2024. Szeptember 22. - 19:23:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367741 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. November 29. - 10:07:25
Válasz #495
Nem elérhető

size!


A HCG-nek az lenne a lényege, hogy a herékben beindítsa a t. termelését, valójában ekkor még az LH-tengely ettől gátolva van, ezért nincs gyakorlati hatása ekkor még a Clostyl-nak, csak ha már a HCG- nem hat, ekkor még csak az antiösztrogén hatása miatt szedik. A Clostyl gyakorlatilag akkor kezdi kifejteni a hatását az LH-tengelyre, amikor már a HCG kiürült(az utolsó beadása után kb 4-5 nap) és 4-6 hétig is szedhető. A proviron szedése eleve ökörség a HCG- vel együtt, mert a proviron  is  gyenge androgén, és mikor éppen beindítanád a saját t.termelést , elzárod gyenge androgénnel.Ezen kívül a clostylbegit eleve antiösztrogén hatású is egyben, tehát proviron szedése felesleges, és egyben hátráltató tényező.

2009. November 29. - 10:38:16
Válasz #496
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A HCG-nek az lenne a lényege, hogy a herékben beindítsa a t. termelését, valójában ekkor még az LH-tengely ettől gátolva van, ezért nincs gyakorlati hatása ekkor még a Clostyl-nak, csak ha már a HCG- nem hat, ekkor még csak az antiösztrogén hatása miatt szedik. A Clostyl gyakorlatilag akkor kezdi kifejteni a hatását az LH-tengelyre, amikor már a HCG kiürült(az utolsó beadása után kb 4-5 nap) és 4-6 hétig is szedhető. A proviron szedése eleve ökörség a HCG- vel együtt, mert a proviron  is  gyenge androgén, és mikor éppen beindítanád a saját t.termelést , elzárod gyenge androgénnel.Ezen kívül a clostylbegit eleve antiösztrogén hatású is egyben, tehát proviron szedése felesleges, és egyben hátráltató tényező.

5-ös alá! Nagyon helyes hozzászólás!  ****:))))))
Szerencsére vannak emberek, akik értik is miről van itt szó.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 29. - 22:04:22
Válasz #497
Nem elérhető

Rbert


Sziasztok!

Eddig még semmit,csak Jumbo,Volumass 35, stb...fehérjék, tápkiegek.
Most akartam egy viszonylag "gyenge szteroid kúrát" végig csinálni. És sokan ajánlották a Susta+Deca kombinálását. Ti mit szoltok hozzá? Hatása milyen? Jó eredmények? Nagyon vizesít? Heti egyszeri beadása elég a két szernek, vagy heti kétszer szúrjam?
Válaszokat előre is köszi... ****:)))))) ****)
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2009. November 29. - 22:04:22
Válasz #498
Nem elérhető

bee


Kezdő kérdés ill. érdeklődés tehát ugye mondjuk egy négyhetes (heti 500mg)  tesztó(susta) kura után helyre kell állitani a LH-tengelyt ami ha jól tudom szabályozza a herékben a sperma képződését(libidót). viszont ha én a kura alatt szedtem napi 1 Gaspari-novedex XT(ami nem engedi hogy leálljon a LH csak lecsökken a teremelés 30%-ra). és esetleg mellé napi 1 proviront ,  és a kura végén AX-Pct és és CLOSTILBEGYT? De lehet hogy már tul bonyolitottam és ebben az esetben nem is kell CLOSTILBEGYT?
-=Agresszív Füles Mackó=-

2009. November 29. - 22:07:22
Válasz #499
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Eddig még semmit,csak Jumbo,Volumass 35, stb...fehérjék, tápkiegek.
Most akartam egy viszonylag "gyenge szteroid kúrát" végig csinálni. És sokan ajánlották a Susta+Deca kombinálását. Ti mit szoltok hozzá? Hatása milyen? Jó eredmények? Nagyon vizesít? Heti egyszeri beadása elég a két szernek, vagy heti kétszer szúrjam?
Válaszokat előre is köszi... ****:)))))) ****)

Ez a kérdés már meg lett válaszolva pár százszor. Olvass vissza a fórumban és tanulj belőlük.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 29. - 22:21:55
Válasz #500
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kezdő kérdés ill. érdeklődés tehát ugye mondjuk egy négyhetes (heti 500mg)  tesztó(susta) kura után helyre kell állitani a LH-tengelyt ami ha jól tudom szabályozza a herékben a sperma képződését(libidót). viszont ha én a kura alatt szedtem napi 1 Gaspari-novedex XT(ami nem engedi hogy leálljon a LH csak lecsökken a teremelés 30%-ra). és esetleg mellé napi 1 proviront ,  és a kura végén AX-Pct és és CLOSTILBEGYT? De lehet hogy már tul bonyolitottam és ebben az esetben nem is kell CLOSTILBEGYT?

