2024. Szeptember 21. - 13:53:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367507 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2012. Március 24. - 19:39:25
Válasz #930
Nem elérhető

RsLeo


vagy majd idővel Ti is belatjaok, hogy mindegy, hogy mit hasznaltok. Lebetegszel 3 napra, vagy bebaszol 1-szer es oda az egesz forma, meg a kuraba beleolt penz. Osszessegeben hagyni kell az egeszet a picsaba. ;D

2012. Március 25. - 15:47:26
Válasz #931
Nem elérhető

God Vazzeg


vagy majd idővel Ti is belatjaok, hogy mindegy, hogy mit hasznaltok. Lebetegszel 3 napra, vagy bebaszol 1-szer es oda az egesz forma, meg a kuraba beleolt penz. Osszessegeben hagyni kell az egeszet a picsaba. ;D

Aham  >:D

2012. Március 25. - 20:34:14
Válasz #932
Nem elérhető

Milo


Nekem most volt egy sérülésem, 3hetet feküdni kellet és 18kg jött le, pedig ettem rendesen. Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt fog visszajönni :(
Riceman

2012. Március 25. - 20:52:52
Válasz #933
Nem elérhető

Maszat


Ez a cink benne. Jön 1 betegség...és platty  :'(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 25. - 21:33:10
Válasz #934
Nem elérhető

Milo


Olyan depressziós vagyok hogy az nemigaz. És pont akkor sérültem amikor ment a levezetés, minden ruha lötyög rajtam, akiket eddig kicsinek tartottam,most nagynak látom
Riceman

2012. Március 25. - 21:37:39
Válasz #935
Nem elérhető

Maszat


Na erre kezdj el tamoxifent szedni...  ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 25. - 21:53:25
Válasz #936
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Az a 18 kiló minusz azért nem semmi, én meg 3 kg miatt aggódom, bár látványos az én testalkatomon, de a 18 azért durva.. kitartást!

2012. Március 26. - 10:33:45
Válasz #937
Nem elérhető

Jordan


Nekem most volt egy sérülésem, 3hetet feküdni kellet és 18kg jött le, pedig ettem rendesen. Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt fog visszajönni :(

Másfél éve volt egy balesetem. 109ről 86ra fogytam 2 hét alatt :) aztán 2 hét edzés (ami igazán csak átmozgató jellegű volt, 12 hét fekvés után) 98 voltam. Rá egy hétre 103  :) Csak kiegekkel, kémia nélkül
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 26. - 10:46:29
Válasz #938
Nem elérhető

Maszat


Nekem most volt egy sérülésem, 3hetet feküdni kellet és 18kg jött le, pedig ettem rendesen. Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt fog visszajönni :(

Másfél éve volt egy balesetem. 109ről 86ra fogytam 2 hét alatt :) aztán 2 hét edzés (ami igazán csak átmozgató jellegű volt, 12 hét fekvés után) 98 voltam. Rá egy hétre 103  :) Csak kiegekkel, kémia nélkül

Azokban az időkben, bár sajnáltalak a baleseted miatt, szívből gyűlöltelek!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 26. - 11:42:53
Válasz #939
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 26. - 11:49:54
Válasz #940
Nem elérhető

Jordan


Nekem most volt egy sérülésem, 3hetet feküdni kellet és 18kg jött le, pedig ettem rendesen. Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt fog visszajönni :(

Másfél éve volt egy balesetem. 109ről 86ra fogytam 2 hét alatt :) aztán 2 hét edzés (ami igazán csak átmozgató jellegű volt, 12 hét fekvés után) 98 voltam. Rá egy hétre 103  :) Csak kiegekkel, kémia nélkül

Azokban az időkben, bár sajnáltalak a baleseted miatt, szívből gyűlöltelek!  ;D

 >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 03. - 19:35:18
Válasz #941
Nem elérhető

dom134


Sziasztok!

