2024. Szeptember 23. - 23:26:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 368041 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Október 19. - 20:18:42
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


God, te nagy király vagy!  ****:))))))

Köszi. Ha úgy látja valaki, lehet javítani, nem sértődök meg  ****:)))))) Lesz legalább épkézláb info ezekről a dolgokról..  @:-)

2008. Október 19. - 23:21:00
Válasz #76
Nem elérhető

NaturalBoy


God, te nagy király vagy!  ****:))))))

Köszi. Ha úgy látja valaki, lehet javítani, nem sértődök meg  ****:)))))) Lesz legalább épkézláb info ezekről a dolgokról..  @:-)

ÁÁÁÁhhhááááááááá köszi God.

Nekem eddig az nem állt össze h szedni kell szintetikus ösztrogént és ösztrogén blokkolót is.

De ha jól értem akkor ez azért van mert:

HA Clostilt szed valaki a szervezete érzékeli  a magas ösztrogén szintet és ezért az egyensúly fentartása érdekében fokozza a teszto szintet is,ugyanakkor ez az ösztrogén nem tudja kifejteni negatív hatásait ,mert ott van a szervezetben a nolva ami blokkolja a sejtek felszínén lévő ösztrogén receptorokat.tehát úgy növeli a saját tesztó szintet hogy közben nem okoz kellemetlen mellékhatásokat.
Mert csak kering a vérben de a sejtekre gyakorolt negatív hatását nem tudja véghezvinni,hisz az ösztrogén receptorok már "el vannak tömődve" Nolvával így már oda nem tud kapcsolódni.

Remélem mostmár jól értem a dolgokat.És még egyszer köszi God  :-){

2008. Október 19. - 23:24:57
Válasz #77
Nem elérhető

NaturalBoy


én unblock nem értem az egészet,és pont az ilyen leírások erősítenek meg abban, hogy a f@sznak sem kell a koksz,
valamit elkúrok és azt veszem észre, hogy sírok a romantikus filmeken, meg stukám van havonta  ;D

Egyébként ahogy olvasgatok a neten itt-ott azt veszem észre hogy azoknak lett valami bajuk a szteroidoktól akik nem a kellő tudással láttak neki.Valószínüleg nem a megfelelő fórumot böngészik  ;D
De megfelelő felkészültséggel és elegendő tudással a mellékhatások minimálisak szerintem, persze nem zárhatók ki,mert mindenkinek más és más a szervezete ezért különböző módokon reagál ezekre a dolgokra

2008. Október 20. - 16:26:58
Válasz #78
Nem elérhető

miki_nrg


Én 5év edzés után 25évesen ugy gondoltam kipróbálok egy kúrát de nincs lehetőségem ennyi cuccot beszerezni még levezetésnek. Én csak úgy a PCT-t gondoltam meg kúra közben a San öszrtogén blokkolóját.Ja meg van még elfekvőben egy első generációs Retainem is. SZerintetek ez is elég? Monduk 1-1,5 hónapos kúrát tervezek és valszeg valami tablettás lesz.
Ebből kifolyólag májvédőt is veszek.

2008. Október 20. - 16:33:28
Válasz #79
Nem elérhető

fastor


Én 5év edzés után 25évesen ugy gondoltam kipróbálok egy kúrát de nincs lehetőségem ennyi cuccot beszerezni még levezetésnek. Én csak úgy a PCT-t gondoltam meg kúra közben a San öszrtogén blokkolóját.Ja meg van még elfekvőben egy első generációs Retainem is. SZerintetek ez is elég? Monduk 1-1,5 hónapos kúrát tervezek és valszeg valami tablettás lesz.
Ebből kifolyólag májvédőt is veszek.
hát, én nem koxoltam, de ha az ember a szervezetébe nyulkál bele az nem vicc, ha nincs pénzed normláis utókúrára akkor hagyd a picsába
szerintem 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 20. - 16:41:12
Válasz #80
Nem elérhető

God Vazzeg


Én 5év edzés után 25évesen ugy gondoltam kipróbálok egy kúrát de nincs lehetőségem ennyi cuccot beszerezni még levezetésnek. Én csak úgy a PCT-t gondoltam meg kúra közben a San öszrtogén blokkolóját.Ja meg van még elfekvőben egy első generációs Retainem is. SZerintetek ez is elég? Monduk 1-1,5 hónapos kúrát tervezek és valszeg valami tablettás lesz.
Ebből kifolyólag májvédőt is veszek.

Attól is függ mit akarsz levezetni, ha komolyabb cuccokat, ahhoz nem elegendőek. Szerintem. Tablettás téma magában felejtős, ha csinálsz valamit, akkor normálisan, vagy hagyd a pitsába. Tablettások helyett itt is jókat találsz a shopban, többet érsz vele..  8-)

2008. Október 20. - 16:43:33
Válasz #81
Nem elérhető

miki_nrg


Hát igazán nem akarok komolyabban belemerülni a témába, mert nem értek hozzá ugyhogy az egézségemet nem akarom feleslegesen kockáztatni

2008. Október 20. - 16:45:07
Válasz #82
Nem elérhető

miki_nrg


na meghát a forrás sem megbízható ugyhogy azért gondoltam hogy egyszer egy kisebb kúra aztán kész.

2008. Október 20. - 17:21:13
Válasz #83
Nem elérhető

God Vazzeg


na meghát a forrás sem megbízható ugyhogy azért gondoltam hogy egyszer egy kisebb kúra aztán kész.

