2024. Szeptember 22. - 11:31:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367673 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Március 04. - 21:17:15
Válasz #615
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mindenesetre nem tartot sokaig a kura es nem szedtel sokat sem eleg lessz ha Kiegeszitoket szedel de kezd el Honaptol
Valami Jo teszto novelot Vitrixet Peldaul vagy a Natural Sterol Complex se hulesegg
a csuklod sajnalatos Kitudja ecaka nem folyt ra az ablakbol a hideg vagy Megfeledkezdtel oszt hosszu Idejes a Joint Commandrol
azaz a Izuletek Porcok Taplalasarol es azoknak valo Tapanyag atvetelenek Segiteseröl



András vagy Pistuka,

Neked valamilyen éjszakai tévés telefonálós műsorba kellene jelentkezned. Tudod, amiben a távgyógyító válaszol. Sokat keresnél... :D Már így a neten keresztül is átsüt, hogy van tehetséged az ilyesmihez.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 04. - 21:42:19
Válasz #616
Nem elérhető

vízépítő


Először is kösz a választ!
A stílusod Bandi bátyám kisé furi!Milyen hideg?Honnan folyik?Egyáltalán mi van?
Joint performance megy különben (most) elötte mást szedtem, ja és a fájdalom alatta is megvolt?!
Bár ezekkel kapcsolatban jó tapasztalataim voltak eddig, most nem jött be! :(

Látom EFIT MESTER is itt van!
Szerinted????

2010. Március 04. - 21:46:56
Válasz #617
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Először is kösz a választ!
A stílusod Bandi bátyám kisé furi!Milyen hideg?Honnan folyik?Egyáltalán mi van?
Joint performance megy különben (most) elötte mást szedtem, ja és a fájdalom alatta is megvolt?!
Bár ezekkel kapcsolatban jó tapasztalataim voltak eddig, most nem jött be! :(

Látom EFIT MESTER is itt van!
Szerinted????

Szerény véleményem szerint nem kell semmilyen utókúrát csinálnod 16 nap után. A májvédőt viszont szedd továbbra is. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 04. - 21:47:16
Válasz #618
Nem elérhető

andras123


efitmaster  8-)
Official Reincarnation  :-)!
Adminisztrátor  :-!
Top Dog Master  ****:))))))
Elérhető   :-){

Efitmaster

2010. Március 04. - 21:52:35
Válasz #619
Nem elérhető

vízépítő



2010. Március 04. - 21:52:35
Válasz #620
Nem elérhető

andras123


Először is kösz a választ!
A stílusod Bandi bátyám kisé furi!Milyen hideg?Honnan folyik?Egyáltalán mi van?
Joint performance megy különben (most) elötte mást szedtem, ja és a fájdalom alatta is megvolt?!
Bár ezekkel kapcsolatban jó tapasztalataim voltak eddig, most nem jött be! :(

Látom EFIT MESTER is itt van!
Szerinted????

Szerény véleményem szerint nem kell semmilyen utókúrát csinálnod 16 nap után. A májvédőt viszont szedd továbbra is. Ennyi.
aze csinalt a veribe koncentraciot a Methandienonum de teszto novelot ha bekapna hatha
De oke oke te vagy a Fonok 20mg vel Kezdonek nez ki es nala aze aze Mit gondolsz erről?

2010. Március 04. - 22:01:04
Válasz #621
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Először is kösz a választ!
A stílusod Bandi bátyám kisé furi!Milyen hideg?Honnan folyik?Egyáltalán mi van?
Joint performance megy különben (most) elötte mást szedtem, ja és a fájdalom alatta is megvolt?!
Bár ezekkel kapcsolatban jó tapasztalataim voltak eddig, most nem jött be! :(

Látom EFIT MESTER is itt van!
Szerinted????

Szerény véleményem szerint nem kell semmilyen utókúrát csinálnod 16 nap után. A májvédőt viszont szedd továbbra is. Ennyi.
aze csinalt a veribe koncentraciot a Methandienonum de teszto novelot ha bekapna hatha
De oke oke te vagy a Fonok 20mg vel Kezdonek nez ki es nala aze aze Mit gondolsz erről?

