2024. Szeptember 21. - 13:56:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367508 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2011. Július 24. - 10:40:57
Válasz #915
Nem elérhető

danya


És a levezetést mikor kezdenéd el a Nolvadex-el?
Libidó gondokat az nem fogja megoldani,szerintem megérné ha lenne Clomid is kézben...
Kúra közben vmi aromatázgátló?? Proviron(vagy/és nolva),Arimidex,Gaspari Novedex...
És e Decát előbb is elkezdhetnéd,mint a tesztót...Nekem is úgy ajánlották..(1.héten csak deca,utolsó héten csak tesztó,azután mehetne is a AX PCT...)

2011. Július 24. - 21:51:31
Válasz #916
Nem elérhető

modern


Masodik kuramra keszulok, ami igy nezne ki:
20ML Deca 250mg/ml
20ML susi 250mg/ml
400db winstrol(Sb.Lab)

10hetre tervezem.
Heti 2 susta+2deca, melle napi 30mg stanozolol
Levezetesnek Nolvadex-re + AX PCT re gondoltam

Kifogasotok van mind a kurqban vgy a levezetesben?
Azért én a HCG-t nem hagynám ki a kúra végéről  ;)

2011. Augusztus 08. - 16:02:52
Válasz #917
Nem elérhető

Szuszka


Üdv!

1. kúrám...8hete tart, susta/stana párossal , szeretném levezetni..., még 2 sustam van.
HCG-Zitazonium páros megfelelő lenne? (ha igen, melyikből mennyit, meddig) Köszi.

2011. Szeptember 04. - 20:03:40
Válasz #918
Nem elérhető

dom134


Sziasztok!

Véleményeket várok a kúrával kapcsolatban, de főleg a levezetés helyessége érdekelne.

5 hétig menne Danabol, a 2. hétben becsatlakozik a heti két ampulla Susta, 7 hétig.

2 héttel az utolsó Susta után ötnaponta 3x5000 HCG, 10x50 mg clostyl, valamint 60 db nolvadex.

Clostylt és nolvadexet mikor, hogyan szedjem? a mennyiség elegendő egy ilyen kúra után?
Esetleg még valami más kiegészítés? ????...

Előre is köszönöm. :)

2011. November 30. - 18:48:03
Válasz #919
Nem elérhető

acero77


Sziasztok!
Leírnák ide egy kúrát és a véleményeteket, kérdezném róla.

Stanazolol 10 mg tabletta (genesises)

az első három nap 1,2,2 aztán
1.hét 3/nap
2.hét 4/nap
3.hét 5/nap
4.hét 4/nap
5.hét 3/nap
6.hét 2 ill. a végén 1/nap

kúra közben máriatövis májvédőt avagy a szteroid kúra után egy májregeneráló kúra a jobb (ha igen akkor mi lenne a legjobb)?
vesetisztító tea ajánlatos-e kúra alatt vagy után?
kúra után Anabolic Extreme: Advanced PCT elegendő egy ilyen kúra levezetéséhez?

Előre is köszi,
Sziasztok!

2012. Február 26. - 13:44:32
Válasz #920
Nem elérhető

Gergő444


sziasztok !
most vagyok túl 4 Susta ampullán !
kérdésem a következő.
lehet bajom ha nem vezetem le? nekem pl ezt mondták
én 250mg ot szedtem hetente tehát a legkisebb dózisban ennek kevés a kockázata is
haverjaimmal kezdtem el ők 500mg ot szúrtak hetente
kúra 4 hétig tartott..
1 hete vagyok túl a kúrán és eddig így állok
pattanásos bőr .. hát a kúra elött is pattanásos volt a vállam is meg az arcom is a karomon jött ki 1-2 helyen ilyen kis picik de az elhanyagolható
libidó.here  .. here zsugorodás megfigyelhető (olvastam helyre fog állni) libidó rendben van dándi feláll minden reggel meg ha muszáj(de ha nem muszáj akkor is XD)
nagyjából ennyi   .. azt olvastam hogy nagy dózisokban nem biztos hogy hatékonyabb a szer viszont a mellékhatás jelentősen nőhet

választ előre is köszönöm

2012. Március 02. - 14:10:44
Válasz #921
Nem elérhető

kefoh


Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla. :).  Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi

2012. Március 10. - 10:37:49
Válasz #922
Nem elérhető

mhoffman


Sziasztok!

