2024. Szeptember 23. - 07:18:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367866 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Június 15. - 22:36:32
Válasz #300
Nem elérhető

szteroidmajom


ugy ahogy mondod a lényeg akkor is az hogy enni kell méghozzá nem keveset szénhidrát fehérje satöbi.sajnos a szteroid izom akkor is instant izom én ugyan csináltam anabol kurát de akkor is azt mondom sokkal job erösebb és stabilabb és maradandobb izmot lehet elérni fehérjékkel és társaival és normális edzésekkel =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'

Meg persze egy kis anabol-deca kombóval! ;D ;D ;D ;D

2009. Június 16. - 09:06:46
Válasz #301
Nem elérhető

gabesz55



2009. Június 16. - 13:00:48
Válasz #302
Nem elérhető

szteroidmajom


De tényleg,csak akkor szoktam javasolni valakinek,hogy kokszoljon,ha versenyezni akar vagy már elért egy alap fizikumot.
Mivel semmi értelme,hogy 50 kilós "fenegyerekek" tolják az arcukba vagy a hátsójukba a sok kemikáliát. ***))))

2009. Június 16. - 13:27:11
Válasz #303
Nem elérhető

izomboy


sajnos a szteroid izom akkor is instant izom én ugyan csináltam anabol kurát de akkor is azt mondom sokkal job erösebb és stabilabb és maradandobb izmot lehet elérni fehérjékkel és társaival és normális edzésekkel =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'

Ja?
Jó hogy szóltok!
Akkor inkább nem koxolok. ::)

2009. Június 16. - 16:17:18
Válasz #304
Nem elérhető

szteroidmajom


sajnos a szteroid izom akkor is instant izom én ugyan csináltam anabol kurát de akkor is azt mondom sokkal job erösebb és stabilabb és maradandobb izmot lehet elérni fehérjékkel és társaival és normális edzésekkel =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'

Ja?
Jó hogy szóltok!
Akkor inkább nem koxolok. ::)

Hát ha ezek a Te izmaid,akkor ilyen instant nekem is kell! :-):-)::  :)

2009. Június 16. - 16:22:10
Válasz #305
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
sajnos a szteroid izom akkor is instant izom én ugyan csináltam anabol kurát de akkor is azt mondom sokkal job erösebb és stabilabb és maradandobb izmot lehet elérni fehérjékkel és társaival és normális edzésekkel =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'

Ja?
Jó hogy szóltok!
Akkor inkább nem koxolok. ::)

Hát ha ezek a Te izmaid,akkor ilyen instant nekem is kell! :-):-)::  :)
Mivel naturálon van egy "plató" amin nem tudsz átlépni...a versenyzők meg át akarnak, át "kell" lépniük ezen. A nem versenyzők meg a frusztrációikon lépnek át...  ::) :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 16. - 20:56:09
Válasz #306
Nem elérhető

skhm


Sziasztok!olyat szeretnék kérdeni hogy:egyik ismerősöm trenbolont nyom most a kura alatt szed proviront és a kura utánn a hcg az alap de ez mellé még kell esetleg mást is szedni vagy elég csak a hcg?eddig csak tesztoszteron készitményeket nyomott amitől ugyebár megnő a libidó de ettől most csökkent ezt most a kúra alatt valamivel lehet javitani?és kura utánn elég a hcg-rá?válaszotokat előre is köszi!

2009. Június 17. - 09:21:06
Válasz #307
Nem elérhető

gabesz55


csao.elvileg elég a hcg közbe pedig számolni kell az ienekkel a tesztoszteron miatt a kura alatt én se voltam a topon de utána a hcg jo lesz elvileg =/+' =/+'

2009. Június 17. - 10:03:16
Válasz #308
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
csao.elvileg elég a hcg közbe pedig számolni kell az ienekkel a tesztoszteron miatt a kura alatt én se voltam a topon de utána a hcg jo lesz elvileg =/+' =/+'

Háááát az üzenet egyik részével sem értek egyet...De én csak kezdő vagyok! !+"%

Amúgy nem ártana vissza is olvasni az üzenetek közt és nem ártana még pár topicot megnézni és azt is szépen átolvasgatni!

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.0

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=764.0


És a többi és a többi!.....

2009. Június 17. - 10:08:07
Válasz #309
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!olyat szeretnék kérdeni hogy:egyik ismerősöm trenbolont nyom most a kura alatt szed proviront és a kura utánn a hcg az alap de ez mellé még kell esetleg mást is szedni vagy elég csak a hcg?eddig csak tesztoszteron készitményeket nyomott amitől ugyebár megnő a libidó de ettől most csökkent ezt most a kúra alatt valamivel lehet javitani?és kura utánn elég a hcg-rá?válaszotokat előre is köszi!

Ha magában használja a trenbolont ne csodálkozzon hogy lemegy a libidó, már le lett írva, csak vissza kellene olvasni  :-}

2009. Június 17. - 10:09:35
Válasz #310
Nem elérhető

gabesz55


ja azért montam hogy elvileg mert koxrol beszélünk mindenki másképp reagál rá

2009. Június 17. - 10:10:31
Válasz #311
Nem elérhető

FirstLady


én meg azt mondom, nem biztos, hogy 1-2 postos hozzászóló adekváltan tud nyilatkozni a témában...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 10:19:02
Válasz #312
Nem elérhető

God Vazzeg


ja azért montam hogy elvileg mert koxrol beszélünk mindenki másképp reagál rá

Teszto kúra közben ha nem annyira jó a libidód, akkor sok antiösztrogént használsz, vagy eredetileg impotens voltál  :D

2009. Június 17. - 10:19:30
Válasz #313
Nem elérhető

God Vazzeg


én meg azt mondom, nem biztos, hogy 1-2 postos hozzászóló adekváltan tud nyilatkozni a témában...

De mégis valahogy ők a legokosabbak  ****)

2009. Június 17. - 10:29:40
Válasz #314
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Teszto kúra közben ha nem annyira jó a libidód, akkor sok antiösztrogént használsz, vagy eredetileg impotens voltál  :D

Ennél egyszerűbben én se tudtam volna megfogalmazni.  ****:))))))  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"