16 nap után a szervezet még viszonylag könnyen kezelni tudja a hormonháztartást. A methandienone felezési ideje pár óra, tehát napokon belül nem lesz a szervezetben egyáltalán. Edzeni a páciens nem fog a keze miatt, úgyhogy felesleges túlságosan törnie magát a következő hetekben, igáz-e vágy nem igáz?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 04. - 22:10:50
Válasz #622
Nem elérhető

Fekete Ádám


áááááá András te nagyon veszélyes vagy @:-)
  :-)! Łł=

2010. Március 04. - 22:17:45
Válasz #623
Nem elérhető

vízépítő


Efit majd, ha újra kezdem megkeresnélek, hogy hogy csináljam a következőt, vagy inkább az igazi ELSŐT!ok?
Mielőtt regeltem végig nyálaztam szinte az egész fórumot, lenyűgöző, hogy a szteroid téma összetettségébe nem kavarodsz bele!
Szóval majd lehet, hogy kérek azért segítséget!

"edzeni a páciens nem fog a keze miatt"..................MICSODA????
Volt egy balesetem, idén febr. 4.-én vették ki a fémeket a lábamból, most kezdem újra gyilkolni őket, mert lefogytak iszonyat! :(
Amíg a lábam felhozom, addig lefogy a felsőtestem, HÁT NEM JÓ A BULI?????????????

2010. Március 04. - 23:18:36
Válasz #624
Nem elérhető

andras123


Először is kösz a választ!
A stílusod Bandi bátyám kisé furi!Milyen hideg?Honnan folyik?Egyáltalán mi van?
Joint performance megy különben (most) elötte mást szedtem, ja és a fájdalom alatta is megvolt?!
Bár ezekkel kapcsolatban jó tapasztalataim voltak eddig, most nem jött be! :(

Látom EFIT MESTER is itt van!
Szerinted????

Szerény véleményem szerint nem kell semmilyen utókúrát csinálnod 16 nap után. A májvédőt viszont szedd továbbra is. Ennyi.
aze csinalt a veribe koncentraciot a Methandienonum de teszto novelot ha bekapna hatha
De oke oke te vagy a Fonok 20mg vel Kezdonek nez ki es nala aze aze Mit gondolsz erről?

16 nap után a szervezet még viszonylag könnyen kezelni tudja a hormonháztartást. A methandienone felezési ideje pár óra, tehát napokon belül nem lesz a szervezetben egyáltalán. Edzeni a páciens nem fog a keze miatt, úgyhogy felesleges túlságosan törnie magát a következő hetekben, igáz-e vágy nem igáz?  :D
Igazad van Mivel nem ugy van az am ahogy elgondoltuk

2010. Március 04. - 23:21:58
Válasz #625
Nem elérhető

andras123


Efitmaster amugy 10mg adagolasnal 10 nap utan esik a tesztoszteron szint termelese 40 szazalekot Bar ez egyenfuggö de akkor is
Eggyetertesztesz?  ****:)))))) :-){

2010. Március 07. - 15:47:28
Válasz #626
Nem elérhető

Taki


Clomidal kapcsolatos kérdésem lenne milyet lehet most kapni ami jó is!!!válaszokat előre is köszönöm ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

2010. Március 07. - 15:53:50
Válasz #627
Nem elérhető

God Vazzeg


Clomidal kapcsolatos kérdésem lenne milyet lehet most kapni ami jó is!!!válaszokat előre is köszönöm ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Clostylbegit patikából  8)

2010. Március 07. - 16:10:18
Válasz #628
Nem elérhető

Taki



2010. Március 15. - 07:41:05
Válasz #629
Nem elérhető

daloo


sziasztok! most szeretnék belevágni az első kúrába stanával (egy kis izmot fel, egy kis zsírt le), de nem tudom pontosan, hogy mit kellene szednem közben/utána. Máriatövist mindenképp szednék, és a végén gondoltam vmilyen ösztro blokkolóra. Mit ajánlotok még ezek helyett vagy mellett, és hogy kellene őket szednem? Bocsi az amatőr kérdésekért! ?:-/