2024. Szeptember 21. - 23:30:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367573 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Február 16. - 11:01:57
Válasz #810
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A nolvadexel mi a gond? Van libido elnyomóhatása? Tegnap reggel semmi problémám nem volt ,este meg már nem áll fel.
Megfogadom a tanácsot mindenesetre, remélem hamarosan helyrejön

Csak másodlagos. Annyira elnyomja az ösztrogént, hogy nem működik a libidó, mivel az ösztro meg kellene hozzá. Ugyanaz a baj, mint a novedex xt esetében  ;)
3x1 PCT+20mg Nolvadex, és semmi problémám nincsen, de szerintem, ha felemelném napi 40mg-ra, akkor sem lenne  ;).
Sokféleképpen reagálhatunk, ugyanazokra a dolgokra.



Haver kutyájának is lenyomja a libidót  8-)  ;D
Szegény eb  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 18. - 11:57:21
Válasz #811
Nem elérhető

Milo


2hét az rengeteg idő, azt hittem 1-2nap és helyrejön. bele se merek gondolni mi lesz ha 2hétig nem fog felálni

Hormonrendszer lassan változik.. De azért lassan javul az, pár nap és jobb lesz. Ha teljesen elmegy a libidó az elég sux  :D Nolvát teljesen hagyd el pár napig, az segíteni fog, clostyl mehet, az jótékony a libidóra nézve  ;-oo-;

Hálistennek sokat javult a helyzet. Vigyázzatok a nolvadexel,nem gondoltam volna hogy ilyen szinten képes elnyomi a libidót.
Riceman

2011. Február 20. - 13:10:16
Válasz #812
Nem elérhető

Risee


Hello!
Lassan közeledem első szuris kúrám végéhez.Olvastam a HCG betegtájékoztatójában, hogy intramuszkosan kell használni. Olvasgatva a hsz-okat sokan a kis adagolós használatot választják inzulinos fecsivel. Maszat írta pl hogy a hasába adagolta magának. Ez ugyebár szubkután (bőr alá) használatot jelent. Ugyan úgy szívódik fel így is?

2011. Február 21. - 10:27:44
Válasz #813
Nem elérhető

scrappy


Sziasztok.
Gyorsban csak annyit, hogy nem testépítő vagyok hanem küzdő sportot űzök már jó ideje, ezért van ez a "gyenge" kúra ha egyáltalán szabad ilyet mondani.
Szóval abban szeretném kikérni a véleményeteket, hogy egy nyolc hetes Winstrol, Proviron(napi 25 mg mesterolone illetve 10-15 mg stanozolol) kúrát követően, hogy folyna egy megfelelő levezetés menete.
Én személy szerint Nolvadex(tamoxifen citrat) plusz egy doboz Nolvadex xt-t elégségesnek találnék.
Kérlek javítsatok ki ha nem !
Illetve ha ez így elegendő lenne akkor mégis, meddig és mennyi Nolvadex lenne a megfelelő ?
Előre is köszönöm a segítséget.  :)

2011. Március 01. - 16:28:23
Válasz #814
Nem elérhető

pobimobi123


Heti 3 tst ena+ heti 400 boldenon után elég lehet-e levezetésnek 3x5000 HCG (utolsó ena után 3 hétre,majd 5 naponta)+az utolsó HCG után 5 napig 2 closti, 5 napig 1 closti?
A szomszéd érdeklődik.

2011. Március 01. - 16:31:50
Válasz #815
Nem elérhető

Maszat


hogy működött a szomszédnak a boldi?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 03. - 09:41:29
Válasz #816
Nem elérhető

pobimobi123



2011. Március 04. - 11:33:05
Válasz #817
Nem elérhető

Skizofrenik


Sziasztok,

5 hete tolok heti 500mg norma-s enathate-ot napi 20mg danabollal, 8 hétre terveztem. Mellette Gaspari Novadex-et használok. A Kúra utánra PCT+T-Bomb II kombót terveztem. Eddig minimális erő és tömeggyarapodást tapasztaltam. Kb 3kg jött fel, de ilyenkor amúgy is fokozottan odafigyelek minden másra is. Egy új pattanás sem jelent meg és minimális szexuális étvágy fokozódást tapasztalok.
Ennyi idő alatt gondolom világos hogy fake a cucc. Szerintetek van értelme így költeni az utókúrára vagy talán ment be annyi hatóanyag, ami miatt már szükséges?
Köszi szépen.

2011. Március 04. - 17:23:18
Válasz #818
Nem elérhető

Koxi


Sziasztok,

5 hete tolok heti 500mg norma-s enathate-ot napi 20mg danabollal, 8 hétre terveztem. Mellette Gaspari Novadex-et használok. A Kúra utánra PCT+T-Bomb II kombót terveztem. Eddig minimális erő és tömeggyarapodást tapasztaltam. Kb 3kg jött fel, de ilyenkor amúgy is fokozottan odafigyelek minden másra is. Egy új pattanás sem jelent meg és minimális szexuális étvágy fokozódást tapasztalok.
Ennyi idő alatt gondolom világos hogy fake a cucc. Szerintetek van értelme így költeni az utókúrára vagy talán ment be annyi hatóanyag, ami miatt már szükséges?
Köszi szépen.

Van.
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Március 04. - 20:10:40
Válasz #819
Nem elérhető

Milo


Én meg váltanék a helyedbe más anyagra ;)
Riceman

2011. Március 06. - 15:23:22
Válasz #820
Nem elérhető

pno27


Sziasztok!

Első kúrámat tervezem, szeretném ha segítenétek.
6hétre gondoltam minden 2. nap egy testolic propi mellette napi 50mg stana napi 1 proviron
levezetésnek 15napig napi 2 szem clostilbegyt és pct anabolic xtreme

szerintetek jó ez így? vagy kellene hcg is?

2011. Március 13. - 13:21:10
Válasz #821
Nem elérhető

pobimobi123



2011. Március 13. - 15:31:12
Válasz #822
Nem elérhető

Jordan


3 HCG mehet-e egyszerre?


Egy beadasra? Sok lenne.

Dorian Yates csinalt ilyet, de olyan kura utan, amit mi, foldi halandok, nem elhettunk volna tul.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Március 13. - 16:16:27
Válasz #823
Nem elérhető

pobimobi123


csak azért,mert az x-fájlban ezt írják

2011. Március 13. - 20:20:57
Válasz #824
Nem elérhető

Jordan


csak azért,mert az x-fájlban ezt írják

Ne olvastam, de azt irja h 3x5000iut beadni egyszerre? Vagy hogy 5naponta 5000iu?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)