A gaspari Novedex mellé nem kell proviron.
Az általad leírt 4 hetes kúra végén elég lenne AX - PCT a 8. hétig, vagy Novatest, vagy Arimatest stb..., ha úgy érzed, akkor 2 hét alacsony dózisú clostyl a 7.-8. hétnél, de ha nem fontos, akkor ne használd feleslegesen.
Jól jöhet inkább Gaspari PlasmaJet, Nutrex-Vitrix, MHP - Cycling, T-Bomb, Sarm-X, Leukidrol vagy Muscletech Aplodan, nanoX9, Creakic, Leukic, Gakic, Halo, a sor végtelen...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 30. - 09:51:02
Válasz #501
Nem elérhető

bee


Igazából én igy képzeltem el. De akkor majd át fogom variálni hogy ha nem kell a gaspari-novedex xt mellé a proviron. mert a CLOSTILBEGYT igazából nem is akartam volna bele venni a buliba.
-=Agresszív Füles Mackó=-

2009. November 30. - 09:52:38
Válasz #502
Nem elérhető

bee


-=Agresszív Füles Mackó=-

2009. November 30. - 17:20:30
Válasz #503
Nem elérhető

Rbert


Köszi Srácok!

Eme friss infók hallatán, lassan indulok is edzeni, itt az ideje.
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2009. December 02. - 22:46:57
Válasz #504
Nem elérhető

Maszat


Nemrég írtam,h érzékeny a jobb melbimbóm.Kb10-15napja.azóta 1-1 nap kihagyással szedek 20mg tamoxifent, az érzékenység enyhült, de ha pl kihagytam 1-2napot mert azt hittem elfogyott akkor megint jelentkezett.

Most ez az eset azért érdekes, mert januárba vége lett a kúrámnak, februárban levezettem, volt kis gyno tamoxi visszahúzta csomókat.Azóta semmi.

Erre most néztem 1 filmet, és említették benne a hererákot.Néha szokott fájni, vannak napok amikor érzékeny, elkezdtem guglizni és írták,h fiatal 20-30közti férfiaknál "gyakori" álltalában fájdalom mentes és kisérő tünet lehet pl a mellbimbó érzékenység...
Tényleg szoktak fájni a heréim, ez már kúra elött is volt, de ez a mellbimbó érzékenység most nagyon ráparáztatott a dolgokra.Azt írja ilyenkor a here HCG-t termel és annak következtében lehet érzékeny a mellbimbó...

holnap felkeresek 1 urulógust @-o  :-[
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 02. - 22:54:53
Válasz #505
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem túl jó hírek, remélem, hogy nem lesz semmi para!Sok sok szerencsét!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 02. - 22:55:29
Válasz #506
Nem elérhető

Maszat


1 terhes teszt is kimutatná ha a vizeletemben van humán coriogonadotropin, bár nem tom,h ez teljes mértékben megegyezik a nők álltal termeltel...

remélem csak hipohonder para ez...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 02. - 22:58:20
Válasz #507
Nem elérhető

Maszat


kell oda beutaló, vagy csak bem1ek az sztk-ba és kész??
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 02. - 23:09:19
Válasz #508
Nem elérhető

brutusz


általában ajánlott a háziorvostól, de inkább ajánlok egy magánrendelést vagy magánklinikát. általában ritka, hogy odamész,és máris fogadnak.

2009. December 02. - 23:31:56
Válasz #509
Nem elérhető

fastor


nálunk az sztkban meg pont,ogy oda küldenek, ha valahova vény nélkül megyek véletlen, vagy elvesztem a vényt ;D
szóval sztem besétálsz, és kicsapod ;D
amúgy, komolyra fordítva, reméelm nem lesssz semmi bajod, kitartást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó