2024. Szeptember 22. - 15:25:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367706 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Január 13. - 20:46:09
Válasz #555
Nem elérhető

God Vazzeg


2év folyamatos kokszolás?  ;D
Ezek az emberek hol élnek amúgy?
Gondolom ilyen komoly az étkezése is mint a szakmai tudása...
Persze.Reggelire megy 200g mangalica szalonna mer' az egészséges  ;D Amúgy ha én itt nem kezdek el olvasgatni akkor a napisomot is edzés előtt szedné, "mer ha felmegy a tesztó akkor agresszívebb leszel és jobban megy az edzés".
1 évig folyamatosan szemest szedett, utána kezdte el a szúrós dolgokat.Oda jár a srác edzeni ahova én és onnan ismerem.

Valószínűleg előre haladott heresorvadása lehet már, el kellene menni orvoshoz. Inkább nem minősítem  :-/]
Szarul hangzik.Különösebben amúgy engem sem érdekel.Halvány lila fogalma sincs arról, hogy mi az a koksz, csak szedi mert nő tőle. Sajnos errefelé van még egy pár ilyen arc  :-\

Akit ismertem hasonlót (évekig nyomta a koxot megállás nélkül) azt nemrég temették el. 39 éves volt. El lehet gondolkodni azért néha..  ::)

2010. Január 13. - 21:42:25
Válasz #556
Nem elérhető

szilent85


Sziasztok, Én most kezdek el egy szuszta kurát,20 ampulla (valoszinüleg sosem fogok máshoz nyulni)
Ehez milyen levezetést ajánlotok, annyi féle dolgot irtatok már itt hogy nemtuidom kiválogatni az én kis egyszerű kurámhoz...
Tiszteletem... =/+'

2010. Január 13. - 21:50:31
Válasz #557
Nem elérhető

Milo


Pontosan miben halt meg a 39éves csávó, mi volt a baja
Riceman

2010. Január 14. - 09:50:59
Válasz #558
Nem elérhető

God Vazzeg


Pontosan miben halt meg a 39éves csávó, mi volt a baja

Ha jól tudom a szive vitte el. De nem vagyok benne biztos  ::)

2010. Január 14. - 13:46:16
Válasz #559
Nem elérhető

Milo


van egy ismerősöm elég szép adagokba nyomja a tesztót, néha decával kombinálja ,mondta hogy nem egyszer előfordult már vele ,hogy ugy elkezdett dobogni a szive ,hogy le kellett ülnie mer külömben összeesett volna. és ez séta közben volt,nem edzéskor. azt gondoltam eddig hogy csak az efedrin féleségekkel lehet ilyen hatás
Riceman

2010. Január 14. - 14:02:22
Válasz #560
Nem elérhető

Maszat


van egy ismerősöm elég szép adagokba nyomja a tesztót, néha decával kombinálja ,mondta hogy nem egyszer előfordult már vele ,hogy ugy elkezdett dobogni a szive ,hogy le kellett ülnie mer külömben összeesett volna. és ez séta közben volt,nem edzéskor. azt gondoltam eddig hogy csak az efedrin féleségekkel lehet ilyen hatás

Nekem a  legelső kúrám első 1-2 injekciója után fordult elő 1 érdekes dolog.

Elmentem edzeni, hát-bicepsz volt.Lenyomtam a hátat de már igencsak melegem volt, szédültem meg légszomjam.A bicot ki is hagytam, hazafele beugrottam haveromhoz ahol szarul lettem.

Anyukája mondta mérjünk vérnyomást mert ki vagyok pirosodva meg kint vannak az erek a fejemen.154/ valamennyi volt.

Tudni kell,h nekem az átlag vérnyomásom 110 és 120között szokott lenni, talán ezért viselt meg annyira.

Többet nem volt ilyen problémám, csak azon az edzésen.Lehet fura volt még a szerevezetemnek kezdetben a többlet testosteron.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 14. - 16:57:25
Válasz #561
Nem elérhető

ical


sziasztok! 24eves vagyok oktoberben egy 8 hetes stanazolol kurat csinaltam, ennek befejeztevel a herek mukodeset 20szem (5napig napi ketto, madj napi egy szem) clstilbegyt szedtem, most pedig tribulus maximust! a baj csak annyi h potenciazavarok leptek fel a clostilbegy szedeset kovetoen!valakinek valami otlet vagy segitseg? a segitsegeteket elore is koszonom

2010. Január 14. - 18:44:17
Válasz #562
Nem elérhető

Milo


1,nem stanát szedtél ,csak azt hitted
2,ezektől nem oldódik meg a potenciaprobléma, tribulus semmit se ér
Riceman

2010. Január 14. - 20:17:12
Válasz #563
Nem elérhető

ical


1,nem stanát szedtél ,csak azt hitted
2,ezektől nem oldódik meg a potenciaprobléma, tribulus semmit se ér

az la pharma ceg altal gyartott stanazololt szedtem!vagom hogy a tribulustol nem oldodik meg a problema ezert kertem segitseget.

2010. Január 14. - 20:18:20
Válasz #564
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
ical...nem kell mindent beírnod 3-4*. Moderált vagy még, tehát akkor fog megjelenni az üzeneted, ha valamelyik admin vagy moderátor beengedi azt.  ;)

2010. Január 14. - 20:22:41
Válasz #565
Nem elérhető

ical


köszönöm az infot:) es elnezest kerek

2010. Január 14. - 20:23:20
Válasz #566
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
köszönöm az infot:) es elnezest kerek

Semmi baj, csak gondoltam megsprórolok neked pár perc gépelést.  ;D

2010. Január 14. - 21:38:01
Válasz #567
Nem elérhető

szilent85


Sziasztok, Én most kezdek el egy szuszta kurát,20 ampulla (valoszinüleg sosem fogok máshoz nyulni)
Ehez milyen levezetést ajánlotok, annyi féle dolgot irtatok már itt hogy nemtuidom kiválogatni az én kis egyszerű kurámhoz...
Tiszteletem...   (majd csak válaszol már valaki)  ***))) ***))) ***)))  =/+'

2010. Január 14. - 21:59:32
Válasz #568
Nem elérhető

jocika


hali!Csak véleményt szeretnék hogy jól csináltam e ? hátha valaki máshogy tette volna.Nos be toltam 16 ampula sustát  3 naponta 1 et 8 héten átt 3 hétre rá böktem az elsö hcg t ami 5000 iu  volt  és még 5 naponta egyet egyet, közbe az elsö hétöl szedtem napi két szem clomidot a másodiktól napi 1 et 2 hétig .Szerintetek jól csináltam ez igy vagy nem ? remélem nem toltam el ha valakinek van tapasztalata kérem osza meg velem köszönöm!

2010. Január 14. - 23:40:43
Válasz #569
Nem elérhető

brutusz


Ezt elvileg igen, de lehetett volna még kiegészíteni, inkább előtte kellett volna kérdezni, vagy olvasni.
A szakértők lehet mást mondanak.