t mindenképpen javaslom viszont vagy PCT- AnabolicXtreme!
Kicsit később részletesen is írok a jó utókúráról...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 19. - 11:20:26
Válasz #196
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 06. - 12:50:58
Válasz #197
Nem elérhető

God Vazzeg


Clenbuterol (Spiropent) info:

Clenbuterol Can Have Negative Effects On The Heart And Blood Vessels
http://www.musculardevelopment.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1466&Itemid=51

Angolul jól tudóknak  ****)

2009. Március 06. - 22:52:02
Válasz #198
Nem elérhető

Maszat


Éppen a levezetést csinálom,már 2 pregnyl bent van,beszedtem 1 levél clostit és megy a nolvadex is.
Pár napja lettem figyelmes,h kettőslátásom van.Főleg esténként fordul elő amikor sötétből világosra vagyis inkább kis fényű (pl kislámpa) helyiségbe megyek.Van,h mozgatom a kezemet és csíkot húz maga után,meg elfordulok és bevillan az előző kép az újba...
Tapasztalt már ilyet valaki???
Szinte biztosra veszem,h a nolvadextöl van,mert régebben is tapasztaltam ilyet levezetésnél.
Lehet amíg van clostim addig nem szedex nolvadexet mert a clostynak is van antiösztrogén hatása...
Esetleg tud valaki tanácsot adni ebben???


ez van a nolvadex mellékhatásainál feltüntetve(azért vagyok beszarva)
:
Mellékhatás

Lehtséges kísérőjelenségek a klimatikus hőhullámok, látászavarok. (Bár ekkor örökre abba kell hagyni!)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 06. - 23:02:20
Válasz #199
Nem elérhető

Maszat


látom efit írta,h nem érdemes clostil mellé nolvát szedni,mert olyan mintha "zsömlét enne zsemlével"
Én mindenhol úgy olvastam,h hcg-clomid-nolvadex és a nolva menjen a hcg után 1-2 hétig.
Az előző kúrám levezetésénél (13susta 18wini) után 3x5000NE hcg ment és 10szem clostilbegyt,nolvadexet nem szedtem és a hcg-k után 2-3hétre nagyon érzékeny lett a mellbimbóm.Ezért szedem mint antiösztrot,a clostilbegytnek meg testosteron serkentő hatása van az LH és az FSH hormonok felszabadulása révén,ami a nolvadexröl nem mondható el.
Ezt csak azért írom,h nehogy megkapjam,h nem látod mi lett ajánlva,miért nem úgy csinálod?!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 07. - 00:09:43
Válasz #200
Nem elérhető

God Vazzeg


látom efit írta,h nem érdemes clostil mellé nolvát szedni,mert olyan mintha "zsömlét enne zsemlével"
Én mindenhol úgy olvastam,h hcg-clomid-nolvadex és a nolva menjen a hcg után 1-2 hétig.
Az előző kúrám levezetésénél (13susta 18wini) után 3x5000NE hcg ment és 10szem clostilbegyt,nolvadexet nem szedtem és a hcg-k után 2-3hétre nagyon érzékeny lett a mellbimbóm.Ezért szedem mint antiösztrot,a clostilbegytnek meg testosteron serkentő hatása van az LH és az FSH hormonok felszabadulása révén,ami a nolvadexröl nem mondható el.
Ezt csak azért írom,h nehogy megkapjam,h nem látod mi lett ajánlva,miért nem úgy csinálod?!

Most hogy mondod ezt a clostil-nolva dolgot én se értem..  ????...

2009. Március 09. - 18:49:28
Válasz #201
Nem elérhető

Maszat


látom efit írta,h nem érdemes clostil mellé nolvát szedni,mert olyan mintha "zsömlét enne zsemlével"
Én mindenhol úgy olvastam,h hcg-clomid-nolvadex és a nolva menjen a hcg után 1-2 hétig.
Az előző kúrám levezetésénél (13susta 18wini) után 3x5000NE hcg ment és 10szem clostilbegyt,nolvadexet nem szedtem és a hcg-k után 2-3hétre nagyon érzékeny lett a mellbimbóm.Ezért szedem mint antiösztrot,a clostilbegytnek meg testosteron serkentő hatása van az LH és az FSH hormonok felszabadulása révén,ami a nolvadexröl nem mondható el.
Ezt csak azért írom,h nehogy megkapjam,h nem látod mi lett ajánlva,miért nem úgy csinálod?!

Most hogy mondod ezt a clostil-nolva dolgot én se értem..  ????...

lehet,h már nem is fogjuk ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 09. - 22:09:55
Válasz #202
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
előbb-utóbb csak lesz időm a zsemlékről írni pontosan, nagy semmittevésemben és kitisztul majd a kép. Remélem, előbb lesz mint utóbb... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 09. - 22:33:46
Válasz #203
Nem elérhető

Maszat


várjuk  @:-)

viszont a nolvadex-től  és a clodtilbegyt-től tapasztaltalt látászavaraimra tudnátok valamit mondani???
tapasztalt valaki ilyet?
para-nem para?
1 oldalon a mellékhatásoknál ezt írta a clostilra:

Mellékhatás

Lehetséges kísérőjelenségek a klimatikus hőhullámok, látászavarok. (Bár ekkor örökre abba kell hagyni!)

és a nolvadexnek is okozhat homályos látást.
most,h a nolvadexet abbahagytam még m1 a clostil annyira nem gáz.
de ha elfogy megint szednem kell 1-2hétig mert jön a gyno,és akkor megint csíkot fog húzni a kezem ha mozgatom @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 10. - 11:51:21
Válasz #204
Nem elérhető

God Vazzeg


A barátom barátja (aki már látott olyat aki használt ilyen szereket) nem tapasztalt semmilyen hasonló dolgot, egyik cuccal se  8)

2009. Március 10. - 12:16:36
Válasz #205
Nem elérhető

mushroom


hm... lehet, hogy ekit adtak helyette  ;D (bocs tudom, hogy ez komoly dolog, de nem hagyhattam ki)

2009. Március 10. - 12:20:07
Válasz #206
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hm... lehet, hogy ekit adtak helyette  ;D (bocs tudom, hogy ez komoly dolog, de nem hagyhattam ki)

Honnan tudod, milyen hatásai vannak?  8-) (én meg ezt nem hagyhattam ki)  ;D

2009. Március 10. - 12:23:43
Válasz #207
Nem elérhető

mushroom


Izé...  :-)(-:Na jó ne offoljuk szét a topikot! --)  ;D

2009. Március 10. - 12:24:32
Válasz #208
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Izé...  :-)(-:Na jó ne offoljuk szét a topikot! --)  ;D

Diplomatikus válasz!  ;D

2009. Március 10. - 18:30:59
Válasz #209
Nem elérhető

Maszat


A barátom barátja (aki már látott olyat aki használt ilyen szereket) nem tapasztalt semmilyen hasonló dolgot, egyik cuccal se  8)

szerencsés a barátod barátjának a szomszédja,de tudod valaki fosik a kazeintől valaki nem... ****:)))
reggel elég kómásan keltem,be voltak gyógyulva a szemeim mire kiélesedett a kép és nem volt kettőslátásom eltelt vagy 10perc ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26