2024. Szeptember 22. - 19:21:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367738 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 03. - 09:40:14
Válasz #510
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemrég írtam,h érzékeny a jobb melbimbóm.Kb10-15napja.azóta 1-1 nap kihagyással szedek 20mg tamoxifent, az érzékenység enyhült, de ha pl kihagytam 1-2napot mert azt hittem elfogyott akkor megint jelentkezett.

Most ez az eset azért érdekes, mert januárba vége lett a kúrámnak, februárban levezettem, volt kis gyno tamoxi visszahúzta csomókat.Azóta semmi.

Erre most néztem 1 filmet, és említették benne a hererákot.Néha szokott fájni, vannak napok amikor érzékeny, elkezdtem guglizni és írták,h fiatal 20-30közti férfiaknál "gyakori" álltalában fájdalom mentes és kisérő tünet lehet pl a mellbimbó érzékenység...
Tényleg szoktak fájni a heréim, ez már kúra elött is volt, de ez a mellbimbó érzékenység most nagyon ráparáztatott a dolgokra.Azt írja ilyenkor a here HCG-t termel és annak következtében lehet érzékeny a mellbimbó...

holnap felkeresek 1 urulógust @-o  :-[

Here HCG-t termel? Ez nekem új, hol olvastad? Linkeld már plz..  ;-oo-;
Szerk: simán kimutatja a terhes teszt, és csak egyféle HCG van, ami másmilyen az nem HCG  ;D

2009. December 03. - 15:13:40
Válasz #511
Nem elérhető

Maszat


Nemrég írtam,h érzékeny a jobb melbimbóm.Kb10-15napja.azóta 1-1 nap kihagyással szedek 20mg tamoxifent, az érzékenység enyhült, de ha pl kihagytam 1-2napot mert azt hittem elfogyott akkor megint jelentkezett.

Most ez az eset azért érdekes, mert januárba vége lett a kúrámnak, februárban levezettem, volt kis gyno tamoxi visszahúzta csomókat.Azóta semmi.

Erre most néztem 1 filmet, és említették benne a hererákot.Néha szokott fájni, vannak napok amikor érzékeny, elkezdtem guglizni és írták,h fiatal 20-30közti férfiaknál "gyakori" álltalában fájdalom mentes és kisérő tünet lehet pl a mellbimbó érzékenység...
Tényleg szoktak fájni a heréim, ez már kúra elött is volt, de ez a mellbimbó érzékenység most nagyon ráparáztatott a dolgokra.Azt írja ilyenkor a here HCG-t termel és annak következtében lehet érzékeny a mellbimbó...

holnap felkeresek 1 urulógust @-o  :-[

Here HCG-t termel? Ez nekem új, hol olvastad? Linkeld már plz..  ;-oo-;
Szerk: simán kimutatja a terhes teszt, és csak egyféle HCG van, ami másmilyen az nem HCG  ;D


Nekem is teljes mértékben új a dolog.Tudomásom szerint a terhes nők vizeletéből nyerik, nem tudtam,h a here képes humán koriogonadotropin termelni.vagyis csak daganatos elváltozásoknál emelkedik a véráramban.

http://www.labtestsonline.hu/Condition_TesticularCancer.html?page=3

"A hererák diagnózisának felállítása fizikális vizsgálattal kezdődik, amely tumormarkerek, például AFP (alfa-fetoprotein) és hCG (humán koriogonadotropin) kimutatására végzett laboratóriumi vizsgálatokkal egészülhet ki. A nem seminoma rákok mintegy 85%-ában ezen proteinek egyikének vagy másikának szintje megemelkedik. Ezek a vizsgálatok segíthetik a hererák diagnózisának felállítását, és ha a kiinduláskor magasabb szinteket mértek, a továbbiakban hasznosak a kezelésre adott válasz követésére vagy az esetleges kiújulás észlelésére. Míg az AFP és hCG szintje csak a hererákok bizonyos típusaiban magasabb, az LDH (laktát-dehidrogenáz) szint a legtöbb esetben emelkedett lehet. Az LDH számos szövetféleségben megtalálható enzim, amely sejtkárosodás esetén a véráramba jut. Nem specifikus a hererákra, meghatározása azonban további információt adhat az orvosnak."

http://www.webbeteg.hu/index.php?page=news_full&type=12&menu=betegseg&news_id=428&cim=Heredaganat-

A heredaganatok többsége bizonyos anyagokat - tumormarkereket (AFP-t, HCG-t, LDH-t) - termel, melyek vérszintje mind a diagnózis megerősítésében, mind a súlyossági fok megállapításában fontos, továbbá a kezelést követően a betegség esetleges kiújulását is korán jelzi.

