2024. Szeptember 23. - 07:26:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367875 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Július 03. - 19:29:21
Válasz #330
Nem elérhető

gabesz55


nem rossz kura de a legjobb az lenne ha nem koxolnál de szived joga de ne feledd a szervezeted emlékezik a rosszra **:))))* **:))))*

2009. Július 06. - 21:15:00
Válasz #331
Nem elérhető

olika


nem rossz kúra,83kg kezdtem 14%testzsirral fekve max 100kg 4-5.Most  95kg 11%testzsir fekve 135kg 6-8.Nem csodálom,hogy rengetegen használnak ezt azt,most már a másik oldalrol is látom.Ezt naturálba 2év alatt sem értem volna el.Áttörtem az eddig zárt ajtókat.UI:köszönöm a privi választ. ****:))))))

2009. Július 07. - 15:19:52
Válasz #332

Bandi

Vendég
Kúra után a t-bombot mikor lenne érdemes indítani?HCG előtt,után közben? ????...

2009. Július 07. - 15:27:51
Válasz #333
Nem elérhető

God Vazzeg


nem rossz kúra,83kg kezdtem 14%testzsirral fekve max 100kg 4-5.Most  95kg 11%testzsir fekve 135kg 6-8.Nem csodálom,hogy rengetegen használnak ezt azt,most már a másik oldalrol is látom.Ezt naturálba 2év alatt sem értem volna el.Áttörtem az eddig zárt ajtókat.UI:köszönöm a privi választ. ****:))))))

Majd gyengülsz pár hónap múlva nyugi  ;D

2009. Július 07. - 15:28:03
Válasz #334
Nem elérhető

God Vazzeg


Kúra után a t-bombot mikor lenne érdemes indítani?HCG előtt,után közben? ????...


Minél előbb!  8-)

2009. Július 07. - 16:48:43
Válasz #335

Bandi

Vendég
Kúra után a t-bombot mikor lenne érdemes indítani?HCG előtt,után közben? ????...


Minél előbb!  8-)

Számítottam erre a válaszra 8-)
 ;D

2009. Július 07. - 17:21:46
Válasz #336
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kúra után a t-bombot mikor lenne érdemes indítani?HCG előtt,után közben? ????...


Minél előbb!  8-)

Számítottam erre a válaszra 8-)
 ;D
Szerintem a HCG-vel egyidőben.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 28. - 06:55:22
Válasz #337
Nem elérhető

Fercsi22


Gondolom nem mindenki tudja, hogy nem csak a keményebb, hanem a "light"-osabb kúrákat is le vezetni, mert problémák lehetnek. Itt nem a "köznép" által oly híressé vált: "nem áll fel a cerka" mondatra gondolok, hanem más problémák is jelentkezhetnek. Mert mindenki tudja, hogy ha belenyúlunk a tesztoszteron háztartásba, akkor annak következményei is lehetnek. Szóval mindenki írja le, hogy hogyan is szoktátok levezetni, s így azt hiszem sokkal jobban meg lehet majd előzni a nagyobb problémákat!


Sziasztok.Most regeltem a fórumra, mert olyan gondokkal szenvedünk 3-an is, hogy elkezdtük szedni a Methandienone-t és most a levezetés megy Clomid-al amiból már csak 1-essével szedünk+Proviron+Citazonium-ot.De már 2hete vége a kuránal és azóta megy a levezetés.Mennyi idő kell, h visszaálljon minden?"értem a cerkára is"Vagy már nem lesz olyan mint rég volt?
Előre is köszi.

2009. Július 30. - 10:04:26
Válasz #338
Nem elérhető

pajaman


Gondolom nem mindenki tudja, hogy nem csak a keményebb, hanem a "light"-osabb kúrákat is le vezetni, mert problémák lehetnek. Itt nem a "köznép" által oly híressé vált: "nem áll fel a cerka" mondatra gondolok, hanem más problémák is jelentkezhetnek. Mert mindenki tudja, hogy ha belenyúlunk a tesztoszteron háztartásba, akkor annak következményei is lehetnek. Szóval mindenki írja le, hogy hogyan is szoktátok levezetni, s így azt hiszem sokkal jobban meg lehet majd előzni a nagyobb problémákat!


Sziasztok.Most regeltem a fórumra, mert olyan gondokkal szenvedünk 3-an is, hogy elkezdtük szedni a Methandienone-t és most a levezetés megy Clomid-al amiból már csak 1-essével szedünk+Proviron+Citazonium-ot.De már 2hete vége a kuránal és azóta megy a levezetés.Mennyi idő kell, h visszaálljon minden?"értem a cerkára is"Vagy már nem lesz olyan mint rég volt?
Előre is köszi.

Hali!

Methandienone vagy nevezzük naposim-nak, mert gondolom az volt, mivel általában ezt hallják a kezdők a leggyakrabban és általában mindenki ezzel kezd kúrázni. Nem tudom mennyit szedtél be belőle, de általában a clomid 3 hétig elég szokott lenni! A proviron meg a citazonium már csak egy kis extra volt gondolom. Ennyi szart egy szemes kúra után ritkán szednek be, pláne, hogy akinek egy kis esze van az csak max megindít egy kúrát szemessel aztán jöhetnek a komolyabb dolgok, amiknek kevesebb a mellékhatásuk. Akinek meg még ennél is több esze van, az nem használ szemest!!! Egyébként ha egy szemes kúra után gáz van a cerkával az gond! Nem lenne szabad, pláne nem Proviron és clomid mellett!
Hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy helyreálljon minden? Endokrinológusok azt mondják, hogy egyénfüggő, de minimum 3, max 6-7hónap. Ez persze függ attól hogy mit szedtél, mennyit és mennyi ideig. Én a helyedben az utolsó clomid után elkezdenék szedni tribulus-t és használnám vagy 3hónapig. Megspékelném rengeteg fehérjével, meg glutaminnal, de így is a felszedett "tömeg" 80%-át el fogod veszteni! Mivel az csak víz! Legyengülsz, összeszakadsz. Remélem erre is felkészültél amikor elkezdted?!
Nem akartalak leoltani, csak elgondolkodtatni!
üdv

2009. Augusztus 07. - 14:41:01
Válasz #339
Nem elérhető

rewe


Fercsi!
Tenyleg jo lenne tudni mennyit szedtel be,és mik a mellékhatások ,vn libidod,nincs merevedés........stb

2009. Augusztus 24. - 22:10:18
Válasz #340
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

2009. Augusztus 24. - 22:14:31
Válasz #341
Nem elérhető

csaba.r


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 25. - 06:55:59
Válasz #342
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni

egy tanács: ne vegyél most decát.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Augusztus 25. - 08:25:39
Válasz #343
Nem elérhető

player



2009. Augusztus 25. - 10:00:22
Válasz #344
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni

egy tanács: ne vegyél most decát.

Miért ne vegyen decát!
Mindent hamisítanak!
Ugyan akkora a kockázat más szereknél is.....
És azt ne mondjátok h valamit jobban hamisítanak mint mást.MINDENT HAMISÍTANAK!!!!!