2024. Szeptember 23. - 01:29:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367808 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2009. November 12. - 10:03:03
Válasz #405
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 12. - 10:04:04
Válasz #406
Nem elérhető

atleeta


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Főleg 19 évesen... De ha már a szemesről nem bírtam lebeszélni, legalább vezesse le.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 10:06:22
Válasz #407
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyik edzőtársamat sikerült rábeszélnem, hogy nem árt levezetni egy 150szemes "methandienone 10mg" kúrát.Szerintetek 3-4 hétig Nolvadex vagy egy tesztófokozó ( PCT, NovedexXT stb) kúra lenne a jobb megoldás?

Novedex xt + PCT jobb lenne, ha ezekből kell választani  8)
Ha a kettő együtt menne egy hónapig az elég lenne?

Pontosan megmondani nehéz lenne, de elvileg igen. Esetleg mehetne a pct tovább is, ha van rá kess  ;)

2009. November 12. - 10:06:45
Válasz #408
Nem elérhető

God Vazzeg


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Főleg 19 évesen... De ha már a szemesről nem bírtam lebeszélni, legalább vezesse le.

Gratulálok neki!  !+"%

2009. November 12. - 10:08:03
Válasz #409
Nem elérhető

George


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Főleg 19 évesen... De ha már a szemesről nem bírtam lebeszélni, legalább vezesse le.

Gratulálok neki!  !+"%
Akkor ő már elég érett bizonyos mérce szerint....tudok pár embert, akik már 16 évesen a lovak közé csaptak, persze már nem is edzenek azóta... ****:))))))

2009. November 12. - 10:12:26
Válasz #410
Nem elérhető

atleeta


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Főleg 19 évesen... De ha már a szemesről nem bírtam lebeszélni, legalább vezesse le.

Gratulálok neki!  !+"%
Akkor ő már elég érett bizonyos mérce szerint....tudok pár embert, akik már 16 évesen a lovak közé csaptak, persze már nem is edzenek azóta... ****:))))))

Én is ismerek olyat, most 18 éves , azóta is edz de még mindig csak 60 kiló ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 10:14:11
Válasz #411
Nem elérhető

God Vazzeg


Bár ezekkel a kiegészítőkkel ki is  hagyhatná a gyógyszeres részt 8)
Főleg 19 évesen... De ha már a szemesről nem bírtam lebeszélni, legalább vezesse le.

Gratulálok neki!  !+"%
Akkor ő már elég érett bizonyos mérce szerint....tudok pár embert, akik már 16 évesen a lovak közé csaptak, persze már nem is edzenek azóta... ****:))))))

Vicces. Milyen jó hogy idős voltam mikor kezdtem.. Nem mintha be tudtam volna szerezni bármit is  ;D

2009. November 12. - 10:26:15
Válasz #412
Nem elérhető

atleeta


Ja és köszi a segítséget God  ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 10:44:14
Válasz #413
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 12. - 10:47:52
Válasz #414
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 10:53:19
Válasz #415
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 12. - 16:39:12
Válasz #416
Nem elérhető

warren


Hát én testépítés mellett régóta küzdősportolok! Már egy ideje intezívebb küzdősportot csinálok meg testépítést úgy hogy az erőemelő alapgyakszikat meghagytam mert imádom őket! 100kg-ről most lefogytam 8 hónap alatt úgy hogy ami volt zsír annak a jórésze elment és már a definiáltság meg az állóképesség jobban dominál mint előtte! Ahohz szeretném használni hogy még formásabb izmokat tudjak kidolgozni és ha nőnék egy kicst az se volna hátrány de viszont már inkább csak izomban szeretnék majd a lehetőségekhez mérten emellett is megtartani az aerob gyakszoikat meg az állóképesség gyakszikat! Ehez érdekelne hogy milyen voinyó kúrát lenne érdemes csinálni mennyi időközönként adagolni és hogy kell e kombinálni valamivel, hogyan meddig szedni!! Ebben szeretném a segítségeteke kérni! Köszönöm nektek!

Pufibá!

Én nem vagyok egy nagyon hozzáértő ember, de amennyit a fórumban el lehetett olvasni azt elolvastam.
Azért elmondom, hogy én mit csinálnék, vagy mit csináltam.
Hasonló cipőben járok én is, mert más sportot is űzök.
A másik sporthoz állóképesség, gyorsaság, ruganyosság kell mint neked.

Szerintem erre a winstrol teljesen megfelelő, még akár magában is (ezért lehet leszólnak, de szerintem így van).
Az adagolást rengeteg helyen megtalálod.
Én mindenképpen ampullás DESMA winstrollt vennék, mert az talán picit biztosabb mint a többi.(kevesebb a hamisítvány)
Két naponta 50 mg teljesen elég lehet, persze mellette viszonylag jó kajával.
Ha mellette nyomod az állóképességi edzést és a gyúrást is szerintem alakulni fogsz.
Nem kell hihetetlen nagy és gyors eredményeket várni, mert ez csak winyo magában, de a célnak szerintem megfelel.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 12. - 17:37:13
Válasz #417
Nem elérhető

Maszat


2-3napja ézékeny lett a jobb melbimbóm, ami már csak azért is érdekes mert februárban levezettem 1 kúrát és azóta semmiféle gyógyszert nem szedtem...

annyira nem fáj mint amikor kúra volt és jött a gyno de ha pl nyujtózkodok és a póló erősen hozzáér már kellemetlen.
maradt benne 1 nagyon pici csomó is, kissebb mint 1 borsószem, talán a fele, vagy még akkor sem.nem kemény csak van ott vmi.a balba is megvan ugyan ez de az nem fáj.

mitöl lehet ez?semmife testosteron fokozót nem szedek, csak a kaja van meg teljsavó fehérje..
nyomásra is kellemetlen nagyobb nyomásra fáj.
1 csaj ráfeküdt a melkasomra tv-zés közbe akkor vettem észre azóta pedig fokozódott.

szerintetek ????...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 12. - 17:39:30
Válasz #418
Nem elérhető

atleeta


Beszéltem a haverommal és a Novedex már meg van neki, Nolvadexet tud szerezni, de PCT-re már nincs keret. Nolvadex+ Novedex XT mehet együtt ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 17:43:10
Válasz #419
Nem elérhető

hopika


2-3napja ézékeny lett a jobb melbimbóm, ami már csak azért is érdekes mert februárban levezettem 1 kúrát és azóta semmiféle gyógyszert nem szedtem...

annyira nem fáj mint amikor kúra volt és jött a gyno de ha pl nyujtózkodok és a póló erősen hozzáér már kellemetlen.
maradt benne 1 nagyon pici csomó is, kissebb mint 1 borsószem, talán a fele, vagy még akkor sem.nem kemény csak van ott vmi.a balba is megvan ugyan ez de az nem fáj.

mitöl lehet ez?semmife testosteron fokozót nem szedek, csak a kaja van meg teljsavó fehérje..
nyomásra is kellemetlen nagyobb nyomásra fáj.
1 csaj ráfeküdt a melkasomra tv-zés közbe akkor vettem észre azóta pedig fokozódott.

szerintetek ????...



Nekem nincs gyno-azaz úgy fogalmaznék,hogy jó ideje nem voltam olyan száraz,hogy tudnám,hogy van-e...
Nekem "kiskorom" óta érzékeny a mellbimbóm sajnos.A sok észnélküli szarság betett nekik és lehet,hogy nem csak a roid a ludas a dologban... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!