2024. Szeptember 23. - 21:19:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 368013 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 24. - 19:51:05
Válasz #105
Nem elérhető

Maszat


Persze nem azt mondom,h agyonverik a májat,de azért nekem megnyomta a funkciókat.az ldl hdl aránnyal volt "baj".
Az ha jól tudom a vérkoleszterint szintet mutatja.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Október 25. - 12:57:58
Válasz #106
Nem elérhető

player



2008. November 02. - 20:58:00
Válasz #107
Nem elérhető

player


Naturalboy:Fasza deeler lehet az aki azt mondja,h danabol után nem kell levezetés.1ik ismerősömnek most vettem nolvát,mert a hülye nem vezette le a danabol kúrát,tudván,h érzékeny rá.Ott tart,h kb 1 diónyi csomo van a bal mellében:S

és a nolvadex mit fog csinálni a csomóval? arimidexről és /vagy femara-ról nem hallottál még főnök?

2008. November 03. - 16:43:18
Válasz #108
Nem elérhető

Gézu


Arimidex, majdnem olyan mint a proviron, csak azt hixem zéró mellékhatás! Felénk nem naon látott senki, mivel elég drága. Dave Palumbo egyik írásába dícsérte.
No Pain, No Gain!

2008. November 03. - 22:53:51
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat




és a nolvadex mit fog csinálni a csomóval? arimidexről és /vagy femara-ról nem hallottál még főnök?
[/quote]


van 1 másik ismerősöm,neki is elég nagy csomó volt a mellében és vett 60szem nolvát,vagy zitat vagy tamoxifent mind1...
megszünt a fájdalom a mellében,és a csomó a felére összement.A hülye 40szem után abbahagyta és kezdte a kövi kúrát,h "ne csökentse a kúra hatását" az okos abbahagyta.Most megint fáj a csöcse.
Hogy mit fog csinálni a csomóval annak aki most vett.Nem tudom,mindenesetre a fájdalom megszünt neki.Én mondtam neki,h f@sz vagy,menjél orvoshoz,de csak ecsetelte,h előbb neki is ilyen kell amit én veszek.Hát mondtam ha ilyen f@szláma vagy,h dokihoz nem mész akkor vegyél...Nagyon durva csomó van a bal mellében,és kurva kemény neki.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. November 15. - 12:47:38
Válasz #110
Nem elérhető

david92


Helosztok még kezdő vagyok a szteroidok alkalmazása terén.Naposim-t szedek most tartok az 50.szemnél.és azt akarom keérdezni hogy ez után is kell levezetést alkalmazni?ha igen mit?

2008. November 15. - 12:56:31
Válasz #111
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. November 15. - 13:08:14
Válasz #112
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Helosztok még kezdő vagyok a szteroidok alkalmazása terén.Naposim-t szedek most tartok az 50.szemnél.és azt akarom keérdezni hogy ez után is kell levezetést alkalmazni?ha igen mit?
Kb.90-szer írtuk már le ezeket a dolgokat olvasd el a fórumban ha kíváncsi vagy rá. :-Đ
Ha tényleg 16 éves vagy akkor sürgősen hagyd abba,ne akard megúszni a kemény munkát,úgysem fog sikerülni.Ilyen idősen ha normálisan eszik valaki,és keményen edz akkor fejlődni is tud rendesen,ne a szar Naposimtól várd a csodát. :-/-.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 15. - 14:10:08
Válasz #113
Nem elérhető

FirstLady


na, azért mert valaki nincs a helyzet magaslatán agyban, azért nem kell így beszélni!  ***))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 15. - 14:24:05
Válasz #114
Nem elérhető

FirstLady


Komolyan mondom ha még 1ilyen értetlen emberrel találkozom akkor kitagadom és szájbaqrom!  :-<  ˝=/  :-/-  :-/-
Peace
Én a helyedben azért imádkoznék, hogy nő legyen az illető  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 15. - 14:29:06
Válasz #115
Nem elérhető

Jordan


Komolyan mondom ha még 1ilyen értetlen emberrel találkozom akkor kitagadom és szájbaqrom!  :-<  ˝=/  :-/-  :-/-
Peace
Én a helyedben azért imádkoznék, hogy nő legyen az illető  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Valaki tul sok erotikus filmet nez mostansag?  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 15. - 14:31:44
Válasz #116
Nem elérhető

FirstLady


Komolyan mondom ha még 1ilyen értetlen emberrel találkozom akkor kitagadom és szájbaqrom!  :-<  ˝=/  :-/-  :-/-
Peace
Én a helyedben azért imádkoznék, hogy nő legyen az illető  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Valaki tul sok erotikus filmet nez mostansag?  ::)
Ja-ja, csak menő lehet az, neki jutott eszébe ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 15. - 16:21:46
Válasz #117
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
na, azért mert valaki nincs a helyzet magaslatán agyban, azért nem kell így beszélni!  ***))))
DE........... ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 15. - 19:07:11
Válasz #118
Nem elérhető

FirstLady


na, azért mert valaki nincs a helyzet magaslatán agyban, azért nem kell így beszélni!  ***))))
DE........... ;D.

Mondom nem, nem süllyedünk le egy bizonyos szint alá...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 15. - 19:11:53
Válasz #119
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
na, azért mert valaki nincs a helyzet magaslatán agyban, azért nem kell így beszélni!  ***))))
DE........... ;D.

Mondom nem, nem süllyedünk le egy bizonyos szint alá...
Nem gondoltam komolyan,különben nem raktam volna volna a szöveg után-> ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).