2024. Szeptember 23. - 09:26:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367889 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Június 13. - 22:43:41
Válasz #285

Gerr

Vendég
no utána jártam nem fontos szedni valamit utána 2-3 hét és vissza áll minden 1-2kg lemegy de semmi több én 2 hete hagytam abba eröben nem estem vissza max 2%ot
100 helyett 98-al tolod fekve szériában?  :o

 :D

Szeretném én ha nálam is ilyen lenne a teljesítmény ingás  ;D
(Cél a 99kg... (:-))

2009. Június 13. - 23:25:42
Válasz #286
Nem elérhető

szteroidmajom


Hát nem tudom,sztem mindenképpen kellene szedni valamit,hiszen idézve az egyik szteroid gurut a teremből: minden után kell szedni ami bassza az ember tesztoszteron termelését!És sajnos az anabol: MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!
Szal mindenképpen kell valami.Engem az érdekel,hogy miből mennyit!

Már leírtam valamelyik korábbi topikban, hogy a methandrostenolone(dianabol, naposim stb...) nem növeli ötszörösére a tesztoszteronszintet. Még nagyobb dózisnál sem. Abszolut máshogy működik. Ez csak egy másik hamis információ, amit "tökkelütöttek" írtak a másik oldal szteroid ismertetőjében. Rengeteg hibás információt terjesztettek így el más anyagokról is.

Ha ötszörösére növelné a tesztoszteronszintet 10mg, akkor miért használná együtt minden profi a dianabolt tesztoszteronnal és nandrolone-nal. Mert hülyék? Nem.
A methandrostenolone önmagában egy nagyon aktív anabolikus anyag és NEM a tesztoszteron hatását használja, sőt elég enyhe androgén egyébként.(tehát nem az androgén receptoroknál hat) és kevésbé van hatásaal a természetes endokrin rendszerre.

Kb. 30 mg/nap felett számithatsz csak androgén hatásokra, de nem ez az alapvető jellemzője.

Köszönöm!Tényleg sok hamis információ kering a neten,ezért kérek konzultációt a nálam okosabbaktól.
Persze ezek is lehetnek hülyék! :)
Még egyszer köszönöm! 

2009. Június 14. - 18:55:37
Válasz #287
Nem elérhető

gabesz55


mondom az anabol anabolikus sztero igy nem kell a tesztoszteron szint miatt parázni.aki akar szedjen utána valamit de nem fontos én speciel fehérjét tolok az böven elég.de döntse el mindenki hogy szed e utána valamit vagy se szerintem csak pénzkidobás.

2009. Június 14. - 19:01:14
Válasz #288
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
mondom az anabol anabolikus sztero igy nem kell a tesztoszteron szint miatt parázni.aki akar szedjen utána valamit de nem fontos én speciel fehérjét tolok az böven elég.de döntse el mindenki hogy szed e utána valamit vagy se szerintem csak pénzkidobás.
Ezzel azért nem értek egyet...de...

A legendák szerint Arnold (és kortársai) a Primobolan-Dianabol kúrákat egy kevés Deca-val és Dianabol-al hidalták át...


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 19:03:51
Válasz #289
Nem elérhető

gabesz55


de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb

2009. Június 14. - 19:06:27
Válasz #290
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb
Ugyanaz mindkettő.

Ha az előbbi erősebb, az csak azért lehet mert az utóbbi kamu vagy csak nem mértek pontosan a bács-kiskun megyei thaiföldi üzemben...  ::)

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 19:10:24
Válasz #291

B1ll4

Vendég
de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb
Ugyanaz mindkettő.

Ha az előbbi erősebb, az csak azért lehet mert az utóbbi kamu vagy csak nem mértek pontosan a bács-kiskun megyei thaiföldi üzemben...  ::)

 :D

Steve bazzeg , ne leplezd már le a businessünket ! Deal ?  ****:)))

2009. Június 14. - 19:18:00
Válasz #292
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb
Ugyanaz mindkettő.

Ha az előbbi erősebb, az csak azért lehet mert az utóbbi kamu vagy csak nem mértek pontosan a bács-kiskun megyei thaiföldi üzemben...  ::)

 :D


Steve bazzeg , ne leplezd már le a businessünket ! Deal ?  ****:)))
OK, de most nem érkezett kék ételfesték...úgyhogy most a Dana is rózsaszín lesz. Köszönöm a megértésedet!

