2024. Szeptember 22. - 01:21:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367583 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 22. - 16:33:54
Válasz #780
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Október 22. - 17:47:24
Válasz #781
Nem elérhető

Jordan


Maszat te egy vegyész vagy...Mind a konditerembe...mind az éjszakai életbe! ;)  ;D

Én eddig direkt nem égettelek Rob(mert megkértél), de még 1 beszólás az éjszakával kapcsolatban, és elkezdem Én is!!!!   ;D ;D ;D

MOD:


Na jo, akkor semmi  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 22. - 18:45:28
Válasz #782
Nem elérhető

Breaker


nem kell beszarni a proviron ugyan úgy aromatázgátló mint a novedex. Hátránya vele szemben,h mellette androgén is. A novedexben volt még 1 ATD nevű anyag is ami lekötötte a hipotalamusz androgén receptorait, így az nem érzékelte az exogén hormonokat, így a saját termelés sem hanyatlott meg teljesen.


Mindenesetre a proviron hatékony megöldás helyette. Segít az SHBG blokkolásban is, így több szabad hormon lesz a vérben.
Eleve proviront ajánlanak erre az esetre, a novedex 1 jobb alternatíva volt. Volt.

Kösz a részletes választ! Bár most kaptam egy ígéretet,hogy kapok  NovedexXT-t ....

2010. Október 22. - 18:54:54
Válasz #783
Nem elérhető

sivi


Szerintetek beszerezheto meg valahol magyarorszagon 5000 egysegesnel kisebb hcg is?
Vagy esetleg valami modszer arra, hogy az 5000 egysegeset hogyan szivjam 10fele, hogy hetente tudjam adagolni?

na szerinted,h lehet 10 felé szívni? Na hogy? megfogod bazmeg és 10 felé szívod! Úgy!  ˝=/

(fogsz 10db inzulinos fecsit és felszívod. Mielött jön a mégokosabb kérdés,h nem ér le a tű az aljára, elárulom,h meg kell dönteni az ampullát !+"%)

Bocs bazdmeg, hogy nem tudtam, hogy az inzulinossal lehet ennyire pontosan 0,1ml-t felszivni...Annyira vagyok en is ertelmes, hogy megdontsem, ne felts.De latom te vagy itt a jofej!
Azzal tisztaba vagyok, hogy letezik 1500as meg 2500as, de itt Gyorbe mar 1 eve nem tudok sehol beszerezni sajnos..ezert kerdezem, hogy nalatok meg van-e a piacon?
koszi a valaszokat egyebkent.

2010. Október 22. - 20:05:05
Válasz #784
Nem elérhető

supchh


Szerintetek beszerezheto meg valahol magyarorszagon 5000 egysegesnel kisebb hcg is?
Vagy esetleg valami modszer arra, hogy az 5000 egysegeset hogyan szivjam 10fele, hogy hetente tudjam adagolni?

na szerinted,h lehet 10 felé szívni? Na hogy? megfogod bazmeg és 10 felé szívod! Úgy!  ˝=/

(fogsz 10db inzulinos fecsit és felszívod. Mielött jön a mégokosabb kérdés,h nem ér le a tű az aljára, elárulom,h meg kell dönteni az ampullát !+"%)

Bocs bazdmeg, hogy nem tudtam, hogy az inzulinossal lehet ennyire pontosan 0,1ml-t felszivni...Annyira vagyok en is ertelmes, hogy megdontsem, ne felts.De latom te vagy itt a jofej!
Azzal tisztaba vagyok, hogy letezik 1500as meg 2500as, de itt Gyorbe mar 1 eve nem tudok sehol beszerezni sajnos..ezert kerdezem, hogy nalatok meg van-e a piacon?
koszi a valaszokat egyebkent.

Szerintem húzd meg magad, ha itt akarsz segítséget kérni. Olvass vissza, mert pont az a "jófej" -aki egyébként tud ékezettel és ragozva is írni (Gyorbe, tisztaba vagyok stb.)- adott egy qrva jó ötletet, mármint hogy steril deszt. vízzel higítja az egyébként bekeverve tényleg kis mennyiséget.

2010. Október 22. - 21:36:21
Válasz #785
Nem elérhető

Maszat


Szerintetek beszerezheto meg valahol magyarorszagon 5000 egysegesnel kisebb hcg is?
Vagy esetleg valami modszer arra, hogy az 5000 egysegeset hogyan szivjam 10fele, hogy hetente tudjam adagolni?

na szerinted,h lehet 10 felé szívni? Na hogy? megfogod bazmeg és 10 felé szívod! Úgy!  ˝=/

(fogsz 10db inzulinos fecsit és felszívod. Mielött jön a mégokosabb kérdés,h nem ér le a tű az aljára, elárulom,h meg kell dönteni az ampullát !+"%)

Bocs bazdmeg, hogy nem tudtam, hogy az inzulinossal lehet ennyire pontosan 0,1ml-t felszivni...Annyira vagyok en is ertelmes, hogy megdontsem, ne felts.De latom te vagy itt a jofej!
Azzal tisztaba vagyok, hogy letezik 1500as meg 2500as, de itt Gyorbe mar 1 eve nem tudok sehol beszerezni sajnos..ezert kerdezem, hogy nalatok meg van-e a piacon?
koszi a valaszokat egyebkent.

