2024. Szeptember 23. - 01:32:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367810 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. November 05. - 20:43:25
Válasz #390
Nem elérhető

Kris


Kúra alatt proviront szedek, levezetésnél nolvadex,hcg. Terembe azt mondták hogy kúra alatt szedjem a nolvát, végén,levezetésnél a provit. Most akkor melyik a jobb megoldás?

Nolvadex - megakadályozza az ösztrogén működését, tehát az ösztro ott van, csak nem tud működni
Proviron - megakadályozza hogy a szervezeted a tesztoszteront ösztrogénné alakítsa. A már ott lévővel nem kezd semmit.

Ebből szerintem el tudod te is dönteni mi mire való, ha nem, akkor ne koxolj  ;-oo-;


És a már ott lévőt kúra alatt lehet csökkenteni?

Nem kell, ha nincs utánpótlás, akkor csökken magától  ;)

Tehát elég a priviron.?

2009. November 05. - 21:17:48
Válasz #391
Nem elérhető

God Vazzeg


Kúra alatt proviront szedek, levezetésnél nolvadex,hcg. Terembe azt mondták hogy kúra alatt szedjem a nolvát, végén,levezetésnél a provit. Most akkor melyik a jobb megoldás?

Nolvadex - megakadályozza az ösztrogén működését, tehát az ösztro ott van, csak nem tud működni
Proviron - megakadályozza hogy a szervezeted a tesztoszteront ösztrogénné alakítsa. A már ott lévővel nem kezd semmit.

Ebből szerintem el tudod te is dönteni mi mire való, ha nem, akkor ne koxolj  ;-oo-;


És a már ott lévőt kúra alatt lehet csökkenteni?

Nem kell, ha nincs utánpótlás, akkor csökken magától  ;)

Tehát elég a priviron.?

A pirossal kiemelt a jó megoldás, szerintem  /:-)

2009. November 06. - 23:05:27
Válasz #392
Nem elérhető

Pity


200szem Danabol-5hét.
1nap-3.nap:1szem
4nap-7.nap:2szem
8.nap-11.nap:3szem
12-40nap:4szem
40-42nap:3szem
42-45nap:2szem
45-48nap:1szem
Levezetésnek megfelelne a következő stack?
Pct-Novedex Xt-Perfect Cycle

Vagy esetleg kúra közben kéne valamit még szedni? úgyértem ösztrogénblokkolót
Nem csinálok ilyen kúrát és nem is tervem a jövőben sem csak kiváncsiságból kérdem!! Konkrétan arra hogy boltban kapható kiegekkel le e lehet vezetni egy kúrát?...

2009. November 06. - 23:24:03
Válasz #393
Nem elérhető

Pity


persze mellékhatások nélkül. :)

2009. November 06. - 23:56:23
Válasz #394
Nem elérhető

pufibá


Tudnátok válszolni arra légyszi amit kérdeztem?

2009. November 07. - 09:08:30
Válasz #395
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok!
Az inyjekciós winyót érdemes kombinálni valamivel és levezetés után kell e valami befejezés neki??
Attól függ mi a célod. Ha magában használod akkor úgytudom nem lövi le a saját teszto termelést, nem kell levezetni.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 07. - 12:29:00
Válasz #396
Nem elérhető

Pity


Én is így tudom! azt hiszem a szemesnél is ugyanez van.
Érdekes egyébként hogy sok testépítő használja,pedig én úgy tudom hogy a winstrolt elvileg a futóknak meg az ilyen atletikai sportolóknak "találták ki".

2009. November 07. - 17:03:11
Válasz #397
Nem elérhető

warren


Én is így tudom! azt hiszem a szemesnél is ugyanez van.
Érdekes egyébként hogy sok testépítő használja,pedig én úgy tudom hogy a winstrolt elvileg a futóknak meg az ilyen atletikai sportolóknak "találták ki".

Ki kell pártolnom a jő öreg winstrolt.
Én eddig csak néhány nagyon "enyhének" nevezhető kúrát csináltam, és az mind winstrol-al volt.

Személy szerint egyáltalán nem vágyom semmilyen vízvisszatartásra, így pedig szerintem a legjobb választás a winyo.
Testépítőknek is tökéletes izomépítéshez, persze megfelelő étrenddel.
Egyébként nekem csak az árával van problémám, mert szerintem elég drága.

