2024. Szeptember 23. - 09:31:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367896 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Április 10. - 22:10:11
Válasz #270
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Flex Lewis akkor be is mutatná a Novedex XT új reklámját !  ;D

Csak éppen azt nem nézi senki, h a testhez képest a farok nem nő!!
Szerintem.
A született testéhez képest(nem a kigyúrthoz) a farok mérete lehet h ideális méretű.
De jó lenne ha a farok is úgy nőne mint a bicepsz...:-D
Ja-ja!  :-\

Anno az 50-es combomhoz a ..-es farkam jobban nézett ki mint most a min. 72-es combomhoz a ..+3 cm-es farkam...  ;D

Na mindegy, ezt az "arány dolgot" már bebuktam!


 ****:)))


Basszus +22cm-es combvastagodásnál +3 cm-t nőtt a f***od....?...:-D
Kerülete vagy hossza..:-D :-/-(-:
Na akkor neki kell állnom gyorsan még intenzívebben lábazni..  ***))
A 175cm-es magasságomhoz képest 67cm a combom, de a f***om nem ér a térdemig még mindig.... ***))))
A hossza.  :D

Az exkerület sajna a feledés homályába merült.

Remek ez a topik!

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 10. - 22:14:22
Válasz #271
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most akkor beszéljük meg ezt a témát, ha már szóba került. :D
Mi a vérvörös faszért él az emberek képzeletében -az irigységen kívül- hogy a testépítéstől/doppingolástól összemegy a cerka???
Az edzés eleve növeli a tesztoszteron-szintet, a kívülről bevitt tesztó meg főleg.
Ennek következtében -és ezért a fantasztikus biokémia tanárom meg akart buktatni- szerintem ki lehet jelenteni, hogy a vessző mérete a koxolástól nem hogy csökken, de nő. A herék persze más kérdés, de azt mindenki tudja.
Igazából nem is tudok olyan folyamatot elképzelni, amitől a pénisz mérete a  serdülőkori állapothoz képest összemehetne, leszámítva, ha az első barátnőd édesapja levágja. :D

Válaszoljon valaki, jó lenne végre ezt a kérdést érvekkel is megcáfolni. Vagy ha az 'átlagnak' van igaza, legalább tudjam. :D

Rs
Nos, ez sztem egyénfüggő, de elvileg ha vki szteroidokat használ és itt most androgén szerekre gondolok, akkor sokkal nagyobb a vérbőség és a vérnyomás is (a sejttérfogatnövekedésről nem is beszélve), így az idő alatt akár nagyobbá válhat illető farka.

Na ehhez mit szólsz?

 :o ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 10. - 22:18:13
Válasz #272
Nem elérhető

George


Most akkor beszéljük meg ezt a témát, ha már szóba került. :D
Mi a vérvörös faszért él az emberek képzeletében -az irigységen kívül- hogy a testépítéstől/doppingolástól összemegy a cerka???
Az edzés eleve növeli a tesztoszteron-szintet, a kívülről bevitt tesztó meg főleg.
Ennek következtében -és ezért a fantasztikus biokémia tanárom meg akart buktatni- szerintem ki lehet jelenteni, hogy a vessző mérete a koxolástól nem hogy csökken, de nő. A herék persze más kérdés, de azt mindenki tudja.
Igazából nem is tudok olyan folyamatot elképzelni, amitől a pénisz mérete a  serdülőkori állapothoz képest összemehetne, leszámítva, ha az első barátnőd édesapja levágja. :D

Válaszoljon valaki, jó lenne végre ezt a kérdést érvekkel is megcáfolni. Vagy ha az 'átlagnak' van igaza, legalább tudjam. :D

Rs
Nos, ez sztem egyénfüggő, de elvileg ha vki szteroidokat használ és itt most androgén szerekre gondolok, akkor sokkal nagyobb a vérbőség és a vérnyomás is (a sejttérfogatnövekedésről nem is beszélve), így az idő alatt akár nagyobbá válhat illető farka.

Na ehhez mit szólsz?