azért válaszoltam bunkón, mert le van írva már párszor,h kell csinálni. Itt az egészségedröl van szó, át kellene olvasni a topicokat. Gondolom azért csak érdekel a téma...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 22. - 22:40:08
Válasz #786
Nem elérhető

brutusz


na ezért, hogy eláultam a technikát én is kaptam már  ;D
győrben is minden beszerezhető, legalábbis az ilyesmiből.
nekem van 5 doboz novedex-em, 2012ben jár le  ))=/

2010. Október 22. - 23:59:54
Válasz #787
Nem elérhető

Fekete Ádám


Maszat te egy vegyész vagy...Mind a konditerembe...mind az éjszakai életbe! ;)  ;D

 :D :D :D :D

2010. Október 23. - 07:05:33
Válasz #788
Nem elérhető

sivi


Szerintetek beszerezheto meg valahol magyarorszagon 5000 egysegesnel kisebb hcg is?
Vagy esetleg valami modszer arra, hogy az 5000 egysegeset hogyan szivjam 10fele, hogy hetente tudjam adagolni?

na szerinted,h lehet 10 felé szívni? Na hogy? megfogod bazmeg és 10 felé szívod! Úgy!  ˝=/

(fogsz 10db inzulinos fecsit és felszívod. Mielött jön a mégokosabb kérdés,h nem ér le a tű az aljára, elárulom,h meg kell dönteni az ampullát !+"%)

Koszonom de nem kerek viselkedesi tanacsokat.Az irasi formakat hagyjuk, hisz ez egy forum..Mindenesetre nem volt celom arcoskodni, csak a bazdmegolas formaja ne legyen mar megengedett.
Vissza olvastam termeszetesen, onnan vagyok tisztaba ezzel a heti hcg adagolassal is.Azert is erdeklodok, mert a kovetkezo alkalommal mar mindenkepp igy szeretnem a kuramat csinalni.Olvastam errol a inzulinos dologrol is, de annyira nem volt kifejtve.Egy masik forrasbol meg azt halottam, hogy nem lehet...En nekem meg halisten nem volt kozom ilyen tuhoz.Szoval ez az oka a kerdezoskodesemnek.
Ezt a felhigitast jo otletnek tartom, bar ebbe a hozzaszolasaban ezt most nem lattam.
Gyorben minden forrast ismerek, de ez pont hianycikk itt.Bar ezzel a modszerrel ha megoldom vegulis mar targytalan is.
Koszonom a tanacsokat.

Bocs bazdmeg, hogy nem tudtam, hogy az inzulinossal lehet ennyire pontosan 0,1ml-t felszivni...Annyira vagyok en is ertelmes, hogy megdontsem, ne felts.De latom te vagy itt a jofej!
Azzal tisztaba vagyok, hogy letezik 1500as meg 2500as, de itt Gyorbe mar 1 eve nem tudok sehol beszerezni sajnos..ezert kerdezem, hogy nalatok meg van-e a piacon?
koszi a valaszokat egyebkent.

Szerintem húzd meg magad, ha itt akarsz segítséget kérni. Olvass vissza, mert pont az a "jófej" -aki egyébként tud ékezettel és ragozva is írni (Gyorbe, tisztaba vagyok stb.)- adott egy qrva jó ötletet, mármint hogy steril deszt. vízzel higítja az egyébként bekeverve tényleg kis mennyiséget.


2010. Október 23. - 09:22:17
Válasz #789
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Oh igen Łł= látom megy a fight  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 23. - 09:27:46
Válasz #790
Nem elérhető

Maszat


Oh igen Łł= látom megy a fight  ;D.


olyan itt a hangulat mint a középsuliba!  ;D  mindenkiben tombolnak a hormonok, tele vagyunk pattanásokkal, órákat áll a cerka, folytonos az agresszió és a beszologatás. jaaaaaaj régi szép idők  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 23. - 20:33:18
Válasz #791
Nem elérhető

Szabi


Oh igen Łł= látom megy a fight  ;D.


olyan itt a hangulat mint a középsuliba!  ;D  mindenkiben tombolnak a hormonok, tele vagyunk pattanásokkal, órákat áll a cerka, folytonos az agresszió és a beszologatás. jaaaaaaj régi szép idők  :D

Maszat!Rajtam nincsenek pattanások,az gáz??? ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 23. - 22:02:22
Válasz #792
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 06. - 16:24:58
Válasz #793
Nem elérhető

yakuza


 O0 sziasztok,szeretnem a velemenyeteket meg kerdezni.Most fogok egy kurat elkezdeni susta-deca-dianabol,azaz 25s-25d-30dia 30mg.Levezetesnek,beszetem 20 clostit,ma volt az uccso hcg,szoval menyit fog ez nekem felhozni,100kg vagyok.de van meg novedexem is de azt,hogy szedjem,egyaltalan kel ez?provironom nincsen sajna az is kel vagy eleg a dianabol?

2011. Február 05. - 09:26:44
Válasz #794
Nem elérhető

gabor749


sziasztok ezzel a csöcsösödéssel nem tudok mit kezdeni 220 szem danabol kura után vagyok 1 hétre rá zitát napi 3 at és proviront reggel este szedek
mégsem megy visszább a mell izmom is puha. mit kéne szedjek? nolvadex megoldás lenne vagy már igy marad? válaszotokat elöre is köszönöm.i