1ébként tegnap hajnal 3ig kutattam a problémáimat, nagy valószínűséggel nekem viszértágulatom van amira most nem térek ki, 1 "viszonylag ártalmatlan" ugyanakkor nemzőképtelenséget is okozHATÓ betegség.az összes tünete és kockázati tényezője illik rám,de ezt majd holnap az urulógus megtmondja, merthogy holnapra kaptam időpontot.

És Akkor természetesen megkérdezem a hirtelen felbukkanő mellbimbó érzékenységröl is a vélemyényét, és kérek 1 vérvételi beutalót is, amin fel vannak tüntetve a hormonértékek, mert ezt a körzeti orvosomtol hiába kértem, nem volt hajlandó adni(míg másnak simán adott ilyen jellegű vizsgálatra beutalót a háziorvosa!!)


Amúgy továbbra sem vagyok abban biztos,h a terhes nők vizeletében kimutatható hcg teljes mértékben megegyezik-e daganatos herék álltal termeltel.De ez igazábol lényegtelen, csupán az emlőérzékenység miatt írtam be ebbe a topicba.

Ha offnak találja valamelyik moderátor akkor törölje.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 03. - 19:16:22
Válasz #512

Bandi

Vendég
Nemrég írtam,h érzékeny a jobb melbimbóm.Kb10-15napja.azóta 1-1 nap kihagyással szedek 20mg tamoxifent, az érzékenység enyhült, de ha pl kihagytam 1-2napot mert azt hittem elfogyott akkor megint jelentkezett.

Most ez az eset azért érdekes, mert januárba vége lett a kúrámnak, februárban levezettem, volt kis gyno tamoxi visszahúzta csomókat.Azóta semmi.

Erre most néztem 1 filmet, és említették benne a hererákot.Néha szokott fájni, vannak napok amikor érzékeny, elkezdtem guglizni és írták,h fiatal 20-30közti férfiaknál "gyakori" álltalában fájdalom mentes és kisérő tünet lehet pl a mellbimbó érzékenység...
Tényleg szoktak fájni a heréim, ez már kúra elött is volt, de ez a mellbimbó érzékenység most nagyon ráparáztatott a dolgokra.Azt írja ilyenkor a here HCG-t termel és annak következtében lehet érzékeny a mellbimbó...

holnap felkeresek 1 urulógust @-o  :-[

Here HCG-t termel? Ez nekem új, hol olvastad? Linkeld már plz..  ;-oo-;
Szerk: simán kimutatja a terhes teszt, és csak egyféle HCG van, ami másmilyen az nem HCG  ;D


Nekem is teljes mértékben új a dolog.Tudomásom szerint a terhes nők vizeletéből nyerik, nem tudtam,h a here képes humán koriogonadotropin termelni.vagyis csak daganatos elváltozásoknál emelkedik a véráramban.

http://www.labtestsonline.hu/Condition_TesticularCancer.html?page=3

"A hererák diagnózisának felállítása fizikális vizsgálattal kezdődik, amely tumormarkerek, például AFP (alfa-fetoprotein) és hCG (humán koriogonadotropin) kimutatására végzett laboratóriumi vizsgálatokkal egészülhet ki. A nem seminoma rákok mintegy 85%-ában ezen proteinek egyikének vagy másikának szintje megemelkedik. Ezek a vizsgálatok segíthetik a hererák diagnózisának felállítását, és ha a kiinduláskor magasabb szinteket mértek, a továbbiakban hasznosak a kezelésre adott válasz követésére vagy az esetleges kiújulás észlelésére. Míg az AFP és hCG szintje csak a hererákok bizonyos típusaiban magasabb, az LDH (laktát-dehidrogenáz) szint a legtöbb esetben emelkedett lehet. Az LDH számos szövetféleségben megtalálható enzim, amely sejtkárosodás esetén a véráramba jut. Nem specifikus a hererákra, meghatározása azonban további információt adhat az orvosnak."

http://www.webbeteg.hu/index.php?page=news_full&type=12&menu=betegseg&news_id=428&cim=Heredaganat-

A heredaganatok többsége bizonyos anyagokat - tumormarkereket (AFP-t, HCG-t, LDH-t) - termel, melyek vérszintje mind a diagnózis megerősítésében, mind a súlyossági fok megállapításában fontos, továbbá a kezelést követően a betegség esetleges kiújulását is korán jelzi.

