2024. Szeptember 22. - 07:42:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367643 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2010. Június 06. - 10:04:02
Válasz #675
Nem elérhető

Gabe


A Nolvadex XT egy új cucc lehet. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 06. - 10:05:15
Válasz #676
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Június 06. - 13:07:56
Válasz #677
Nem elérhető

Maszat


Mi a véleményetek arról ha úgy nézne ki a kúra ,hogy 8héten végig teszto,winstrol,500E hcg, kúra után PCT vagy Nolvadex XT és amint letelt a 8hét menne minden előről, magyarul 8hét On, 8hét OFF

hát ha KOMOLY terveid vannak akkor kb ez a menetrend. Persze majd most jól megkapom,h nem, de attol még igen.
Sőt, sok esetben a 8hét off-ban benne van a pct-novedex és társai is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 06. - 13:26:53
Válasz #678
Nem elérhető

Milo


ugy gondoltam ,hogy az Off ba  benne van a PCT stb. Nekem egy kúra igazán az 1.8héten hatásos ,9től 12ig már kevésbé. Annak meg végkép nem látom értelmét hogy 16hetes vagy hosszabb kúrát csinálni,pedig sok ilyet látok. ezért gondoltam a 8hétre. A fő dolog ami érdekelne ,hogy 8hét szünet után érzékenyek lesznek e az androgén receptorok vagy hosszabb szünet kell. 
Riceman

2010. Június 06. - 13:52:58
Válasz #679
Nem elérhető

Norbert002


Én annyira nem vágom a témát,de 8 hét sztem simán elég egy kúrának. Sőt sok embertől hallom, hogy kúra után 2 héttel kb a legerősebb....

2010. Június 06. - 18:31:04
Válasz #680
Nem elérhető

God Vazzeg


ugy gondoltam ,hogy az Off ba  benne van a PCT stb. Nekem egy kúra igazán az 1.8héten hatásos ,9től 12ig már kevésbé. Annak meg végkép nem látom értelmét hogy 16hetes vagy hosszabb kúrát csinálni,pedig sok ilyet látok. ezért gondoltam a 8hétre. A fő dolog ami érdekelne ,hogy 8hét szünet után érzékenyek lesznek e az androgén receptorok vagy hosszabb szünet kell. 

Ez attól függ hányféle anyag megy, és milyen kombinációban. 1 anyaggal vagy egyféle kombinációval felesleges 8 hétnél több. (Ez se igaz, csak általánosítok, mert sokmindentől függ..  ;D )

2010. Június 06. - 18:42:40
Válasz #681
Nem elérhető

Milo


tegyük fel hogy két féle tesztó megy pl.propionat,depo és emellett winstrol. így mi a helyzet. az érdekel hogy ez után ha 8hét kimarad akkor érzékenyek lesznek e az androgén receptorok
Riceman

2010. Június 06. - 19:09:09
Válasz #682
Nem elérhető

God Vazzeg


tegyük fel hogy két féle tesztó megy pl.propionat,depo és emellett winstrol. így mi a helyzet. az érdekel hogy ez után ha 8hét kimarad akkor érzékenyek lesznek e az androgén receptorok

Gondolom először megy a propi az ena mellé, és utána elhagyod, a végére meg berakod a winit. Ez után lesz egy legalább 4 hetes levezetési ciklus, és utána marad el 4 hét? Szerintem kevés.. A levezetés utántól ha elmarad 8 hét, az elég lehet. Talán..  ::) Mennyiségek függvénye is..

2010. Június 06. - 20:27:29
Válasz #683
Nem elérhető

player


Mi a véleményetek arról ha úgy nézne ki a kúra ,hogy 8héten végig teszto,winstrol,500E hcg, kúra után PCT vagy Nolvadex XT és amint letelt a 8hét menne minden előről, magyarul 8hét On, 8hét OFF

hát ha KOMOLY terveid vannak akkor kb ez a menetrend. Persze majd most jól megkapom,h nem, de attol még igen.
Sőt, sok esetben a 8hét off-ban benne van a pct-novedex és társai is.
ha komoly terveid vannak akkor non-stop tele vagy,mert nem engedheted meg magadnak hogy "kihugyozd magad"...szerintem

2010. Június 06. - 20:37:48
Válasz #684
Nem elérhető

Maszat


Mi a véleményetek arról ha úgy nézne ki a kúra ,hogy 8héten végig teszto,winstrol,500E hcg, kúra után PCT vagy Nolvadex XT és amint letelt a 8hét menne minden előről, magyarul 8hét On, 8hét OFF

hát ha KOMOLY terveid vannak akkor kb ez a menetrend. Persze majd most jól megkapom,h nem, de attol még igen.
Sőt, sok esetben a 8hét off-ban benne van a pct-novedex és társai is.
ha komoly terveid vannak akkor non-stop tele vagy,mert nem engedheted meg magadnak hogy "kihugyozd magad"...szerintem

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 06. - 22:09:43
Válasz #685
Nem elérhető

Milo


de ha non stop tele vagyok,aakkor akár hogy kombinálgatom az anyagokat a receptorok telítődnek és egyre kisebb lesz a hatás. az 1.8hét fejlődését nem tudom megközelíteni, szerintem. Olvastam ilyet hogy a versenyzőnek egy év a versenyfelkészülés aztán 3hónap szünet
Riceman

2010. Június 06. - 22:14:28
Válasz #686
Nem elérhető

Maszat


de ha non stop tele vagyok,aakkor akár hogy kombinálgatom az anyagokat a receptorok telítődnek és egyre kisebb lesz a hatás. az 1.8hét fejlődését nem tudom megközelíteni, szerintem. Olvastam ilyet hogy a versenyzőnek egy év a versenyfelkészülés aztán 3hónap szünet

neked teljesen felesleges állandóan telilenni. nem készülsz vb-re, nem? ;D
felesleges azon agyalnod,h hogy kombináld a szereket a receptorok telitődése miatt.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 06. - 22:24:59
Válasz #687
Nem elérhető

Milo


hát igen pont ez a lényeg. ezért gondoltam ilyenre hogy 8hét On, 8vagy kicsvel több hét OFF
Riceman

2010. Június 08. - 17:29:51
Válasz #688
Nem elérhető

Shark7


Üdv minden fórumozónak!
A levezetéssel kapcsolatban azt a kérdést tenném fel hogy egy 120szemes danabol kúra levezetésére az extro block alkalmas e? mellé legalon menne

2010. Június 11. - 09:45:12
Válasz #689
Nem elérhető

Challanger


OFF:

Na ez a topic sokkal izgalmasabbnak (hasznosabbnak) tűnik, mint a különféle kokszoknak nyitott témák. Holnap el is kezdem olvasni az elejétől:) Sajna, most nagyon nincs pénz, de talán augusztus körül összejönne egy kúrára. Addig is okosítom magam, mert elég bonyolult ez a szakma... :-\