2024. Szeptember 22. - 23:33:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367786 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. November 14. - 13:39:16
Válasz #435
Nem elérhető

doncicco


2-3napja ézékeny lett a jobb melbimbóm, ami már csak azért is érdekes mert februárban levezettem 1 kúrát és azóta semmiféle gyógyszert nem szedtem...

annyira nem fáj mint amikor kúra volt és jött a gyno de ha pl nyujtózkodok és a póló erősen hozzáér már kellemetlen.
maradt benne 1 nagyon pici csomó is, kissebb mint 1 borsószem, talán a fele, vagy még akkor sem.nem kemény csak van ott vmi.a balba is megvan ugyan ez de az nem fáj.

mitöl lehet ez?semmife testosteron fokozót nem szedek, csak a kaja van meg teljsavó fehérje..
nyomásra is kellemetlen nagyobb nyomásra fáj.
1 csaj ráfeküdt a melkasomra tv-zés közbe akkor vettem észre azóta pedig fokozódott.

szerintetek ????...



Nekem nincs gyno-azaz úgy fogalmaznék,hogy jó ideje nem voltam olyan száraz,hogy tudnám,hogy van-e...
Nekem "kiskorom" óta érzékeny a mellbimbóm sajnos.A sok észnélküli szarság betett nekik és lehet,hogy nem csak a roid a ludas a dologban... 8-)

1re aggasztóbb a helyzet, este már felkeltem 2x,h megnyomtam hasonfekve.
van itthon még a februári levezetésemböl 20-30szem tamoxifen, de nem tom érdemes lenen-e elkezdeni szedni.
nem használtam már jó idelye semmit, most megint nyuljak bele...mondjuk a tamoxifen nem hormon és ha fáj akkor lehet ilyen napi 10-20mg-mal érdemes lenne elkezdeni.

Ha nem javul egy ultrahangos vizsgálat nem ártana..

2009. November 14. - 14:03:04
Válasz #436
Nem elérhető

Maszat


most napi 20mg tamoxifent elkezdtem szedni kíváncsi vagyok.

azért érdekes mert a levezetés után nem fájt erre több mint fél évvel rá előjön...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 14. - 14:21:17
Válasz #437
Nem elérhető

Milo


Szénhidrát:4zacskó rizs, 200g zabpehely , akartam később decával kombinálni de úgy gondoltam ha egy picit megtorpanok a fejlődésbe onnantól indítanám a decát. Én eddig azt tapasztaltam kúrázásnál ,hogy kb a felszedett súly fele marad meg kúra után. Amint elkezdek egy következőt az előzőböl lement súly szinte azonnal visszajön bármilyen kis dózistól is.  Amióta elkezdtem a kúrát elég szőrös lett a hasam,mellem, néhány apró pattanás jelent mega kezemen ,vállamon. De a lényeg sajnos hogy drámai növekedés nincs. Ami a legjobban idegesít ,hogy a karom sem nőtt semmit.
Riceman

2009. November 16. - 06:34:09
Válasz #438
Nem elérhető

Rsc


Üdv!

Deca-winstrol párosítás vége felé járok az érdekelne,hogy nagy általánosságban milyen levezetést javasoltok?

még lenne pár kérdésem ha esetleg nagyon nem ebbe a témába való akkor szóljatok.
van 1 ampulla decám ami inkább sárgás színű ez gond lehet e? bár gondolom közhely de megbízom a "találómban"
és a "hatás" is ezt mondatja velem. még 1 utolsó uraim, a kúrák közötti mennyi a "pihenési" idő és ezt befolyásolja e valami?

előre is köszönöm! minden jót.
Rsc

2009. November 17. - 17:57:10
Válasz #439
Nem elérhető

divad


Sziasztok!
Nem tudom, hogy a tökéletes helyen járok-e, de reményeim szerint igen.
Nem is kertelek megkérdezem: Egy haverom koxol (első kúrája; tudom itt mindenkinek a haverja,anyja,testvére,kutyája koxol nem ő maga) és én szoktam neki beadni a Sustanon-t. De mivel Én 1-2 hétre elutazok ezért combba nyomná magának (ha nem talál valakit). Ahogy olvastam a fórumon, valaki másnapra beszarik tőle, de van aki jegeli és nincs gondja vele. Van erről valami leírás? Mert a termébe járnak kox matyik, de azok sajnos nem megfelelő tudással rendelkeznek ez ügyben (jaj de szépen fogalmaztam meg ezt, pedig az „agyatlan” kifejezés egyszerűbb lett volna).
Illetve, hogy a kúrát (12db pakisztáni sustanon) elég-e levezetni úgy, hogy közben megy provi és utána megy HCG és clostyl? ????...

2009. November 24. - 13:17:43
Válasz #440

Mars

Vendég
Sziaztok!
Tervezek mostanában egy szemes stanozolol kúrát napi 3x10mg két hónapig.Sok helyen olvastam hogy ez után nem kell utókúra.
Én arra gondoltam hogy azért a kúra után 1 hónapig szednék Anabolic Xtreme Advnaced PCT-t napi 3 kapszulát .
Mi erről a véleményetek?Menjen a pct vagy totál felesleges?

2009. November 24. - 13:22:34
Válasz #441
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziaztok!
Tervezek mostanában egy szemes stanozolol kúrát napi 3x10mg két hónapig.Sok helyen olvastam hogy ez után nem kell utókúra.
Én arra gondoltam hogy azért a kúra után 1 hónapig szednék Anabolic Xtreme Advnaced PCT-t napi 3 kapszulát .
Mi erről a véleményetek?Menjen a pct vagy totál felesleges?


