2024. Szeptember 22. - 13:37:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367690 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2010. Január 15. - 23:59:37
Válasz #585
Nem elérhető

Maszat


A fasznak vagytok péntek este itt!
Irány szórakozni!!!

most buktam pókeren 6500ft-ot.Többet nem volt kedvem, meg nem is lett volna ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 16. - 07:32:43
Válasz #586
Nem elérhető

jocika


Hát én akkor már semmit se értek most akkor elég ha a pl a susta mellé szedem a navát és nem kell levezetés vagy mi ? én komolyan nem értem már ezt az egészet valaki irja már le pontosan hogy pl egy 16 ampollából álló 8 hetes susta mellé mi a pontos levezetés miböl mennyi és mikor?

2010. Január 16. - 11:17:31
Válasz #587
Nem elérhető

bee


Hát én akkor már semmit se értek most akkor elég ha a pl a susta mellé szedem a navát és nem kell levezetés vagy mi ? én komolyan nem értem már ezt az egészet valaki irja már le pontosan hogy pl egy 16 ampollából álló 8 hetes susta mellé mi a pontos levezetés miböl mennyi és mikor?
Jocika egy kémikus feltalált egy új szert  :-oD(pirossal aláhúzva.) El lett mondva sokszor. Viccen kívül Ha végig olvasod ezt a topic-ot akkor mindenre választ kapsz. De légy türelmes, és többször olvasd át, mert elsőre, bonyolult, én már vagy 6-9 szer olvastam át de még mindig találok új infókat ami hasznos, és itt kezdek rájönni, hogy mennyire keveset tudok a hormonháztartásról. Ha viszont nem tiszta hogy hogyan kell levezetni akkor bele se kezdj!!! AZ EGÉSZSÉG A LEGFONTOSABB.
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Január 16. - 14:29:16
Válasz #588
Nem elérhető

andras123


Akkor ezt valahogy ugy fogom megoldani hogy 8 hét legyen  a szuszta és a Gaspari Novedex (szedési) ideje....

Pl: 1-8 hét  -A novodex-et csak a 4 héten kezdem el szedni, és amikor véget ér a szuszta kúra még 4 hétig szedem... így mind a kettő 8 hét kis eltolással
szerintem ez igy pont fajin lesz.
De azt majd meglátjuk élesbe:)  =/+'
További szép napot....

Én úgytudom, hogy a sustában található testosterone enanthate-nak 4 hét a felezési ideje, azt is kalkuláld bele  ;)

decaonat van benne.

 :-O

2010. Január 19. - 02:54:21
Válasz #589
Nem elérhető

maverickk84


Kérdésem a kovetkező lenne: Szeptemberbe lett vége első dana kúrámnak 6 hét napi 30mg. Nem vezettem le a végén semmivel mert azt mondták hogy szemes után nem muszály. A gond az hogy a mostani természetes tesztoszteron szintem alacsonyabbnak érzem mint a kura előtt a pár évvel ezelőttitől meg főleg. 25 éves vagyok. Mit javasoltok? És sajnalom ha visszatérő kérdés de nem tudtam vegigolvasni az egesz topicot barmennyire is szerettem volna. Korrekt hasznalható valaszért nagyon hálás lennék előre is kossz.

2010. Január 22. - 06:38:55
Válasz #590
Nem elérhető

jocika


Nos akkor ez a 8 hetes susta levezetés jó vagy nem az utolsó injekciótól számitva 17. nap 3000 iu hcg 22.nap 3000iu hcg 27.nap1500iu hcg 32.nap1500ui hcg és még mellé a 17.naptól a 34.napig 100mg clomid (napi 2 szem) 35.nap 49 nap ig 50mg clomid (1szem) mer kezd zavaros lenni kösz a hozzá értöknek

2010. Január 22. - 09:17:26
Válasz #591
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nos akkor ez a 8 hetes susta levezetés jó vagy nem az utolsó injekciótól számitva 17. nap 3000 iu hcg 22.nap 3000iu hcg 27.nap1500iu hcg 32.nap1500ui hcg és még mellé a 17.naptól a 34.napig 100mg clomid (napi 2 szem) 35.nap 49 nap ig 50mg clomid (1szem) mer kezd zavaros lenni kösz a hozzá értöknek

jocika basszus, te analfabéta vagy, vagy valami ilyesmi? Le lett írva itt már erről kurva sok minden,amiből elég világosnak kell lennie már a dolgoknak. Erre te megkérdezed, hogy jó-e? Jó-e? Mit vársz, hogy valaki csillagos ötöst adjon neked itt, vagy meghívjon egy sörre mert leírod azt a levezetést, amit az összes magyar koxoló használ évtizedek óta és megkérdezed, hogy jó-e?

Amit te leírtál levezetést az nem jó, de elmegy. Kb. ezt a levezetést használja az emberek kb. 95%-a az egész világon és jól elvannak vele. Tehát valószínüleg te is jól el leszel vele. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 22. - 10:13:16
Válasz #592
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos akkor ez a 8 hetes susta levezetés jó vagy nem az utolsó injekciótól számitva 17. nap 3000 iu hcg 22.nap 3000iu hcg 27.nap1500iu hcg 32.nap1500ui hcg és még mellé a 17.naptól a 34.napig 100mg clomid (napi 2 szem) 35.nap 49 nap ig 50mg clomid (1szem) mer kezd zavaros lenni kösz a hozzá értöknek

jocika basszus, te analfabéta vagy, vagy valami ilyesmi? Le lett írva itt már erről kurva sok minden,amiből elég világosnak kell lennie már a dolgoknak. Erre te megkérdezed, hogy jó-e? Jó-e? Mit vársz, hogy valaki csillagos ötöst adjon neked itt, vagy meghívjon egy sörre mert leírod azt a levezetést, amit az összes magyar koxoló használ évtizedek óta és megkérdezed, hogy jó-e?

Amit te leírtál levezetést az nem jó, de elmegy. Kb. ezt a levezetést használja az emberek kb. 95%-a az egész világon és jól elvannak vele. Tehát valószínüleg te is jól el leszel vele. Ennyi.

És még nem is jó, mert egetverő hiba van benne. Remélem rájön a fiatalember hogy hol  ;D (Olvasás-olvasás)  ***

2010. Január 22. - 23:05:36
Válasz #593
Nem elérhető

jocika


kösz fiuk  :-){ mostmár akkor vágom csak nem volt tiszta szóval ez SZódával elmegy  @-o akkor majd ki okoskodom a kura köbeni novadex szedést meg a cége felé a clomid és hcg azt csak jólesz ennyi csak ezt akartam már tisztán látni mégegyszek kösz  :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2010. Január 23. - 08:53:41
Válasz #594
Nem elérhető

jocika


Még egy kérdés hogy tudok be tenni ide képet van pár pakisténi sustanonrol képem saját kiváncsi lennék a véleményekre??? ötlet valaki??

2010. Január 27. - 06:39:05
Válasz #595
Nem elérhető

shongoboy


Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni egy normális levezetéssel kapcsolatban.
Már lassan 11 éve edzek és most szeretném elkezdeni az első kúrámat.
90 kg (kis felesleggel) vagyok 168 cm magas, kar 44cm és eddig natural.
Nem szeretném kombinálni semmivel, azt gondoltam tapasztalatszerzésnek elég magában a susta.
A kúra 14db sustából állna provilonnal és levezetésként HCG,Clostybegit és Nolvadex-re gondoltam.
Kb így:
1 hét = 1ampulla
2 hét = 2ampulla
3 hét = 2ampulla
4 hét = 2ampulla
5 hét = 2ampulla
6 hét = 2ampulla
7 hét = 2ampulla
8 hét = 1ampulla

Lenne egy pár kérdésem, amire nagyon megköszönném a válaszokat:

1, A  proviron szerintetek elég a kúra felétől elkezdenem napi 2 szemmel, mennyi provit vegyek (elosszam 1reggel-1estére)?
2, HCG-t az utolsó szuri után 21 nappal és utána 5 naponként - ez megfelelő így?
3, Clostybegit és Nolvadex milyen adagolásban szedjem és mikor kezdjem,mekkora mennyiségben és meddig.

Előre is köszönöm a válaszokat.
üdv



2010. Január 28. - 09:22:43
Válasz #596
Nem elérhető

shongoboy


Mi a véleményetek erről:
Jó úton járok?

1hét   susi 1db                     
2hét   susi 2 db                     
3hét   susi 2 db   provilon (napi 2)                  
4hét   susi 2 db   provi (napi 2)                  
5hét   susi 2 db   provi (napi 2)      nolva 10mg (napi 1db)            
6hét   susi 2 db   provi (napi 2)      nolva 10mg (napi 1db)            
7hét   susi 2 db   provi (napi 2)      nolva 10mg (napi 1db)            
8hét   susi 1 db   provi (napi 2)      nolva 10mg (napi 1db)            
9hét                 provi (napi 2)      nolva 20mg (napi 2db)            
10hét                provi (napi 2)          nolva 20mg (napi 2db)            
11hét                                  nolva 20mg (napi 2db)      HCG utolsó szuritól 21.nap      
12hét                                  nolva 20mg (napi 2db)      HCG 5.nap      
13hét                                  nolva 20mg (napi 2db)      HCG 5.nap      
14hét                                  nolva 20mg (napi 2db)            

2010. Január 31. - 08:00:59
Válasz #597
Nem elérhető

jocika


Na ez már nekem is tetszik de én a hcg t közbe tólnám már az elsö hét után 500 ui és hetente 500iu 5000iu öszessen elég szerintem de jobb lenne de csak szerintem mert itt senki nem képes igy le irni mind te csak duma van ollvass utánna meg stb meg se érteni ezt a sok humbukot amit itt le irnak XD annyit olvastam már utánna hogy huuu de nem egyszerü meg érteni ezt a dolgot /7%

2010. Február 07. - 09:29:56
Válasz #598
Nem elérhető

badrhari


Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a CHORAGON 5000 (Hatóanyag: Chorionic gonadotrophin) és a PREGNYL 5000 (Hatóanyag: Chorionic gonadotrophin) között van-e lényegi különbség, levezetéshez használható-e mindkettő?

CHORAGON 500
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/CHORAGON_5000_NE_por_injekciohoz/6204

PREGNYL 5000
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/PREGNYL_5000_NE_injekcio/8278

2010. Február 07. - 10:16:36
Válasz #599
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy a CHORAGON 5000 (Hatóanyag: Chorionic gonadotrophin) és a PREGNYL 5000 (Hatóanyag: Chorionic gonadotrophin) között van-e lényegi különbség, levezetéshez használható-e mindkettő?

CHORAGON 500
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/CHORAGON_5000_NE_por_injekciohoz/6204

PREGNYL 5000
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/PREGNYL_5000_NE_injekcio/8278

Van lényegi különbség: az egyikbe intel, a másikba amd processort szereltek, és ez nem mindegy! A Machintosh-nak van egy új gonadotropinja, azt használd, mert attól nem zsibbadsz annyira.  ????...
Ha a hatóanyaga mindkettőnek 5000NE chorionic gonadotropin, attól még az egyik lehet, hogy nem chorionic gonadotropin, és lehet, hogy nem 5000 NE, úgyhogy vigyázz.  #:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"