2024. Szeptember 22. - 13:28:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367684 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Február 07. - 10:19:57
Válasz #600
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na jó, most komolyan, nehogy valaki hisztizni kezdjen, hogy itt is állandó leoltás folyik: Nincs semmilyen lényegi különbség a kettő között.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Február 07. - 10:23:09
Válasz #601
Nem elérhető

God Vazzeg


Na ez már nekem is tetszik de én a hcg t közbe tólnám már az elsö hét után 500 ui és hetente 500iu 5000iu öszessen elég szerintem de jobb lenne de csak szerintem mert itt senki nem képes igy le irni mind te csak duma van ollvass utánna meg stb meg se érteni ezt a sok humbukot amit itt le irnak XD annyit olvastam már utánna hogy huuu de nem egyszerü meg érteni ezt a dolgot /7%

Minden részletesen le van írva okoska, csak olvasni kellene. Azért nincs direkt neked még egyszer leírva, mert 20. alkalommal már uncsi. De te nem találtad meg, szóval lehet retardált vagy, persze akkor nem szóltam. Mielőtt fikázol egy olyan fórumon ahol segítséget vársz, gondolkodni kellene nem?  ::)

2010. Február 07. - 10:24:42
Válasz #602
Nem elérhető

God Vazzeg


Na jó, most komolyan, nehogy valaki hisztizni kezdjen, hogy itt is állandó leoltás folyik: Nincs semmilyen lényegi különbség a kettő között.

Ugyanaz van benne, de a pregnylt kivették a gyógyszerkönyből, és az helyett van ez. Persze dupla áron. Amúgy meg minden ugyanaz  #:-)

2010. Február 07. - 16:12:47
Válasz #603
Nem elérhető

Maszat


Na ez már nekem is tetszik de én a hcg t közbe tólnám már az elsö hét után 500 ui és hetente 500iu 5000iu öszessen elég szerintem de jobb lenne de csak szerintem mert itt senki nem képes igy le irni mind te csak duma van ollvass utánna meg stb meg se érteni ezt a sok humbukot amit itt le irnak XD annyit olvastam már utánna hogy huuu de nem egyszerü meg érteni ezt a dolgot /7%

annak ellenére,h mondtam,h nem tudok segíteni, csak Nekem írtál vagy 4 privátot.
Sok másiknak is írtál, és előtte-utánna még itt is nyöszörögtél.

A probléma itt a Te felfogásoddal van.

Senki nem fog neten ismeretlenül olyan témában szellemi fogyatékosoknak segítséget adni, amivel saját maga sincs tisztában.

Eldumálgatunk itt 1-2 dologrol,mindenki tud 1 keveset, meg Efit is ír néha 1 hosszabb szösszenetet.Ezekböl ki lehet gurigázni mit, hogy...

Ez így megy.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 08. - 22:52:02
Válasz #604
Nem elérhető

brutusz


nekem kb 1 hónapja hoztak még pregnylt a gyógyszertárba, igaz legalább ennyit vártam is rá. ma viszont proviront vettem, és azt mondták az utolsó, mert törölték a törzskönyből. igaz ez a mai csak sima Schering-es volt, az előzőek meg Bayer Schering Pharma-s. remélem azért valami marad, de az is lehet felvásárolom néhány patika készletét.

2010. Február 09. - 00:22:41
Válasz #605
Nem elérhető

God Vazzeg


nekem kb 1 hónapja hoztak még pregnylt a gyógyszertárba, igaz legalább ennyit vártam is rá. ma viszont proviront vettem, és azt mondták az utolsó, mert törölték a törzskönyből. igaz ez a mai csak sima Schering-es volt, az előzőek meg Bayer Schering Pharma-s. remélem azért valami marad, de az is lehet felvásárolom néhány patika készletét.

Kicsit kezd kilenni a faxom már ezzel  &5*

2010. Február 09. - 06:20:55
Válasz #606
Nem elérhető

brutusz



2010. Február 09. - 07:52:35
Válasz #607
Nem elérhető

God Vazzeg


ja, akkor bocs... ***)))

Nyilván nem veled, hanem hogy mindent betiltanak  ::)

2010. Február 13. - 12:36:02
Válasz #608
Nem elérhető

tivi


Hello!

