2024. Szeptember 23. - 15:23:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367957 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 09. - 22:54:14
Válasz #165
Nem elérhető

God Vazzeg


Kérnék minden újoncot hogy NE küldjön nekem privit, nem vagyok kompetens a témában, olyat se láttam még aki valamit is szedne, üssetek  !+"%

2009. Február 09. - 23:02:00
Válasz #166
Nem elérhető

Gabe


Kérnék minden újoncot hogy NE küldjön nekem privit, nem vagyok kompetens a témában, olyat se láttam még aki valamit is szedne, üssetek  !+"%
Az hagyján,mert neked legalább a barátod, barátja koxolt, de nekem is üzent  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 23:50:22
Válasz #167
Nem elérhető

Bencze



2009. Február 17. - 11:52:44
Válasz #168
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx

2009. Február 17. - 12:16:33
Válasz #169
Nem elérhető

lue


az  szerintem egyénfüggö hogy  ki mit szed  utanna_ tbomb2-is  szedhecc
annyit  meg  szerintem kell is  kihagyni, én  5-6 honapot szoktam, igy  1  evben 2szertesztozom ;D ;D

2009. Február 17. - 15:30:47
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 17. - 16:20:10
Válasz #171
Nem elérhető

BadBodyBoy


Szeva Namat!
De voltak!A "kedvenc kokszom" topicban írtam az esetről....
Magában nyomtam heti 2-őt, írták h lehet hosszabb kúrát is vele, meg is szívtam rendesen.Elszálltam a fejlődés láttán!
Most járhatok a nyakamon lévő kelésekkel a dokihoz hetente vágatni fel... ˝=/
De majd csak meggyógyul...
Rendesen felborította a hormonháztartásom..... :-Đ
Hülye ember a saját kárából tanul...

2009. Február 17. - 19:08:00
Válasz #172
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...


Steve eszembe nem jutna Téged kijavítani!!!!
Csak szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba,mert más oldalakon talán téves információk összezavarnak.
Volt mostanában ez a spiropent téma is,ami máshol rosszul volt leírva.
Namármost megint csak a sárga oldalon van leírva,h a szteroid kúra alatt inaktivált herék nem képesek reagálni a clomidra,ezért kell előtte a HCG injekciókkal "felrázni" a kómából.
Konkrétan úgy írják,h HCG és utána clomid és sohasem fordítva...
De ez tényleg csak 1 kérdés és semmikép sem okoskodás!!!
ha valaki meg tudja ezt is cáfolni vagy érvelni mellette mint ahogy efit tette a másik topicban a spiroval,azt szívesen olvasnám.
 ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 17. - 19:14:13
Válasz #173
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is úgy tudom hogy a clostyl-t az 1. HCG után kell kezdeni! Ez engem is érdekelne, valaki nagyobb tudásútól, ez ahogy én tudom, úgy működik  /:-) (Barátom barátja bla bla bla  8-) )

2009. Február 17. - 20:09:13
Válasz #174
Nem elérhető

player


Szeva Namat!
De voltak!A "kedvenc kokszom" topicban írtam az esetről....
Magában nyomtam heti 2-őt, írták h lehet hosszabb kúrát is vele, meg is szívtam rendesen.Elszálltam a fejlődés láttán!
Most járhatok a nyakamon lévő kelésekkel a dokihoz hetente vágatni fel... ˝=/
De majd csak meggyógyul...
Rendesen felborította a hormonháztartásom..... :-Đ
Hülye ember a saját kárából tanul...

A libidódat nem vágta taccsra?

2009. Február 17. - 22:36:08
Válasz #175
Elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szeva Namat!
De voltak!A "kedvenc kokszom" topicban írtam az esetről....
Magában nyomtam heti 2-őt, írták h lehet hosszabb kúrát is vele, meg is szívtam rendesen.Elszálltam a fejlődés láttán!
Most járhatok a nyakamon lévő kelésekkel a dokihoz hetente vágatni fel... ˝=/
De majd csak meggyógyul...
Rendesen felborította a hormonháztartásom..... :-Đ
Hülye ember a saját kárából tanul...

A libidódat nem vágta taccsra?

player,

Ne kérdezz hülyeségeket légy oly kedves, főleg, ha tudod a választ egyébként is.  ;D 8-} 4 hónap deca önmagában, hacsak nem földönkivüli az alany, minden embernek full tacsra vágja a libidóját. Ez alól nincs kivétel. De kb. két napja beszéltük meg ezt a másik topikban. A deca, ha valaki tesztoszteron nélkül használja, a 3-4. napon kivégzi a libidót és a "kisöcsi" több hétre szabadságra megy.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 17. - 22:44:39
Válasz #176
Nem elérhető

Ably


Emlékszem hogy már olvastam hogy lehet ellenőrizni a hcg eredetiségét de nem találom(bamba).Le tudja írni vki?Köszi.Bocs.

2009. Február 17. - 23:15:17
Válasz #177
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Emlékszem hogy már olvastam hogy lehet ellenőrizni a hcg eredetiségét de nem találom(bamba).Le tudja írni vki?Köszi.Bocs.
Terhességiteszttel. Ha pozitív akkor az van benne, ha negatív akk növi van benne, aminek 0 az esélye mert inkább fordítva szokott működni a hamisítás.

2009. Február 18. - 08:39:38
Válasz #178
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Emlékszem hogy már olvastam hogy lehet ellenőrizni a hcg eredetiségét de nem találom(bamba).Le tudja írni vki?Köszi.Bocs.
Terhességiteszttel. Ha pozitív akkor az van benne, ha negatív akk növi van benne, aminek 0 az esélye mert inkább fordítva szokott működni a hamisítás.
Te ezt honnan tudod? Csak nem szedsz te is "ilyeneket"??? ***))))

 ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Február 18. - 09:25:21
Válasz #179
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Emlékszem hogy már olvastam hogy lehet ellenőrizni a hcg eredetiségét de nem találom(bamba).Le tudja írni vki?Köszi.Bocs.
Terhességiteszttel. Ha pozitív akkor az van benne, ha negatív akk növi van benne, aminek 0 az esélye mert inkább fordítva szokott működni a hamisítás.
Te ezt honnan tudod? Csak nem szedsz te is "ilyeneket"??? ***))))

 ;D ;D ;D ;D ;D
Áhhh én csak tájékozott vagyok, amúgy ezt pont egy ismerősöm ismerőse mondta.  8-)