2024. Szeptember 22. - 11:36:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367677 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2010. Március 27. - 10:00:13
Válasz #630
Nem elérhető

kamugirl


Sziasztok!
Tavaly nyáron volt egy propionát + trenbolone + winstrol kúrám. 12 hetes. Ment proviron is, meg hcg + clostyl.
az utó kúrának októberben lett vége, de most se tökéletes a szerszám.
Mit tegyek?
olvasgattam és még egyszer elkezdtem szedni cslostylt. 10napja szedem de semmi javulás. első 2 nap 3db-ot és 8 naig 2db-okat. Most még 10napig 1db-okat terveztem.
Tudok még valami mást is tenni a javulás érdekében?

Köszi a segítséget.

2010. Március 27. - 12:25:15
Válasz #631
Nem elérhető

Maszat


Hát nem találtam megfelelő topicot a kérdésem feltevésére, így itt teszem.

Véleményetek szerint meglévő gynoval, 1 ciklus alatt, heti 500-750mg tesztoszteronnal mik lennének azok a gyógyszerek és milyen adagolásban, amivel az ösztrogén szintet a minimálisra lehetne csökkenteni?

Mondjuk napi 1 arimidex? Napi 50mg proviron+20 tamoxifen?  Napi 4szem novedex?

A cél,h a pluszt tesztoszteron ne aromatizálódjon csak a legkissebb mértékben és a meglévő ösztrogén ne tudja kifejten ia hatását.Ebböl adódik,h aromatáz gátlásra és ösztrogén receptor blokkolásra is nagy szükség van.Csak nem tom,h ezt miylen "kiegészítőkkel" lehetne a legeredményesebben elérni.

Várom a válaszokat. :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 27. - 14:05:26
Válasz #632
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Tavaly nyáron volt egy propionát + trenbolone + winstrol kúrám. 12 hetes. Ment proviron is, meg hcg + clostyl.
az utó kúrának októberben lett vége, de most se tökéletes a szerszám.
Mit tegyek?
olvasgattam és még egyszer elkezdtem szedni cslostylt. 10napja szedem de semmi javulás. első 2 nap 3db-ot és 8 naig 2db-okat. Most még 10napig 1db-okat terveztem.
Tudok még valami mást is tenni a javulás érdekében?

Köszi a segítséget.

T-bomb + Axis HT  8-)

2010. Március 28. - 07:56:02
Válasz #633
Nem elérhető

kamugirl


Köszönöm  :-){
Mennyi idő alatt fejti ki a hatását a clostyl?
És a t-bomb ?
(kíváncsi vagyok,hogy még mennyi idő amíg minden rendben lesz.)

2010. Március 28. - 07:56:02
Válasz #634
Nem elérhető

ROCCO


Sajna a környékünkön divat lett a deca+testo+hcg kombó, szal mást már nem is lehet kapni! Értem ezalatt se provi, se nolva, clostyl szal szó szerint semmi mást!! !+"% Most állnék neki a következő kúrának és mivel én mindig használtam ezeket is, így nemtom milesz ezek nélkül nem akarok nekiállni.. Vki ötlet? :laugh:

2010. Március 28. - 10:56:20
Válasz #635
Nem elérhető

Szabi


Sajna a környékünkön divat lett a deca+testo+hcg kombó, szal mást már nem is lehet kapni! Értem ezalatt se provi, se nolva, clostyl szal szó szerint semmi mást!! !+"% Most állnék neki a következő kúrának és mivel én mindig használtam ezeket is, így nemtom milesz ezek nélkül nem akarok nekiállni.. Vki ötlet? :laugh:

Máshonnan nem tudod ezeket beszerezni?
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 28. - 13:02:27
Válasz #636
Nem elérhető

ROCCO


Nem, mivel itt az egész környéken senki nem használja már őket, már nem is kereskednek vele. Persze az én körömben..

2010. Március 28. - 13:25:02
Válasz #637
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem, mivel itt az egész környéken senki nem használja már őket, már nem is kereskednek vele. Persze az én körömben..

Patikus vagy gyógyszerész ismi?  ::)

2010. Március 28. - 14:28:43
Válasz #638
Nem elérhető

ROCCO


Nem, mivel itt az egész környéken senki nem használja már őket, már nem is kereskednek vele. Persze az én körömben..

