2024. Szeptember 22. - 07:39:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367639 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Június 11. - 09:47:43
Válasz #690
Nem elérhető

God Vazzeg


OFF:

Na ez a topic sokkal izgalmasabbnak (hasznosabbnak) tűnik, mint a különféle kokszoknak nyitott témák. Holnap el is kezdem olvasni az elejétől:) Sajna, most nagyon nincs pénz, de talán augusztus körül összejönne egy kúrára. Addig is okosítom magam, mert elég bonyolult ez a szakma... :-\

Végre valaki nem kérdez hanem olvas  8-}  :-)!

2010. Június 11. - 17:33:56
Válasz #691
Nem elérhető

Maszat


OFF:

Na ez a topic sokkal izgalmasabbnak (hasznosabbnak) tűnik, mint a különféle kokszoknak nyitott témák. Holnap el is kezdem olvasni az elejétől:) Sajna, most nagyon nincs pénz, de talán augusztus körül összejönne egy kúrára. Addig is okosítom magam, mert elég bonyolult ez a szakma... :-\

Végre valaki nem kérdez hanem olvas  8-}  :-)!

Ja ja. ez lenen a normális. Sok olvasás után is hülye az ember ehhez, hátmég 0 olvasással.

De Challanger ne is nagyon ezt a topicit olvad hanem a HCG-set meg a nolvadexeset. Mindkettőt Efit indította és KURVAJÓ!

Abbl tényleg lehet tanulni!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 12. - 07:06:11
Válasz #692
Nem elérhető

Challanger


OFF:

Na ez a topic sokkal izgalmasabbnak (hasznosabbnak) tűnik, mint a különféle kokszoknak nyitott témák. Holnap el is kezdem olvasni az elejétől:) Sajna, most nagyon nincs pénz, de talán augusztus körül összejönne egy kúrára. Addig is okosítom magam, mert elég bonyolult ez a szakma... :-\

Végre valaki nem kérdez hanem olvas  8-}  :-)!


Köszi a tippet! Átnézek oda is. A fontosabb dolgokat külön ki szoktam másolni egy txt fájlba, mert ezt a sokmindent egyszerűen nem bírom észben tartani ˝=/. Sajnos gyakorlati oktatás nincs meghírdetve ebből ;D
Ja ja. ez lenen a normális. Sok olvasás után is hülye az ember ehhez, hátmég 0 olvasással.

De Challanger ne is nagyon ezt a topicit olvad hanem a HCG-set meg a nolvadexeset. Mindkettőt Efit indította és KURVAJÓ!

Abbl tényleg lehet tanulni!

2010. Június 14. - 08:27:12
Válasz #693
Nem elérhető

Rboy


Sziasztok!
Épp egy Cypionat kúra elején vagyok, és az érdekelne mivel tudnám megtartani a legtöbb tömeget, mert a legtöbb iromány szerint ez cefetül vizesít. Vannak tapasztalataitok Cyipivel?
5 hetes kúrát nyomok. Heti 1 ml. 250 mg-os. Észrevettem, hogy egy előző kúrából lett egy kis csöcsöm, úgyhogy elkezdtem tamoxifent szedni. Napi 20mg (1 szem). Ettől akár a már kialakult csöcs is visszamehet? (még szerencsére ne nagyot kézeljetek el, de látszik..)
Tamoxifen mellé szedjek e proviront, meddig kell folytatni kúra után és a Cypi végén kell e a hcg is? Olvastam azt is, hogy tömegmegtartáshoz spiropent a legjobb, de álítólag az már nem gyártják.. Mi van helyette? Illetve, ha vki spirot akar eladni az hami vagy még van a régiből aminek nem járt le a szavija? Köszi

2010. Június 15. - 20:11:19
Válasz #694
Nem elérhető

Rboy


Ja és az természetes, hogy zsibbad a herém és feszít a tököm mint az állat?

2010. Június 16. - 09:58:06
Válasz #695
Nem elérhető

Rboy


Na a levezetésről, meg a csöcsről már visszaolvastam köszi, már csak az érdekelne mi a tapasztalatotok a Cypi-vel?? Köszi :-){

2010. Június 29. - 09:17:20
Válasz #696
Nem elérhető

haven


Van valakinek már tapasztalata az ÚJ Advanced PCT-ről? :-)->
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 29. - 09:57:38
Válasz #697
Nem elérhető

Breaker


Van valakinek már tapasztalata az ÚJ Advanced PCT-ről? :-)->

én amit kaptam az még a régi dobozos.......... de majd lesz tapasztalat is

2010. Június 29. - 09:58:39
Válasz #698
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Van valakinek már tapasztalata az ÚJ Advanced PCT-ről? :-)->

Nemsokára beér Csikó István kolléga, majd szólok neki, hogy írja le a tapasztalatait, ő szedi egy ideje.  ;)

2010. Június 29. - 09:59:12
Válasz #699
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 29. - 11:12:27
Válasz #700
Nem elérhető

pmiller06


Na szóóóóval....

Advanced PCT-mikor megérkezett a termék és megláttam a megváltoztatott összetételt eléggé fintorogtam, de egy PCT-ből nem csinálhatnak valami sz.rt, mert eddig egy elég jó hírű termék volt, úgyhogy gyorsan próba, vettem egy dobozzal.
Napi 3 kapszula+magas dózisban saw palmetto=faxa, azt hittem rosszabb lesz, de érzem erőben is meg libidóban is, kicsit lejjebb vitem a ch-t, egy hangyafaxnyit még pucolt is, de azért még pár kiló mínusz rámfér ;).
Kombinációban is kipróbálnám pl. PCT+új Mass FX vagy Hard Fx-el, de ez őszre marad.
Mellette aminosav tabletták mennek, napi 25-30, glutamin 2x7-8g, 1x2 adag fehérje, meg a lényeg kaja :-).

Új Stimulan-X

"Sajnos" ezt sem rontották el ;D, más cégek bánatára. @:-)Anabolic Xtreme
Leginkább a Stimulant-X egyes kiadásához közelít, a 2-es és 3-as kiadást simán üti, nagyon jó lett, remélem nem változtatnak jövőre az összetételén, max. akkor tegyék ha még ütősebbet csinálnak.Riszpekt ;D.


2010. Június 29. - 13:00:08
Válasz #701
Nem elérhető

haven


köszönöm,tehát merjem kipróbálni :-)->
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 29. - 13:14:42
Válasz #702
Nem elérhető

pmiller06


Egy ifjú titán pont ma mondta, hogy 200 szem sb lab - stanzol után fogja tesztelni az új pct-t clomiddal. Kérdezte mi a véleményem  ;D Mondtam, hogy: Egészségedre  :D

2010. Június 29. - 13:24:56
Válasz #703
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 29. - 16:35:07
Válasz #704
Nem elérhető

andris06


Egy ifjú titán pont ma mondta, hogy 200 szem sb lab - stanzol után fogja tesztelni az új pct-t clomiddal. Kérdezte mi a véleményem  ;D Mondtam, hogy: Egészségedre  :D

Nekem már mondott olyat egy első kúrás srác, hogy Danabol-t vezeti le Stanzol-lal :D