2024. Szeptember 23. - 07:20:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367870 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Június 17. - 10:39:51
Válasz #315
Nem elérhető

God Vazzeg




Teszto kúra közben ha nem annyira jó a libidód, akkor sok antiösztrogént használsz, vagy eredetileg impotens voltál  :D

Ennél egyszerűbben én se tudtam volna megfogalmazni.  ****:))))))  :D

Egyszerű vagyok mint a faék  ****:))))))  ****:)))

2009. Június 17. - 11:55:11
Válasz #316
Nem elérhető

szteroidmajom


én meg azt mondom, nem biztos, hogy 1-2 postos hozzászóló adekváltan tud nyilatkozni a témában...

Persze az is előfordulhat,hogy igen! !+"% (nem én,de lehet valaki)

2009. Június 17. - 14:02:43
Válasz #317
Nem elérhető

gabesz55


gyerekek!! én nem tom mi a faszt kukacoskodtok utána kéne olvasni vagy orvotol megkérdezni.de a tény az hogy humán kisérleteket nem végeztek hivatalosan ebbe a témába csak a tapasztalatokra épithedtek én a tapasztalatokat osztom meg meg sokan mások is csak tanácsot adok :--:

2009. Június 17. - 14:19:43
Válasz #318
Nem elérhető

gabesz55


ja egyébként neki van igaza God Vazzeg [:-o]

2009. Június 17. - 14:50:55
Válasz #319
Nem elérhető

skhm


ahogy viszolvasgattam elvileg nem elég a hcg mert kilovi a hipotalamuszt és nem lesz teszto termelés!a libidóra akkor megoldás a trenbolon+valamien teszto(susta,omna) használata ez alatt még novedex hogy a hipotalamusz ne áljon le teljesen!?!mivel a hipotalamusz még termel GnRH ezért a herék se álnak le igy nem szükséges hcg????vagy esetleg a trenbolon+teszto kura alatt novedex és hcg egyaránt a kúra utánn hcg elhagyása és novedex tovább szedése!ez igy jó?
lehet hülyeségeket irtam de én igy fogtam fel!!
teljesen kezdő vagyok a témában ugyhogy előre is sorry ha valami nagy baromságot hordtam össze

2009. Június 17. - 16:03:03
Válasz #320
Nem elérhető

gabesz55


akárki akármit mond igy van ahogy leirtad és enyi

2009. Június 17. - 16:09:10
Válasz #321
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
gyerekek!! én nem tom mi a faszt kukacoskodtok utána kéne olvasni vagy orvotol megkérdezni.de a tény az hogy humán kisérleteket nem végeztek hivatalosan ebbe a témába csak a tapasztalatokra épithedtek én a tapasztalatokat osztom meg meg sokan mások is csak tanácsot adok :--:

De végeztek rengeteg klinikai kisérletet, pl. tesztoszteronszint fokozással kapcsolatban, rengeteget magával a tesztoszteronnal...stb...
A Nolvadex-re(tamoxifén) például a PubMed 18,000 referenciát ad ki stb...
Szintén HCG-vel, Clomiddal...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 17. - 16:21:34
Válasz #322
Nem elérhető

FirstLady


gyerekek!! én nem tom mi a faszt kukacoskodtok utána kéne olvasni vagy orvotol megkérdezni.de a tény az hogy humán kisérleteket nem végeztek hivatalosan ebbe a témába csak a tapasztalatokra épithedtek én a tapasztalatokat osztom meg meg sokan mások is csak tanácsot adok :--:
::)
a tanácsadást szerintem nyugodtan rábízhatod Efitre, Steve-re, Danybuildng-re, Godra, esetleg Georgra... 8-)
Náluk tájékozottabb nem nagyon van a témában...
Ja, és miközben tanulási, esetleg kérdésfeltevési célzattal olvasgatod a szteroidtopicokat arra is figyelj, hogy ez a stílus nem divat a mi fórumunkon... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 16:23:57
Válasz #323
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Továbbra is az a véleményem az ilyen topikokról, hogy csak felerősíti bennetek a "nem látja a fától az erdőt" effektust... Túl sok felé hasogatjátok már a szőrt.

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 16:24:33
Válasz #324
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 17. - 16:30:12
Válasz #325
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Egy olyan témát szeretnék körbejárni, ami talán nem szorosan kapcsolódik ide, de néhányan rendelkeztek olyan szakértelemmel a területen, h. talán tudtok segíteni.

Finaszterid.
A dolog előzménye, amiért ennyit érdeklődök erről, hogy 18 éves korom óta androgén hajhullásom van, 20 évesen nagyapámra hasonlítottam. Sajnos ehhez kapcsolódóan pattanásos is vagyok Novemberben kaptam Proscart, így félig-meddig fű alatt.