1.-4. hétig Deca(400mg/hét)+Danabol(2db), 4.-9. hétig Deca(400mg/hét)+Susta(500mg/hét)! A 4. hétnél járok, ez az első kúrám. Egyenlőre nem érzek az aromatizáció okozta mellékhatásokat, de ettől függetlenül kéne mellé Nolvadex? A fontos az, hogy hogyan fejezzem be a kúrát, mert elbizonytalanottam e téren? Spiropentről mi a véleményetek és ha ajánlott akkor azt, hogy?

Előre is köszönöm!!!

2010. Február 17. - 11:47:28
Válasz #609
Nem elérhető

rooney1985


Hello most tartok a wini-susta kúrám felénél az lenne a kérdésem mivel kellene levezetnem
akitol veszem a cuccot szerinte nem kell elég az edzés én gondoltam egy 60-80 szemes spiro kúrát érdemes?
köszi a választ

2010. Február 17. - 11:53:31
Válasz #610
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello most tartok a wini-susta kúrám felénél az lenne a kérdésem mivel kellene levezetnem
akitol veszem a cuccot szerinte nem kell elég az edzés én gondoltam egy 60-80 szemes spiro kúrát érdemes?
köszi a választ

Tegnap este szép volt a 2 fejesgól.  ****:)))))) Bár Gabe nem díjazta.  ;D

2010. Február 17. - 11:55:32
Válasz #611
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hello most tartok a wini-susta kúrám felénél az lenne a kérdésem mivel kellene levezetnem
akitol veszem a cuccot szerinte nem kell elég az edzés én gondoltam egy 60-80 szemes spiro kúrát érdemes?
köszi a választ

Tegnap este szép volt a 2 fejesgól.  ****:)))))) Bár Gabe nem díjazta.  ;D


Geci te mekkora egy hülye vagy Balu, bazzzegggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 17. - 12:14:55
Válasz #612
Nem elérhető

Gabe


Ez a hombárfejű is degec községből származik!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 04. - 20:58:32
Válasz #613
Nem elérhető

vízépítő


Hali!

ezen a fórumon még új vagyok, de remélem segíteni fogtok!
Szóval: most megy az első Danabol kúrám, csak Dana, ami tudom nem jó, de így alakult.
Ma volt a 16. nap 20 mg megy naponta.
A gond az, hogy hetek óta fáj a bal csuklóm, ma eljutottam oda, hogy dokihoz kellett mennem, mert már kocsit sem tudtam vezetni a fájdalomtól.
Akutt inhüvely gyulladást állapítottak meg, hétfőig kaptam haladékot, ha addig nem javul be kell gipszelni. :(
Na ennyit az önsajnálatról!
Mától term megszakítom a kúrát.
A kérdés az, hogy csináljak-e lezárást,vagy vmi utókúra szerűt, vagy hagyjam a természetre??
Az elképzelésem az lenne, hogy elhagyom és kész, és figyelem a reakciókat, hogy nem-e lesz cici, vagy libidógond, vagy here, vagy mit tudom én, és csak akkor reagálok. Úgy gondolom talán 16 nap 20 mg-vel nem kavart be nagyon?!
Ha kapok gipszet, akkor min. 1 hónap off. Utána mikor kezdhetném újra?? Akkor talán vmi szuri menne mellé?! (lehet, hogy égi jel, hogy nem volt jó a kúra?! ;D)
Lécci írjatok!!!!

Ja, a poén! Gondoltam Silegonnal addig kényeztetem a májam a megkezdett kúra után, abból baj nem lehet! Hát mit ír fel a doki bá? Durván májkárosító, full kemény SZTEROID TARTALMÚ fájdalomcsillapítót!!! ;D

2010. Március 04. - 21:13:47
Válasz #614
Nem elérhető

andras123


Mindenesetre nem tartot sokaig a kura es nem szedtel sokat sem eleg lessz ha Kiegeszitoket szedel de kezd el Honaptol
Valami Jo teszto novelot Vitrixet Peldaul vagy a Natural Sterol Complex se hulesegg
a csuklod sajnalatos Kitudja ecaka nem folyt ra az ablakbol a hideg vagy Megfeledkezdtel oszt hosszu Idejes a Joint Commandrol
azaz a Izuletek Porcok Taplalasarol es azoknak valo Tapanyag atvetelenek Segiteseröl