1ébként tegnap hajnal 3ig kutattam a problémáimat, nagy valószínűséggel nekem viszértágulatom van amira most nem térek ki, 1 "viszonylag ártalmatlan" ugyanakkor nemzőképtelenséget is okozHATÓ betegség.az összes tünete és kockázati tényezője illik rám,de ezt majd holnap az urulógus megtmondja, merthogy holnapra kaptam időpontot.

És Akkor természetesen megkérdezem a hirtelen felbukkanő mellbimbó érzékenységröl is a vélemyényét, és kérek 1 vérvételi beutalót is, amin fel vannak tüntetve a hormonértékek, mert ezt a körzeti orvosomtol hiába kértem, nem volt hajlandó adni(míg másnak simán adott ilyen jellegű vizsgálatra beutalót a háziorvosa!!)


Amúgy továbbra sem vagyok abban biztos,h a terhes nők vizeletében kimutatható hcg teljes mértékben megegyezik-e daganatos herék álltal termeltel.De ez igazábol lényegtelen, csupán az emlőérzékenység miatt írtam be ebbe a topicba.

Ha offnak találja valamelyik moderátor akkor törölje.

Maszat!

Mondtad h kúra után hullott a hajad.Ha mész urulógushoz,kérdezd meg a proscar nevezetű tablettát tőle,mit szól hozzá.Finasteride a hatóanyaga,blokkolja  a DHT-t.Amerikában árulják is propecia néven,csak ott 1mg-os a tabletta.Itthon negyedelik a proscart.De ugye mégiscsak prosztata gyógyszer..

2009. December 03. - 19:38:26
Válasz #513
Nem elérhető

Maszat


Nekem egész kúra alatt hullott a hajam és még utána is vagy 1 hónapig.nem gyengén megritkult a többlet tesztótol, amugy is fos hajam van.

Hogy érted,h kérdezzek rá???
Ismerem a proscart, ennek ellenére nem nagyon foglalkoztam a dologgal, már leszartam,h 28vagy 35éves koromra leszek kopasz, csak kell hozzá 1 fasza test aztán ki nem sz*rja le O0

Mellesleg a DHT 1 igen androgén dolog >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 03. - 20:25:33
Válasz #514

Bandi

Vendég
Nekem egész kúra alatt hullott a hajam és még utána is vagy 1 hónapig.nem gyengén megritkult a többlet tesztótol, amugy is fos hajam van.

Hogy érted,h kérdezzek rá???
Ismerem a proscart, ennek ellenére nem nagyon foglalkoztam a dologgal, már leszartam,h 28vagy 35éves koromra leszek kopasz, csak kell hozzá 1 fasza test aztán ki nem sz*rja le O0

Mellesleg a DHT 1 igen androgén dolog >:D

Mivel prosztata gyógyszer,ezért gondoltam h az urulógus vágja..
Mellékhatásokra(elsősorban fizikummal kapcsolatos) dolgokra kíváncs egy badis O0

De ha nem zavar a téma,akkor nem szóltam --)

2009. December 03. - 23:23:24
Válasz #515
Nem elérhető

Maszat


Nekem egész kúra alatt hullott a hajam és még utána is vagy 1 hónapig.nem gyengén megritkult a többlet tesztótol, amugy is fos hajam van.

Hogy érted,h kérdezzek rá???
Ismerem a proscart, ennek ellenére nem nagyon foglalkoztam a dologgal, már leszartam,h 28vagy 35éves koromra leszek kopasz, csak kell hozzá 1 fasza test aztán ki nem sz*rja le O0

Mellesleg a DHT 1 igen androgén dolog >:D

Mivel prosztata gyógyszer,ezért gondoltam h az urulógus vágja..
Mellékhatásokra(elsősorban fizikummal kapcsolatos) dolgokra kíváncs egy badis O0

De ha nem zavar a téma,akkor nem szóltam --)

oké, rákérdezek Neked a mellékhatásaira.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 04. - 11:38:00
Válasz #516
Nem elérhető

