2024. Szeptember 22. - 21:30:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367767 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. November 26. - 12:37:49
Válasz #465

Mars

Vendég
én 1.kurámba használtam napi30mg szemes stanát 4héten keresztül toltam ,tovább enm tudtam mert szorulásom lett, elkezdett szúrni a vesém ,pedig 6lvizet ittam naponta, többet nem szemesezek, azóta több injekciós kurát csináltam és semmi panaszom nem volt. amúgy a stanától 4hét alatt plussz 3kg , kar plussz2cm, minimális erönövekedés,súly teljes mértékben megmaradt,nem vezettem le pedig, kajára nagyon odafigyeltem, most hogy stana volt tényleg a cuccban vagy metiltesztó ez örökrejtély

Kösz ,hogy megosztottad ezt a sztorit.Nem emléxel milyen fajtát(gyártó) szedtél?

2009. November 26. - 12:37:49
Válasz #466

Mars

Vendég
Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Ez a nullát nem érő sztem kicsit eltúlzott.Úgy gondolom egy "tapasztaltabb" koxosnak tényleg az lehet.Sok helyen dicsérték a szemest is és a szuris verziót is magában.Én úgy gondolom az eddig olvasottak alapján,hogy   egy kezdőnek azért hoznia kell egy  szolídabb tömeget.Jó tuti nem egy tesztó hatású de figyelembe kell venni ha "igazi"(hatóanyag) nem tart vissza vizet és a mellékhatások is minimálisak.

2009. November 26. - 18:53:48
Válasz #467
Nem elérhető

player


OFF:Egy minőségi kúrának szerintem elengedhetetlen része a wini.Sokan azért nem tartják sokra mert eleve fedettek amikor indul, és várják a "csodát" pontosabban azt hogy majd "lepucol"...
Mellékhatások tekintetében is csalóka a dolog,ugyanis van egy nagyon rossz mellékhatása mégpedig a HDL-LDL,valamint az összkoleszterin eltolás/emelése...

2009. November 26. - 19:49:19
Válasz #468
Nem elérhető

Milo


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam
Riceman

2009. November 26. - 20:04:16
Válasz #469
Nem elérhető

Milo


Az lenne szerintem mindenki számára hasznos, ha aki használ vmit leírná,hogy jó volt vagy kamu, miről lehet felismerni a hamisat, mit tapasztalt stb.
Riceman

2009. November 26. - 22:36:52
Válasz #470
Nem elérhető

warren


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 26. - 22:59:27
Válasz #471
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Ez a nullát nem érő sztem kicsit eltúlzott.Úgy gondolom egy "tapasztaltabb" koxosnak tényleg az lehet.Sok helyen dicsérték a szemest is és a szuris verziót is magában.Én úgy gondolom az eddig olvasottak alapján,hogy   egy kezdőnek azért hoznia kell egy  szolídabb tömeget.Jó tuti nem egy tesztó hatású de figyelembe kell venni ha "igazi"(hatóanyag) nem tart vissza vizet és a mellékhatások is minimálisak.

Gyk: ár/teljesítmény arányban csúnyán veszít. Sok belőle a hamis. Ennyi nekem pont elég hogy ne is foglalkozzak vele. Amit láttam eddig csodát tőle, az mind elmaradt a várakozástól. Diétában nem lehet rossz izommegtartás miatt, de akkor már inkább propi, vagy trenbolon, bár ez utóbbi meg ugye problémás lehet több dolog miatt is. Mindenki azt használ amit akar, úgyis ez lesz a végszó  ;-oo-;

2009. November 26. - 23:01:03
Válasz #472
Nem elérhető

God Vazzeg


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Az hát.. Sok 10mg-os az, ezért van a "jujj mennyit hoz a wini" duma  :-} De én már nem írom le mégegyszer, ezt már Efittel körbe jártuk, aki még hisz a csodákban, az úgyis azt gondol amit akar  /:-)

2009. November 26. - 23:08:38
Válasz #473

Mars

Vendég
Az lenne szerintem mindenki számára hasznos, ha aki használ vmit leírná,hogy jó volt vagy kamu, miről lehet felismerni a hamisat, mit tapasztalt stb.
Ez jó ötlet szerintem.Nem saját kárán kellene tanulnia az embernek.Én biztos beírom majd ha érdekel valakit a személyes tapasztalatom.

2009. November 27. - 10:19:28
Válasz #474

Mars

Vendég
Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Ez a nullát nem érő sztem kicsit eltúlzott.Úgy gondolom egy "tapasztaltabb" koxosnak tényleg az lehet.Sok helyen dicsérték a szemest is és a szuris verziót is magában.Én úgy gondolom az eddig olvasottak alapján,hogy   egy kezdőnek azért hoznia kell egy  szolídabb tömeget.Jó tuti nem egy tesztó hatású de figyelembe kell venni ha "igazi"(hatóanyag) nem tart vissza vizet és a mellékhatások is minimálisak.

Gyk: ár/teljesítmény arányban csúnyán veszít. Sok belőle a hamis. Ennyi nekem pont elég hogy ne is foglalkozzak vele. Amit láttam eddig csodát tőle, az mind elmaradt a várakozástól. Diétában nem lehet rossz izommegtartás miatt, de akkor már inkább propi, vagy trenbolon, bár ez utóbbi meg ugye problémás lehet több dolog miatt is. Mindenki azt használ amit akar, úgyis ez lesz a végszó  ;-oo-;

Én is szivem szerint szurist vettem volna de abba is sok a hamis az meg nekem még gázabbnak tűnt , hogy akármi dzsuvát(baktérium,vírus,kosz) bejuttatok közvetlen izomba ,akkor már inkább a metiltesztó kockázatát vállaltam be+egyenlőre nincs aki beadja a szurit.Bár a metiltesztótól is tartok akkor előbb szednék napot.Tisztába vok vele ,hogy a szurik sokkal jobbak ,ha lesz aki beadja akkor vmit kipróbálok.Sorrendbe a wini,boldenon,szuszta közt agyalok.De az nem mostanába lesz.
 ;-oo-;

2009. November 27. - 10:25:25
Válasz #475

Mars

Vendég
HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

2009. November 27. - 10:32:36
Válasz #476
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

Erre a metiltesztos dologra én is kíváncsi lennék, hogy honnan tudják az emberek ilyen biztosan. Én is hallottam már ezt, hogy abban a kapszulás változatban az van...de ez honnan ered? Tutter, hogy nincs benne 10mg stana...de honnan jött a metilteszto?

2009. November 27. - 10:38:04
Válasz #477
Nem elérhető

player


Üres seriákkal hamar elvághatja magát egy gyártó-főleg nagytételre gondolok most itt.Valami van benne nem mondhatja hogy nem hat,olcsó is...

2009. November 27. - 10:43:36
Válasz #478
Nem elérhető

player


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből
kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

 o:)cetabon o:)

2009. November 27. - 10:59:59
Válasz #479
Nem elérhető

God Vazzeg


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

Erre a metiltesztos dologra én is kíváncsi lennék, hogy honnan tudják az emberek ilyen biztosan. Én is hallottam már ezt, hogy abban a kapszulás változatban az van...de ez honnan ered? Tutter, hogy nincs benne 10mg stana...de honnan jött a metilteszto?

Tesztoszteronos mellékhatásokat okoz, hírtelen erő és méretnövekedés, vízvisszatartás.. Mell érzékeny lesz. Ilyesmi. Ezek nem fordulnak elő a winstrolnál. Más: mondj olyan tesztoszteront ami szájon át szedhető...  ::)