2024. Szeptember 21. - 21:36:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367553 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Március 20. - 18:11:59
Válasz #840
Nem elérhető

try2bebig


Maszatnak megint igaza van.  !+"% 3naponta szurtam 250iu-t, es a kura kozben, kura utan is akkorak voltak a golyoim, mint 18 evesen. Bar ma azt hallotam egy okos allitja, hogy kiszokik a hatoanyag a tarolt hcg-bol, mint szensav a pepsibol. Hala istennek a golyoim ezt nem tudtak, es nem mentek ossze  ;D ;D ;D

Elvileg akkor "szökik" ki belőle, hogyha a saját oldószerében oldod fel, mert az hosszabb tárolásra nem alkalmas.

2011. Március 21. - 23:32:35
Válasz #841
Nem elérhető

brutusz


Nekem ez így kicsit fúrcsa. És akkor miben oldod fel? A sima dest. víz sem hiszem, hogy jobb. Igaz már írtál valami okosságot. Az, hogy is van?

2011. Március 22. - 19:54:17
Válasz #842
Nem elérhető

try2bebig


Nekem ez így kicsit fúrcsa. És akkor miben oldod fel? A sima dest. víz sem hiszem, hogy jobb. Igaz már írtál valami okosságot. Az, hogy is van?

Azt mondják, hogy a hcg  saját oldószerében nincs olyan anyag, ami tárolja a hatóanyagot, az csak arra való, hogy maximum 1-2 napot lehessen benne feloldva tárolni(szerintem nem véletlen,hogyha youtuben megnézel egy ilyen videót, ahol mutatják, hogy hogyan kutyulják a HCG-t, szinte mindig bac vizet használnak...). Van valami új fajta hcg is, amit már előre elvegyítenek. Mo-n nem találkoztam vele.
Elvileg a bakteriostatikus víz jó erre. Ebben viszont az a cink,hogy ha ezt kiejtem a gyógyszertárban csak néznek rám tanácstalanul, mintha  a jupiterre kértem volna buszjegyet... ˝=/ Így neked kell csinálni benzilalkoholból és vízből, pl így:
http://www.basskilleronline.com/bacteriostaticwater.shtml

2011. Március 23. - 00:11:59
Válasz #843
Nem elérhető

brutusz


Na én ilyet nem csinálok. Megnézem a patikai vagy a kórházi szemetesnem hátha találok valamit  ;D

2011. Április 07. - 10:16:51
Válasz #844
Nem elérhető

noresz909


Hali mindenkinek!Múltkor is írtam,de azóta jobban átgondoltam!Első kúrámat tervezem,amely nem egy nagy valami de ezt is minnél jobban szeretném csinálni,ezért kellene a segítségetek:)
Heti 1 susta és 1 decát szeretnék napi 20-25 mg stanozolal kiegészítve...
A kúra úgy nézne ki hogy : Hétfő: 25mg stanozol
                                    kedd: 25mg stanozol+1 sustanon
                                    szerda: 25 mg stanozol
                                    csütörtök: 25 mg stanozol+1 deca
                                    péntek: 25mg stanozol
                                    szombat 25mg stanozol
                                    vasárnap 25 mg stanozol
Ez így menne 8 hétig.A kérdésem az lenne hogy a kúra alatt mennyi proviron kell és mikortól?
A másik pedig a levezetés, nolvadex?closty?hcg? mikortól mennyi?
Köszönöm előre is a segítséget! pííísz!

2011. Május 01. - 14:59:52
Válasz #845
Nem elérhető

kemi


Kúra közben 500ne hcg 5-6 naponta, majd Advanced PCT + clomid kombót próbálta valaki?

2011. Május 01. - 15:26:49
Válasz #846
Nem elérhető

Maszat


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 01. - 19:12:50
Válasz #847
Nem elérhető

kemi


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.

megy is 10mg, am haverom csöcse érzékeny lett 6 hét sb labs stanától :D csak azt nyomja, proviront vetettek vele, hogy szedje be, 2 hét van vissza neki, 4 hétig proviront kell ennie
vélemény?

2011. Május 01. - 20:59:35
Válasz #848
Nem elérhető

atleeta


Ha már érzékeny akk a provi nem sokat ér. Nolva kel oda.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Május 01. - 21:58:02
Válasz #849
Nem elérhető

kemi


Ha már érzékeny akk a provi nem sokat ér. Nolva kel oda.

rám nem hallgat, én is ezt mondtam neki ^^

2011. Május 01. - 22:19:03
Válasz #850
Nem elérhető

Rebel


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

2011. Május 01. - 23:42:38
Válasz #851
Nem elérhető

Jordan


Kúra közben 500ne hcg 5-6 naponta, majd Advanced PCT + clomid kombót próbálta valaki?

Kura kozben 3 naponta szurtam 250iu hcg-t, mintha egy picivel jobb lett volna a meggyakrabban kevesebb beviltel, de nem volt oriasi kulonbseg. Kura utan meg PCT, clomid, T-Bomb II. Ha a libidod nehezen jon vissza, akkor meg AXIS-HT is menjen ezekhez, az eleg erosen megdobja. :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 02. - 00:38:24
Válasz #852
Nem elérhető

Maszat


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 14:06:36
Válasz #853
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
PCT+T-BombII mehet, szerintem ok lesz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 04. - 12:20:37
Válasz #854
Nem elérhető

Rebel


clomid helyett mehet a t-bombII a pct mellé, elég lesz az is. Kúra közben menjen kis tamoxifen. Ki van ez már próbálva, működik.
Maszat, Te használtad ,s jó véleménnyel voltál a Novedex XT-ről.Nekem ez megy most a kúra alatt/ Testolic+Primo/ napi 2 szem.Kúra után megy 2 HCG ,majd 30 napig +egy doboz Novedex.Tehát folyamatosan menne 3 doboz.A kérdés az,hogy érdemesebb lenne-e kúra után PCT-szednem helyette,vagy mellette?

a novedex xt leköti a hipotalamuszod androgén receptorait, így nem csökken annyira mellette a saját tesztó termelésed. viszont kúra után kicsit para folytatni, mert lenyomhatja kurvára a libidódat. nem tok neked annyira pontos választ adni mint amilyet szeretnék, ezért nem is válaszolok. elkezdtem most olvasgatni,h hogy lenne fasza csinálnod, aztán rájöttem,h annyit felejtettem mint a ku*vaélet, hülyeséget meg nem akarok írni  ;D

de amugy nem hülyeség ez a felálás sem, lehet fasza is, és lenyomhatja a libidót is. mondanám,h csináld így és utána szedj még pct-t vagy t bombot, de akkor már vagy 20hete szednél oylan dolgokat, ami hatással van a hormonrendszeredre. mondjuk ez valakinek 1 alap kúra tesztóból  :D
Azért kösz!
Kúra alatt( 8 hét) marad a Novedex( 2 doboz),kúra után PCT.
Egyébként meddig van itt az ember előmoderálva?