Több kérdésem lenne:
a testépítők körében él a hit, h. pattanásra és hajhullásra jó.
Csakhogy: 2 tipusu 5-alfa-reduktáz van, a fina csak az 1-est blokkolja, a zsíros bőrért pedig a 2-es felelős.
Az én következtetésem: a fina korlátozottan jó hajhullásra (azért csak korlátozottan, mert a zsíros bőr -amire nem hat- jobban kopaszodik) de pattanásra -elvileg- teljesen hatástalan. Elvileg. de mi a tapasztalat? Van valaki, akinek mondjuk a placebón kívül hatott pattanásra? És mi van, ha abbahagyom?? A hajam ugyanolyan szinten fog kihullani, az oké. De pattanásosabb leszek, mint elötte? Azért kérdezem, mert a fentiek ellenére, fű alatt most már pattanásra is írják.

Milyen edzéssel kapcsolatos és élettani hatásai vannak a fina hosszan tartó szedésének? "sajnos" 20 évesen még érdekel, hogy legyen frizurám, továbbá "néhány testépítő tapasztalatán" kívül semmi nem bizonyítja, vagy akár csak indokolja a negatív élettani hatásokat. (levertség, edzésteljesítmény visszaesése...) na most, "néhány testépítő" a spíró izommegörző hatásáról is meg van győződve. Eleve, mit gondolunk a DHT-ről?? Kövezzetek meg, szerintem egy mellékhatás-hormon...


Ha valaki esetleg "ért" hozzá, köszönöm a választ.

2009. Június 17. - 16:42:02
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Egy olyan témát szeretnék körbejárni, ami talán nem szorosan kapcsolódik ide, de néhányan rendelkeztek olyan szakértelemmel a területen, h. talán tudtok segíteni.

Finaszterid.
A dolog előzménye, amiért ennyit érdeklődök erről, hogy 18 éves korom óta androgén hajhullásom van, 20 évesen nagyapámra hasonlítottam. Sajnos ehhez kapcsolódóan pattanásos is vagyok Novemberben kaptam Proscart, így félig-meddig fű alatt.

Több kérdésem lenne:
a testépítők körében él a hit, h. pattanásra és hajhullásra jó.
Csakhogy: 2 tipusu 5-alfa-reduktáz van, a fina csak az 1-est blokkolja, a zsíros bőrért pedig a 2-es felelős.
Az én következtetésem: a fina korlátozottan jó hajhullásra (azért csak korlátozottan, mert a zsíros bőr -amire nem hat- jobban kopaszodik) de pattanásra -elvileg- teljesen hatástalan. Elvileg. de mi a tapasztalat? Van valaki, akinek mondjuk a placebón kívül hatott pattanásra? És mi van, ha abbahagyom?? A hajam ugyanolyan szinten fog kihullani, az oké. De pattanásosabb leszek, mint elötte? Azért kérdezem, mert a fentiek ellenére, fű alatt most már pattanásra is írják.

Milyen edzéssel kapcsolatos és élettani hatásai vannak a fina hosszan tartó szedésének? "sajnos" 20 évesen még érdekel, hogy legyen frizurám, továbbá "néhány testépítő tapasztalatán" kívül semmi nem bizonyítja, vagy akár csak indokolja a negatív élettani hatásokat. (levertség, edzésteljesítmény visszaesése...) na most, "néhány testépítő" a spíró izommegörző hatásáról is meg van győződve. Eleve, mit gondolunk a DHT-ről?? Kövezzetek meg, szerintem egy mellékhatás-hormon...


Ha valaki esetleg "ért" hozzá, köszönöm a választ.

Az androgén kopaszodásra nem tudok mit mondani, de a zsíros bőrre igen. Keress ilyet hogy "fekete szappan", ez egy adagolós üvegcsés folyékony szappan szerű, de annál lényegesen sűrűbb és büdösebb kenőcs állagú cucc. Ezzel lemosod 2 soron a bőröd, utána pedig Aknemycin kenőccsel vékonyan átkened, és rajta hagyod. Akár éjszakára is. 2 hét alatt letakarítja az arcod, ez tuti  ****:))))))

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/AKNEMYCIN_2000_kenocs/2181

2009. Június 17. - 18:52:53
Válasz #327
Nem elérhető

skhm


amit irtam arra esetleg valami hozzám képest ''szakértő'' dob egy választ hogy jol gondolom e? Köszi

2009. Június 17. - 19:24:45
Válasz #328
Nem elérhető

olika


Sziasztok! szeretném a segitégeteket kérni,volt egy 12amp omnadren250 ,30szemes oxymetholone kurám,plussz most fejezem be lassan a winstrol szurit 18 amp.Életemben nem használtam ilyeneket . !+"% De megtörtént. ?:-/ viszont nem tudom ,hogy fejezem be.3hcg lesz 5 naponta,plussz clostilbegyt,és csomora nolvadex jó ? És hogy idözitsem?És a mennyiségek?Segitségeket elöre is köszönöm.

2009. Június 26. - 09:26:17
Válasz #329
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA