2024. Szeptember 21. - 09:33:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367459 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Augusztus 10. - 20:34:06
Válasz #975
Nem elérhető

Jordan


Na, Kalibra háááát  ;D Leírtam mit kellene tapasztalnod, de ha ennek ellenére (hogy nem működik) szerinted jó vétel volt ám legyen, nem nyitok vitát :)
Utókúrában PCT, ZMA dupla adagolással, meg tribulus ment. A Golyók megmaradtak szép nagynak, a libidó meg magasabb volt mint kúra közben
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Augusztus 12. - 08:52:32
Válasz #976
Nem elérhető

mcadam


A kúrám 4. hetében járok. 2.héttől napi 250NE HCG (magyar, bac vízzel, hűtve, stb, ahogy kell) megy, de a golyók rendesen össze mentek. Libidó gond nagyon nincs. Kérdésem az lenne, amiben nem tudok dönteni, h menjen így tovább a HCG (nem látszik hatásosnak), vagy emeljem napi 500-ra (ez meg soknak tűnik), esetleg hagyjam abba, és a végén menjen 3X2-3000?
napi 250NE HCG? Az elég sok... heti 500 egység kéne kúra közben, azaz kb. 3-4 naponta 250NE, ahogy Jordan nagyfőnök is írta. Valamit rosszul csinálsz...

2012. Szeptember 13. - 11:07:10
Válasz #977
Nem elérhető

Danioff01


Hello! rengeteg mellékhatást írnaka danabolról. Májkárosodás, libidó csökkenés stb..
1 10. hetes kúra szerintetek odavághat már? általában ilyen 4-6 hetes kúrákat ajánlanak.
piramis szedésbe szedném
májvédővel + a végén hormonvisszaállítóval azért 'biztonságosabb gondolom


2012. Szeptember 13. - 11:24:08
Válasz #978
Nem elérhető

gabesztattoo


Sziasztok.
Elore tudom sokan meg fognak vetni a kerdesem utan.
Eleg szgeny srac vagyok netezni is masnal tudok.Egy baratom ajanlatara elkezdtem egy testosterone enanthate kurat.Ugy nezett ki h elso ket heten heti 1et nyomtam aztan a harmadik heten kettot es a negyedik heten egyet.mert kiderult h elfogyott neki nem csak elfelejtette ideadni.ez a mult heten volt.most a heten ravett h toljak egy sustanont.meg is volt.azota ejszakanknt ver a vizmintallat.meg van ket sustam es nem tom abbahagyjam e vagy elhasznaljam azt a maradek kettot.ha most abbahagyom akkor kell e vmi levezetes neki?mert olvastam h 8het utan all le a sajattesztoszteron termeles.ha tobbet nem szurok akkor a 7ik hetr kitisztulok elvileg.ha abbahagyom es tobbet nem szurok akkor is kell levezetes?ha nem vezetem le magatol helyreall a szervezetem???ha igen mennyi ido kell?ha nem akkor mit hasznaljak h fasza legyen minden?
(azert akartam elkezdeni mert sajnos a tap kiegeszitoktol fostam mindig es ez gondoltam dobna rajtam)

2012. Szeptember 13. - 11:26:14
Válasz #979
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok.
Elore tudom sokan meg fognak vetni a kerdesem utan.
Eleg szgeny srac vagyok netezni is masnal tudok.Egy baratom ajanlatara elkezdtem egy testosterone enanthate kurat.Ugy nezett ki h elso ket heten heti 1et nyomtam aztan a harmadik heten kettot es a negyedik heten egyet.mert kiderult h elfogyott neki nem csak elfelejtette ideadni.ez a mult heten volt.most a heten ravett h toljak egy sustanont.meg is volt.azota ejszakanknt ver a vizmintallat.meg van ket sustam es nem tom abbahagyjam e vagy elhasznaljam azt a maradek kettot.ha most abbahagyom akkor kell e vmi levezetes neki?mert olvastam h 8het utan all le a sajattesztoszteron termeles.ha tobbet nem szurok akkor a 7ik hetr kitisztulok elvileg.ha abbahagyom es tobbet nem szurok akkor is kell levezetes?ha nem vezetem le magatol helyreall a szervezetem???ha igen mennyi ido kell?ha nem akkor mit hasznaljak h fasza legyen minden?
(azert akartam elkezdeni mert sajnos a tap kiegeszitoktol fostam mindig es ez gondoltam dobna rajtam)
Ha nem adottak az anyagi feltételei egy kúrának, akkor bele se kezdj, főleg úgy, hogy nem rendelkezel a témában elég információval sem.

A táplálékkiegészítőtől félsz ( vagy csak fosol? Mert akkor szar kiegészítőket használtál ), ami tulajdonképpen egy koncentrált tápanyag, de az erős hatású hormonoktól nem félsz, Előbb agyat növessz, utána izmokat.

Vagy csak szimplán trollkodsz.


 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 13. - 13:25:37
Válasz #980
Nem elérhető

dino


Sziasztok.
Elore tudom sokan meg fognak vetni a kerdesem utan.
Eleg szgeny srac vagyok netezni is masnal tudok.Egy baratom ajanlatara elkezdtem egy testosterone enanthate kurat.Ugy nezett ki h elso ket heten heti 1et nyomtam aztan a harmadik heten kettot es a negyedik heten egyet.mert kiderult h elfogyott neki nem csak elfelejtette ideadni.ez a mult heten volt.most a heten ravett h toljak egy sustanont.meg is volt.azota ejszakanknt ver a vizmintallat.meg van ket sustam es nem tom abbahagyjam e vagy elhasznaljam azt a maradek kettot.ha most abbahagyom akkor kell e vmi levezetes neki?mert olvastam h 8het utan all le a sajattesztoszteron termeles.ha tobbet nem szurok akkor a 7ik hetr kitisztulok elvileg.ha abbahagyom es tobbet nem szurok akkor is kell levezetes?ha nem vezetem le magatol helyreall a szervezetem???ha igen mennyi ido kell?ha nem akkor mit hasznaljak h fasza legyen minden?
(azert akartam elkezdeni mert sajnos a tap kiegeszitoktol fostam mindig es ez gondoltam dobna rajtam)
edd meg amit főztél magadnak! a tápkiegtől fosol, de minden szart magadba szúrsz amit vmi idióta a kezedbe ad?  :-/-
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 13. - 15:37:05
Válasz #981
Nem elérhető

csontnelkulicsirke



2012. Szeptember 13. - 15:48:28
Válasz #982
Nem elérhető

kemi


Hello! rengeteg mellékhatást írnaka danabolról. Májkárosodás, libidó csökkenés stb..
1 10. hetes kúra szerintetek odavághat már? általában ilyen 4-6 hetes kúrákat ajánlanak.
piramis szedésbe szedném
májvédővel + a végén hormonvisszaállítóval azért 'biztonságosabb gondolom



oda

Sziasztok.
Elore tudom sokan meg fognak vetni a kerdesem utan.
Eleg szgeny srac vagyok netezni is masnal tudok.Egy baratom ajanlatara elkezdtem egy testosterone enanthate kurat.Ugy nezett ki h elso ket heten heti 1et nyomtam aztan a harmadik heten kettot es a negyedik heten egyet.mert kiderult h elfogyott neki nem csak elfelejtette ideadni.ez a mult heten volt.most a heten ravett h toljak egy sustanont.meg is volt.azota ejszakanknt ver a vizmintallat.meg van ket sustam es nem tom abbahagyjam e vagy elhasznaljam azt a maradek kettot.ha most abbahagyom akkor kell e vmi levezetes neki?mert olvastam h 8het utan all le a sajattesztoszteron termeles.ha tobbet nem szurok akkor a 7ik hetr kitisztulok elvileg.ha abbahagyom es tobbet nem szurok akkor is kell levezetes?ha nem vezetem le magatol helyreall a szervezetem???ha igen mennyi ido kell?ha nem akkor mit hasznaljak h fasza legyen minden?
(azert akartam elkezdeni mert sajnos a tap kiegeszitoktol fostam mindig es ez gondoltam dobna rajtam)
not sure if srs :D