Első kùrámat kezdem, egy stanazolol kùra. 10mg os, közben megy majd a legalon, azt olvastam hogy valaki csak kúra utàn hasznàlja mert közben gyengíti a hatàsàt, ebben van valami igazsàg? A másik kérdésem pwdig az lenne, hogy levezetőnek megfelel a nolvadex?

Köszönöm a vàlaszokat előre is.

2012. Március 20. - 20:21:25
Válasz #923
Nem elérhető

isadome


Sziasztok nekem lenne egy kérdésem mivel elégé kezdő vagyok nagyon sok mindent olvastam meg sok hülyeséget is halotam ez a zoldal elég megbízhatónak tűnik.
A kérdésemaz lenne hogy vettem egy danabolt 250 szemest 68 kiló voltam most a végére 82 kiló letem namost nem szeretném elveszteni az izomtömeget ami feljött rám. van egy csomag zitazóniumom is kérném a segítségeteket köszönöm előre is  ;)

2012. Március 20. - 21:38:53
Válasz #924
Nem elérhető

dingo


szeva figyelj mar a danabol nem hoz neked 14 kg izmot inkabb sajnos vizet nahat ha meg akarod tartani  8-) az szerintem nem fog menni .mert a viz az mar csak ilyen sajnos .ha jol ertem beszedttel 250 db danabolt gondolom thai danabolt kek szivecskeset csikkal a kozepen mi?mennyi ido alatt nyaltad be szedtel mast is ?
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 21. - 09:21:02
Válasz #925
Nem elérhető

Jordan


szeva figyelj mar a danabol nem hoz neked 14 kg izmot inkabb sajnos vizet nahat ha meg akarod tartani  8-) az szerintem nem fog menni .mert a viz az mar csak ilyen sajnos .ha jol ertem beszedttel 250 db danabolt gondolom thai danabolt kek szivecskeset csikkal a kozepen mi?mennyi ido alatt nyaltad be szedtel mast is ?


Azt hallottam, hogy kúra után sokat kell medencében tartózkodni!!! Vizet csak vízben lehet megtartani!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 21. - 12:05:29
Válasz #926
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok nekem lenne egy kérdésem mivel elégé kezdő vagyok nagyon sok mindent olvastam meg sok hülyeséget is halotam ez a zoldal elég megbízhatónak tűnik.
A kérdésemaz lenne hogy vettem egy danabolt 250 szemest 68 kiló voltam most a végére 82 kiló letem namost nem szeretném elveszteni az izomtömeget ami feljött rám. van egy csomag zitazóniumom is kérném a segítségeteket köszönöm előre is  ;)
Figyu' már, ha ilyen kurva könnyű lenne izmot építeni, akkor szerinted mennyi kiemelkedő fizikummal rendelkező versenyző lenne ( gyakorlatilag minden háztömbben élne egy ), illetve ha 20-30 ezer forintból ( Danabol+kiegészítők ) jól lehetne kinézni, akkor más miért költ 700-800 ezer forintot ugyanennyi izomtömegért, ha nem többet ( megnyugtatlak, többet  ;)  ). Ki kell ábrándítsalak, abból kb. maximum 0.5-1kg a színtiszta izom ( ha ennél egy hangyafaxnyival több, akkor király :) ).............jóindulattal.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 21. - 12:13:44
Válasz #927
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szeva figyelj mar a danabol nem hoz neked 14 kg izmot inkabb sajnos vizet nahat ha meg akarod tartani  8-) az szerintem nem fog menni .mert a viz az mar csak ilyen sajnos .ha jol ertem beszedttel 250 db danabolt gondolom thai danabolt kek szivecskeset csikkal a kozepen mi?mennyi ido alatt nyaltad be szedtel mast is ?


Azt hallottam, hogy kúra után sokat kell medencében tartózkodni!!! Vizet csak vízben lehet megtartani!

 ;D  ;D

Methandrostenolontól is jöhet egy kis izom, csak ahhoz igencsak oda kell figyelni a kajára. A régi versenyzők 70es, 80-as években mást nem is tudtak használni, nagyjából csak ez volt. De a 90-95%-a tényleg víz+zsír=tömeg ami felesleges.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 21. - 13:26:42
Válasz #928
Nem elérhető

Jordan



De a 90-95%-a tényleg víz+zsír=tömeg ami felesleges.


Ityu csak irigy! Naposim rulez!  @:-) @:-) @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 21. - 18:34:24
Válasz #929
Nem elérhető

Maszat



De a 90-95%-a tényleg víz+zsír=tömeg ami felesleges.


Ityu csak irigy! Naposim rulez!  @:-) @:-) @:-)

...és rosszindulatú is!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26