2024. Szeptember 21. - 16:04:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367523 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2011. Május 28. - 14:22:29
Válasz #885
Nem elérhető

Maszat


hát nemtom  ;D  tegnap mutatta vki  ;D Én 3-4 oldalt olvastam el, de azalatt annyi hülyeséget írt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 28. - 14:28:12
Válasz #886
Nem elérhető

kemi


hát nemtom  ;D  tegnap mutatta vki  ;D Én 3-4 oldalt olvastam el, de azalatt annyi hülyeséget írt.

Maszat! Próbáld ki magadon az inzulint, az a guide alapján, amit a topicba linkeltem! Ha működik én is nyomatom és meghívlak 1 vödör fehérjére! Ha meg nem, akkor úgy se lesz kinek megadnom :D

2011. Május 29. - 19:55:31
Válasz #887
Nem elérhető

player


hát nemtom  ;D  tegnap mutatta vki  ;D Én 3-4 oldalt olvastam el, de azalatt annyi hülyeséget írt.

Maszat! Próbáld ki magadon az inzulint, az a guide alapján, amit a topicba linkeltem! Ha működik én is nyomatom és meghívlak 1 vödör fehérjére! Ha meg nem, akkor úgy se lesz kinek megadnom :D
Maszat!Szerintem simán mondd azt hogy működik,kapsz egy vödör fehérjét,és ráadásul az döglik meg,aki tőrbe akart csalni!nincs veszteség

2011. Május 29. - 21:59:56
Válasz #888
Nem elérhető

Milo


Inzulint tényleg kipróbálhatnád Maszat! ;) itt a fórumon még szinte senkinek sincs tapasztalata,tudása ezzel kapcsolatban
Riceman

2011. Május 29. - 22:01:04
Válasz #889
Nem elérhető

kemi


Inzulint tényleg kipróbálhatnád Maszat! ;) itt a fórumon még szinte senkinek sincs tapasztalata,tudása ezzel kapcsolatban

én érzem, hogy bevállalja :D

2011. Május 29. - 22:59:11
Válasz #890
Nem elérhető

Milo


Na Maszat, ha kemény vagy akkor bevállalod, ahhoz hogy telégy a fórum koxkirálya ezt meg kell tenned
Riceman

2011. Május 30. - 01:56:16
Válasz #891
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 30. - 09:37:08
Válasz #892
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 30. - 09:39:29
Válasz #893
Nem elérhető

Maszat


hát nemtom  ;D  tegnap mutatta vki  ;D Én 3-4 oldalt olvastam el, de azalatt annyi hülyeséget írt.

Maszat! Próbáld ki magadon az inzulint, az a guide alapján, amit a topicba linkeltem! Ha működik én is nyomatom és meghívlak 1 vödör fehérjére! Ha meg nem, akkor úgy se lesz kinek megadnom :D
Maszat!Szerintem simán mondd azt hogy működik,kapsz egy vödör fehérjét,és ráadásul az döglik meg,aki tőrbe akart csalni!nincs veszteség

 :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 31. - 15:53:44
Válasz #894
Nem elérhető

adamdox


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok.
Én még a régi kúra útán 3x5000ui Hcg + closy + nolva levezetést ismerem.
De mostanában sokat olvastam és ahogy látom ez már nem egy jó módszer,mert elég nagy löketet kap a szerverzet.
Egy 8 hetes Enantát+Primo kúrában vagyok és érdekelne a ti véleményetek a levezetésről.

Köszönöm,ha segítetek.

Jah és mégvmi...
Kúra közben Tribulus pozitivan befolyásolja a saját teso termelést?


2011. Június 01. - 01:49:23
Válasz #895
Nem elérhető

Tudi


Nem.
Tesztoszteron kúra alatt ugyanis nincs saját termelés,mondjuk ez az adagolás mértékétől is erősen függ.
Kúra után szerencsésebb teszto optimalizálókat használni,a kúra alatt semmi értelme.

2011. Június 01. - 18:44:58
Válasz #896
Nem elérhető

Breaker



2011. Június 02. - 06:06:36
Válasz #897
Nem elérhető

Rebel


Nem.
Tesztoszteron kúra alatt ugyanis nincs saját termelés,mondjuk ez az adagolás mértékétől is erősen függ.
Kúra után szerencsésebb teszto optimalizálókat használni,a kúra alatt semmi értelme.
Kivéve a Novedex XT és hasonló tipusú/ATD.../ társai.

2011. Június 02. - 11:30:51
Válasz #898
Nem elérhető

Toshiro


Nagyon jó a topic, sok fontos infóval! :-)! Nem is értem, hogy mernek emberek úgy belekezdeni 1 kúrába, hogy a 8. hétbe jut eszükbe, hogy jah, le is kellene vezetni. ****)
Sok variáció le van írva, inkább elsőnek olvassa el az illető az egész topicot, mielőtt megkérdezi azt amit már 10szer leírtak.
 @:-)
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Június 04. - 11:32:58
Válasz #899

Feccho86

Vendég
Kérdésem lenne, hogy használt már vki a régi parabolan hatóanyagú Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonatot?

Szerintetek melyik a legjobb trenbolon a 3 közül, vagy esetleg a tri tren?