2024. Szeptember 23. - 19:23:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 368004 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Január 30. - 00:15:49
Válasz #150
Nem elérhető

Maszat


maszat és egy komoly tesztoszteron kúra után mit nyomnál? Mert amit ide írtál sztem többet árt majd a veséjének, mint tesz a pöcséért. szóval sztem túlzás

kúra közben mindenképpen kell proviron és/vagy nolvadex.nem 1-2 embernek lett gyno a mellébe.sok embernek a heréi is összemennek ettöl a szartol,tehát én ezért nyomnéák hcg-t és akkor már 20szem nolvát is.Maximum a hcg-ből kevesebbet.DE!1részt kurvára nem érdekel a szemes,másrészt pedig az endogén hormontermelést ugyan úgy vissza kell állítani danabolnál és sustanonnál is.Te mivel csinálnád???csak kiváncsiságból,és nem kötekedésből kérdezem...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 30. - 08:09:01
Válasz #151
Nem elérhető

Ably


Én ugy tudtam hogy a nolvadexet és a proviront ugyanazért használják nem?Csak másképp működnek.Javítsatok ki ha nem igy van!Tomi akkor most melyik és később?
Köszi.

2009. Január 30. - 12:26:51
Válasz #152
Nem elérhető

lue


 /:-) sziasztok.segitseg kéne 14 deca,10 sustanon levezetesehez.. :-){ :-){thenk jú_piiiszzz

2009. Január 30. - 21:16:57
Válasz #153
Nem elérhető

Duke


 **:))))* a nolvadex meg a proviron együttesen sokkal hatásosabb ,mint külön külön... ;-oo-;

2009. Január 30. - 22:40:12
Válasz #154
Nem elérhető

Maszat


Én ugy tudtam hogy a nolvadexet és a proviront ugyanazért használják nem?Csak másképp működnek.Javítsatok ki ha nem igy van!Tomi akkor most melyik és később?
Köszi.

a proviron blokkolja az aromatáz enzimeket,a nolvadex meg leköti az ösztrogén receptorokat,kettős hatás COLDREX
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 31. - 11:33:27
Válasz #155
Nem elérhető

Maszat


/:-) sziasztok.segitseg kéne 14 deca,10 sustanon levezetesehez.. :-){ :-){thenk jú_piiiszzz
én 20decát és 16sustanont toltam,a ebben a topicban Steve leírta,h vezessem le,olvass vissza(10.oldal),jó lesz az neked is,majdnem ugyan az a kúránk!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 05. - 20:42:27
Válasz #156
Nem elérhető

Maszat


susta 1300ba???? ****:)))
Jól mehet a díler élet:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 05. - 20:45:35
Válasz #157
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Február 05. - 21:07:15
Válasz #158
Nem elérhető

lue



2009. Február 05. - 21:08:31
Válasz #159
Nem elérhető

Maszat


ez  most  mi?



lue szólj az adminnak,h ne legyél már moderálva,így frissek lesznek a hozzászólásaid.50után már nem kell moderálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 07. - 14:01:51
Válasz #160
Nem elérhető

lue


hát ugy látszik moderálnak ;D nézzetek,  ha  tudjátok megbizható  helyröl  beszerezni a  dolgokat   és  jó  áron akkor  hajrá,  de  azert  nem  kockáztatnék ilyen  dologgal  meg  föleg,    ismerösömnek mondjuk  étolajat  fecskendeztek  bele  a  deca-s   ampullába_meg   vannak  átbaszások  rendesen.  lehet  rajtam " röhögni"  meg "tapsolni"  de  amikor  becsomosodik a  cuc ,akkor  majd   én  teszem azt  veletek ****:))) ****:)))amugy  kura  után  én   6  honap  szünetet  szoktam  tartani,  az  nem  rom  kinek  sok,  ha  van   valaki aki    kevesebb  vagy  több  ideig  hanyagolja""a  dolgokat" akkor  az  válszolhatna- ****:))))))

2009. Február 08. - 01:44:41
Válasz #161
Nem elérhető

Maszat


nem attól függ,h becsomósodik-e,h 1600ba vagy 1200ba veszed...vagy 1300ba vagy 850be...:D

nem is vennék mondjuk olyan cuccot,aminek a tetején nincsen biztonsági fém darab.nekem a deca-m tetején van,ha szívni akarsz belőle le kell törnöd,ez sem jelenti azt,h eredeti,de olyat aminek nincs ilyen a tetején nem is vennék.A sárga kupakosnak nem tom van-e,de olyat meg alapból nem vennék,mert annál már tényleg az isten nem különbözteti meg a kamut az eredetitől...
itt legalább van hologram,meg festék az ampullán(persze ez sem garancia,de mégis plusz védelem),a sárga kupakosnál meg csak 1 fekete-fehér matrica...
na mind1.nekem amúgy a seggem már olyan szinten tele van,h van,h nem bírjuk betolni,vagy kifolyik az olaj beadás után...
jó is,h a végén járok,2hét és vezetem le.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 08. - 18:28:49
Válasz #162
Nem elérhető

Gézu


HCG-t kúra közbe nyomni szinte felesleges!
Kúra vége után 1 héttel érdemes elkezdeni  /7%
No Pain, No Gain!

2009. Február 09. - 21:39:21
Válasz #163
Nem elérhető

Maszat


HCG-t kúra közbe nyomni szinte felesleges!
Kúra vége után 1 héttel érdemes elkezdeni  /7%

az attól függ,h mit használsz.deca után 2hét simán kell,susta után meg lehet 3is a decanoate észter miatt.
propinál meg már a 3.napon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 09. - 22:39:32
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg


nem attól függ,h becsomósodik-e,h 1600ba vagy 1200ba veszed...vagy 1300ba vagy 850be...:D

nem is vennék mondjuk olyan cuccot,aminek a tetején nincsen biztonsági fém darab.nekem a deca-m tetején van,ha szívni akarsz belőle le kell törnöd,ez sem jelenti azt,h eredeti,de olyat aminek nincs ilyen a tetején nem is vennék.A sárga kupakosnak nem tom van-e,de olyat meg alapból nem vennék,mert annál már tényleg az isten nem különbözteti meg a kamut az eredetitől...
itt legalább van hologram,meg festék az ampullán(persze ez sem garancia,de mégis plusz védelem),a sárga kupakosnál meg csak 1 fekete-fehér matrica...
na mind1.nekem amúgy a seggem már olyan szinten tele van,h van,h nem bírjuk betolni,vagy kifolyik az olaj beadás után...
jó is,h a végén járok,2hét és vezetem le.

A sárga kupakos tetején is van fémdarab  ***