Mindenképp menjen, olyan nincs hogy nem kell, olyan van csak, hogy nem annyira komoly levezetés kell. AX PCT és egyéb tesztofokozók mehetnek, csak profitálhatsz belőle!  ****:))))))

2009. November 24. - 15:45:04
Válasz #442
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
Nem tudom, hogy a tökéletes helyen járok-e, de reményeim szerint igen.
Nem is kertelek megkérdezem: Egy haverom koxol (első kúrája; tudom itt mindenkinek a haverja,anyja,testvére,kutyája koxol nem ő maga) és én szoktam neki beadni a Sustanon-t. De mivel Én 1-2 hétre elutazok ezért combba nyomná magának (ha nem talál valakit). Ahogy olvastam a fórumon, valaki másnapra beszarik tőle, de van aki jegeli és nincs gondja vele. Van erről valami leírás? Mert a termébe járnak kox matyik, de azok sajnos nem megfelelő tudással rendelkeznek ez ügyben (jaj de szépen fogalmaztam meg ezt, pedig az „agyatlan” kifejezés egyszerűbb lett volna).
Illetve, hogy a kúrát (12db pakisztáni sustanon) elég-e levezetni úgy, hogy közben megy provi és utána megy HCG és clostyl? ????...


nekem iszonyatosan gyulladt a sustanon.Comba szinte kibírhatatlan volt.de CSAK SZINTE >:D

no pain, no gain O0 >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 24. - 23:12:57
Válasz #443

Mars

Vendég
Köszi God!Akkor veszek még egy doboz pct-t gondolom elég lesz.
Még egy kérdésem lenne vettem Liver Aid-et (máriatövis kivonat).Ezt a kúra alatt szedjem szerinted vagy inkább utánna?

2009. November 25. - 09:17:46
Válasz #444
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi God!Akkor veszek még egy doboz pct-t gondolom elég lesz.
Még egy kérdésem lenne vettem Liver Aid-et (máriatövis kivonat).Ezt a kúra alatt szedjem szerinted vagy inkább utánna?

A stana nem terheli a májat, de nyugodtan beszedheted a kúra KÖZBEN, nem fog ártani. Annál is inkább mert lehet metil van a 10mg-os stanában, akkor meg pont jól is jöhet akár  ;D

2009. November 25. - 09:28:55
Válasz #445

Mars

Vendég
Remélem nem metil van benne mert akkor hülyét kapok .Haver szedett egy másik fajtát neki bejött.

2009. November 25. - 09:32:11
Válasz #446
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát lehet hogy a metil jött be neki. ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 25. - 10:00:33
Válasz #447

Mars

Vendég
Úgy tudom a metil sok vizet tart vissza és nagyfokú az erőnővekedés.A srácnak nem jelentkezett se nagyfokú erő se tömegnövekedés,semmi mellékhatást nem észlelt csak néha iszonyatosan begörcsöltek az izmai.Szolid eredményeket hozott de nem is várt tőle csodát.

2009. November 25. - 10:10:59
Válasz #448
Nem elérhető

Kicsibors


Köszi God!Akkor veszek még egy doboz pct-t gondolom elég lesz.
Még egy kérdésem lenne vettem Liver Aid-et (máriatövis kivonat).Ezt a kúra alatt szedjem szerinted vagy inkább utánna?

A stana nem terheli a májat, de nyugodtan beszedheted a kúra KÖZBEN, nem fog ártani. Annál is inkább mert lehet metil van a 10mg-os stanában, akkor meg pont jól is jöhet akár  ;D

Én úgy hallottam, hogy a kúra alatt szedett májvédő csökkenti a Stana hatását... Kérdés, hogy mennyivel csökkenti... Tekintve, hogy a tablettás verzió eleve nincs olyan hatásos, mint a szúrós, mi az érdemesebb: óvatosabbnak lenni és vállalni ezt a kis hatás csökkenést, vagy kevésbé óvatosnak lenni, de akkor hatásosabb a szer, s majd a kúra után szedni a májvédőt regeneráló célzattal?!... 
Gondolom, ha meg nem a megfelelő dózisban viszi be a kúra alatt a májvédőt, értem ez alatt, hogy teszem azt napi 1 kapszulát vesz be a 3 helyett, akkor az mit sem ér és csak ad a szarnak egy pofont... Vagy tévedek?!  ????...

2009. November 25. - 10:24:04
Válasz #449

Mars

Vendég
Köszi God!Akkor veszek még egy doboz pct-t gondolom elég lesz.
Még egy kérdésem lenne vettem Liver Aid-et (máriatövis kivonat).Ezt a kúra alatt szedjem szerinted vagy inkább utánna?

A stana nem terheli a májat, de nyugodtan beszedheted a kúra KÖZBEN, nem fog ártani. Annál is inkább mert lehet metil van a 10mg-os stanában, akkor meg pont jól is jöhet akár  ;D

Én úgy hallottam, hogy a kúra alatt szedett májvédő csökkenti a Stana hatását... Kérdés, hogy mennyivel csökkenti... Tekintve, hogy a tablettás verzió eleve nincs olyan hatásos, mint a szúrós, mi az érdemesebb: óvatosabbnak lenni és vállalni ezt a kis hatás csökkenést, vagy kevésbé óvatosnak lenni, de akkor hatásosabb a szer, s majd a kúra után szedni a májvédőt regeneráló célzattal?!... 
Gondolom, ha meg nem a megfelelő dózisban viszi be a kúra alatt a májvédőt, értem ez alatt, hogy teszem azt napi 1 kapszulát vesz be a 3 helyett, akkor az mit sem ér és csak ad a szarnak egy pofont... Vagy tévedek?!  ????...

Én is olvastam már régebben valahol ilyesmit hogy csökkenti a hatását ,ezért dobtam itt fel a kérdést.