Ha a forrás se megbízható akkor még egy pont az itt forgalmazott cuccoknak  ****:)))))) Szerintem nem fogsz csalódni, én se csalódtam  8-)

2008. Október 20. - 17:34:47
Válasz #84
Nem elérhető

miki_nrg


hát próbáltam már sokmindent azért vagyok kív hogy mit nyujthatnak a keményebb cuccok.
Amúgy most hagytam abba a superdrollt/mass fx-et és valahogy annyira nem jött be mint superdroll a trisorbagennel.
Ezekszerint ennyit jelenthet a trisorbagen?

2008. Október 20. - 20:52:23
Válasz #85
Nem elérhető

God Vazzeg


hát próbáltam már sokmindent azért vagyok kív hogy mit nyujthatnak a keményebb cuccok.
Amúgy most hagytam abba a superdrollt/mass fx-et és valahogy annyira nem jött be mint superdroll a trisorbagennel.
Ezekszerint ennyit jelenthet a trisorbagen?

Neked így jött be, akkor használd így. Én szinte magában használtam a sdng-t, és nagyon jó volt, szemes helyett csak azt szedném. De ez egyéni, sőt, biztos vannak jobb párosítások is, kísérletezgess kicsit, vagy olvasgass itt tesztnaplókat, vagy segítséget is kérhetsz. 3AD-t ajánlom figyelmedbe, nekem ez keltette nemrég fel a figyelmem  ***)))  8-)

2008. Október 20. - 21:18:48
Válasz #86
Nem elérhető

miki_nrg


az nekem is de kicsit túlrendeltem magam, mert még van itthon egy egész super/mass ha lemegy a pct rá egy hónapra majd elkezdem nyomni de rendelek hozzá trisorbot is hátha megint fasza lesz úgy  :)

2008. Október 20. - 21:24:37
Válasz #87
Nem elérhető

God Vazzeg


az nekem is de kicsit túlrendeltem magam, mert még van itthon egy egész super/mass ha lemegy a pct rá egy hónapra majd elkezdem nyomni de rendelek hozzá trisorbot is hátha megint fasza lesz úgy  :)

Akkor hajrá. Nem kell mindig tolni valamit, néha ürülj is  ;D
(Üssetek  ***)))  ***)) )

2008. Október 20. - 22:39:11
Válasz #88
Nem elérhető

NaturalBoy


Még erre is kíváncsi volnék,hogy itt beszélgettünk a levezetés mikéntjéről.De ezt bármiylen szteroid esetén kell?
Nálunk a teremben a srác aki árulja ezeket a cuccokat az azt mondta hogy csak kakor kell levezetés ha valami tesztoszteront nyom az ember enantat,propionat stb. egyébként nem.
De végülis bármit nyom az ember végső soron a tesztoszteronról szól minden.
Úgyhogy szerintem ez hüyleség,hogy pl: amikor én annak idején mikor egy danabol,Deca durabolin proviron hármason gondolkoztam (amiről lebeszéltetek és ráébresztetek arra hogy még egyelőre nem kell mert tudok nőni még nélkülük) azt mondta hogy ezek után semmi nem kell se HCG se Nolva se semmi.
Viszont attól hogy ez nem kész tesztoszteron attól szerintem ezeket is le kell vezetni,bár hangsúlyozom,hogy én nem értek hozzá ezért kérdezem hogy nektek erről mi a véleményetek,mert nektek jobban hiszek.

Illetve még egy oylan kérdésem volna,hogy az Extremefitnél kapható kúra utáni cuccok hatásosak lehetnek szteroidokat is levezetni?Azt hittem ezek csak tápkiegek levezetésére jók Pl: PCT hatásos Superdrol után vagy Restore a Jungle Warefare után de azért a szteroidok komolyabb témák így a levezetés is komolyabb kell hogy legyen.

2008. Október 20. - 23:05:23
Válasz #89
Nem elérhető

God Vazzeg


Még erre is kíváncsi volnék,hogy itt beszélgettünk a levezetés mikéntjéről.De ezt bármiylen szteroid esetén kell?
Nálunk a teremben a srác aki árulja ezeket a cuccokat az azt mondta hogy csak kakor kell levezetés ha valami tesztoszteront nyom az ember enantat,propionat stb. egyébként nem.
De végülis bármit nyom az ember végső soron a tesztoszteronról szól minden.
Úgyhogy szerintem ez hüyleség,hogy pl: amikor én annak idején mikor egy danabol,Deca durabolin proviron hármason gondolkoztam (amiről lebeszéltetek és ráébresztetek arra hogy még egyelőre nem kell mert tudok nőni még nélkülük) azt mondta hogy ezek után semmi nem kell se HCG se Nolva se semmi.
Viszont attól hogy ez nem kész tesztoszteron attól szerintem ezeket is le kell vezetni,bár hangsúlyozom,hogy én nem értek hozzá ezért kérdezem hogy nektek erről mi a véleményetek,mert nektek jobban hiszek.

Illetve még egy oylan kérdésem volna,hogy az Extremefitnél kapható kúra utáni cuccok hatásosak lehetnek szteroidokat is levezetni?Azt hittem ezek csak tápkiegek levezetésére jók Pl: PCT hatásos Superdrol után vagy Restore a Jungle Warefare után de azért a szteroidok komolyabb témák így a levezetés is komolyabb kell hogy legyen.

Minden után kell helyreállítás, ami kinullázza a saját tesztodat. Márpedig a deca tuti odabasz neki. Nem rosszak ezek a cuccok amik a store-ban kaphatók, de komolyabb kúra után kevés lehet, ez biztos egyéni tolerancián is múlik.. Legyen kéznél legalább nolva ha bimbózol esetleg ;D ;D