2024. Szeptember 23. - 01:27:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367804 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. November 12. - 17:45:04
Válasz #420
Nem elérhető

Maszat


hát sok szarság Nekem is megvan...de,h más tud-e ilyen tünetet okozni nem vágom.
érdekes...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 12. - 17:52:37
Válasz #421
Nem elérhető

hopika


Az a baj,hogy annyi minden lehet az egyebekben,amit senki nem tud biztosra-akárcsak a roidokba,hogy egy 10 orvosból álló bizottság se mondaná meg biztosra,hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel...Én már megszoktam-néha kicsivel érzékenyebb,akkor vigyázok vele-de általában tünetmentes.Az ismerősök meg már tudják:ha hozzáérnek,akkor lecsapom őket!
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 12. - 17:54:45
Válasz #422
Nem elérhető

Maszat


Az a baj,hogy annyi minden lehet az egyebekben,amit senki nem tud biztosra-akárcsak a roidokba,hogy egy 10 orvosból álló bizottság se mondaná meg biztosra,hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel...Én már megszoktam-néha kicsivel érzékenyebb,akkor vigyázok vele-de általában tünetmentes.Az ismerősök meg már tudják:ha hozzáérnek,akkor lecsapom őket!
 8-)

pont 1 ilyen erősebb 7végén vok túl...szóval lehet abban valami amit mondasz.
mostmár Én is odafigyelek ezekre :(

van 1 kretén ismerősöm aki mindenkinek csavargatja, meglátom agyonütöm ***))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 12. - 18:31:07
Válasz #423
Nem elérhető

God Vazzeg


Az a baj,hogy annyi minden lehet az egyebekben,amit senki nem tud biztosra-akárcsak a roidokba,hogy egy 10 orvosból álló bizottság se mondaná meg biztosra,hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel...Én már megszoktam-néha kicsivel érzékenyebb,akkor vigyázok vele-de általában tünetmentes.Az ismerősök meg már tudják:ha hozzáérnek,akkor lecsapom őket!
 8-)

pont 1 ilyen erősebb 7végén vok túl...szóval lehet abban valami amit mondasz.
mostmár Én is odafigyelek ezekre :(

van 1 kretén ismerősöm aki mindenkinek csavargatja, meglátom agyonütöm ***))))

Bazze múltkor engem is megleptek egy ilyen akcióval, 2-en fogtak le. A büdös kurva anyját szórakozik ilyennel, úgy meglepődtem, hogy kapcsiból levertem a fülest neki, pedig haver szegény  ::)

2009. November 12. - 18:33:26
Válasz #424
Nem elérhető

Maszat


Az a baj,hogy annyi minden lehet az egyebekben,amit senki nem tud biztosra-akárcsak a roidokba,hogy egy 10 orvosból álló bizottság se mondaná meg biztosra,hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel...Én már megszoktam-néha kicsivel érzékenyebb,akkor vigyázok vele-de általában tünetmentes.Az ismerősök meg már tudják:ha hozzáérnek,akkor lecsapom őket!
 8-)

pont 1 ilyen erősebb 7végén vok túl...szóval lehet abban valami amit mondasz.
mostmár Én is odafigyelek ezekre :(

van 1 kretén ismerősöm aki mindenkinek csavargatja, meglátom agyonütöm ***))))

Bazze múltkor engem is megleptek egy ilyen akcióval, 2-en fogtak le. A büdös kurva anyját szórakozik ilyennel, úgy meglepődtem, hogy kapcsiból levertem a fülest neki, pedig haver szegény  ::)

nem számított rá szegény,h tömegnövelés van mi? :D

(amugy tényleg totál iditák csinálják)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 12. - 18:43:39
Válasz #425
Nem elérhető

