2024. Szeptember 22. - 17:36:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367729 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Január 12. - 22:05:57
Válasz #540
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Kúra után vagyok, kb 3 hónappal. 16 hetes kúrát csináltam, ami ugye hülyeség volt, de ez már mindegy. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni, mert olyan jó érzés volt. Úgy vettem észre, hogy ezek a szerek képesek pszichikai függőséget okozni. Ez idő alatt nyomtam propionátot, agovirint, sustát, decát, andriolt,proviront. Sajnos mindent, ami a kezem ügyébe akadt. Most ott tartok, hogy andrologushoz járok, az FSH szintem 0,4,  az LH-m 0,6, a totál tesztoszteron 5,650

Normál értékek: FSH 1,5-12,4     LH  1,7-8,6       Totál tesztoszteron 9,9-27,8

Ugye nem kell mondanom, hogy ezek az értékek milyen tünetekkel járnak.
A doki javaslatára napi 1x1 Clostylbegit-et és Zitazonium-ot szedek, talán még hónapokig.
Emellett vettem még Tribulust, és GH MAX-ot, hátha valamicskét segítenek. ( ezek táp. kiegek )
Azt vettem észre, hogy az andrológusok nem nagyon értenek a kifejezett "koksz problémákhoz", elvileg nem erre lettek kiképezve. Talán valamelyikőtöknek van valamiféle hasonló tapasztalata a mielőbbi visszaálláshoz, ha egyáltalán még lehetséges. 

Jól gondolja az orvos (szerintem) kis adagokban (mondjuk heti 500-1000IU) mehetne mellé HCG is. Vagy inkább így írom: mindenképp menjen mellé HCG is, a clostyl a gátlás miatt kellene, a HCG meg a golylik miatt..

2010. Január 12. - 23:18:13
Válasz #541
Nem elérhető

brutusz


Nem tudom ki hogy van vele, de a HCGt (Pregnil) hűtőben szoktátok tárolni? Én eddig nem így tettem. Pedig a dobozon is rajta van, hogy 2-15°C között kell tárolni. Legalábbis a mostanin, és ez biztos, hogy eredeti, mert gyógyszertárban vettem. Ott mondták is, hogy hűtve kell tárolni. Azt is kétlem, hogy a "postások" és az ő lerakatuk így tárolná.
Ha már így szóba került, mit lehet még gyógyszertárban megvenni? Én proviront, clostrylt, tamoxyt szoktam, na meg spirot.

2010. Január 12. - 23:57:07
Válasz #542
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom ki hogy van vele, de a HCGt (Pregnil) hűtőben szoktátok tárolni? Én eddig nem így tettem. Pedig a dobozon is rajta van, hogy 2-15°C között kell tárolni. Legalábbis a mostanin, és ez biztos, hogy eredeti, mert gyógyszertárban vettem. Ott mondták is, hogy hűtve kell tárolni. Azt is kétlem, hogy a "postások" és az ő lerakatuk így tárolná.
Ha már így szóba került, mit lehet még gyógyszertárban megvenni? Én proviront, clostrylt, tamoxyt szoktam, na meg spirot.

Elárulok 1 titkot  ;D

A steroidokat ELMÉLETILEG csak patikában lehetne venni  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 13. - 00:03:14
Válasz #543
Nem elérhető

hopika


Nem tudom ki hogy van vele, de a HCGt (Pregnil) hűtőben szoktátok tárolni? Én eddig nem így tettem. Pedig a dobozon is rajta van, hogy 2-15°C között kell tárolni. Legalábbis a mostanin, és ez biztos, hogy eredeti, mert gyógyszertárban vettem. Ott mondták is, hogy hűtve kell tárolni. Azt is kétlem, hogy a "postások" és az ő lerakatuk így tárolná.
Ha már így szóba került, mit lehet még gyógyszertárban megvenni? Én proviront, clostrylt, tamoxyt szoktam, na meg spirot.

Elárulok 1 titkot  ;D

A steroidokat ELMÉLETILEG csak patikában lehetne venni  :D

Vagy állatorvosnál...
 !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 13. - 00:18:39
Válasz #544
Nem elérhető

brutusz


Kishazánkban ezekből sem sokat tudok ami forgalomban van. /:-)

2010. Január 13. - 09:34:43
Válasz #545
Nem elérhető

Milo


tudtommal csak a felbontott hcg t kell hűtőben tartani
Riceman

2010. Január 13. - 10:16:36
Válasz #546
Nem elérhető

brutusz


http://www.directsteroids.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/p/r/pregnyl.png
http://anabolics-online.com/images/pregnyl5000_web.jpg
Ezeken is rajta van. Magyart nem találtam hirtelen.
Egyébként a gyakorlatban nem szokás az ampullás készítményeket felbontva tárolni. Ha nem használják fel mindet, mármint a gyógyászatban, kidobásra kerül. Márcsak azért is mert fertőződhet.

2010. Január 13. - 11:34:06
Válasz #547
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.directsteroids.com/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/p/r/pregnyl.png
http://anabolics-online.com/images/pregnyl5000_web.jpg
Ezeken is rajta van. Magyart nem találtam hirtelen.
Egyébként a gyakorlatban nem szokás az ampullás készítményeket felbontva tárolni. Ha nem használják fel mindet, mármint a gyógyászatban, kidobásra kerül. Márcsak azért is mert fertőződhet.

Felbontott= fecskendőbe felszívott, majd lekupakolt  ;) Így elvileg pár hetet kibír  8)

2010. Január 13. - 16:16:34
Válasz #548
Nem elérhető

brutusz


OK, ezt elfogadom, de a dobozon, ami az alap felvetést elindította bennem nem erre utal.

2010. Január 13. - 16:45:21
Válasz #549
Nem elérhető

God Vazzeg


OK, ezt elfogadom, de a dobozon, ami az alap felvetést elindította bennem nem erre utal.

Egyértelműen hűtőben kell tárolni, vagy más helyiségben ahol 2-15C fok van  ;D

2010. Január 13. - 20:08:37
Válasz #550
Nem elérhető

atleeta


Egy ismerősöm 2 év folyamatos!!!! koxolás után egy könyöksérülés miatt abbahagyta az edzést meg a koxot is. Ment neki 5 * 5000NE HCG de csomó kezd nőni a mellében.
Napi 30mg nolvadexet ajánlottam neki de gondolom ez kevés lesz. Esetleg valami ötlet?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 13. - 20:20:48
Válasz #551
Nem elérhető

Rob


2év folyamatos kokszolás?  ;D
Ezek az emberek hol élnek amúgy?
Gondolom ilyen komoly az étkezése is mint a szakmai tudása...
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 13. - 20:29:21
Válasz #552
Nem elérhető

atleeta


2év folyamatos kokszolás?  ;D
Ezek az emberek hol élnek amúgy?
Gondolom ilyen komoly az étkezése is mint a szakmai tudása...
Persze.Reggelire megy 200g mangalica szalonna mer' az egészséges  ;D Amúgy ha én itt nem kezdek el olvasgatni akkor a napisomot is edzés előtt szedné, "mer ha felmegy a tesztó akkor agresszívebb leszel és jobban megy az edzés".
1 évig folyamatosan szemest szedett, utána kezdte el a szúrós dolgokat.Oda jár a srác edzeni ahova én és onnan ismerem.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 13. - 20:38:45
Válasz #553
Nem elérhető

God Vazzeg


2év folyamatos kokszolás?  ;D
Ezek az emberek hol élnek amúgy?
Gondolom ilyen komoly az étkezése is mint a szakmai tudása...
Persze.Reggelire megy 200g mangalica szalonna mer' az egészséges  ;D Amúgy ha én itt nem kezdek el olvasgatni akkor a napisomot is edzés előtt szedné, "mer ha felmegy a tesztó akkor agresszívebb leszel és jobban megy az edzés".
1 évig folyamatosan szemest szedett, utána kezdte el a szúrós dolgokat.Oda jár a srác edzeni ahova én és onnan ismerem.

Valószínűleg előre haladott heresorvadása lehet már, el kellene menni orvoshoz. Inkább nem minősítem  :-/]

2010. Január 13. - 20:43:03
Válasz #554
Nem elérhető

atleeta


2év folyamatos kokszolás?  ;D
Ezek az emberek hol élnek amúgy?
Gondolom ilyen komoly az étkezése is mint a szakmai tudása...
Persze.Reggelire megy 200g mangalica szalonna mer' az egészséges  ;D Amúgy ha én itt nem kezdek el olvasgatni akkor a napisomot is edzés előtt szedné, "mer ha felmegy a tesztó akkor agresszívebb leszel és jobban megy az edzés".
1 évig folyamatosan szemest szedett, utána kezdte el a szúrós dolgokat.Oda jár a srác edzeni ahova én és onnan ismerem.

Valószínűleg előre haladott heresorvadása lehet már, el kellene menni orvoshoz. Inkább nem minősítem  :-/]
Szarul hangzik.Különösebben amúgy engem sem érdekel.Halvány lila fogalma sincs arról, hogy mi az a koksz, csak szedi mert nő tőle. Sajnos errefelé van még egy pár ilyen arc  :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA