2024. Szeptember 21. - 19:37:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367546 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2011. Május 08. - 14:22:25
Válasz #855
Nem elérhető

Rebel


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
Azért kösz!
Kúra alatt( 8 hét) marad a Novedex( 2 doboz),kúra után PCT.
Egyébként meddig van itt az ember előmoderálva?
?

2011. Május 08. - 14:23:14
Válasz #856
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
Azért kösz!
Kúra alatt( 8 hét) marad a Novedex( 2 doboz),kúra után PCT.
Egyébként meddig van itt az ember előmoderálva?
?

Elvileg 50hsz...de lásd milyen jó fej vagyok.

2011. Május 08. - 16:10:20
Válasz #857
Nem elérhető

Rebel


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
Azért kösz!
Kúra alatt( 8 hét) marad a Novedex( 2 doboz),kúra után PCT.
Egyébként meddig van itt az ember előmoderálva?
?

Elvileg 50hsz...de lásd milyen jó fej vagyok.
Köszi!

2011. Május 15. - 22:21:57
Válasz #858
Nem elérhető

sterol


A gaspari a novedex xt helyett most kidobott egy újabb terméket, Viridex XT. Tud róla valaki valamit, ez is olyan jó kúra közben, után mint a novedex az ATD miatt?

2011. Május 22. - 12:00:19
Válasz #859
Nem elérhető

Rebel


30 amp.Primobolan depot,150 szem 5mg SB labs Stana ,20amp.Testolic ,+ a kúra alatt napi 2 szem NOVEDEX XT után mennyi hCG-t nyomjak?
Nem találom a kiszámolási módot,pedig Efit leírta ,mert olvastam egy fél éve...
A HMCS azt mondta ,hogy egy 5000 NE -et osszak ketté,s az egyik menjen 5 nappal a kúra után,majd 5 nap múlva a másik fele.Van aki azt tanácsolta,hogy ennyi tesztó után elég a closty+nolva ???Mindenem  meg van hozzá,de pontos szeretnék lenni.Köszi!

2011. Május 22. - 12:30:46
Válasz #860
Nem elérhető

Saske


Hali! Én úgy olvasta itt egy pár hozzászólással előbb hogy a kúra minden napjára 40 ui hcg-t kell számolni!!

2011. Május 22. - 14:38:20
Válasz #861
Nem elérhető

kemi


30 amp.Primobolan depot,150 szem 5mg SB labs Stana ,20amp.Testolic ,+ a kúra alatt napi 2 szem NOVEDEX XT után mennyi hCG-t nyomjak?
Nem találom a kiszámolási módot,pedig Efit leírta ,mert olvastam egy fél éve...
A HMCS azt mondta ,hogy egy 5000 NE -et osszak ketté,s az egyik menjen 5 nappal a kúra után,majd 5 nap múlva a másik fele.Van aki azt tanácsolta,hogy ennyi tesztó után elég a closty+nolva ???Mindenem  meg van hozzá,de pontos szeretnék lenni.Köszi!

én benyomnék 3at 6 fele osztva 3naponta :D

2011. Május 22. - 17:51:53
Válasz #862
Nem elérhető

Toshiro


Sziasztok.

Akkor egy sustanon-deca kúra levezetésére ez megfelel? ????...
(8 hétre gondoltam, heti 500mg sustanon illetve mellé 200mg deca.)

2 héttel az utolsó Deca után clostilbegy (2 hétig 50-100mg/nap).
Ezt követően kezdeném a HCG-t 3*5000IU+ esetleg mellé PCT v T-bomb II.

Vagy a clostilbegy mehet párhuzamosan a HCG-vel?

Köszönöm előre is a válaszotokat!  :-){
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 22. - 17:51:53
Válasz #863
Nem elérhető

robertoo


Sziasztok. Csinálnék egy andriol+sb stanozolol-os kúrát, az lenne a kérdésem hogy kúra közbe után kellene e valamit szednem, ill a stanát fel kell e vezetni v mehet egyből nagyobb adagba? Nagyon fontos lenne.  :-){

2011. Május 22. - 21:51:07
Válasz #864
Nem elérhető

Toshiro


Nem okoskodásból, én is csak nemrég vagyok itt, de ha kicsit is olvastál volna a fórumon, akkor rájöttél volna, hogy bármilyen kúrát nagyon érdemes levezetni(pár oldallal visszább, le is írták már, hogy miként lehet/kell egy tabis kúrát levezetni,illetve mik azok amik még mehetnek kúra közbe).
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 22. - 22:47:31
Válasz #865
Nem elérhető

kemi


Sziasztok. Csinálnék egy andriol+sb stanozolol-os kúrát, az lenne a kérdésem hogy kúra közbe után kellene e valamit szednem, ill a stanát fel kell e vezetni v mehet egyből nagyobb adagba? Nagyon fontos lenne.  :-){

remélem tudod hogy andriol anabol kúrát nyomsz

2011. Május 22. - 22:58:26
Válasz #866
Nem elérhető

VG


kúra közben is toljad a hcgt szerintem

2011. Május 23. - 09:05:40
Válasz #867
Nem elérhető

robertoo


Sziasztok. Csinálnék egy andriol+sb stanozolol-os kúrát, az lenne a kérdésem hogy kúra közbe után kellene e valamit szednem, ill a stanát fel kell e vezetni v mehet egyből nagyobb adagba? Nagyon fontos lenne.  :-){

remélem tudod hogy andriol anabol kúrát nyomsz

Miért nyomnék andriol anabol kúrát? ????...

2011. Május 23. - 10:35:04
Válasz #868
Nem elérhető

kemi


Sziasztok. Csinálnék egy andriol+sb stanozolol-os kúrát, az lenne a kérdésem hogy kúra közbe után kellene e valamit szednem, ill a stanát fel kell e vezetni v mehet egyből nagyobb adagba? Nagyon fontos lenne.  :-){

remélem tudod hogy andriol anabol kúrát nyomsz

Miért nyomnék andriol anabol kúrát? ????...

mert az sb labs stanák 99% kamu

2011. Május 24. - 17:02:58
Válasz #869
Nem elérhető

Flamemake


Na most akkor HCG közben vagy végén megy a Clostil?
Gondolom ez megfelel:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/CLOSTILBEGYT_tabletta/333

Nolvadex/Clomid-nál már jobb a Clostil látom lényegesen ezt erőltetik.


Arimidex?
Minden kúra alapja a tesztoszteron!