Maszat


Na megjártam az urulógust.Isteni szerencsém volt, mert kifogtam szerintem a világon a legjófejebb dokit, aki nem mellesleg "gyúrt" a 60as években @:-)

Mesélte az öreg 18-20évesen súlyzózott, és nyersen ették a tojást meg a csirkecombot, mert azt gondolták a sütés miatt sok fehérje veszik kárba, iggazi őrült ;D

Elmeséltem a nyűgömet, és közbe nem okoskodva, mondtam,h utána néztem neten a bajomnak és felállítottam neki az egész diagnózist a kockázati tényezőkkel, meg minden.Ami be is igazolódott, a hererákot kizárta, de azért még 1 ultrahangra beutalt.Mondjuk most is volt, ugyhogy nem értem.

Említettem a mellbimbó érzékenységet is, és mivel azt akartam,h tisztán lásson említettem neki a kúrákat is.
1 nagyon felvilágosult orvosrol volt szó, nem itélkezett meghallgatott és csodálkozott,h a gyógyszerek használatárol milyen informált 1 átlagos hobbi sportoló.
Megnyomogatta és mondta,h szedjem tovább a tamoxifent nyugodtan, nem vészes a dolog.


Bandi:rákérdeztem a proscarra arra csak annyit mondott, h az anti androgének közül a leggyengébb dolog, tehát mellékhatásokban is a leggyengébb.Mondta,h egészséges emberek sportcélú hormonhasználatában nem jártas, ugyhogy nem akart sokat beszélni ezügyben, inkább csak hallgatta,h miket használnak és hogy állítják vissza a normális hormonértékeket.
Annyit fűzött még hozzá,h az emberi hormonrendszer 1 nagyon összetett dolog, és nem véletlenül kering bennünk DHT, tehát saját magunkat normál állapotban nem célszerű kezelni csak azért,h ne hulljon a haj, persze más heti+ 500mg tesztoszteronnal, de ebben Ő nem jártas.

A szteroidhasználat hallatán felajánlotta,h megvizsgálja a prosztatámat is, amit Én udvariasan legközelebbre toltam, mondván nincs vizelési problémám @-o

A végén mosolyogva annyit mondott,h legyek ovatos, ne essek túlzásokba és mindig hagyjak időt a szervezetnek regenerálódni.

Tehát 1 nagyon kedves manushoz volt szerencsém.

Az elején lányos zavaromban a "na jöjjön" mondatára na vetkőzzön-t hallottam, ugyhogy rögtön feláltam és ledobtam a farmert, az aszisztens csaj nagy örömére, az is nagy arc volt meg is dícsérte a fenekem ****:)))


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 04. - 16:19:11
Válasz #517

Bandi

Vendég
Köszi Maszat ****:))))))
Örülök h nincs semmi gáz,és jó dokit fogtál ki!

2009. December 05. - 20:33:13
Válasz #518
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!

Segitségeteket szeretném kérni,ettem egy ogyan nevezetü cuccot hogy D-anabol de nem találok semmit róla a neten.Tudnátok segíteni nekem ebben ha esetleg ismeri ezt hogy hatásos e ez vagy v mi kamu cucc???????
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2009. December 06. - 17:19:02
Válasz #519
Nem elérhető

sterol


Sziasztok!

Segitségeteket szeretném kérni,ettem egy ogyan nevezetü cuccot hogy D-anabol de nem találok semmit róla a neten.Tudnátok segíteni nekem ebben ha esetleg ismeri ezt hogy hatásos e ez vagy v mi kamu cucc???????