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 19:19:55
Válasz #293

B1ll4

Vendég
Megvan még a nyolcszögletű lyukasztóm is ! Van még picike rózsaszín zsírkréta is , jó pakisztáni préselt verzió , vagy 4 kg ! Az elég lesz pár szemhez . Nah ? :D

2009. Június 14. - 21:45:18
Válasz #294
Nem elérhető

warren


de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb
Ugyanaz mindkettő.

Ha az előbbi erősebb, az csak azért lehet mert az utóbbi kamu vagy csak nem mértek pontosan a bács-kiskun megyei thaiföldi üzemben...  ::)

 :D

Steve.
Nem Csongrád megyét akartál írni??? :)

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 14. - 22:36:50
Válasz #295
Nem elérhető

szteroidmajom


de a dianabol meg az anabol ugyan az csak az elöbbi erösebb
Ugyanaz mindkettő.

Ha az előbbi erősebb, az csak azért lehet mert az utóbbi kamu vagy csak nem mértek pontosan a bács-kiskun megyei thaiföldi üzemben...  ::)

 :D


Azért Békés megyében is sokan átálltak a liba tömésről az "ócsó szteroidok" termelésére!Amolyan háztáji módra!
 :violinplay3:   ;D

2009. Június 15. - 08:51:59
Válasz #296
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
mondom az anabol anabolikus sztero igy nem kell a tesztoszteron szint miatt parázni.aki akar szedjen utána valamit de nem fontos én speciel fehérjét tolok az böven elég.de döntse el mindenki hogy szed e utána valamit vagy se szerintem csak pénzkidobás.

Attól, hogy a dianabol(anabol stb.) nem túlzottan androgén alapvetően, még mindig kell nagyon is parázni a saját tesztoszteronszint miatt. 1. A dianabollal szerzett nyereségeket nehéz magtartani, ha nincs a használata után valami, ami anabolikus, mint mondjuk a saját tesztoszteron. A dianabol kúra is pénzkidobás és idővesztegetés, ha valaki nem csinál megfelelő utókúrát 2. Mivel a dianabol nagyon erősen aromatizálódik(metil-ösztogénné alakul) ezért minimum javasolt egy anti-aromatáz használata kúra közben, és jobb ha a Nolva vagy Clomid is ott van.(szintén Gaspari - NovedexXT, AX - PCT, Novatest, AXIS HT, Vitrix stb. közül érdemes választani utókúrában...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 15. - 14:15:54
Válasz #297
Nem elérhető

gabesz55


önmagában a dianabol/naposim/anabol (hatóanyag ugyanaz, márkanév más) nem ér semmit, ha nincs elég fehérje nem épít be semmit,amúgy is csak kiegészítésként ... =/+'

2009. Június 15. - 15:11:24
Válasz #298
Nem elérhető

szteroidmajom


önmagában a dianabol/naposim/anabol (hatóanyag ugyanaz, márkanév más) nem ér semmit, ha nincs elég fehérje nem épít be semmit,amúgy is csak kiegészítésként ... =/+'

Na ez a baj,hogy ezt mi tudjuk,de sokan csak betömik az arcukba a sok napót meg a többit és várják a csodát!
A minden teremben megtalálható "mindenható önkéntes szteroid guru" csak azt pofázza el,hogy milyen jó ez az anyag.De arról elfelejtkezik,hogy e mellé sok fehérjét,vitamint és a többit kell szedni,megfelelő kaja és mozgás mellett.
a levezetés pedig olyan nekik,mint a "városi legenda"!
Ezért jók ezek az oldalak,hogy a nálunk okosabbak megosztják velünk a dolgokat!
Persze bárhogy csináljuk is,én ha bemegyek a 46os karommal bárhova csak szteroid majom maradok!  ****:)))
Bár nekem így is megfelelő!  ;D ;D ;D

2009. Június 15. - 15:55:17
Válasz #299
Nem elérhető

gabesz55


ugy ahogy mondod a lényeg akkor is az hogy enni kell méghozzá nem keveset szénhidrát fehérje satöbi.sajnos a szteroid izom akkor is instant izom én ugyan csináltam anabol kurát de akkor is azt mondom sokkal job erösebb és stabilabb és maradandobb izmot lehet elérni fehérjékkel és társaival és normális edzésekkel =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'