Patikus vagy gyógyszerész ismi?  ::)

Ő már nem ad senkinek, hála egy idiótának akinek eljárt a szája.. Mind1 nem marad más pár ismerőssel még próbálok beszélni, mást nemtok :-\

2010. Március 28. - 20:53:26
Válasz #639
Nem elérhető

andras123


Köszönöm  :-){
Mennyi idő alatt fejti ki a hatását a clostyl?
És a t-bomb ?
(kíváncsi vagyok,hogy még mennyi idő amíg minden rendben lesz.)
a kovetkezo kuradig  ****:))))))

2010. Március 28. - 23:17:08
Válasz #640
Nem elérhető

kamugirl


Nem lesz következő kúra. Ha helyre állnak a dolgok most,akkor utána nem lesz baj többet azt is tudom.
Csak azt nem,hogy mikor áll helyre. lassan 2 hete szedem a clostylt megint és semmi változás.... Ennek mennyi idő kell?
T-Bomb-ot is beszerzem minnél hamarabb.



2010. Március 29. - 17:07:33
Válasz #641
Nem elérhető

Maszat


Hát nem találtam megfelelő topicot a kérdésem feltevésére, így itt teszem.

Véleményetek szerint meglévő gynoval, 1 ciklus alatt, heti 500-750mg tesztoszteronnal mik lennének azok a gyógyszerek és milyen adagolásban, amivel az ösztrogén szintet a minimálisra lehetne csökkenteni?

Mondjuk napi 1 arimidex? Napi 50mg proviron+20 tamoxifen?  Napi 4szem novedex?

A cél,h a pluszt tesztoszteron ne aromatizálódjon csak a legkissebb mértékben és a meglévő ösztrogén ne tudja kifejten ia hatását.Ebböl adódik,h aromatáz gátlásra és ösztrogén receptor blokkolásra is nagy szükség van.Csak nem tom,h ezt miylen "kiegészítőkkel" lehetne a legeredményesebben elérni.

Várom a válaszokat. :)

Na valaki..saccra? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 30. - 21:57:54
Válasz #642
Nem elérhető

doncicco


Hát nem találtam megfelelő topicot a kérdésem feltevésére, így itt teszem.

Véleményetek szerint meglévő gynoval, 1 ciklus alatt, heti 500-750mg tesztoszteronnal mik lennének azok a gyógyszerek és milyen adagolásban, amivel az ösztrogén szintet a minimálisra lehetne csökkenteni?

Mondjuk napi 1 arimidex? Napi 50mg proviron+20 tamoxifen?  Napi 4szem novedex?

A cél,h a pluszt tesztoszteron ne aromatizálódjon csak a legkissebb mértékben és a meglévő ösztrogén ne tudja kifejten ia hatását.Ebböl adódik,h aromatáz gátlásra és ösztrogén receptor blokkolásra is nagy szükség van.Csak nem tom,h ezt miylen "kiegészítőkkel" lehetne a legeredményesebben elérni.

Várom a válaszokat. :)

Na valaki..saccra? ;D

Amíg ki nem derül mi is zajlott valójában a szervezetedben, mi van a melledben ne tervezgess.

2010. Március 31. - 15:11:15
Válasz #643
Nem elérhető

Maszat


az a durva,h a magyar egészségügy annyira szar,h mire ezt az ember kivizsgáltatja az hónapok...

kezdjük ott,h beutalót necces volt szerezni.Aztán a kórház ahova utaltak, csak csütörtökön lehet időpontot kérni.Az miylen már? Ki tudja mikor kapok.vérvétel, megint időpont stb stb.nagyon döcögős.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 31. - 15:47:22
Válasz #644
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


az a durva,h a magyar egészségügy annyira szar,h mire ezt az ember kivizsgáltatja az hónapok...

kezdjük ott,h beutalót necces volt szerezni.Aztán a kórház ahova utaltak, csak csütörtökön lehet időpontot kérni.Az miylen már? Ki tudja mikor kapok.vérvétel, megint időpont stb stb.nagyon döcögős.

Akkor el kell tipegni magándokihoz, mire végigkocsikázod a  normál utat, lesz annyiba, mint ott egy vizsgálat.erre nem szabad sajnálni a pénzt.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.