2009. December 06. - 19:20:55
Válasz #520
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!8 év naturál edzés után döntöttem úgy,hogy szeretnék kipróbálni valamilyen szteroidot.A winstrolra esett a választásom,abból is az injektálható változatára.A kúra 30 ampullát tartalmaz,jelenleg a 14.-nél tartok,minden második nap viszek be egy ampullát(50mg),emellett a kúra kezdetétől szedek proviront minden nap 2x25mg-ot.Kérdésem felétek ennek a kúrának a levezetésével kapcsolatban lenne.Én levezetés gyanánt 3x5000NE HCG-t és 30db clostylbegyt-et gondoltam a következő szisztémában:az utolsó injekció utáni napon 5000NE HCG-t vinnék be és a clostyt is el kezdeném szedni napi 3x, 5 napon keresztül,majd következne még 5000NE HCG és napi 2x closty 5 napon keresztül,majd jönne az utolsó HCG injekció és napi 1 closty még 5 napig.
A kérdésem a következő:Véleményetek szerint ez a levezetés helyes módja egy ilyen volumenü kúra után?A winstrolt csak önmagában használom,tehát arra gondolok,hogy ez a kúra indokoltá tesz egy ilyen ,általam vázolt leveztést?Azért lenne fontos a válaszotok,mert ha nem szükséges nem tenném ki a hormonjaimat további stressznek s sem a pénzem sem az időm nem akarom pazarolni egy esetlegesen felesleges utókúrára.Válaszotokat előre is köszönöm!

2009. December 06. - 19:47:30
Válasz #521
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!8 év naturál edzés után döntöttem úgy,hogy szeretnék kipróbálni valamilyen szteroidot.A winstrolra esett a választásom,abból is az injektálható változatára.A kúra 30 ampullát tartalmaz,jelenleg a 14.-nél tartok,minden második nap viszek be egy ampullát(50mg),emellett a kúra kezdetétől szedek proviront minden nap 2x25mg-ot.Kérdésem felétek ennek a kúrának a levezetésével kapcsolatban lenne.Én levezetés gyanánt 3x5000NE HCG-t és 30db clostylbegyt-et gondoltam a következő szisztémában:az utolsó injekció utáni napon 5000NE HCG-t vinnék be és a clostyt is el kezdeném szedni napi 3x, 5 napon keresztül,majd következne még 5000NE HCG és napi 2x closty 5 napon keresztül,majd jönne az utolsó HCG injekció és napi 1 closty még 5 napig.
A kérdésem a következő:Véleményetek szerint ez a levezetés helyes módja egy ilyen volumenü kúra után?A winstrolt csak önmagában használom,tehát arra gondolok,hogy ez a kúra indokoltá tesz egy ilyen ,általam vázolt leveztést?Azért lenne fontos a válaszotok,mert ha nem szükséges nem tenném ki a hormonjaimat további stressznek s sem a pénzem sem az időm nem akarom pazarolni egy esetlegesen felesleges utókúrára.Válaszotokat előre is köszönöm!

Kérdezhetted volna ezeket mielőtt elkezded a kúrát.
Egyszer feldobom a bacskert ettől a 3-szor 5000NE HCG utókúra hülyeségtől és a sok hülye gyerektől(dílertől), aki ezt javasolja a gyerekeknek utókúrának egyébként is. A winstrol-ra még igazabb, hogy a HCG szakaszos, kúra közbeni használata sokkal előnyösebb megoldás, mint a kúra utáni lóadag HCG injekciók. Miközben a winstrolt nyomod, az adagolással, ahogy leírtad, nem ártana kb. 500NE HCG minden héten vagy minden második héten a kúra közben. A végén pedig semmi szükséged nem lenne HCG-re és a legnagyobb valószínűséggel clomidra sem.
A HCG topikban le lett írva ez a téma elég részletesen.
Hidd el, ha ennyi tudással csinálsz kúrákat, elég sok pénzt fogsz költeni az egészségedre a jövőben egyébként is, úgyhogy ne aggódj most a HCG ára miatt.

Author L. Rea leírt a winstrollal és a HCG-vel kapcsolatosan valami hasonlót évekkel ezelőtt:

...Since stanozolol is a derivative of DHT (dihydrotestosterone) the occurrence of premature balding has been noted in individuals who are predisposed to MPB when administering this drug. For the same reason real stanozolol does not convert to estrogens and has a lesser degree of HPTA inhibition and the effects last for a shorter period post-cycle. However due to the peripheral nervous system and the presence of an abnormally high degree of androgenic activity some " shrunken nuts syndrome" can occur with prolonged use. The effect is greatest upon the testes themselves so most have realized minimal interruption in natural androgen production with intermittent HCG only administration. ..."