God Vazzeg


Az a baj,hogy annyi minden lehet az egyebekben,amit senki nem tud biztosra-akárcsak a roidokba,hogy egy 10 orvosból álló bizottság se mondaná meg biztosra,hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel...Én már megszoktam-néha kicsivel érzékenyebb,akkor vigyázok vele-de általában tünetmentes.Az ismerősök meg már tudják:ha hozzáérnek,akkor lecsapom őket!
 8-)

pont 1 ilyen erősebb 7végén vok túl...szóval lehet abban valami amit mondasz.
mostmár Én is odafigyelek ezekre :(

van 1 kretén ismerősöm aki mindenkinek csavargatja, meglátom agyonütöm ***))))

Bazze múltkor engem is megleptek egy ilyen akcióval, 2-en fogtak le. A büdös kurva anyját szórakozik ilyennel, úgy meglepődtem, hogy kapcsiból levertem a fülest neki, pedig haver szegény  ::)

nem számított rá szegény,h tömegnövelés van mi? :D

(amugy tényleg totál iditák csinálják)

Nálam sajnos van egy olyan érdekes dolog, hogy ha fájdalom ér, azonnal elborul az agyam. Kerülöm is az ilyen helyzeteket  /:-) Mondjuk fogorvosnál nem egyszerű..  ;D

2009. November 12. - 18:49:22
Válasz #426
Nem elérhető

pufibá


Köszi warren!
És szerinted ne is kombináljam semmi kis szemmessel?? És milyen tűvel meg hova érdemes a vinyót adni?? Az La Anabilicos stana az milyen?? A kajára figyelnék persze mint eddig is! Azért is kérdem, hogy csak akkor szedném ha már mindent tudok! És meddig érdemes nyomni??
Köszi nektek a segítséget!!

2009. November 12. - 19:05:15
Válasz #427
Nem elérhető

warren


Köszi warren!
És szerinted ne is kombináljam semmi kis szemmessel?? És milyen tűvel meg hova érdemes a vinyót adni?? Az La Anabilicos stana az milyen?? A kajára figyelnék persze mint eddig is! Azért is kérdem, hogy csak akkor szedném ha már mindent tudok! És meddig érdemes nyomni??
Köszi nektek a segítséget!!

Mint modottam nem vagyok egy profi a dologban, itt vannak egy páran akik tuti frankó tippeket adnak.
Persze a megfelelő topicban.
Ha a minőség a célod, és a szárasság, akkor minek a víz, amit esetleg androgénekkel felszedhetsz.
Én speciel 22G-s tűvel adtam combba.
A meddigre pasz, szerintem kb.: 5hét.
Véleményem szerint a mostani olcsó stanákban nem az van hanem valami testo, ezért írtam a Desma winyót, mert úgy gondolom az jobb lehet.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 13. - 16:20:33
Válasz #428
Nem elérhető

Maszat


2-3napja ézékeny lett a jobb melbimbóm, ami már csak azért is érdekes mert februárban levezettem 1 kúrát és azóta semmiféle gyógyszert nem szedtem...

annyira nem fáj mint amikor kúra volt és jött a gyno de ha pl nyujtózkodok és a póló erősen hozzáér már kellemetlen.
maradt benne 1 nagyon pici csomó is, kissebb mint 1 borsószem, talán a fele, vagy még akkor sem.nem kemény csak van ott vmi.a balba is megvan ugyan ez de az nem fáj.

mitöl lehet ez?semmife testosteron fokozót nem szedek, csak a kaja van meg teljsavó fehérje..
nyomásra is kellemetlen nagyobb nyomásra fáj.
1 csaj ráfeküdt a melkasomra tv-zés közbe akkor vettem észre azóta pedig fokozódott.

szerintetek ????...