 :o ;D
Andriol tájékoztatóban van is ilyen mellékhatás, hogy pénisz növekedés 8-} :laugh:

2009. Április 10. - 22:21:23
Válasz #273
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most akkor beszéljük meg ezt a témát, ha már szóba került. :D
Mi a vérvörös faszért él az emberek képzeletében -az irigységen kívül- hogy a testépítéstől/doppingolástól összemegy a cerka???
Az edzés eleve növeli a tesztoszteron-szintet, a kívülről bevitt tesztó meg főleg.
Ennek következtében -és ezért a fantasztikus biokémia tanárom meg akart buktatni- szerintem ki lehet jelenteni, hogy a vessző mérete a koxolástól nem hogy csökken, de nő. A herék persze más kérdés, de azt mindenki tudja.
Igazából nem is tudok olyan folyamatot elképzelni, amitől a pénisz mérete a  serdülőkori állapothoz képest összemehetne, leszámítva, ha az első barátnőd édesapja levágja. :D

Válaszoljon valaki, jó lenne végre ezt a kérdést érvekkel is megcáfolni. Vagy ha az 'átlagnak' van igaza, legalább tudjam. :D

Rs
Nos, ez sztem egyénfüggő, de elvileg ha vki szteroidokat használ és itt most androgén szerekre gondolok, akkor sokkal nagyobb a vérbőség és a vérnyomás is (a sejttérfogatnövekedésről nem is beszélve), így az idő alatt akár nagyobbá válhat illető farka.

Na ehhez mit szólsz?

 :o ;D
Andriol tájékoztatóban van is ilyen mellékhatás, hogy pénisz növekedés 8-} :laugh:
Sztem az Andriol azért még kevés a számottevő növekedéshez, de nem véletlenül írták bele.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 10. - 22:22:44
Válasz #274
Nem elérhető

George


Most akkor beszéljük meg ezt a témát, ha már szóba került. :D
Mi a vérvörös faszért él az emberek képzeletében -az irigységen kívül- hogy a testépítéstől/doppingolástól összemegy a cerka???
Az edzés eleve növeli a tesztoszteron-szintet, a kívülről bevitt tesztó meg főleg.
Ennek következtében -és ezért a fantasztikus biokémia tanárom meg akart buktatni- szerintem ki lehet jelenteni, hogy a vessző mérete a koxolástól nem hogy csökken, de nő. A herék persze más kérdés, de azt mindenki tudja.
Igazából nem is tudok olyan folyamatot elképzelni, amitől a pénisz mérete a  serdülőkori állapothoz képest összemehetne, leszámítva, ha az első barátnőd édesapja levágja. :D

Válaszoljon valaki, jó lenne végre ezt a kérdést érvekkel is megcáfolni. Vagy ha az 'átlagnak' van igaza, legalább tudjam. :D

Rs
Nos, ez sztem egyénfüggő, de elvileg ha vki szteroidokat használ és itt most androgén szerekre gondolok, akkor sokkal nagyobb a vérbőség és a vérnyomás is (a sejttérfogatnövekedésről nem is beszélve), így az idő alatt akár nagyobbá válhat illető farka.

Na ehhez mit szólsz?

 :o ;D
Andriol tájékoztatóban van is ilyen mellékhatás, hogy pénisz növekedés 8-} :laugh:
Sztem az Andriol azért még kevés a számottevő növekedéshez, de nem véletlenül írták bele.
Persze, de hidd el a sok tv-s riporter aki ezt az oldalt bújja, holnap menni fog a gyógyszertárba egy dobozért ****:)))

2009. Április 10. - 22:25:55
Válasz #275
Nem elérhető

RsLeo


Pedig az andriol "faszt" se ér. :D
Szerintem én rögtön az apróbetűs résszel reklámoznám a terméket. Nagy az isten állatkertje, biztos megugrana az eladás.

Más: az egyik kábeltévén van egy éjszakai műsor,  70 körüli nagymama válaszol telefonálóknak szexuális témájú kérdésekre.
Bizony, felnőtt emberektől is lehet annyi hülyeséget hallani, mint a tinimagazinokban. Azért az abszolút citromdíjas a fazon, aki szinte zokogva telefonált be, hogy a tesztó növelése érdekében naponta tízszer kúrnak a barátnőjével, de még mindig nem izmosodik. :D :D

Gyerekek, ha ez így menne, szerintem testépítő-nemzet lennénk. :D

rs

2009. Április 17. - 07:21:51
Válasz #276
Nem elérhető

gabesz55


sziasztok.nekem az lenne a kérdésem hogy most kezten anabol kurát napi 6 szem 2 oránként elosztva,mindenképp kell valami tesztoszteron visszaálitot szednem vagy egy idö után magátol vissza áll,nekem azt monték hogy ien kis kuránál még nem fontos.