2012. Szeptember 14. - 14:10:48
Válasz #983
Nem elérhető

gabesztattoo


Koszi a valaszt nektek.Nektek gazdag elkenyeztetetteknek csak annyi dolgotok van h mikor egyetek csirket.Menozzetek mert megtehetitek. MOD ( más márkákat nem járatunk le, és nem is reklámozunk ) ezektol fostam kb megivastol 15percre.Nem vettem tattoztam erte.Nem agyatlanul szurtam be hanem atbasztak mert nem hozta azokat a dolokat ami hianyoznak amikrol kerdeztem.Dehat mindig a csoro srac szopja be.De a lenyeg h nektek jo nevettetek egy jot.Tartsd el a beteg anyad meg a beteg apadat.tartsd el magad aztan meglatjuk h lessze idod olvasgatni meg penzed szamitogepre.Azert nyultgam a kokszhoz h nagyobb erosebb legyek.H tudjak jobban fizeto ketkezi munkat kereseni.De nem baj ti uljetek csak a kenyelmes picsatokon az biztos benem tobb lelkiero van mint rajtatok izom.

BUSZKEK LEHETTEK MAGATOKRA.MAJD A BETEG ANYUKAMNAK ELMESELEM MILYEN EMBEREK ELNEK MANAPSAG.DE ENNYI OROMOTOK LEGYEN!!!!

2012. Szeptember 14. - 14:15:11
Válasz #984
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gabesztatto - elég egyszer elküldeni, azért nem jelenik meg egyből, mert még moderált vagy.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 14. - 14:33:47
Válasz #985
Nem elérhető

dino


Koszi a valaszt nektek.Nektek gazdag elkenyeztetetteknek csak annyi dolgotok van h mikor egyetek csirket.Menozzetek mert megtehetitek. MOD ezektol fostam kb megivastol 15percre.Nem vettem tattoztam erte.Nem agyatlanul szurtam be hanem atbasztak mert nem hozta azokat a dolokat ami hianyoznak amikrol kerdeztem.Dehat mindig a csoro srac szopja be.De a lenyeg h nektek jo nevettetek egy jot.Tartsd el a beteg anyad meg a beteg apadat.tartsd el magad aztan meglatjuk h lessze idod olvasgatni meg penzed szamitogepre.Azert nyultgam a kokszhoz h nagyobb erosebb legyek.H tudjak jobban fizeto ketkezi munkat kereseni.De nem baj ti uljetek csak a kenyelmes picsatokon az biztos benem tobb lelkiero van mint rajtatok izom.

BUSZKEK LEHETTEK MAGATOKRA.MAJD A BETEG ANYUKAMNAK ELMESELEM MILYEN EMBEREK ELNEK MANAPSAG.DE ENNYI OROMOTOK LEGYEN!!!!
itt senki nem kiváncsi az egyéni szoc problémáidra. legalább is magamból kiindulva. ha ilyen eszetlen tuskó vagy hogy minden szart magadba nyomsz össze vissza (leszarom a kifogásokat, hogy miért történt így) hamarosan a beteg szüleid mellé fekhetsz te is. akineki nincs lóvéja az meg ne koxoljon. költsd kajára, vagy a szüleidre. ezt a fórumot meg kerüld el a picsába az önsajnálatoddal. honnan veszed, h másnak nem betegek a szülei, v nincsenek gondjai?  talán azért fostál a fehérjéktől mert laktóz érzékeny vagy.. nagy ész kell hozzá, hogy ezt megállapítsd. valószínűleg a sima tej is megfosat, hogy innál belőle egy 3 litert így hirtelen..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 14. - 15:03:52
Válasz #986
Nem elérhető