Véleményeket, segítséget kérnék:) Nem szeretnék hatalmas nagy hústömeget felpakolni, viszont ami feljön, szeretném, hogy nagy része meg is maradjon:

Szóval az alapkoncepció:

-4 hét Danabol
-2. héten becsatlakozik Testolic, 5 hétig heti háromszor szúrva

Levezetés hogy nézzen ki? Én valahogy úgy gondoltam, hogy propi miatt egyből utolsó szuri után mehetne 3 napra a HCG, vagy 5 naponta 5000, vagy ahogy ajánljátok:) + 14 napig napi 1 nolva. Proviron, clostyl? Gynora hajlamos vagyok, volt már példa, igaz, nem durván, épphogy éreztem, de azért nem lenne jó játszani ezzel, plusz a golyóimat is jólenne megtartani.

Még két kérdés: Maradt 7 ampulla sustám, érdemes azt valahova benyomorítani? Én úgy gondoltam elteszem inkább a picsába, mivel nem egy propi hogy rögtön odabasz, venni meg nem akarok msot többet.
Másik kérdésem: esetleg kúra vége felé nem lenne érdemes valami még kevésbé aromatizáló inkább valami anabolikusabb jellemű cuccra váltani, mint kilépő?

Előre is köszi a segítséget!


2012. Április 03. - 19:38:12
Válasz #942
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Véleményeket, segítséget kérnék:) Nem szeretnék hatalmas nagy hústömeget felpakolni, viszont ami feljön, szeretném, hogy nagy része meg is maradjon:

Szóval az alapkoncepció:

-4 hét Danabol
-2. héten becsatlakozik Testolic, 5 hétig heti háromszor szúrva

Levezetés hogy nézzen ki? Én valahogy úgy gondoltam, hogy propi miatt egyből utolsó szuri után mehetne 3 napra a HCG, vagy 5 naponta 5000, vagy ahogy ajánljátok:) + 14 napig napi 1 nolva. Proviron, clostyl? Gynora hajlamos vagyok, volt már példa, igaz, nem durván, épphogy éreztem, de azért nem lenne jó játszani ezzel, plusz a golyóimat is jólenne megtartani.

Még két kérdés: Maradt 7 ampulla sustám, érdemes azt valahova benyomorítani? Én úgy gondoltam elteszem inkább a picsába, mivel nem egy propi hogy rögtön odabasz, venni meg nem akarok msot többet.
Másik kérdésem: esetleg kúra vége felé nem lenne érdemes valami még kevésbé aromatizáló inkább valami anabolikusabb jellemű cuccra váltani, mint kilépő?

Előre is köszi a segítséget!


A Testolicról pont többen azt mondták, hogy szinte semmit nem éreztek tőle. Nem akarlak elkeseríteni..... :-}
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 03. - 23:14:59
Válasz #943
Nem elérhető

dom134


Nekem meg pont azért arra esett a választás, mert itt olvastam szintén több embertől, hogy jó:S

2012. Április 04. - 09:34:56
Válasz #944
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Véleményeket, segítséget kérnék:) Nem szeretnék hatalmas nagy hústömeget felpakolni, viszont ami feljön, szeretném, hogy nagy része meg is maradjon:

Szóval az alapkoncepció:

-4 hét Danabol
-2. héten becsatlakozik Testolic, 5 hétig heti háromszor szúrva

Levezetés hogy nézzen ki? Én valahogy úgy gondoltam, hogy propi miatt egyből utolsó szuri után mehetne 3 napra a HCG, vagy 5 naponta 5000, vagy ahogy ajánljátok:) + 14 napig napi 1 nolva. Proviron, clostyl? Gynora hajlamos vagyok, volt már példa, igaz, nem durván, épphogy éreztem, de azért nem lenne jó játszani ezzel, plusz a golyóimat is jólenne megtartani.

Még két kérdés: Maradt 7 ampulla sustám, érdemes azt valahova benyomorítani? Én úgy gondoltam elteszem inkább a picsába, mivel nem egy propi hogy rögtön odabasz, venni meg nem akarok msot többet.
Másik kérdésem: esetleg kúra vége felé nem lenne érdemes valami még kevésbé aromatizáló inkább valami anabolikusabb jellemű cuccra váltani, mint kilépő?

Előre is köszi a segítséget!


A Testolicról pont többen azt mondták, hogy szinte semmit nem éreztek tőle. Nem akarlak elkeseríteni..... :-}

Testolicból van jó, de van hamis is. És sajnos nagyon ügyes hamisítványok vannak..  ::)