2009. Június 03. - 17:50:18
Válasz #277
Nem elérhető

dani0702


Ugyanezt akartam kérdezni én is.Nálunk a teremben egy keményebb susta kúrát sem szoktak levezetni !+"%.Én már sajnos elkezdtem az anabol kúrámat kb a felénél járok és későn találtam erre az oldalra.Szal vki segítsen plíííz. ?:-/

2009. Június 13. - 02:54:16
Válasz #278
Nem elérhető

szteroidmajom


Egy 300 szemes anabol kúra után mi a helyes levezetés?Azért kérdezem,mert nem akarok hőlyeségeket beszedni!Már van egy két tippem,de érdekelne a Ti véleményetek is!
Előre is köszönöm Łł=

2009. Június 13. - 11:46:01
Válasz #279
Nem elérhető

gabesz55


no utána jártam nem fontos szedni valamit utána 2-3 hét és vissza áll minden 1-2kg lemegy de semmi több én 2 hete hagytam abba eröben nem estem vissza max 2%ot

2009. Június 13. - 12:32:25
Válasz #280
Nem elérhető

szteroidmajom


Hát nem tudom,sztem mindenképpen kellene szedni valamit,hiszen idézve az egyik szteroid gurut a teremből: minden után kell szedni ami bassza az ember tesztoszteron termelését!És sajnos az anabol: MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!
Szal mindenképpen kell valami.Engem az érdekel,hogy miből mennyit!

2009. Június 13. - 13:23:56
Válasz #281
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát nem tudom,sztem mindenképpen kellene szedni valamit,hiszen idézve az egyik szteroid gurut a teremből: minden után kell szedni ami bassza az ember tesztoszteron termelését!És sajnos az anabol: MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!
Szal mindenképpen kell valami.Engem az érdekel,hogy miből mennyit!

Már leírtam valamelyik korábbi topikban, hogy a methandrostenolone(dianabol, naposim stb...) nem növeli ötszörösére a tesztoszteronszintet. Még nagyobb dózisnál sem. Abszolut máshogy működik. Ez csak egy másik hamis információ, amit "tökkelütöttek" írtak a másik oldal szteroid ismertetőjében. Rengeteg hibás információt terjesztettek így el más anyagokról is.

Ha ötszörösére növelné a tesztoszteronszintet 10mg, akkor miért használná együtt minden profi a dianabolt tesztoszteronnal és nandrolone-nal. Mert hülyék? Nem.
A methandrostenolone önmagában egy nagyon aktív anabolikus anyag és NEM a tesztoszteron hatását használja, sőt elég enyhe androgén egyébként.(tehát nem az androgén receptoroknál hat) és kevésbé van hatásaal a természetes endokrin rendszerre.

Kb. 30 mg/nap felett számithatsz csak androgén hatásokra, de nem ez az alapvető jellemzője.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 13. - 13:33:10
Válasz #282
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy 300 szemes anabol kúra után mi a helyes levezetés?Azért kérdezem,mert nem akarok hőlyeségeket beszedni!Már van egy két tippem,de érdekelne a Ti véleményetek is!
Előre is köszönöm Łł=

Nolvadex 20mg/nap kb 2-3 hétig és könyebben megtartod a nyereséget, amit az anabollal szerzel.
Továbbá a szokásos jó kiegészítők javasoltak: Gaspari - NovedexXT vagy AnabolicXtreme - PCT, vagy az új Novatest, Plasma Jet - Gaspari, SizeOn, stb. stb..
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 13. - 13:48:58
Válasz #283
Nem elérhető

BadBodyBoy


Idézet
2 hete hagytam abba eröben nem estem vissza max 2%ot
.... ****) ****:))) !+"%

2009. Június 13. - 20:06:56
Válasz #284
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
no utána jártam nem fontos szedni valamit utána 2-3 hét és vissza áll minden 1-2kg lemegy de semmi több én 2 hete hagytam abba eröben nem estem vissza max 2%ot
100 helyett 98-al tolod fekve szériában?  :o

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."