Ja és nem mellékesen nem cseszteti a saját tesztót, ami nem hátrány főleg ha az illető nem ért annyira a levezetéshez.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 07. - 18:06:58
Válasz #398
Nem elérhető

player


Anabolics 2009

"Stanozolol is no exception,and is noted for it's strong influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.Clinical studies giving 10mg per day to healthy male subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone level to fall 55%."

Azért annyira nem jó ez a winni ;)

2009. November 07. - 18:31:49
Válasz #399
Nem elérhető

Maszat


Én is így tudom! azt hiszem a szemesnél is ugyanez van.
Érdekes egyébként hogy sok testépítő használja,pedig én úgy tudom hogy a winstrolt elvileg a futóknak meg az ilyen atletikai sportolóknak "találták ki".



Személy szerint egyáltalán nem vágyom semmilyen vízvisszatartásra, így pedig szerintem a legjobb választás a winyo.




lehet,h ez személyfüggő dolog de nekem 3naponta 1 sustanon 8héten keresztül sem okozott vizesedést.
vízvisszatartást az ösztrogén okoz, ha szedsz pl proviront az aromatizáció ellen, ezzel minimálisra csökkented az aromatizációt nincs vízvisszatartás.

Én legalábbis nem vizesedtem be tőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 07. - 20:25:20
Válasz #400
Nem elérhető

warren


Anabolics 2009

"Stanozolol is no exception,and is noted for it's strong influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.Clinical studies giving 10mg per day to healthy male subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone level to fall 55%."

Azért annyira nem jó ez a winni ;)

Természetesen csak a többi erős androgénhez viszonyítva értettem.
De alapjában véve igazad van, egyik szteroid sem jó, csak némelyik kevésbé rossz.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 08. - 21:44:01
Válasz #401
Nem elérhető

pufibá


Hát én testépítés mellett régóta küzdősportolok! Már egy ideje intezívebb küzdősportot csinálok meg testépítést úgy hogy az erőemelő alapgyakszikat meghagytam mert imádom őket! 100kg-ről most lefogytam 8 hónap alatt úgy hogy ami volt zsír annak a jórésze elment és már a definiáltság meg az állóképesség jobban dominál mint előtte! Ahohz szeretném használni hogy még formásabb izmokat tudjak kidolgozni és ha nőnék egy kicst az se volna hátrány de viszont már inkább csak izomban szeretnék majd a lehetőségekhez mérten emellett is megtartani az aerob gyakszoikat meg az állóképesség gyakszikat! Ehez érdekelne hogy milyen voinyó kúrát lenne érdemes csinálni mennyi időközönként adagolni és hogy kell e kombinálni valamivel, hogyan meddig szedni!! Ebben szeretném a segítségeteke kérni! Köszönöm nektek!

2009. November 12. - 09:20:11
Válasz #402
Nem elérhető

atleeta


Egyik edzőtársamat sikerült rábeszélnem, hogy nem árt levezetni egy 150szemes "methandienone 10mg" kúrát.Szerintetek 3-4 hétig Nolvadex vagy egy tesztófokozó ( PCT, NovedexXT stb) kúra lenne a jobb megoldás?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 12. - 09:53:47
Válasz #403
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyik edzőtársamat sikerült rábeszélnem, hogy nem árt levezetni egy 150szemes "methandienone 10mg" kúrát.Szerintetek 3-4 hétig Nolvadex vagy egy tesztófokozó ( PCT, NovedexXT stb) kúra lenne a jobb megoldás?

Novedex xt + PCT jobb lenne, ha ezekből kell választani  8)

2009. November 12. - 09:59:05
Válasz #404
Nem elérhető

atleeta


Egyik edzőtársamat sikerült rábeszélnem, hogy nem árt levezetni egy 150szemes "methandienone 10mg" kúrát.Szerintetek 3-4 hétig Nolvadex vagy egy tesztófokozó ( PCT, NovedexXT stb) kúra lenne a jobb megoldás?

Novedex xt + PCT jobb lenne, ha ezekből kell választani  8)
Ha a kettő együtt menne egy hónapig az elég lenne?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA