2024. Szeptember 22. - 15:15:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367700 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Január 14. - 23:43:02
Válasz #570
Nem elérhető

Maszat


hali!Csak véleményt szeretnék hogy jól csináltam e ? hátha valaki máshogy tette volna.Nos be toltam 16 ampula sustát  3 naponta 1 et 8 héten átt 3 hétre rá böktem az elsö hcg t ami 5000 iu  volt  és még 5 naponta egyet egyet, közbe az elsö hétöl szedtem napi két szem clomidot a másodiktól napi 1 et 2 hétig .Szerintetek jól csináltam ez igy vagy nem ? remélem nem toltam el ha valakinek van tapasztalata kérem osza meg velem köszönöm!

álltalában ez az elfogadott levezetés.De mint a HCG-s topicban olvashatod Efit írásait, akik értenek hozzá azok a kúra közbeni HCG adagolást részesítik előnyben,heti kissebb dózisokra osztva.

Olvasd át, jó topic!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 15. - 10:02:57
Válasz #571
Nem elérhető

bee


Sziasztok, Én most kezdek el egy szuszta kurát,20 ampulla (valoszinüleg sosem fogok máshoz nyulni)
Ehez milyen levezetést ajánlotok, annyi féle dolgot irtatok már itt hogy nemtuidom kiválogatni az én kis egyszerű kurámhoz...
Tiszteletem... =/+'
Mondjuk ez engem is foglalkoztat. Várjuk a sült galambot (én mondjuk csirke párit vagyok, de kinek a pap kinek a lánya.) @:-) Efit mit mond rá? Kell-e ide Hcg. vagy elég ha alatta megy ATD és/vagy Proviron. (bár azt mondák ez olyan mintha két kalapácsal akarnánk a szöget beverni nem kell provi is meg Gaspari-Novedex XT, de és itt jön a de) :--:
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Január 15. - 10:23:12
Válasz #572
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Efit írt már nem keveset a témában, ha ő megteszi azt, hogy leírja, akkor ti ne legyetek lusták, és olvassátok el.

Ha figyelmesen végigolvassátok ezt a topikot, mindenre kaptok választ.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.0

Ne várja el senki, hogy csak beírja mit fog használni vagy épp mit használ, és ehhez már kapja is válaszban a lehető legjobb levezetést. Minden infó itt van, nektek csak ki kell keresni. De ehhez át kell olvasni az egészet. ;)

2010. Január 15. - 13:04:54
Válasz #573
Nem elérhető

szilent85


Kösz a linket Balu!!!! :-){ :-){
Már meg is találtam amit kerestem....
Tömören ennyit tudtam kiszedni magamnak a tájékoztatóból:
A susta kúra aelött el kell kezdeni szedni Pl: Gaspari Novedex-et , kura közben és után is.
Igy biztos nem lessz baj a hormonokkal..."semmi nem fog leállni igy nincs is mit beinditani"
Valaki egészitsen már ki ha nem szürtem volna ki teljesen a lényeget.
A segitségeteket köszönöm,lehet egy pár válasszal megmentetek attól hogy valami hülyeséget csináljak...

2010. Január 15. - 14:22:03
Válasz #574
Nem elérhető

Maszat


Efit vagy regényt ír, vagy csak pisilni ment közbe  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 15. - 14:35:01
Válasz #575
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kösz a linket Balu!!!! :-){ :-){
Már meg is találtam amit kerestem....
Tömören ennyit tudtam kiszedni magamnak a tájékoztatóból:
A susta kúra aelött el kell kezdeni szedni Pl: Gaspari Novedex-et , kura közben és után is.
Igy biztos nem lessz baj a hormonokkal..."semmi nem fog leállni igy nincs is mit beinditani"
Valaki egészitsen már ki ha nem szürtem volna ki teljesen a lényeget.
A segitségeteket köszönöm,lehet egy pár válasszal megmentetek attól hogy valami hülyeséget csináljak...


Nem teljesen ez lett leírva, de ha valaki ennyit megért, már haladunk.  :D Érdemes többször és nagyon figyelmesen elolvasni ezeket a témákat.

Először is, az előző két év alatt senki, aki egy kicsit is ért ehhez a témához nem vont le teljesen szilárd következtetéseket, sőt, valaki minél jobban megismeri ezt a témát, annál jobban rájön, hogy mennyire komplikált és nem könnyű egyszerű következtetéseket levonni.