Nekem nincs gyno-azaz úgy fogalmaznék,hogy jó ideje nem voltam olyan száraz,hogy tudnám,hogy van-e...
Nekem "kiskorom" óta érzékeny a mellbimbóm sajnos.A sok észnélküli szarság betett nekik és lehet,hogy nem csak a roid a ludas a dologban... 8-)

1re aggasztóbb a helyzet, este már felkeltem 2x,h megnyomtam hasonfekve.
van itthon még a februári levezetésemböl 20-30szem tamoxifen, de nem tom érdemes lenen-e elkezdeni szedni.
nem használtam már jó idelye semmit, most megint nyuljak bele...mondjuk a tamoxifen nem hormon és ha fáj akkor lehet ilyen napi 10-20mg-mal érdemes lenne elkezdeni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 13. - 16:42:05
Válasz #429
Nem elérhető

God Vazzeg


2-3napja ézékeny lett a jobb melbimbóm, ami már csak azért is érdekes mert februárban levezettem 1 kúrát és azóta semmiféle gyógyszert nem szedtem...

annyira nem fáj mint amikor kúra volt és jött a gyno de ha pl nyujtózkodok és a póló erősen hozzáér már kellemetlen.
maradt benne 1 nagyon pici csomó is, kissebb mint 1 borsószem, talán a fele, vagy még akkor sem.nem kemény csak van ott vmi.a balba is megvan ugyan ez de az nem fáj.

mitöl lehet ez?semmife testosteron fokozót nem szedek, csak a kaja van meg teljsavó fehérje..
nyomásra is kellemetlen nagyobb nyomásra fáj.
1 csaj ráfeküdt a melkasomra tv-zés közbe akkor vettem észre azóta pedig fokozódott.

szerintetek ????...



Nekem nincs gyno-azaz úgy fogalmaznék,hogy jó ideje nem voltam olyan száraz,hogy tudnám,hogy van-e...
Nekem "kiskorom" óta érzékeny a mellbimbóm sajnos.A sok észnélküli szarság betett nekik és lehet,hogy nem csak a roid a ludas a dologban... 8-)

1re aggasztóbb a helyzet, este már felkeltem 2x,h megnyomtam hasonfekve.
van itthon még a februári levezetésemböl 20-30szem tamoxifen, de nem tom érdemes lenen-e elkezdeni szedni.
nem használtam már jó idelye semmit, most megint nyuljak bele...mondjuk a tamoxifen nem hormon és ha fáj akkor lehet ilyen napi 10-20mg-mal érdemes lenne elkezdeni.

Napi 1 szemmel kezd el, és meglátod mi lesz. Rontani nem fogsz vele semmin  8)

2009. November 13. - 21:45:15
Válasz #430
Nem elérhető

Milo


Egyszerűen nem értem! 6.hete kezdtem egy kúrát 3hétig heti 3depo, 4.6-hétig heti 3omna az elején feljött az 5kg ami előzőkúrából lement, aztán stagnálás, most mértem magam testsúly -2kg  mellbőség+1,5cm kar:semmi változás, egy picit a vállam nőtt még szemmel láthatóan, erőnövekedés csekély .
Riceman

2009. November 13. - 21:47:44
Válasz #431
Nem elérhető

Maszat


Egyszerűen nem értem! 6.hete kezdtem egy kúrát 3hétig heti 3depo, 4.6-hétig heti 3omna az elején feljött az 5kg ami előzőkúrából lement, aztán stagnálás, most mértem magam testsúly -2kg  mellbőség+1,5cm kar:semmi változás, egy picit a vállam nőtt még szemmel láthatóan, erőnövekedés csekély .


vagy hamis vagy a kajád szar.

csak ez a kettő lehet!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 13. - 21:56:08
Válasz #432
Nem elérhető

Milo


egésznap eszek 300fölött van a fehérje ch.-val sincs gond. Lengyel omnáról többen mondták nekem hogy jó. a képe teljesen u.az mint ami a neten van:http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_ZLRlWy7UvnQ/SlY8TguLh8I/AAAAAAAAAAc/yp_cXzunFWE/s400/jelfa_omnadren250
Riceman

2009. November 13. - 22:10:33
Válasz #433
Nem elérhető

Milo


Riceman

2009. November 13. - 23:52:46
Válasz #434
Nem elérhető

Kris


Arra nem gondoltál ,hogy kombináld valamivel ha már csinálod? Csak tesztoszterontol 5 hét alatt 5 kiló szerintem normális. Amúgy a ch mégis mennyi??