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 06. - 20:01:38
Válasz #522
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!8 év naturál edzés után döntöttem úgy,hogy szeretnék kipróbálni valamilyen szteroidot.A winstrolra esett a választásom,abból is az injektálható változatára.A kúra 30 ampullát tartalmaz,jelenleg a 14.-nél tartok,minden második nap viszek be egy ampullát(50mg),emellett a kúra kezdetétől szedek proviront minden nap 2x25mg-ot.Kérdésem felétek ennek a kúrának a levezetésével kapcsolatban lenne.Én levezetés gyanánt 3x5000NE HCG-t és 30db clostylbegyt-et gondoltam a következő szisztémában:az utolsó injekció utáni napon 5000NE HCG-t vinnék be és a clostyt is el kezdeném szedni napi 3x, 5 napon keresztül,majd következne még 5000NE HCG és napi 2x closty 5 napon keresztül,majd jönne az utolsó HCG injekció és napi 1 closty még 5 napig.
A kérdésem a következő:Véleményetek szerint ez a levezetés helyes módja egy ilyen volumenü kúra után?A winstrolt csak önmagában használom,tehát arra gondolok,hogy ez a kúra indokoltá tesz egy ilyen ,általam vázolt leveztést?Azért lenne fontos a válaszotok,mert ha nem szükséges nem tenném ki a hormonjaimat további stressznek s sem a pénzem sem az időm nem akarom pazarolni egy esetlegesen felesleges utókúrára.Válaszotokat előre is köszönöm!


Egyszer feldobom a bacskert ettől a 3-szor 5000NE HCG utókúra hülyeségtől és a sok hülye gyerektől(dílertől), aki ezt javasolja a gyerekeknek utókúrának egyébként is. A



igazábol mindenki ezt a levezetést ismeri.kb minden régebbi oldalon ez a levezetés van leírva, és ha elolvassuk a topicot az elejétöl még olyan emberek is ezt írják akiknek lehet adni a véleményére.

számomra az álltalad említett kúra közbeni HCG használat teljesen új volt, sehol nem olvastam vagy hallottam róla, pedig azért pár oldalon kutakodtam(csak magyar, nem tudni külföldiül)

félreértés ne essék eszembe sincs azt mondani,h ez hülyeség, nem értek Én ehhez.
Csak azért írom, mert tényleg ez az álltalánosan elfogadott levezetés.
Ami 1ébként nekem nem jött be ha már itt tartunk.
A "lóadag" kúra utáni HCG antiösztrogén nélkül, provironnal(mert a sárga oldalon 1 bizonyos szakértő éveken át ezt ajánlotta a kúra utáni HCG mellé) megnövelte a Leydig-sejtek aromatáz aktivitását.Ezáltal jött 1 kis gyno.Ezt amúgy olvastam valahol:

"A HCG révén az ösztrogén- termelés is nő, mivel a szer növeli a Leydig-sejtek aromatáz aktivitását."
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 06. - 20:49:39
Válasz #523
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szteroid témában Magyarországon rettentő mennyiségű hamis információt fogadnak(tak) el az emberek helyes információnak, de csak azért, mert a nagyon képzetlen felhasználók elfogadják az ugyanolyan képzetlen, legtöbbször analfabéta dílerek tanácsait.

A legtöbb tényleg képzett "szteroid guru"(nem magyar) ismeri és javasolja is a kúra közbeni, szakaszos(intermittent) HCG használatot, sokkal jobban, mint a lóadagnyi utókúra használatot, ezen kívül ha javasolják is a HCG utókúra használatát, akkor sem 5000NE x 3 hanem kb. 1500NE x 3 a javaslatuk.

Az 5000 NE HCG használat egy 1960-as tanulmányból maradt fenn egyébként, ahol beteg férfiakon használták ezt a dózist.(No LH, No testosterone)
Egy szteroidokat használó sportolónak nem kellene megvárnia a "No LH, No Testosterone" pontot, mivel a kúrájában bármikor használhat HCG-t és így annak az esélye lecsökken, hogy a tesztoszteron termelése teljesen(akár az eredeti szintre már visszaállíthatatlanul) leáll; és nő a teljes visszaállás esélye is ezzel a módszerrel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 06. - 20:57:01
Válasz #524
Nem elérhető

Maszat


mert a nagyon képzetlen felhasználók elfogadják az ugyanolyan képzetlen, legtöbbször analfabéta dílerek tanácsait.



1x azt mondta nekem a díler,h biztos a sustanonba lévő enanthate miatt érzékeny a mellem, "az a nagy aromatizálós cucc benne" 

mondom magamba, anyád de okos vagy ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26