A Gaspari - Novedex szedési ideje is korlátozott, mivel ismét csak egy potens dologról beszélünk, ha már Novedex. Tehát elsősorban kúra alatt és után, de kb. 8 hétre maximalizálva. Emellett, idő hiányában még nem is említettük meg a csúnya magyar nevén "aromatáz visszapattanást" (ugye erről még nem sokan hallottatok  ;) ), ami az aromatáz blokkolók elhagyását követően következik be és okozhat nem kedves dolgokat szintén. Kb. 2 éve készülök, hogy leírjam ezt is valamennyire. Az aromatáz blokkolók viselkedését és későbbi hatásait részletesebben.

Tehát a kérdés mindig, mennyi tesztoszteron, mennyi ideig, és ettől függ a saját tesztoszteron termelés leállása, amit a Gaspari Novedex(vagy ATD) nagyban csökkenthet, de a Gaspari Novedex se egy olyan csoda dolog, amit örökké(folyamatosan) lehet használni következmények nélkül.
Elsősorban kúra alatt és után nagyon hasznos, maradjunk ennyiben.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 15. - 14:35:46
Válasz #576
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit vagy regényt ír, vagy csak pisilni ment közbe  ;D

Állandóan telefonon zavarnak az írás közben, mivel 24/24 dolgozok... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 15. - 15:50:32
Válasz #577
Nem elérhető

szilent85


Akkor ezt valahogy ugy fogom megoldani hogy 8 hét legyen  a szuszta és a Gaspari Novedex (szedési) ideje....

Pl: 1-8 hét  -A novodex-et csak a 4 héten kezdem el szedni, és amikor véget ér a szuszta kúra még 4 hétig szedem... így mind a kettő 8 hét kis eltolással
szerintem ez igy pont fajin lesz.
De azt majd meglátjuk élesbe:)  =/+'
További szép napot....

2010. Január 15. - 15:55:53
Válasz #578
Nem elérhető

atleeta


Akkor ezt valahogy ugy fogom megoldani hogy 8 hét legyen  a szuszta és a Gaspari Novedex (szedési) ideje....

Pl: 1-8 hét  -A novodex-et csak a 4 héten kezdem el szedni, és amikor véget ér a szuszta kúra még 4 hétig szedem... így mind a kettő 8 hét kis eltolással
szerintem ez igy pont fajin lesz.
De azt majd meglátjuk élesbe:)  =/+'
További szép napot....

Én úgytudom, hogy a sustában található testosterone enanthate-nak 4 hét a felezési ideje, azt is kalkuláld bele  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 15. - 17:16:53
Válasz #579
Nem elérhető

Maszat


Akkor ezt valahogy ugy fogom megoldani hogy 8 hét legyen  a szuszta és a Gaspari Novedex (szedési) ideje....

Pl: 1-8 hét  -A novodex-et csak a 4 héten kezdem el szedni, és amikor véget ér a szuszta kúra még 4 hétig szedem... így mind a kettő 8 hét kis eltolással
szerintem ez igy pont fajin lesz.
De azt majd meglátjuk élesbe:)  =/+'
További szép napot....

Én úgytudom, hogy a sustában található testosterone enanthate-nak 4 hét a felezési ideje, azt is kalkuláld bele  ;)

decaonat van benne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 15. - 17:24:07
Válasz #580
Nem elérhető

atleeta


Akkor ezt valahogy ugy fogom megoldani hogy 8 hét legyen  a szuszta és a Gaspari Novedex (szedési) ideje....

Pl: 1-8 hét  -A novodex-et csak a 4 héten kezdem el szedni, és amikor véget ér a szuszta kúra még 4 hétig szedem... így mind a kettő 8 hét kis eltolással
szerintem ez igy pont fajin lesz.
De azt majd meglátjuk élesbe:)  =/+'
További szép napot....

Én úgytudom, hogy a sustában található testosterone enanthate-nak 4 hét a felezési ideje, azt is kalkuláld bele  ;)

decaonat van benne.
Igaz  /:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 15. - 22:54:12
Válasz #581
Nem elérhető

Milo


Maszat úgy vágja az omna,susta összetevőit hogyha álmából felkeltenéd akkor is kívülről fújná
Riceman

2010. Január 15. - 23:51:15
Válasz #582
Nem elérhető

God Vazzeg


Maszat úgy vágja az omna,susta összetevőit hogyha álmából felkeltenéd akkor is kívülről fújná

Pedig ez egy lényegtelen momentum tud lenni  ;D

2010. Január 15. - 23:53:42
Válasz #583
Nem elérhető

Maszat


Maszat úgy vágja az omna,susta összetevőit hogyha álmából felkeltenéd akkor is kívülről fújná

Csak a sustanonét tudom, mivel azt használtam..
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 15. - 23:57:06
Válasz #584
Nem elérhető

hopika


A fasznak vagytok péntek este itt!
Irány szórakozni!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!