h4xOr


Koszi a valaszt nektek.Nektek gazdag elkenyeztetetteknek csak annyi dolgotok van h mikor egyetek csirket.Menozzetek mert megtehetitek. MOD ezektol fostam kb megivastol 15percre.Nem vettem tattoztam erte.Nem agyatlanul szurtam be hanem atbasztak mert nem hozta azokat a dolokat ami hianyoznak amikrol kerdeztem.Dehat mindig a csoro srac szopja be.De a lenyeg h nektek jo nevettetek egy jot.Tartsd el a beteg anyad meg a beteg apadat.tartsd el magad aztan meglatjuk h lessze idod olvasgatni meg penzed szamitogepre.Azert nyultgam a kokszhoz h nagyobb erosebb legyek.H tudjak jobban fizeto ketkezi munkat kereseni.De nem baj ti uljetek csak a kenyelmes picsatokon az biztos benem tobb lelkiero van mint rajtatok izom.

BUSZKEK LEHETTEK MAGATOKRA.MAJD A BETEG ANYUKAMNAK ELMESELEM MILYEN EMBEREK ELNEK MANAPSAG.DE ENNYI OROMOTOK LEGYEN!!!!

Fúbazdmeg!Te mekkora 1 hülye vagy...De tényleg.Az ilyet mutogatni kéne valahol...Egyrészt ha olyan kurva betegek a szüleid akkor mi a faszért koxra költöd a pénzedet?"Azert nyultgam a kokszhoz h nagyobb erosebb legyek.H tudjak jobban fizeto ketkezi munkat kereseni"-->ezért?Agyadnál vagy? :-/-(-: Lelkierő meg kb annyi van benned mint 1 zsák cukorkában.A laktózról meg dino-nak igaza van.
Meg arról is hogy húzzáel

2012. Szeptember 14. - 16:12:56
Válasz #987
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A tápkiegekek amiket említett Gabesztattoo MOD - nem járatunk le más márkákat, de nem is reklámozzuk őket.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Szeptember 14. - 16:16:32
Válasz #988
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy szteroid kúra, főleg ha több hatóanyagot is kombinál valaki, némi rálátást igényel, hozzáértést, a helyreállítás fontosságáról már ne is beszéljünk. Jogos a többiek felháborodása, és nem mindenki milliomos itt sem  ;), sőt szerintem igen kevesen a fórumról, én sem születtem a szaudi herceg fiának.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 15. - 02:06:22
Válasz #989
Nem elérhető

Maszat


Ezt azt? őőőőőő......

Nekem a levezetésem most így áll össze: A kúra közben ment a provi, de azt lassan elhagyva az utsó szuritól számított 5.napon 15.000IU HCG és napi 3 clostilbegyt, majd ez megy 5 napig, utána 10.000IU HCG és 2 clostylbegyt naponta, majd 5 nappal rá 5000IUHCG és utána még 5 napig 1 clostilbegyt. Tribullus megy 1500mg-osból napi 3*2. Ez végig. Eddig ez bevállt, most meg még megyeget a levezetés....

A topic első oldalán van...valaki kitörölhetné ezt a szart! Eddig is idegesített, de amikor most elküldte nekem 1 kissrác a kúráját,h nézzem már át, 30.000NE hcg-vel akart levezetni, mert ezt itt olvasta 1 versenyzőtől. A kezdő adag lett volna 15.000 NE. Jézusom ilyen miért van fent?? Én is fórumokon olvasgattam az első kúrám előtt fél évet, és ott találtam olyat,h levezetésbe provi, antikatabolizmus ellen spiro... erre itt meg 30.000 NE HCG levezetésben. 30ezer geci  !+"%

Ilyen téves infók kurva nagy galibát okozhatnak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26